Wszyscy artyści to prostytutki.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

.... - Czy Ty to widzisz?
Czy się nie wstydzisz?
A słyszę, że mówią, że robią to co chcą ....

Reżyser Antoni Krauze przygotowuje się do nakręcenia filmu o katastrofie prezydenckiego Tu-154 10 kwietnia 2010.

Rolę tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego reżyser Antoni Krauze chce powierzyć Marianowi Opani.
- Myślę że obaj jesteśmy w tym wieku i w takim momencie naszego życia, że to jest pewna propozycja byśmy wspólnie zakończyli nasze zawodowe życie, realizując właśnie ten film – powiedział reżyser o Opani.
Aktor miał dołączyć do obsady w ciągu najbliższych kilku dni.

Jednak sam zainteresowany w rozmowie z Onet.pl dementuje te doniesienia.
- Nie mam zamiaru im pomagać w nakreślaniu ich bzdurnych przekonań. To, co oni uznają, czyli że w Smoleńsku doszło do zamachu, jest bzdurą. Nie będę brał udziału w rzeczy, która przypuszczalnie będzie szła w tym kierunku - powiedział aktor odnosząc się do zapowiedzi A. Krauze.

Opania obawia się on zatem, że film "Smoleńsk" będzie wskazywał na możliwość, że w Smoleńsku prezydent Lech Kaczyński zginął w zamachu, a do promocji takiej tezy aktor ręki nie chce przykładać. W jego przekonaniu, przyczyną katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. był ewidentny bałagan tak po stronie polskiej jak i rosyjskiej - "taka jest smutna prawda" - skwitowała w rozmowie z Onetem Marian Opania.

I dalej mędrkuje, i nie omieszka opluc Jarosława Kaczyńskiego:

- Mój stosunek nie całkiem pozytywny do Lecha Kaczyńskiego bierze się z tego, że był tak zależny od Jarosława - wyjaśnia Opania. Dodaje, że nie może sympatią darzyć Jarosława, ale uważa go za sprawnego i zarazem cynicznego polityka.

- On na pewno nie wierzy w możliwość zamachu w sprawie smoleńskiej - przekonuje Opania, którego zdaniem żadnego zamachu nie było. - Katastrofa jest wynikiem bałaganu w naszych służbach i służbach rosyjskich. I nic więcej. Zamach nie leżał w niczyim interesie.

Kaczyński gorszy niż komunizm według Opani.

- Komunizm nas tak nie podzielił jak Jarosław Kaczyński - mówi Marian Opania dla Gazeta.pl, który stanowczo odmawia przyjęcia roli Lecha Kaczyńskiego w filmie Antoniego Krauzego o katastrofie smoleńskiej.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,12903716,Marian_Opania__Komunizm_nas_tak_nie_podzielil_jak.html

Opania jak i postkomuistyczny salon, który rozdziela synekury już wie co było przyczyną katastrofy.
Podobnie jak i arcybolesny gajowy, dla którego sprawa ta jest arcyboleśnie prosta.
Wie równiez Pradowska i jej kuimple z michnikodajni.

- Dziś znalazłam w Gazecie Wyborczej artykuł, który już tytułem bije po oczach „Smoleńska katastrofa polskiej nauki”. (…) Czy w całej Polsce nauce, na litość boską, nie ma ludzi, którzy by coś zrobili z tymi piramidalnymi głupstwami, sączonymi przez tych pseudonaukowców, komisję Macierewicza, przez tych różnych specjalistów w rodzaju Gmyza od trotylu, którzy by powiedzieli „o czym mówimy?”, na litość boską! (…) To jest pan prof. Gliński, nasz ukochany parapremier, który chodzi i mówi, że on dopuszcza wszystkie wersje, takich jest mnóstwo, którzy mają wątpliwości, pełne są ich uniwersytety – ja uważam, że to jest wstyd i skandal! Chodzi o tych specjalistów od tych zamachów i tych brzóz… dlaczego oni milczą?! Moim zdaniem jest taka atmosfera na uczelniach, że oni po prostu się boją! Zaprzeczają podstawowemu etosowi naukowca! - oceniała pani redaktor.

http://wpolityce.pl/artykuly/41159-uroczy-poranek-w-tok-fm-apel-o-chwile-refleksji-a-nastepnie-nazwanie-szczujnia-portalu-wpolitycepl-i-kpiny-z-naukowcow-badajacych-sprawe-1004

O samym filmie Krauze mówił w Radiu WNET: "Zaczynamy od katastrofy. To będzie pierwsza scena filmu. Zgodnie z instrukcją Alfreda Hitchcocka zaczynamy od trzęsienia ziemi, a potem napięcie będzie rosło. Katastrofę będzie można zresztą obejrzeć w moim filmie dwa razy – na początku filmu, kiedy oglądamy mgłę i nie wiemy nic o kulisach katastrofy. A potem wraz z bohaterką rekonstruujemy wydarzenia i próbujemy wyjaśnić co się właściwie stało".

Główną bohaterką filmu będzie dziennikarka Ewa. Wielu osobom kojarzy się ona z Ewą Stankiewicz, dziennikarka związaną z ruchem "Solidarni 2010". W produkcję filmu zaangażowali się już Bronisław Wildstein - jego fundacja zbiera fundusze, kompozytor Michał Lorenc - skomponuje muzykę, producent filmowy Maciej Pawlicki (stryj aktora Antoniego Pawlickiego) i satyryk Marcin Wolski - współpraca przy scenariuszu.

Zaznaczał, że ma problem ze znalezieniem obsady do filmu. - Wysłuchuję na przykład jakichś niekończących się opowieści o czyimś całym życiu, żebym pojął, że oni oczywiście całym sercem są "za", ale są pewne względy, i tak dalej. Przyznam się szczerze, że nie pamiętam takich rzeczy od czasów PRL -mówił w jednym z wywiadów . Zaznaczał, że Smoleńsk jest tematem "skażonym", a ludzi owładnął "paraliż i strach".

A co myśli o Opani, z którym od początku łączyły go losy zawodowe?

- Myśmy, można powiedzieć, razem debiutowali, on zagrał dużą rolę w moim debiucie kinowym "Palec boży" i myślę, że obaj jesteśmy w tym wieku i w takim momencie naszego życia, że to jest pewna propozycja, byśmy wspólnie zakończyli nasze zawodowe życie, realizując właśnie ten film - przekonywał.

http://www.fronda.pl/a/smolensk-a-krauze-lecha-kaczynskiego-zagra-marian-opania,23840.html

A ja myślałam, ze aktor jest od grania.....

.... - Wszyscy artyści to prostytutki
W oparach lepszych fajek, w oparach wódki
To wszystko się tak cyklicznie powtarza
Czas nadziei, człowiek z żelaza
Wodzowi rewolucji do pasa się kłaniam
Mecenas daje złoto, mecenas wymaga........

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

No cuz jacy intelektualisci, takie spolecznstwo brawo panie Opania!!!! Za komuny mieliscie nas Narod za bezrozumna holote, a dzis teskno wam do tamtych dni i krecenia lodow. A pamieta pan AKCJE ZELAZO i wstyd na caly swiat!!!! A pamieta pan meczenska smierc Sp. Bl. Ks. J. Popieluszki, a zamordowanego PYJASA przy pomocy nijakiego MIELESZKI, W IIIRP autorytet do czasu identyfikacji. A moze pan zajrzy na YouTube co po rosyjsku mowi o Polsce i Polakach parch Michnik, wypowiada sie w jezyku rosyjskim - pan napewno zrozumie bo PRL nas tego jezyka nauczyl. Moze pan sobie przypomni jak SLEPOWRON wyslal w 1982-83 roku 1000000 Polakow z biletem w jedna strone na banicje i poniewierke. Nie kazdy jak Komorowski mial tesciow UB-kow ktorzy za stalina pracowali w MBP, w samym jadrze bandytyzmu i on wielki dzialacz nie musial opuszczac Polski!!!Pan tak chwali III RP, a ja sie pytam gdzie sa pieniadz z afery -FOZZ, rublowej. weglowej, spirytusowej, itd......., kto zostal skazany i na ile, chocby tak jak byly premier Horwacji, za korupcje dostal 10 lat do odsiadki, moze i w Polsce przyjdzie taki czas ze Narod zlodzieji rozliczy!!!! Moze zakonczy sie skazaniem proces W MSW - cyfryzacja, afera marszalkowska, przkrety na miliardy w wojsku!!!!!Wie pan co,ze nie rozumialem tego mlodego oficera co strzlil sobie w policzek, ale po czasie rozumiem go: wolal zostac wariatem, jak oprawca swego narodu!!!! A teraz mniej kulturalnie: na grzbietach robotnikow dochrapaliscie sie glebokich koryt i dzis macie ich w d.pie, ale uwazajcie rozwscieczona tluszcza jest grozna, bo nie ma nic do stracenia, bo jest naga!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#308952

A po co Krauzemu znane gęby? Jest tyle mniej znanych aktorów. Na pewno znalazło by się wiele chętnych amatorów do zagrania w takim filmie. Jestem pewien że poradzili by sobie bardzo dobrze a może i lepiej niż taki Opania. Krauze musi się przygotować na to że ci wspaniali artyści to zwykłe ścierwa przegniłe wyziewami tuska. Żaden z nich nie będzie miał odwagi żeby zagrać w takim filmie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#308957

Dekady dawali dupy komunie! dają i salonowi!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#308960

szmaciarze i tyle

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308975

to nie putiny, ale po prostu QRWy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#308999

Redbad Klijnstra występuje w tym samym serialu z Marianem Opanią, pewnie na planie bywają między nimi gorące dyskusje. Więc reżyser Krauze ma tu jednego pewnego bardzo dobrego aktora do obsady.
Ale gdzie inni?
W stanie wojennym potrafili, a teraz nie potrafią, wykazać się odwagą cywilna tak jak w dzisiejszych czasach Pan Redbad?

http://wpolityce.pl/wydarzenia/40941-redbad-klijnstra-czy-prof-brzezinski-chce-zeby-polska-za-wszelka-cene-zamiotla-katastrofe-smolenska-pod-dywan
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
[ts@amsint.pl]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#309005

A kiedyś to byli tylko "zwykli komedianci"!
Aktor to aktor - ma za zadanie odtworzyć rolę i tyle. A robi się z nich nie wiadomo co. I wypowiadają się tacy, jako wielkie autorytety. Tylko ja się zastanawiam - ile z tego co mówią to ich własne wypowiedzi, a ile to gra aktorska wyuczonego tekstu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kasianna

#309039

 Olać sprzedajne gnidy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309055

bo z tą swoją gębą w ogóle się nie nadaje; na pewno są lepsi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309075

A jak się nie uda znaleźć obsady w Polsce, to trzeba szukać gdzie indziej, na przykład na Węgrzech. Lub trzeba docierać do ludzi bezkompromisowych i myślących niepoprawnie jak Mel Gibson.

Na Opani świat się nie kończy, a posiwiałych, niewysokich przyzwoitych aktorów na pewno są dziesiątki.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309104

mam dosyć materny i jego ohydnego grymasu na niniejszej stronie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309135

Inaczej tego nie widzę.

Opania:

W mundurze generała SB było mu dobrze.
Zagrać złodzieja robiącego przy drukowaniu meczów - jak najbardziej.
Rola esbeckiego kapusia, reżymowego dziennikarza - bardzo proszę.
Sprzedajna gnida, minister łapownik padający ostatecznie na pikawę - w sam raz dla Opani.
Oficer sowieckiej razwiedki - priekrasna.

Setki ról gównianych i nie wartych zapamiętania.
Niemało ról hochsztaplerów i zdrajców.

Rola Lecha Kaczyńskiego - co to, to nie.

Aktor ma prawo odmówić roli. Z różnych przyczyn. Za te, które podał, mogę powiedzieć jedno - Winkiel, ty gnido.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#309107

Ja dorzucę jeszcze: Wypad na drzewo!

Aktor może być niewielkiej postury, ale nie może być mały.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309118

[quote=krisp]Aktor może być niewielkiej postury, ale nie może być mały.[/quote]

O to, to, to... dokładnie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#309201

Putana to po prostu putana, zawodu swego nie ukrywa.
Bardzo często ludzie nie znający tematu pochopnie wyrażają swoje całkowicie chybione i błędne opinie o bałaganie czy bajzlu mówiąc na to "burdel".
Otóż w burdelu jest na tym całym świecie największy porządek, bo wiadomo jest kto, co i za ile, a porządku dba tylko jedna osoba - burdel mama.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#309122

 

 jeszcze jedno: słyszę często, że Lech Kaczyński był zależny od Jarosława (co również powiela Marian O.) skąd u licha to przekonanie? na jakiej podstawie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309138

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#309160

No i mam odpowiedź. A ja go lubiłem. Lubiłem też Kondrata i Kowalewskiego.

Lubię jeszcze Kociniaka. i Gajosa, Pieczkę i Pyrkosza, Gołasa i Michnikowskiego, Kobuszewskiego i Stuhra i Fronczewskiego też.

Tylko czy oni na to zasługują ? Może mnie ktoś oświeci ?

i jeszcze coś o światowych finansach

Pozdrawiam krysko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309202

[quote]A ja go lubiłem. Lubiłem też Kondrata i Kowalewskiego.

Lubię jeszcze Kociniaka. i Gajosa, Pieczkę i Pyrkosza, Gołasa i Michnikowskiego, Kobuszewskiego i Stuhra i Fronczewskiego też.

Tylko czy oni na to zasługują ? Może mnie ktoś oświeci ?[/quote]

Słuchaj, to jest tak - jeśli komuś spodoba się dziwka stojąca przy drodze, to jeszcze nie oznacza, że musi poprosić ją o rękę ; ))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#309283

http://www.youtube.com/watch?v=i53C7uQkpig

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309226

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#309228