Dyktatura ciemniaków demaskuje 100 niezależnych naukowców

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Zakończona właśnie II Konferencja Smoleńska niezależnych naukowców wywołała zwierzęcą wściekłość dyktatury ciemniaków. Podczas, gdy Lasek i jego „komisja” zamilkli z wrażenia - do boju ruszył znany z mowy nienawiści i rzucanych inwektyw Stefan Niesiołowski. Stefan Niesiołowski - przedstawiciel rządzącej Polską dyktatury ciemniaków, zaatakował więc ze słusznych pozycji Platformy Obywatelskiej…. Antoniego Macierawicza i co oczywiste -Jarosława Kaczyńskiego - którzy wprawdzie nie organizowali tej konferencji, ani nie wygłaszali na niej referatów – jednak jest oczywiste, że każda niezależna konferencja, zorganizowana w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem – stanowi bezpośredni cios w Platformę Obywatelską i w Donalda Tuska.

Dlatego dla własnej obrony i za nasze pieniądze Tusk utrzymuje od trzech lat całą sektę pancernej brzozy, co wystarczyłoby na przeprowadzenie niezależnych badań przez każdy uniwersytet, czy politechnikę - włącznie z NASA. Ale utrzymanie przy życiu smoleńskiego kłamstwa wiąże się bezpośrednio z utrzymaniem przez Tuska i Platformę władzy, więc każda opinia sprzeczna z „ustaleniami” powołanej przez Putina komisji – spotka się w III RP ze „słusznym” odporem.

Jest to w jakiś sposób zrozumiałe, skoro na tej konferencji ujawniono, że ścięta brzoza pancerna była już ścięta przed katastrofą TU-154M – co jednoznacznie wynika z analizy zdjęć satelitarnych. Jednak Stefan Niesiołowski tego faktu nie przyjął do wiadomości, gdyż podważyło by to cały dogmat sekty pancernej brzozy, a w konsekwencji: upadek rządu PO i postawienie Tuska przed Trybunałem Stanu. Komentując dokonaną na Konferencji analizę zdjęć satelitarnych, Niesiołowski stwierdził: „To nie zasługuje na poważną dyskusję” (sic!).

W taki właśnie sposób można obalić każde naukowe doświadczenie i potwierdza, że Niesiołowski zapatrzony jest w osiągnięcia nauki radzieckiej, która nie poddawała żadnej dyskusji tezy, które mogłyby obalić „ustalenia” różnych radzieckich komisji. W tym komisji generałowej Anodiny, która nie tylko nie badała wraku, ale pozwoliła (przy braku reakcji rządu Tuska), by wrak samolotu został natychmiast po katastrofie pocięty na kawałki, zdruzgotany buldożerem, a szyby samolotu powybijane łomami. To urąga elementarnym zasadom badania wypadków lotniczym, choć na tych „zasadach” opiera się całe tzw. śledztwo smoleńskie, w tym zwłaszcza autopsja ofiar, które potraktowane zostały jak ludzkie śmieci – przy pełnej akceptacji polskiej strony i obecnej przy tych „badaniach” obecnej marszałek sejmu.

Zresztą – nie tylko opatrzony zdjęciami satelitarnymi referat podważył wszystkie dogmaty komisji Anodiny, komisji Millera i powołanej przez Tuska „komisji” Laska – zajmującej się propagandą wiary w pancerną brzozę. Wystarczy przeczytać podsumowanie tej konferencji na stronie:
http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-stanislawa-zaryna/65321-gdy-oficjalna-wersja-zderza-sie-z-rozumem-kilka-waznych-pytan-po-ii-konferencji-smolenskiej-niezaleznych-naukowcow

II Konferencja Smoleńska niezależnych naukowców obnażyła całą nędzę dogmatów wiary sekty pancernej brzozy. Komentujący tę Konferencję w „Kropce nad „i”” Stefan Niesiołowski ujawnił jedyne „argumenty” jakie ma władza Tuska na podtrzymanie wiary w wyniki rosyjsko-polskiego „śledztwa”. Tymi argumentami są inwektywy pod adresem PIS-u i niezależnych naukowców, których prominentny działacz PO najchętniej umieścił by w zakładzie dla psychicznie chorych – niczym Ławrenjtin Beria, który odkrył spisek moskiewskich lekarzy na życie Stalina.

„Polityka miłości” Donalda Tuska osiągnęła więc kolejny poziom dna, gdzie nie wystarczy już dożynać pisowskie watahy, ale czas dorżnąć niezależnych naukowców, którzy ośmielili się podważyć dogmaty, na których oparta jest współczesna dyktatura ciemniaków.

- PiS to partia cynicznych łotrów – stwierdził Stefan N. – komentując w programie M.Olejnik Konferencję, na której nie był obecny żaden działacz PIS-u. Dalsza część wypowiedzi Niesiołowskiego na temat Konferencji w pełni potwierdza, że walka o utrzymanie władzy przez Tuska przypomina najgorsze czasy faszyzmu i stalinizmu. - Nie wiem czy jest sens to komentować. To są całkowite brednie, które osiągnęły stan piramidalny - powiedział Stefan Niesiołowski w "Kropce nad i" w TVN24 komentując doniesienia płynące z konferencji ws. Smoleńska. Zdaniem Niesiołowskiego takie konferencje, jak ta zorganizowana w sprawie katastrofy smoleńskiej, powinny odbywać się w Tworkach. Natomiast ekspertów biorących udział w konferencji nazwał "fanatycznymi zwolennikami PiS-u"…

Niesiołowski, który odkrył spisek „fanatycznych naukowców” wobec obecnej władzy – paradoksalnie ujawnił także wspólników zbrodni i zdrady na niespotykaną dotąd (poza może okresem rozbiorów) skalę. Jak bowiem stwierdził Walter Jajko, emerytowany generał amerykańskich Sił Powietrznych, były doradca sekretarza obrony USA ds. wywiadu: "Nieprzeprowadzenie gruntownego śledztwa czyni z polskich władz wspólników zbrodni i jest aktem podległości wobec Rosji. To obraza dla polskiego honoru, wartości i historii. Władze w Warszawie, legitymizując sprzeczną z dowodami rosyjską wersję katastrofy, dokonują aktu kolaboracji".

Platforma- jako partia nie uznająca Konstytucji, w tym prawa obywatela do wyrażania opinii, w tym przez niezależnych naukowców– w normalnym państwie demokratycznym byłaby zdelegalizowana, zaś Niesiołowski niedopuszczony do żadnych mediów. Sugestia prominentnego działacza PO, że miejsce dla niezależnych naukowców jest tylko w zakładzie psychiatrycznym, obnażyła Platformę jako partię postkomunistyczną i neofaszystowską, której celem jest system jednopartyjny, obalenie demokracji, w tym elementarnych praw człowieka. Realizacja tych planów prowadzi siłą rzeczy do kolejnych bitew z narodem, podczas których mają być ostatecznie dorżnięte "pisowskie watahy". A więc ci, co jeszcze mają w tym kraju odwagę protestować lub też odwagę odkrywać prawdę, która pogrąża coraz bardziej Tuska, Platformę Obywatelską oraz reżimowe media, wykorzystujące zdobycze Goebbelsa i Stalina. Sytuacja nie różni się zatem od czasów, gdy Stefan Michnik orzekał – poza tym, że nie można już skazać na sowieckie łagry i zakłady psychiatryczne wszystkich niezależnych naukowców oraz ludzi mających odwagę mówić w tym kraju prawdę. A prawdą jest wszystko to, co wzbudza zwierzęcą wściekłość postkomunistów i neofaszystów. Przedstawiam zatem listę owych „fanatyków PIS-u”, których Beria naszych czasów chciałby wyeliminować z życia naukowego i publicznego:

PREZYDIUM KOMITETU
1 Tadeusz Kaczorek Przewodniczący Elektrotechnika i Elektronika
2 Jacek Rońda Wiceprzewodniczący Matematyka i Informatyka
3 Kazimierz Flaga Członek Prezydium Mechanika i Konstrukcje
4 Robert Gałązka Członek Prezydium Fizyka i Geotechnika
5 Lucjan Piela Członek Prezydium Chemia i Badania Strukturalne
6 Piotr Witakowski Członek Prezydium Matematyka i Informatyka

CZŁONKOWIE HONOROWI KOMITETU
1) Prof. zw. dr hab. inż. Janusz Turowski, 2) Prof. zw. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN Jan Węglarz

CZŁONKOWIE KOMITETU W PODZIALE NA GRUPY DYSCYPLIN

Mechanika i Konstrukcje
1. Prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Flaga, dr h.c. Politechniki Krakowskiej; Politechnika Krakowska
2. Prof. dr hab. inż. Grzegorz Jemielita; 1) Politechnika Warszawska, 2) SGGW
3. Prof. zw. dr hab. inż. Jan Obrębski; Politechnika Warszawska
4. Dr hab. inż. Zdzisław Józef Śloderbach, prof. PO; Politechnika Opolska

Matematyka i Informatyka
1. Prof. dr hab. Witold Kosiński; 1) Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, 2) Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
2. Prof. dr hab. inż. Jacek Rońda; Akademia Górniczo Hutnicza
3. Prof. dr hab. inż. Andrzej Stepnowski; Politechnika Gdańska
4. Dr hab. Jerzy Urbanowicz, prof. IPI i IM PAN; 1) Instytut Matematyczny PAN, 2) Instytut Podstaw Informatyki PAN
5. Prof. zw. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN Jan Węglarz; 1) Politechnika Poznańska; Wydział Informatyki; Instytut Informatyki, 2) Instytut Chemii Bioorganicznej PAN
6. Dr hab. inż. Piotr Witakowski, prof. AGH; Akademia Górniczo Hutnicza

Elektrotechnika i Elektronika
1. Prof. dr hab. inż. Jacek Gieras, IEEE Fellow, UTC Fellow; 1) UTC Aerospace Systems, Rockford, Il, USA,
2) Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
2. Prof. zw. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN Tadeusz Kaczorek; 1) Politechnika Białostocka, 2) Politechnika
Warszawska
3. Prof. zw. dr hab. inż. Janusz Turowski, dr h.c. Universita di Pavia; Politechnika Łódzka
4. Prof. dr hab. inż. Kazimierz Andrzej Zakrzewski; Politechnika Łódzka

Fizyka i Geotechnika
1. Prof. zw. dr hab. Kazimierz Bodek; Uniwersytet Jagielloński
2. Prof. dr hab. Marek Czachor, prof. PG; Politechnika Gdańska
3. Prof. zw. dr hab. Robert Gałązka, czł. rzecz. PAN; Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
4. Prof. dr hab. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, dr h.c. Uniwersytetu w Kaliningradzie; Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
5. Kazimierz Nowaczyk, Ph.D. Assistant Professor;Center for Fluorescence Spectroscopy, University of Maryland School of Medicine
6. Prof. dr hab. Andrzej. M. Oleś; Uniwersytet Jagielloński
7. Dr hab. inż. Andrzej Truty, prof. PK; Politechnika Krakowska
8. Prof. dr hab. Andrzej Wiśniewski; Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk

Chemia i Badania Strukturalne
1. Prof. dr hab. Lucjan Piela, Uniwersytet Warszawski
2. Prof. dr hab. Sławomir Szymański; Instytut Chemii Organicznej PAN
3. Prof. dr hab. Krzysztof Woźniak; Uniwersytet Warszawski

Lotnictwo i Aerodynamika
1. Prof. dr inż. Wiesław Kazimierz Binienda; University of Akron (Ohio)
2. Prof. dr hab. inż. Zdzisław Gosiewski; 1) Politechnika Białostocka, 2) Instytut Lotnictwa

SKŁAD KOMITETU ORGANIZACYJNEGO KONFERENCJI SMOLEŃSKIEJ
1. Dr inż. Wojciech Biliński – Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki; Wydział Inżynierii Środowiska
2. Prof. dr inż. Chris Cieszewski – University of Georgia, Athens GA
3. Prof. dr hab. inż. Jacek Gieras, IEEE Fellow, UTC Fellow 1) UTC Aerospace Systems, Rockford, Il, USA 2) Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Instytut Elektrotechniki
4. Dr hab. Andrzej Łusakowski, prof. IF PAN – Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
5. Dr hab. inż. Paweł Staszewski, prof. PW - Politechnika Warszawska, Wydział Elektryczny, Instytut Maszyn Elektrycznych
6. Dr hab. Jerzy Urbanowicz, prof. IM PAN i IPI PAN - Zmarł w dniu 6 września 2012 r.
7. Prof. dr hab. Andrzej Wiśniewski - Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
8. Dr hab. inż. Piotr Witakowski, prof. AGH - Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

KOMITET INSPIRUJĄCY I DORADCZY
1. Dr hab. Lech Baczewski, prof. IF PAN Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
2. Prof. dr hab. Witold Bardyszewski Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki
3. Dr hab. Jarosław Bauer, prof. UŁ Uniwersytet Łódzki, Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej
4. Prof. dr hab. inż. Marek Berkowski Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
5. Prof. dr inż. Wiesław Binienda The University of Akron, Civil Engineering Department
6. Prof. dr hab. Kazimierz Bodek Uniwersytet Jagielloński, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej; Instytut Fizyki
7. Prof. dr hab. Piotr Bogusławski Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
8. Dr hab. Władysław Borgieł, prof. UŚl Uniwersytet Śląski, Wydział Matematyki Fizyki i Chemii, Zakład Fizyki Teoretycznej
9. Prof. dr hab. inż. Jan Burcan, prof. zw. PŁ Politechnika Łódzka
10. Prof. dr inż. Chris Cieszewski University of Georgia, Athens GA
11. Prof. dr hab. Zygmunt Cieśla Instytut Biochemii i Biofizyki PAN
12. Prof. dr hab. Marek Czachor Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej
13. Prof. dr hab. Zbigniew Czarnocki Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii
14. Prof. dr hab. Witold Dobrowolski Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
15. Prof. dr hab. Ludwik Dobrzyński 1) Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wydział Matematyczno-Przyrodniczy 2) Narodowe Centrum Badań Jądrowych
16. Prof. dr hab. inż. Jan Tadeusz Duda Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Zarządzania
17. Prof. dr hab. inż. Władysław Dybczyński Politechnika Białostocka, Wydział Elektryczny
18. Dr hab. inż. Wojciech Fabianowski Politechnika Warszawska, Wydział Chemiczny
19. Prof. dr hab. inż. Andrzej Flaga Politechnika Krakowska, Instytut Mechaniki Budowli, Laboratorium Inżynierii Wiatrowej
20. Prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Flaga, dr h.c. Politechniki Krakowskiej Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Lądowej
21. Dr hab. Wit Foryś, prof. UJ Uniwersytet Jagielloński, Instytut Informatyki
22. Dr hab. Zbigniew Gajek, prof. INTIBS PAN Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk
23. Prof. zw. dr hab. Robert Gałązka, czł. rzecz. PAN Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
24. Prof. dr hab. inż. Jacek Gieras, IEEE Fellow, Hamilton Sundstrand Fellow 1) UTC Aerospace Systems, Rockford, Il, USA 2) Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Instytut Elektrotechniki
25. Prof. dr hab. Grzegorz Gładyszewski Politechnika Lubelska, Wydział Podstaw Techniki
26. Dr hab. inż. Jerzy Głuch, prof. PG Politechnika Gdańska, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
27. Prof. dr hab. inż. Zdzisław Gosiewski Politechnika Białostocka, Wydział Mechaniczny, Kierownik Katedry Automatyki i Robotyki
28. Dr hab. Ewa Anna Gruszczyńska-Ziółkowska, prof. UW Uniwersytet Warszawski, Instytut Muzykologii
29. Dr hab. n. fiz. Marek Gutowski Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
30. Prof. dr hab. czł. PAN Tadeusz Iwaniec, czł. Finnish Academy of Science and Letters, czł. Accademia delle Scienze Fisiche e Matematiche (Italy) 1) Syracuse University (USA) 2) University of Helsinki
31. Prof. dr hab. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz (fizyk), dr h.c. Uniwersytetu w Kaliningradzie Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Fizyki Kierownik Zakładu Fizyki Kwantowej
32. Dr hab. Maria Jaworska, prof. UŚ Uniwersytet Śląski, Instytut Chemii
33. Prof. zw. dr hab. Zbigniew Jelonek Instytut Matematyczny PAN
34. Prof. dr hab. inż. Grzegorz Jemielita 1) Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej 2) SGGW 35. Prof. dr hab. Łukasz Kaczmarek Instytut Farmaceutyczny
36. Prof. dr hab. inż. Krystyna Kamieńska-Trela Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk
37. Prof. zw. dr hab. inż. Janusz Kawecki Politechnika Krakowska
38. Prof. dr hab. Jerzy Konior Uniwersytet Jagielloński, Instytut Fizyki
39. Prof. zw. dr hab. inż. Robert Kosiński Politechnika Warszawska, Wydział Fizyki
40. Dr hab. Piotr Kossacki, prof. UW Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki
41. Dr hab. Tomasz Krzysztoń Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk 42. Prof. nadzw. dr hab. Romuald Lemański Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk
43. Dr hab. inż. Marek Łagoda prof. IBDiM, prof. PL Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Politechnika Lubelska, Wydział Budownictwa i Architektury
44. Dr hab. Andrzej Łusakowski prof. IF PAN Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
45. Prof. dr hab. inż. Jan Maksymiuk Politechnika Warszawska, Wydział Elektryczny, Instytut Elektroenergetyki
46. Prof. dr hab. Edward Malec Uniwersytet Jagielloński, , Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej, Instytut Fizyki
47. Prof. dr hab. inż. Piotr Małoszewski Helmholtz Zentrum München Deutsches Forschungszentrum für Gesundheit und Umwelt GmbH
48. Prof. dr hab. Janina Marciak - Kozłowska Instytut Technologii Elektronowej
49. Prof. dr hab. Maciej Maśka Uniwersytet Śląski, Instytut Fizyki
50. Dr hab. Mariusz Michta, prof. UO Uniwersytet Opolski, Instytut Matematyki i Informatyki
51. Prof. dr hab. inż. Janina Milewska-Duda Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Energetyki i Paliw
52. Prof. dr hab. inż. arch. Anna Mitkowska Politechnika Krakowska, Wydział Architektury
53. Dr hab. Grzegorz Musiał, prof. UAM, prof. WSKSiM Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Wydział Fizyki, Zakład Fizyki Komputerowej
54. Prof. zw. dr hab. Józef Medard Namysłowski Uniwersytet Warszawski, Wydział Fizyki
55. Dr hab. inż. Andrzej Niemunis Karlsruher Institut fur Technologie
56. t Prof. zw. dr hab. inż. Jan Obrębski Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Lądowej
57. Dr hab. Adam Obtułowicz Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk
58. Prof. zw. dr hab. Andrzej Oleś dr h.c. Akademii Górniczo-Hutniczej Akademia Górniczo-Hutnicza
59. Prof. dr hab. Andrzej. M. Oleś Uniwersytet Jagielloński, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
60. Prof. zw. dr hab. inż. Bolesław Orłowski Instytut Historii Nauki PAN, Kierownik Sekcji Historii Nauk Ścisłych i Techniki, członek Rady Instytutu Pamięci Narodowej
61. Prof. dr Andrzej Pacholczyk, FRAS University of Arizona, Astrophysics Steward Observatory
62. Dr hab. inż. Jan Pawlikowski, prof. PW Politechnika Warszawska
63. Dr hab. Marek Pękała Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii
64. Dr hab. Krystyna Pękała Politechnika Warszawska, Wydział Fizyki
65. Dr hab. inż. Andrzej Pfitzner, prof. PW Politechnika Warszawska, Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
66. Prof. dr hab. Lucjan Piela Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii
67. Dr hab. inż. Marek Pietrzakowski, prof. PW Politechnika Warszawska, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych, Instytut Podstaw Budowy Maszyn
68. Prof. zw. dr inż. Zbigniew Piłkowski Politechnika Częstochowska
69. Prof. dr hab. Jan Pluta Politechnika Warszawska, Wydział Fizyki
70. Dr hab. inż. Włodzimierz Przyborowski Politechnika Warszawska, Wydział Elektryczny, Instytut Maszyn Elektrycznych
71. Dr hab. Tomasz Radożycki, prof. UKSW Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Matematyczno-Przyrodniczy
72. Prof. zw. dr hab. Jakub Rembieliński Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Łódzki; Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej; Katedra Fizyki Teoretycznej
73. Dr hab. inż. Mieczysław Ronkowski, prof. PG Politechnika Gdańska, Wydział Elektrotechniki i Automatyki
74. Prof. dr hab. inż. Jacek Rońda Akademia Górniczo Hutnicza, Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej
75. Prof. dr hab. Zbigniew Rudy Uniwersytet Jagielloński, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
76. Dr hab. Małgorzata Samsel-Czekała Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk
77. Prof. dr hab. Rafał Siciński Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii
78. Prof. dr hab. Zofia Sokołowska Instytut Agrofizyki Polskiej Akademii Nauk
79. Prof. dr hab. Stefan Sokołowski Uniwersytet Marii Curie-Skł., Wydział Chemii, Zakład Modelowania Procesów Fizykochemicz.
80. Prof. dr hab. Stanisław Spież Instytut Matematyczny PAN
81. Dr hab. inż. Paweł Staszewski, prof. PW Politechnika Warszawska, Wydział Elektryczny, Instytut Maszyn Elektrycznych
82. Prof. dr hab. inż. Andrzej Stepnowski Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki
83. Dr hab. Leszek Stolarczyk, prof. UW Uniwersytet Warszawski, Wydział Chemii
84. Dr hab. Andrzej Szewczyk, prof. IF PAN Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
85. Prof. dr hab. Sławomir Szymański Instytut Chemii Organicznej PAN
86. Dr hab. inż. Zdzisław Józef Śloderbach, prof. PO Politechnika Opolska, Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki, Katedra Zastosowań Chemii i Mechaniki.
87. Prof. zw. dr hab. Stefan Edmund Taczanowski Akademia Górniczo Hutnicza, Wydział Energetyki i Paliw
88. Dr hab. Piotr Tomczak, prof. UAM Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Wydział Fizyki 89. Prof. zw. dr hab. inż. Janusz Turowski, dr h.c. Universita di Pavia Politechnika Łódzka, Instytut Mechatroniki i Systemów Informatycznych
90. Dr hab. Jerzy Urbanowicz, prof. IM PAN i IPI PAN Zmarł w dniu 6 września 2012 r.
91. Dr hab. Andrzej Wawro, prof. IF PAN Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
92. Dr hab. inż. Wawszczak Włodzimierz, prof. PŁ Politechnika Łódzka, Wydział Mechaniczny
93. Prof. zw. dr hab. inż. czł. rzecz. PAN Jan Węglarz Politechnika Poznańska; Wydział Informatyki; Instytut Informatyki
94. Prof. dr hab. Andrzej Wiśniewski Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk
95. Dr hab. inż. Piotr Witakowski, prof. AGH, prof. ITB AGH, Wydział Górnictwa i Geoinżynierii
96. Dr hab. inż. PhD Jerzy Wojewoda 1) University of Aberdeen, 2) Politechnika Łódzka
97. Dr hab. Marek Wolf Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wydział Matematyczno-Przyrodniczy
98. Prof. zw. dr hab. Krzysztof Woźniak Uniwersytet Warszawski Wydział Chemii
99. Dr hab. inż. Andrzej Ziółkowski Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
100. Dr hab. inż. Jerzy Żurański, prof. ITB Instytut Techniki Budowlanej

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

amatorskie i kłamliwe podważanie dokonań "ZP"przez rozpaczliwie trzymających się koryta polityków i ich sługusów.Problem nr.1 to dotarcie z takimi materiałami,jak Pański,do mas,bo to masy decydują później kto będzie sądzić, lub kto będzie sądzony.Zakładając oczywiście,że serwery wyborcze będą tam gdzie być powinny.Jeśli takie opracowania trafią pod strzechy to PO-PSL nie doczołga się do najbliższych wyborów.Doskonale rozumie ten problem Rydzyk,który wykonał ogromną robotę w uświadamianiu społeczeństwa gdzie ono właściwie się znajduje i jakie tego są konsekwencje.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#386746

Nie ma co się zastanawiać nad problemem, jak dotrzeć, tylko niech każdy z nas, kto może, wydrukuje sobie tę listę i pokazuje tym ludziom, których mózg jeszcze jako tako funkcjonuje. Ja też to sobie zaraz wydrukuję.
Wczoraj np. duże usługi oddał mi program konferencji (który też wydrukowałam), określony przez rozmówczynię jako "rzeczywiście wyglądający poważnie" (tematy referatów, nazwiska, ośrodki naukowe) - i na tej bazie ja mogłam już resztę dośpiewywać. Miałam też "przypadkowo" przy sobie wydrukowaną charakterystykę naukową prof. Cieszewskiego oraz jego dorobek.
Nie ma co biadać, tylko trzeba coś robić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#386831

ale ja uważam, że nasze działania powinny być lepiej zorganizowane. W rozmowie ważne jest wszystko a najważniejsza mowa ciała> potem przedstawiamy argumenty, ale ostrożnie tak aby nie zrazić rozmówcy itd. coś takiego powinien opracować dla nas prof. Zybertowicz.

Kolejna sprawa to silne media. Powinniśmy zrobić wszystko aby te media były silne i całkowicie niezależne.

nie wiem ile Pani osób w życiu przekonała. Może 10 co byłoby ogromnym sukcesem a w tym czasie TVN pierze mózgi kolejnym tysiącom lemingów.

Potem już po zdobyciu władzy naprawa sądów i ściganie dziennikarzy za korupcję i oszczerstwa.

AS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#386850

Dzięki za dobre słowo ;-)
Dzisiaj kilku osobom pokazałam tę listę. Jutro pokażę następnym. Ta lista ma bardzo mocną wymowę.

Innej osobie, przy okazji rozmowy w sklepie o różnych rzeczach w Polsce, opowiedziałam dzisiaj o gender (ma ona dzieci w wieku szkolnym) i za co atakuje się Kościół itd., itd. - dużo nagadałam. Na pożegnanie dałam wydruki: akurat miałam z sobą wywiad z Gabriele Kuby w "Gościu Niedzielnym" (niżej wkleję link) oraz wydrukowane te fragmenty jej książki, które wkleiłam tu już kiedyś (a które spotkały się - jak napisałam wczoraj - z komentarzem pewnej młodej matki, że to, co się szykuje, to masakra).

Osoba, której dzisiaj te dwa tematyczne (gender) wydruki dałam, jest ekstrawertyczna, ma spore kontakty ludźmi, więc to się rozejdzie dalej. Obiecała szczerze, że książkę G. Kuby kupi.

Uważam, ze nie robię niczego nadzwyczajnego, tylko to, co powinniśmy w miarę swoich możliwości robić wszyscy zamiast bezczynnie czekać, aż PiS dojdzie do władzy, i sobie czczo obiecywać, że ach, wtedy tamtych rozliczymy. Bez nas, na dole, PiS do władzy nie dojdzie i tamtych nie rozliczymy, cudów nie ma.

A teraz link do wspomnianego wywiadu. On i tak ma stosunkowo łagodną wymowę. Przy okazji: tam podany jest błędny podtytuł książki G. Kuby "Globalna rewolucja seksualna", bo zamiast "destrukcja" powinno być "likwidacja":

http://gosc.pl/doc/1161025.Dyktatura-seksu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#386915

Jeśli można , proszę o przesłanie mi go na priv, abym mogła go rozesłać wśród swoich znajomych , szczególnie tych najbardziej podatnych na szklaną propagandę.
Pozdrawiam z 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#386826

W formie cytatów z podaniem materiałów źródłowych:

"Dlaczego członkowie zespołu Millera-Laska boją się debaty naukowej z ekspertami zespołu Macierewicza? Może dlatego, że wśród nich jest tylko jeden profesor. Tak, dokładnie jeden profesor Ryszard Krystek, który na dodatek jest ekspertem od bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To nie żart. Przejrzałem listę członków komisji Millera. Oficjalną listę wraz z tytułami naukowymi, a raczej ich brakiem, znalazłem na oficjalnej stronie Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Obok wymienionego już profesora, eksperta od bezpieczeństwa ruchu drogowego jest jeszcze jeden doktor habilitowany, Marek Żylicz, specjalista od prawa międzynarodowego. Jest pięć osób ze stopniem naukowym doktora. Pozostali członkowie – jest ich ponad dwudziestu – nie mają stopni i tytułów naukowych."

Czy można się dziwić, że magistrzy z komisji Millera-Laska boją się debaty naukowej z profesorami, ekspertami zespołu parlamentarnego posła Macierewicza? To oczywiste, że strach ich obleciał przed taką debatą.
http://wpolityce.pl/artykuly/63264-w-komisji-millera-byl-tylko-jeden-profesor-profesor-ktory-jest-ekspertem-od-bezpieczenstwa-w-ruchu-drogowym

A tutaj pełny skład komisji Millera:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_Badania_Wypadk%C3%B3w_Lotniczych_Lotnictwa_Pa%C5%84stwowego

A tutaj zawody oraz miejsce pracy.

http://komisja.smolensk.gov.pl/kbw/sklad-komisji-1/8717,Sklad-Komisji-Badania-Wypadkow-Lotniczych-Lotnictwa-Panstwowego.html
I ostatni cytat z powyższej strony :

"Tak szeroki skład gwarantował wnikliwe przeanalizowanie wszystkich czynników, które miały wpływ na wydarzenia z 10 kwietnia br. zarówno z punktu widzenia procedur wojskowych, jak i cywilnych."

Skopiowałem listę ekspertów ZP oraz listę Millera.
Tak ku pamięci, żeby bez pomyłki i odpowiednio podziękować.

I to by było na tyle.
Kapitanie dziękuję i pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#386828

za....
Chyba nie muszę kończyć za co uznał ?
Wybrał "priorytet" - Tusk i jego pluszak, postawił ich wyżej niż nauka, niż przysięga profesorska.
Przez to już zawsze będzie stał niżej rektorów Słomki i Szmidta.

Wstyd dla urzędu prezesa PAN. Wstyd dla PAN.

Szumi las... etyką Hartmanów, Sród... szumi... szumi... Taki dziwny... Lasek... I tylko kikut pancernej brzozy szczerzy się w sarkastycznym uśmiechu błyskając upiornie "plombami"... z tutki...

10* dla Kapitana !
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#386857