Nie chcę w Polsce hodowli terrorystów!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

13 maja ub roku napisałem tekst pt Nie chcę w Polsce islamskich uchodźców ekonomicznych z Afryki! *, w którym wyłożyłem jak przysłowiowy chłop lemingowi na granicy, dlaczego się na import do  Polski islamistów nie zgadzam.

Od tego czasu zaszło kilka wydarzeń (pomijam zamachy w Paryżu i Brukseli, bo ja nie jestem dziennikarzem i biciem piany się nie zajmuję), które  każdy samodzielnie myślący Polak (wiem – piszę dla mniejszości) powinien sobie wziąć nie tyle do serca, co do mózgu:

1. PO rękami Ewy Kopacz podłożyła pod Polskę bombę z opóźnionym zapłonem zgadzając się na import do Polski 70 000 (siedemdziesięciu tysięcy) islamistów, bo jak wytłumaczyłem tu -  „nie żadne 7 tysięcy, a 70 tysięcy, gdyż każdy z tych przyjętych islamistów ma prawo sprowadzić rodzinę, czyli średnio 10 osób”

2. PiS ustami Prezesa Kaczyńskiego obiecał że żadnych islamistów do Polski nie przyjmie, dzięki czemu wygrał wybory** i natychmiast po wygraniu zaczął kręcić, że niby pacta sunt servanda i że jednak tych Kopaczowych podrzutków przyjmie, bo tak wypada.

Choć niby tylko tych bezpiecznych (tu się można śmiać).

3. Kukiz skontrował wykładając na stół listy podpisów pod wnioskiem o przeprowadzenie referendum*** (tak na marginesie, premier Orban już takie referendum ogłosił, ale on jest Węgrem, a to znaczy, że nie z PiSu).

A teraz patrzcie uważnie, kto namawia do importu do Polski islamistów, których dzieci będą tu za 20 lat zabijać Wasze dzieci i Was – jak dożyjecie:

jaki polityk, jaki dziennikarz, z jakiej partii, z jakiego medium, jaki celebryta, jaki „ekspert”,  za jaki grant twierdzi, że musimy tych islamistów wpuścić, bo wartości europejskie, bo jedna Europa, bo Niemcy  już wpuściły a Niemców słuchać trzeba, bo inaczej Schulz na nas nakrzyczy.

I kiedy już w Polsce jakaś bomba wywali – wystawcie rachunek im wszystkim i  każdemu z osobna.

A teraz jeszcze raz mój pierwszy, „założycielski”  tekst o islamistach

***

Nie chcę w Polsce islamskich uchodźców ekonomicznych z Afryki!

Polska, w przeciwieństwie do Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Portugalii, Włoch, Belgii, USA nigdy nie miała kolonii – ani w Afryce, ani w Ameryce, ani w Azj, ani w Australii – nigdzie.

Dlatego jako Polak nie mam (w przeciwieństwie do Francuzów,Brytyjczyków, Hiszpanów, Holendrów, Niemców, Portugalczyków, Włochów, Belgów, Amerykanów) żadnych, ale to żadnych obowiązków w stosunku do ciemiężonych przez kolonizatorów przez setki lat Azjatów, Murzynów, Indian, Eskimosów, Aborygenów – nikogo.

Owszem, mam obowiązki w stosunku do moich Rodaków, rzuconych przemocą sowiecką i zdradą, pożal się Boże, „aliancką” – amerykańską, brytyjską, na żer sowieckiej Syberii i wypełniam je między innymi tak, jak napisałem tu*:

Bo kolejność sprowadzania do Polski KOGOKOLWIEK jest następująca:

1. najpierw – zaniechana przez PO i jej mianowańca, prezesa Wspólnoty Polskiej, Longina Komołowskiego, repatriacja Polaków z Kazachstanu.

Równocześnie – wszystkich tych Polaków z postsowieckiego Wschodu, którzy tego chcą: nie „majdanowych”, ukraińskich aktywistów, którzy tu z kieszeni polskich podatników hojnie stypendia dostają

Połączone to być musi z daniem polskiego obywatelstwa (nie żadnego ersatzu w postaci Karty Polaka – paszportów!) WSZYSTKIM Polakom z całego świata – od Ameryki Południowej po RPA, którzy takiego paszportu chcą.

2. Owszem, po zatroszczeniu się o Polaków, można wyznaczyć jakąś pulę dla chrześcijan z Bliskiego Wschodu (Syrii, Iraku), zagrożonych eksterminacją ze strony stworzonego przez USA Państwa Islamskiego.

I tyle, bo żadnych islamistów tu zwyczajnie nie chcę!

Ale będę konstruktywny:

ponieważ za tym przymusowym przyjmowaniem przez Polskę (a dokładniej – przez polskich podatników) wysłanych przez Brukselę obcych nam pod każdym względem imigrantów, głosowali europosłowie PO, niech oni przyjmą tych imigrantów do siebie, do swoich wypasionych domów i apartamentów.

Z europosłanką Piterą Julią na czele, która w czym jak w czym, ale w kolekcjonowaniu lokali, doświadczenia godne najwyższego podziwu ma.

————–

http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/nie-chce-w-polsce-islamskich-uchodzcow-ekonomicznych-z-afryki

** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/25-10-bedzie-referendum-czyli-jak-allach-kaczynskiemu-pomogl

*** http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/bedzie-referendum-czyli-jak-allah-kukiza-natchnal

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Podpisałam wiele protestow, ale w internecie. Już nie te lata i mozliwości, żeby biegać z podpisami. Czy forma internetowa nie ma podstawy prawnej? Zawsze to trochę podpisów więcej.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1509843

nie wiem jak to z tymi podstawami prawnymi, ale wiem, że KAŻDA partia, która wpuści tu islamistów wyleci w kosmos. PiS też. Niech więc przestaną kręcić.
 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1509859

głośno przecież o pragnieniach biednych imigrantów. Znajdzie tam swego Romea, nie są raczej wybredni. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ess

#1509856

podobno "każda potwora...", ale ona chyba jest wyjątkiem od reguły :-D

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1509858