Jesteśmy infantylnymi idiotami!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że współcześni Polacy to w większości po prostu infantylni idioci pozbawieni jakiegokolwiek rozsądku i nie umiejący logicznie myśleć ani zadbać o siebie i przyszłość swoją oraz swoich najbliższych.

Nie wnikam dlaczego tak jest, ale to niechybnie wynik m.in. 23 lat organicznej pracy naszych narodowych wrogów. Ale ten fakt nie tłumaczy do końca tej naszej głupoty i niestety dziś mogę po raz wtóry powiedzedzieć tylko to, że naprawdę jesteśmy idiotami i tak nas muszą postrzegać w całej Europie, i na całym cywilizowanym świecie.

A przecież idiotów się nie szanuje, często się z nich wyśmiewa i poniża. Można tak czynić, bowiem idiota z reguły nie wie, że jest idiotą i z tegoż powodu nie potrafi odpowiednio w swojej obronie zareagować.

A dlaczegóż to jesteśmy idiotami?

Ano dlatego, że...

– po raz drugi wybraliśmy PO i rząd stworzony przez notorycznych kłamców, jak D. Tusk i jego kompani. Niemal żadne obietnice składane przecież przez Donalda Tuska w roku 2007 roku nie zostały zrealizowane a my go ponownie wybraliśmy nabierając się na kolejne obietnice... Czyż nie jesteśmy idiotami?,

– pozwalamy na międzynarodowe obrażanie nas samych i przypisywanie nam żydowskiego holocaustu podczas II WŚ. Wybraliśmy do rządzenia ludzi, którzy pozwalają nas obrażać i nie potrafią nas skutecznie obronić przed kłamstwem historycznym... Czyż nie jesteśmy idiotami?,

– wybraliśmy na urząd prezydencki B. Komorowskiego, który w "bulu" i "nadzieji" "bigosuje" poza granicami naszego kraju a zabierając kieliszki żonom królów oraz okazując brak szacunku kobietom... ośmiesza nas wszystkich wszędzie, gdzie się pojawi... Czyż nie jesteśmy idiotami?,

– nie dyskutujemy o kryzysie gospodarczym, wzroście podatków, katastrofalnym spadku produkcji, obniżaniu stopy życiowej, pauperyzacji społeczeństwa a pierwszoplanowymi wydarzeniami są jakieś "tulejki" czy matka Madzi. Wszędzie w cywilizowanym świecie sprawy dotyczące bezpieczeństwa finansowego obywateli są najważniejsze, u nas zupełnie są na marginasie... Czyż nie możemy być postrzegani przez innych jako idioci?,

– nie wyrażamy społecznego i masowego sprzeciwu wobec wysokim cenom nośników energetycznych,  przede wszystkim gazu, za który płacimy niemal najwięcej w Europie a jednocześnie nie domagamy się od rządu skutecznej polityki w sprawie wydobycia naszego gazu łupkowego i ropy łupkowej. Zapewne każdy kraj, który miałby takie złoża surowców energetycznych zbudowałby narodowy plan ich wydobycia. Polska oczywiście takiego planu nie ma a Polacy wydają się zupełnie obojętni wobec tegoż tematu... Czyż nie możemy być postrzegani przez innych jako idioci?,

– pozwlamy jako społeczeństwo na wyprzedaż przez zdradziecki (ale wybrany przez nas) rząd resztek narodowego mająku narodowego. Wszędzie w Europie dba się o rodzimy kapitał i rodzime firmy. Tylko nie w Polsce... Czyż nie możemy być postrzegani przez innych jako idioci?,

– z pokorą i uniżonością a niekiedy z infantylną radością i głupim uśmieszkiem dajemy się okłamywać i manipulować przez okupacyjne, rządowe media i antypolski obecny rząd.  Czyż nie jesteśmy idiotami?,

– gremialnie nie interesujemy się polityką wewnętrzną ani zewnętrzną, losem naszego kraju ani jego przyszłością, polityką międzynarodową... Czyż nie jesteśmy idiotami?,

– pozwalamy na obniżanie poziomu wykształcenia naszych dzieci... Czyż nie jesteśmy idiotami?,

– nie buntujemy się przeciw obniżaniu poziomu i zmniejszaniu dostępności do gwarantowanej konstytucyjnie,  podstawowej i specjalistycznej ochrony zdrowia... Czyż nie jesteśmy idiotami?

– oddaliśmy śledztwo w sprawie przyczyn i okoliczności zamachu smoleńskiego Rosjanom... Każdy inny kraj zrobiłby wszystko, aby śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci np. tylko ich prezydenta było nadzorowane przez tenże kraj...  Czyż nie możemy być postrzegani przez innych jako idioci?,

– pozwalamy na obniżanie poziomu naszej naszej obronności narodowej,  

– pozwalamy na dalsze trwanie u władzy ludziom, którzy nas zdradzili przy "okrągłym stole" i w Magdalence oraz nie potrafimy ich odsunąć od tejże władzy... Czyż nie jesteśmy idiotami? 

– pozwalamy na stopniową utratę naszej wolności, suwerenności i niepodległości... Czyż historia nie osądzi nas i nie nazwie zdradliwymi idiotami?

Zapewne jest jeszcze wiele obszarów, w których okazujemy się idiotamni lub tak nas postrzegają inni w Europie i na świecie.

A ja na koniec zapytam: Czy odpowiada nam rola idiotów, czy też winniśmy zmądrzeć i poddać się zbiorowemu leczeniu przez Polaków, którzy jeszcze nie zidiocieli?

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

prościej byłoby wymienić obszary, gdzie nie jesteśmy idiotami - zajęłoby to mniej miejsca a wpis byłby krótki jak haiku

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324235

proszę nie mieszać wszystkich do jednego worka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324238

aby "żondziła" ta zgraja co obecnie - tak mamy skonstruowaną ordynację wyborczą, że zwycięzca dostaje super premię w postaci większej ilości mandatów!
Poza tym jeszcze ruskie serwery.....
A że połowa to jednak idioci.....Cóż, czeka nas niekończąca sie praca u podstaw.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Ps.33,5

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#324304

 Jak można tak podsumować dzisiejszą rzeczywistość i obarczać chociażby NP bo tutaj jest twój wpis o to co mamy i nazywać NP idiotami .

Zasadnicze pytania : czy to NP wybrało sobie PO i Tuska ?

                               czy to elektorat PiS wybrał to co teraz rządzi ?

                               czy to NP wybrało sobie Komorowskiego na Prezydenta ? ( notabene jego nikt nie wybrał on się tam znalazł bo zamordowali nam Prezydenta którego właśnie  jak to określiłeś idioci wybrali ).

Odpowiedź : NIE  

Jak już masz takie przemyślenia  to napisz na początku lemingi to idioci bo : i wtedy reszta tekstu , wtedy się zgodzę a tak napisałeś  przykro mi bzdurę .

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324244

Bo już byłam załamana tym uogólnieniem. Jakby ktos na mnie napluł. To "my" powinno znależć się na portalach peowskich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324246

Czy mógłbyś wyrażać swoje święte oburzenie trochę mniejszą liczbą wykrzykników? Bo aż mnie głowa rozbolała... ;)

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324251

będzie już jeden wykrzyknik zawsze - przepraszam poniosło mnie !
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324260

Polaku2013 nie ulegaj presji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324263

Masz rację oczywiście. Tekst jest pewnym rodzajem prowokacji :), ku zastanowieniu wszystkich, w tym przede wszystkim właśnie tzw. "lemingów". Tym bardziej, że umieszczam go też np. w interii (jak mi go puszczą:)).

Tym niemniej za granicą jesteśmy postrzegani przez pryzmat wyborów większości i naszych działań... A np. w Europie wszyscy już powoli mają dość UE a my ustami rządzących np. chcemy wstąpienia do strefy Euro... Więc jak mamy być postrzegani, jak mają nas szanować jako naród?

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324257

Ciekawa jestem, jak my śmialibyśmy się z "ZAGRANICY", gdyby im głosy w trakcie wyborów liczyły ruskie serwery.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#324373

Dorzucę jeszcze.
Mając możliwości działania samodzielnie, wolimy
oczekiwać na ochłapy z "pańskiego stołu".
Dlatego, Krzysztofie, ja nie uważam tego za idiotyzm.
To raczej zaczadzenie marksistowskim "centralizmem"
i ślepa wiara, że "nam załatwią".
I tylko nieliczni zauważają, że NAS załatwiają...
Pozdrówka z 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#324247

Jednym słowem: homosovieticus, którego jeszcze się nie pozbyliśmy a jest ku temu czas najwyższy. Właśnie teraz!

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324261

Teraz wprowadzili dłuższą pisownię.
Aby ukryć moskalskie konotacje, obowiązująca forma
brzmi "oświecony euroPejczyk".
Natępną formą będzie zapewne też Pejczyk.
W ręku bauera.
Pozdrówka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#324279

No tak... bauera, sowieciarza i syjonisty...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324287

idiotami, chyba, że wierzymy w to, że od początku II WŚ mielismy jakiś wybor.

Najpierw, udzielając nam falszywych gwarancji wmanewrowano nas w wojnę, w ktorej nie mielismy szans, potem zmieniono nam terytorium Państwa, a potem byliśmy juz tylko przedmiotem a nie podmiotem jakiejkolwiek polityki, czy to zagranicznej czy wewnętrznej. Ani w 1980 ani w 1989 r ani potem nie mielismy nigdy rzeczywistego wyboru. Moglismy tylko wybierać między tymi, ktorych nam wskazano.

Nie jesteśmy idiotami, jestesmy ofiarami.

Pozdrawiam

cui bono

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

cui bono

#324252

Po części się z Tobą zgadzam. Tak... jesteśmy ofiarami, ale jak długo jeszcze pozwolimy sobą pomiatać. I właśnie tym tekstem - trochę prowokacyjnym - chciałem dać impuls do dyskusji i zastanowienia nad tym, co obecnie robimy i co winniśmy zrobić w przyszłości...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324258

bieda zazwyczaj "olewa" albo głosuje odwrotnie ,na złość,i tak to niestety dalej będzie się działo.Sondaż przeprowadzony w Warszawie w sprawie pomnika "czterech śpiących" czy Berlinga ,mówi w tej kwestii aż nadto.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#324325

Drogi Panie: kto jest bardziej winien - czy ten, kto oferuje "brylanty z carskiej korony" (albo kolumnę Zygmunta) na "atrakcyjnych warunkach", czy ten, kto takie "oferty" całkiem poważnie bierze?

W świetle prawa - oczywiście oszust. Tylko, wie Pan, zaciągnij Pan teraz do sądu Francję i Anglię pospołu... tak więc - moim zdaniem - winien jest jednak polski rząd przedwrześniowy, że takie "gwarancje" w ogóle przyjął, zwłaszcza po tym, kiedy raptem parę miesięcy wcześniej naocznie można było się przekonać, jak sprzedano Czechosłowację Hitlerowi. Tę samą, której Francja udzieliła podobnych "gwarancji".

Oczywiście, że Anglicy i Francuzi postąpili z nami jak ostatnie sk...syny - ale od tego są rządy, a w nich (w domyśle) mądrzy ludzie, aby mądrze kierować polityką państwa - a nie zachowywać się jak kmiotek z prowincji, cieszący się z nabycia kolumny Zygmunta od "przedsiębiorczego" warszawskiego "Apasza".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324446

Trudno mi ocenić Pana tekst, ale że sprowokować mnie łatwo, wyznam, że jestem nim rozczarowany, bo tytuł zapowiadał coś innego (tak mi się przynajmniej wydawało).

Sądzę, że niepotrzebnie użył Pan liczby mnogiej (jeśli było to koniecznie, stosowniejszy byłby jej drugi przypadek) - i jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić gotowość poddania się "Niepoprawnych", podobnie jak politycznie poprawnych, jakiejkolwiek zbiorowej terapii - zważywszy że uprzednio, Pana zdaniem, należy zmądrzeć.

Ba !...

AT

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Andrzej Tatkowski

#324312

ciekawe, jak zachowywaliby się idioci nieinfantylni w takiej sytuacji.

Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324313

infantylni nie-idioci :))
Nb. "idota" to termin medyczny i dlatego tekst mi się nie podoba. Co do tego zaś, że znaczna część Polaków to głupcy, nie mam wątpliwości.
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#324319

Czepiasz się.
Ja też. ;))

Swoją drogą, czy aby na pewno tylko medyczny? ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324364

Ogólnie rzecz biorąc jesteśmy idiotami, choć tylko w większości przypadków. To "tylko w większości przypadków" to jedyne pocieszenie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324315

Osobiscie używam okreslenia"jamochłony".W wielkim uproszczeniu-istoty bezmózgowe,dla których najistotniejsze są dwa otwory:gębowy i odbytowy.Pogardzamy innymi narodami,ale tylko u nas możliwe jest bezszmerowe zaciskanie garroty na szyi społeczeństwa. Grecy,Francuzi, Portugalczycy, Anglicy itd. strajkują,ponieważ pogarsza się ich status materialny.Polacy-nie,cicho-sza.Jest nam błogo i dobrze.Słaba pociecha,że nie wszyscy tacy jesteśmy,ale co z tego? Jamochłonów jest większość.I żadne wykrzykniki nie pomogą.A wodza powstania nie ma i nie widać  na horyzoncie.

"Nie lękajcie się!" J.P.II

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nie lękajcie się!" J.P.II

#324341

Właśnie... buntuje się cała Europa a my? Bez szemrania dajemy się doić rządowi i nic.... Głupota to czy strach. To nieistotne. Ważne są efekty...

Podzielam Twą opinię, choć ciągle wierzę w przebudzenie...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324346

W rzeczy samej , to o czym napisałeś powyżej warto byłoby oprawić w ramkę i zawiesić w drzwiach wejściowych na salę obrad na "wiejskiej" ..

Pomijam milczeniem sam fakt iż znalazłem się również w jednym "worze" z całą tą zgrają , której jedynym celem na tym ziemskim padole jest konsumować i wydalać.

Dlaczego nie mam Ci tego za złe , ano dlatego m.in. , że zgadzam się z Twoją diagnozą co do choroby jaka toczy i naszą społeczność. Mało pocieszający jest fakt iż owa gangrena sięga daleko poza nasze granice.

Pomimo wszystko wydaje się , że jest światełko w "tunelu" , w każdym bądź razie jak dla mnie , trwanie przy wierze Chrystusowej tak znaczącej części naszej społeczności. To z pewnością spędza sen z powiek tym których najważniejszym zadaniem jest przeistoczenie naszego narodu w bezwolną masę reagującą wyłącznie na bodźce niczym zamieszczony powyżej poczciwy osiołek.

To właśnie Chrystus i ci którzy są wierni Jego nauce stanowią jak dotąd największą przeszkodę z jaką mieli i mają do czynienia nowi "kreatorzy świata" . To właśnie ta cześć wspólnoty ludzkiej , której znakomita część mieszka także i w naszym kraju , stawia twardy opór wszelkim formom działań idących w kierunku apostazji także i naszego od wieków stojącego przy Chrystusie - Narodu !

Wiem , że nie miałeś w zamiarze obrażać nikogo z Nas a jedynie jeśli już to poprzez tę specyficzną formę wyrazu , chciałeś nas i nie tylko tu na "niepopkach" , zachęcić do głębokiej refleksji nad dniem dzisiejszym , zwłaszcza zaś nad tym co przyniesie "jutro" .

Oczywiście do owej , wymienionej przez Ciebie listy "zasług" można a wręcz należałoby dopisać część dalszą ...

Kończąc , chciałbym jedynie przypomnieć pewną ważną maksymę , zwłaszcza zaś tych się to tyczy , którzy mienią się być naszymi "przedstawicielami" tak w ławach rządowych jak i innych instytucjach powierzonych im z naszej woli jako suwerena.

"Polityka to roztropna troska i zabieganie o dobro wspólne."

Dobro wspólne - czyli należące do całego narodu (Suwerena)..

pozdrawiam

/10 pkt/

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#324347

Oczywiście, że nikogo nie chciałem obrażać, szczególnie tych, dla których Ojczyzna jest ziemskim dobrem najwyższym a tacy są w większości na "niepopkach". Ten tekst jest pewną prowokacją, ale jednocześnie własnie ma być ompulsem do głębszej refleksji nad tym, co się z nami stało i co będzie z nami dalej. Dziękuję za Twój komentarz...

Ja wierzę, że Opatrzność Boża, Chrystus i maryja nad nami czuwają. Nic nie dzieje się przez przypadek. Może właśnie musimy zejść na samo dno, aby oddzielićziarna od plew i odbić się od dna jednocześnie zmieniając na lepsze nie tylko naszą Ojczynę, ale i Europę a może i świat... JPII nie był przypadkiem, zamach smoleński również... Mam wielką nadzieję, że w końcu przebudzimy się i odzyskamy naszą Polskę, naszą, katolicką i dumną oraz prawą Polskę!

Pozdrawiam serdecznie

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324355

"Polacy to najzdolniejszy naród w Europie"...

-W 1944 roku Adolf Hitler: "Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie...

Polacy, według mojej opinii oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem.

Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyją ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany”…

J. Piłsudski ; „Wytworzyłem całe mnóstwo pięknych słówek i określeń, które po mojej śmierci zostaną, a które naród polski stawiają w rzędzie idiotów” …

„parafrazując” - naród polski stawia na rządy idiotów ?...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324348

[quote=ojczystegoiowego]
„parafrazując” - naród polski stawia na rządy idiotów ?...
[/quote]

Bardzo ciekawa konkluzja , "konia z rzędem" temu kto znajdzie właściwą odpowiedź na tą naszą bolączkę (przypadłość)..

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------

Andruch z Opola

http://andruch.blogspot.com

#324351

Niestety nie mamy dziś przywódcy na miarę J. Piłsudskiego...

A co do słów Hitlera, to... miał rację. Po przeszło 120 latach zbudowaliśmy od podstaw polskie państwo, odparliśmy atak rozwydrzonych hord Sowietów (tym samym raując Euopę przed komunizmem)... To zrobiliśmy MY, a raczej nasi przodkowie. Niestety większość z tych światłych naszych obywateli wymordowali Staklin i Hitler. Po wojnie dzieła dokonało NKWD i MBP, w latach 1981-1983 zmuszono do emigracji przeszło 1,5 mln ludzi pierwszej Solidarności. Ci ostatni zbudowaliby wolną Polskę inaczej a tak... zostało nas bardzo mało, bardzo... mało...

Pozdrawiam rochę smutno...

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324356

Poniekąd komentatorzy mają rację, że niepotrzebnie Krzysztofie wypowiadałeś się także w ich i przy okazji w moim imieniu. Jakoś nie zauważyłem u siebie objawów infantylnego idioty, choć mam bardzo rozwiniętą cechę o nazwie samokrytycyzm i wiem, ile mi brakuje do doskonałości.
Rozumiem, że niejako "z rozpędu" zastosowałeś liczbę mnogą w odniesieniu do tych, którzy w żaden sposób nie utożsamiają się z tym, co wyprawia rządząca oligarchia. Nie wracajmy już do tego, a skupmy się na odpowiedzi na pytanie: co możemy dobrego zrobić dla naszej ojczyzny, aby wyrawać ją z szatańskiego koła zła?   
Aby po części dać odpowiedź na to pytanie, powrócę do mojego artykułu z dnia 2 lipca 2012 (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/6583/re-do-‘jak-ulepszyc-polska-polityke’-autorstwa-elig ). Myślę, że warto do niego powrócić, przeanalizować program tam zawarty w dziesięciu punktach, być może go zmodernizować.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324357

Mam nadzieję, że już wyjaśniłem, iż jest to zabieg prowokacyjny dla "wyznawców" PO a dla nas niech będzie impulsem do zastanowienia się nad przyszłością. Jak wyrwać się właśnie z tego szatańskiego koła zła.

Niestety dopiero jutro będę miał czas na przeczytanie Twego tekstu (lub przypomnienie go sobie). Postaram się jakoś się do niego odnieść: albo notką, albo na privie).

Pozdrawiam serdecznie.

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324378

Ludzie stali się wygodni "podano do stołu"
ITI AGORA to główne media Postkomuna postawiła na propagandę i jej siłę . Chcesz oglądnąć wiadomości na co trafiasz ? TVP info TVN24 Polsat to czego się spodziewasz ? TV TRWAM jest ale jaka ? Jest potrzebny kanał TV opozycji i musi to robić tak jak to robi TVN24 Wstajesz i wiesz ,no właśnie wstajesz i masz czas wyliczony zaraz wychodzisz do pracy! pijesz w pośpiech kawę i wybierasz program na którym na pewno są jakieś wiadomości włączysz na Trwam to na pewno się nie doczekasz ba zirytujesz się. Właśnie na tym to polega
Po obaleniu tego rządu ITI AGORA musi zniknąć z polskich mediów powody są (kodeks Karny) przecież prowadzą propagandę wywrotową ,niepokoje dzielenie społeczeństwa dążąc do wywołania wojny domowej to są właśnie czyny zabronione za które ITI I AGORA musi odpowiedzieć a swoją drogą Kibel dla liderów redaktorów tak skromnie po 7 lat jak najbardziej wskazane

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324372

Zgadzam się... Musimy "michnikowszczyznę" odsunąć od nas...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324379

Podobnie jak Ty , ja też posługuję się tu lekką formą prowokacji , by sprowokować internautów do dyskusji , i do zburzenia stereotypów tu panujących . Niestety , podobnie jak Ty , spotykam się z ( mówiąc delikatnie) niezrozumieniem . Myślę , że jednak odnosi to pozytywny skutek , powoduje różne reakcje ,  mnoży podejmowane wątki , a to już prawie demokracja  :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

TYBERIUSZ

#324388

Pluralizm polądów winen być w cenie. To ostoja wolności. Ja w sumie rzadko posługuję się lekką prowokacją, ale w tym wypadku złożyło się na to wiele czynników, a przede wszystkim pewna bezsilność na to, co sie dzieje. Naprawdę, osobiście nie rozumiem już chyba tzw.: "lemingów"... Do nich tez skierowany jest ten tekst, a że publikuję na różnych forach zdecydowałem się na to uogólnienie. Niestety... liczy się większość i przez jej pryzmat jesteśmy oceniani...

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#324405

Polak królem (cesarzem)wyspy - czwartej co do wielkości na świecie...

Choć płynie w nim węgierska i słowacka krew, czuje się Polakiem.
Mówi po polsku, ma polską żonę, uważa się za obrońcę Rzeczypospolitej…

„Mat Beniowskiego”
Maurycy Beniowski 10 października 1776 roku został obwołany przez tubylców królem Madagaskaru.
To jedno z niewiarygodnych osiągnięć tego człowieka.

Za życia zdążył być wojskowym w Indiach, więźniem w Londynie i królewskim szambelanem we Francji.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324387

prof Rycho
Moze jednak trzeba sie tak zastanowić --Polakow jak tu sie nazywa IDIOTÓW jest jak oceniamy ok polowa . Pzryczyny tego są bardzo złozone poczawszy od szkolnictwa ,propagandy ,a ...skonczywszy na biedzie !!Pisałem tu o cechach Polakow jak lekkomyślność i naiwność!! 70 lat PRANIA MÓZGÓW ZROBIŁO SWOJE ABY WYCHOWAĆ POŻYTECZNYCH IDIOTÓW.Jednak jest elita intelektualna jak Pan ktora ma wielka role do spełnienia -PRACE OD PODSTAW!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

prof Rycho

#324523

 Wydaje się, proces zidiocenia dotyczy nie tylko Polski, ale również całej Europy, która odcina się od swoich korzeni, odrzuca Boga próbuje tworzyć nowe „wartości”, które demolują społeczeństwa. Wystarczy zapoznać się z niektórymi dyrektywami, traktatami i innymi dokumentami wydanymi  przez UE. Dzieje się to niejako za przyzwoleniem wielu państw UE, w tym najbardziej Polski. Ktoś określił, że liczba idiotów w Europie przyrasta w ilości ok. 300 tys rocznie i wkrótce idioci w całości będą kierowali wszystkimi dziedzinami życia i pełnili najważniejsze funkcje w UE. Polska w tym zakresie jest zdecydowanym liderem, bowiem to co przypisuje się Europie w przyszłości Polska osiągnęła już teraz. Niestety dzieje się to wszystko m.in. dzięki zobojętnieniu i milczeniu większości społeczeństwa (bez udziału w życiu politycznym) oraz starannym jednostronnym ogłupianiu ludzi w środkach masowego rażenia. Wielu chce żyć lekko, łatwo i przyjemnie, uczestniczyć w „igrzyskach”, bądź mieć święty spokój. Myślenie przechodzi do przeszłości  ponieważ wymaga wysiłku, a przy postępującym wymóżdżeniu człowieka już staje się niemożliwe. Czy możliwa jest zatem zmiana?

Sądzę, że wątpliwa - przynajmniej do czasu dokąd idioci nie zabrną w ślepy zaułek. Niestety wówczas nie odbędzie się to raczej ewolucyjnie i łagodnie, a wszystkim i tym dzisiaj obojętnym przyjdzie zapłacić b.wysoką cenę. No cóż skoro dajemy przyzwolenie rządzić idiotom i sami ulegami zidioceniu to na to zasłużymy. Chyba, że Opatrzność nas uratuje, ale czy jest to możliwe bez naszego udziału??!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324550

Czasami 10000 pożytecznych idiotów ma większą wartość niż armia agentów albo rakieta.Parafrazując M.Hłasko z minionej epoki:Im bardziej poznaje moich rodaków-tym bardziej rozumiem, że komunizm nie wszedł tylko na sowieckich bagnetach...
Sprytnie wykorzystany idiotyzm i wiara w cudowne "rozmnożenie" oraz "ogólną buźkę" w ciagu kilkunastu lat pozwolił kompletnie i tanim kosztem(dotacje)zrujnować polską gospodarkę i rolnictwo a marzenia pewnego kiepskiego malarza z Braunau szybko urzeczywistniają się bez jednego wystrzału.
Polski idiotyzm może czasami przybierać postać wręcz groteskową, jak choćby pod postacią "wspieraczy" polskiego biznesu mających głebokie koneksie w podmoskiewskiej Rublowce.Czy też coraz bardziej ruchawi i buńczuczni "tzw.Narodowcy"(ONR i MW) nagle tak ciepło i otwarcie wspierani przez towarzystwo Toczka i Dukaczewskiego z WSI i Pro Militio, którzy byli w większości nie tylko cichymi sympatykami Akwarium.Czasy się zmieniają.Ale nie ludzie.
Polecam: http://youtu.be/xUjiqxxytdQ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324849

A dlaczego? Bo odczucia mieszane... Z jednej strony sam tak mówię, ale z drugiej... 

PO plus przybudówki wybrało 25 %

Do wyborów nie poszło 50 %

Na PiS i inne - 25 %

Przepraszam, że tak "na okrągło", ale czy nas (te 25 % też zaliczasz do idiotów?

Poza tym, jeśli przyjmieny, że jakieś 25 % obywateli jest nieźle sytuowanych i oni decydują o wyborach - to też trudno zaliczyć ich do idiotów, raczej nie-Polaków.

Zawsze należy mieć na uwadze: "corrumpunt mores bonos colloquia mala"

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#324862