Kukiz z siekierą. Poobcina ręce PiSowcom.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Kukiz chyba przeszedł jakieś szkolenie felczerskie i będzie uzdrawiał nie tylko III Rzeczpospolitą , ale przeprowadzi zabieg chirurgiczny na schorowanej Solidarności. Będzie odcinał (razem z Dudą) pisowców od wpływów.

Który z panów będzie głównym operatorem, który asystentem, na razie nie wiadomo. Wiadomo tylko że operacja że względu na braki środków na premie dla kierownictwa NFZ odbędzie się bez znieczulenia. Przymiarki przeprowadzono w Stoczni Gdańskiej .

W starej kolebce po raz kolejny usiłuje się uśpić czujność Narodu polskiego

Obaj wodzowie póki co na ćwierć etatu dorabiają jako aktorzy teatru kukiełkowego . W słynnej sali dokonano zapłodnienia in vitro nowego słusznego buntu społeczeństwa . Próba generalna tym razem odbędzie się na Śląsku gdzie jednocześnie przećwiczy się wariant autonomiczny ( czyli co by było gdyby na Śląsku ludzie dostali wysypki zwanej "RAŚ") . Niebezpieczne Śląskie  gierki.

             

                     kkkk           

Wracając do naszych baranów , pardon - LIDERÓW. Jak na razie ustalono że nasze puppety zagrają główne role w teatrzyku kukiełkowym . Prowadzi się eksperymenty ktory z nich zagra rolę Bolka który Lolka. Który wykona skok o tycze przez bramę a ktory wjazd honorowy na motorówce. Jest jeszcze chwila czasu  na decyzję.

Póki co nasz znany mandolinista ( chyba się nie mylę co do umiejętności artysty) obleciał dwa główne szalety.  We wszystkich kabinach napisał na ścianach że będzie właśnie odpartyjniał.

W szalecie powszechnie znanym jako "lisia nora" powiedział, że jednym z powodów, dla którego zawarł sojusz z Piotrem Dudą, jest dążenie do uniezależnienia związku zawodowego NSZZ "Solidarność" od wpływów PiS.

W szalecie, przerobionym ze skupu butelek i pachnących stokrotkownie lepiej niż nora, tą informację znany muzyk mandolinista powtórzył-  oświadczając "W każdym razie nie ma sytuacji bez... ale w tej chwili sytuacja na pewno jest patowa, nie ma takiej siły, która byłaby w stanie przeprowadzić, doprowadzić to państwo, wprowadzić na dobrą drogę. Coś mi wtedy, a obserwowałem, ja wtedy obserwowałem odpartyjnienie przez Piotra Dudę Solidarności, czyszczenie z tego fatalnego, wmotania związku w konkretną opcję polityczną(...)Nie jest(Duda) wplątany w Prawo i Sprawiedliwość, musi, ale musi brać pod uwagę to, że nie udało mu się odpartyjnić związku do końca."- powiedział dzisiaj Kukiz w Radiu Zet.

Czy można coś powiedzieć bardziej elokwentnie, bardziej wyraziście . Chyba nie włączono mu playbacku skoro tak się jąkał.

Ciekawe że jakoś nie wyjąkał co z odpartyjnieniem Solidarności z innych partii. Czyżby należało domniemywać że członkowie PO, PSL ,SLD i tfu, palikocieta ,są zatrudniani wyłącznie w radach nadzorczych i instytucjach rządowych, więc do zwiazków zawodowych nie należą? Z nich Solidarności odpartyjnić nie trzeba?

PS. Chcąc odpartyjnić Solidarnośc trzeba by zacząć od usuniecia puppeta PO - Dudy!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ciekawy artykuł, ma Pan rację co do tego co się teraz dzieje w Solidarności. Lecz Kukiz w niektórych swoich przemówieniach ma trochę racji.
opozycjonista.blog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

opozycjonista

#345196

Zacny pomysł te koncerty ponad podziałami w platformie. Może zagrają funfle z estrady Janek Bo, Maleńczuk ,wymelodeklamuje coś Janda Krystyna a poprowadzi jak znajdzie czas Owsiak Jerzy doświadczony w pracy z dziećmi?

Przewiduję mnogo "kontstruktywnej, szczerej, rzetelnej ,czasem bolesnej krytyki" pod adresem Donalda w szczególe i platformy w ogóle ,który jak dopisze szczęście organizatorom może i sam wystąpi ze stosowną do okolicznośći siekierką.
Nagłośnienie już jest, gdybyż tak jeszcze poznać sponsorów tego muzycznego wydarzenia.

Zaraz wracam.Bumerang

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zaraz wracam.Bumerang

#345212

PLATFORMA "KUKO-DUDY" Z PLATFORMĄ OBYWATELSKĄ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#345349

Carmina

I co z tego? Zawsze jest to sprowadzenie ludzi na manowce.Bo to trochę pomieszane  kłamstwem, emocjami, wskazywaniem wroga, ktory wrogiem nie jest, pomieszanie przyczyn i skutków prowadzi do   uwiedzenia ludzi, a później  zwykle do nieszczęścia.

Kukiz , Duda, Winnicki stworzą rzad? kto będzie premierem , jakie maja doświadczenie w polityce?

Oni oczyszczą nam sądownictwo, prokuraturę, ograniczą prawa oligarchów, wyczyszczą instytucje państwowe z agentów, przywrócą pluralizm w mediach, wprowadzą ustawodawstwo ustawodawstwo przywracające obywatelom prawo kontroli władzy , transparentnosci działania władzy, zwalcza korupcje, nepotyzm, zabezpieczą w Unii oraz  w stosunkach z innymi krajami nasze interesy ,etc.

Kim , jakimi ludźmi, w jaki sposób.? Polityków PiSu nie chcą, odcinają się od nich ?

To co wymieniłam i tysiące innych spraw jest niezbędne do zrobienia aby można mówić o jakiejś pozytywnej zmianie w Polsce

Pytam całkiem poważnie ,co oni chcą zrobić, w jaki sposób i kim?

Jeżeli politycy PiS są przez nich wykluczeni, to pozostają tylko ludzie z kręgu jednak PSL, PO, Sld, Palikota. |Może to być drugi szereg.

A gdzie jakiekolwiek doświadczenie w pracy w najważniejszych instytucjach państwowych, na arenie międzynarodowej ?

Mogą mieć mówców wiecowych, dobrych demagogów , trochę z niższego szczebla.

Oni rozbiją elektorat PiSu i władze przekaża siłom politycznym , które ani nie będą w stanie niczego w Polsce zmienić lub nie będą chciały. Sami przy okazji załapią się na lepsze stanowiska.

Nie można poważnie myśleć o zmianach  w Polsce jednocześnie usiłując wypchnąć poza nawias polityki polityków PiSu z Kaczyńskim na czele, ludzi mających duże doświadczenie, znających procedury , mających wole zmian, znających wiele problemów i spraw z dziedziny zarządzania polityki zagranicznej, mających jednak jakieś zaplecze eksperckie.ludzi zaprawionych w bojach, twardych, wiedzących co i jak chcą zrobić.

Jak można zrezygnować z takiego dorobku ludzi , zdeterminowanych , nie idealnych ze swoimi wadami i błędami ale jednak zmierzającymi do usunięcia z naszego życia największych patologii i starającymi się zadbać o interes wszystkich grup społecznych.?

To przecież czysta głupota , niewyobrażalne wprost marnotrawienie dorobku tych ludzi.

Nie ważne dlaczego to robią, ważne,że niszczą możliwość naprawienia czegokolwiek.

 

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Carmina

#345208

Czy mają te krętackie zdolnosci sami z siebie czy są sterowani to pozostawiam każdemu do własnej oceny.

Duda jest promowany przez PO od dłuzszego czasu - pamietacie tę szopkę jak to niby go Tusk w sejmie obraził a później panowie sobie wpadli prawie w objęcia?

Do Kukiza nie mam zaufania - zatacza się od sciany do ściany, albo koniunkturalnie albo po prostu ma xle dobrane psychotropy. Jego aktualna jawna napaść na PiS dokładnie odpowiada kampanii kanap chcących się nieudacznie dorwać do "wadzy" a co mnajmniej próżniaczych euromandatów z SP, PJN i NP Mikkego na czele.

Na czele z Ziobrą, Dornem Kowalem, Marcinkiewiczem itp typkami znanymi ze zdradzieckich zachowań łazi Kukiz po Lizach, Wojewódzkich i Stokrotkach by pluć na PiS wg. wręczonego scenariusza - odrażające ;/

Nazwa Platforma Oburzonych jest nieudaczna - "platforma" fatalnie się kojarzy a "oburzony" brzmi defensywnie, cwelowato - zdrajców i aferzystów trzeba sądzić i wieszać a nie się "oburzać" - oburzacie się na wściekłego kundla jak was w łydkę ugryzie??

Proponowane działania są żałosne:

- strajk 4 godz z góry zapowiadany na 26-go polegajacy na pikiretach pod urzędami miejskimi. Nie robi się tak protestów społecznych by władza mogła je ostentacyjnie ignorować - wojewodowie ogłoszą że 26-go urzędy będą zamknięte a pracownikom dadzą urlopy - i kto moralnie wygra to "starcie"? Dodam że jakiś Boni czy inny kacyk z dworu Tuskaszenki naśmiewał się publicznie z tego "strajku" mówiąc - "no obiecywal nam przew. Duda że zapewnia minimum niedogodności"

Kuriozalne jest "master plan Oburzonych" że zwrócą się do "pana prezydenta" o dekret w sprawie respektowania przez rząd referendów - ha ha ha

Podsumowując - pach nie mi to ściemą i mam deja vu po pamiętnych wyczynach Bolka&co ale oczywiście chciałbym się mylić...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#345218

Może nie mam racji - a jak się mylę to niech mnie ktoś wyprowadzi z tego błędnego rozumowania  - podobnie zaczynał JKM z "wolnym rynkiem" a teraz rosną kolejni następcy oferujący "niepartyjną wolność". 
 Co będzie jak zostanie postawiona ostateczna kreska na DT i zacznie się promocja takich postaw? Jak zachowa się "szary wyborca"?

__________________________________________________
Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk) http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)

http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

#345209

Nie wiem czym w rzeczywistości kieruje się Paweł Kukiz lub kto nim kieruje, wiem jednak, że do polityki na pewno się nie nadaje a już niewątpliwie do odpowiadania na żywo, na nieznane sobie wcześniej pytania.

Wykrzyczeć czy wyskandować coś wcześniej przygotowanego, jak w słynnej gdańskiej hali do oczekującej tam publiki, to i owszem ,umie. Wszak ma doświadczenie z koncertów, na których bywał gwiazdą muzyczną.
Ale tak na poważnie to niestety nie. Ktoś mu chyba wmówił ,że jest świetny medialnie i biedak w to uwierzył.
Wypalił się chyba jako muzyk i chce do polityki. Szkoda jednak ,że nawet nie potrafił u szczwanego lisa dobrze uzasadnić ,dlaczego JOWy albo śmierć.

 Chwycił się tych JOWów jak pijany płota l

i żadne wątpliwości do niego nie docierają.

Jedyne uzasadnienie tezy o JOWach, jakie pozostawia po sobie Paweł Kukiz ( my z kolegą Dudą) to postawienie znaku równości pomiędzy PO i PISem,ze wskazaniem na konieczność ich wyeliminowania, jako tych winnych obecnej sytuacji w Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#345217

Dokładnie tak ten zintegrowany chór Ziobrów, Palikotów, Rozenków, Dornów i in Mikków brzmi - zrównywanie katów z ofiarami , patriotów ze zdrajcami, uczciwych ludzi z mordercami i aferzystami - to coś mi przypomina...

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#345220

 wiem, że machając siekierą najwięcej można zrobić krzywdy sobie. Kukiz to przecież pośmiewisko zabierał nawet tu na tym forum głos próbując grać odmieńca i co wychodzi? Wychodzi szydło z worka. Nie zawracać sobie takim głowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#345231

Próbę generalną wariantu autonomicznego czyli tego co by było gdyby na Śląsku ludzie dostali wysypki zwanej "RAŚ" mieliśmy w grudniu. Powołane przez rządy platformersko-rasiowe Koleje Śląskie doprowadziły do całkowitej zapaści komunikację kolejową w regionie - trzeba było wołać na pomoc Przewozy Regionalne. Przygrywką i dobrą próbką jest sprawa stadionu w Chorzowie - Gorzelik doprowadził do zmiany koloru krzesełek z biało-czerwonych na żółto-niebieskie (kosztem bodajże kilkudziesięciu tysięcy zł) a remont stadionu został wstrzymany, bo zadaszenie trybun zagraża katastrofą budowlaną. Te matoły są dobre w opluwaniu Polski i jumaniu kasy. O gospodarce nie mają pojęcia. Ich znajomość ekonomii i zarządzania ogranicza się do wiedzy jak ukraść pierwszy milion (a także następne).
oszołom z Ciemnogrodu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

oszołom z Ciemnogrodu

#345240

Może chcą użyć zamiast śmietany
Białek z jajek ,ale starych
Bo już bardzo dawno przeterminowanych
Dobrze że jesteśmy czujni, cierpliwi
W dociekaniu do sedna nieustępliwi
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#345303