Panie Prezesie Jarosławie Kaczyński-Polska czeka.

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Panie Prezesie Jarosławie Kaczyński, jestem człowiekiem prawicy, moherem i pisowcem. Od 2007 roku nie widzę determinacji z pana strony i ze strony pana najbliższych współpracowników w walce o Polskę. Przegrywane kolejne wybory utwierdzają mnie w przekonaniu, że brak państwu koncepcji i zaangażowania w zwycięstwo.
Panie Prezesie Polska przegrywa, Polacy przegrywają w walce z postkomunistycznym rządem Tuska i "elita" III RP. Jest pan niewątpliwie liderem polskiej prawicy i oczekuję od pana determinacji i walki o Polskę praworządna i sprawiedliwą.
Program PiS tylko wtedy ma szansę na realizację, jeżeli PiS wygra wybory. Mam nadzieję, że znajdzie pan sposób aby trafić do serc i umysłów Polaków, aby przekonać ich , że watro zainwestować w PiS, w pana i ideały prawicy.
Nieważne, czy jest lato, czy EURO, ważnym jest aby skutecznie przekonywać nieprzekonanych i niezdecydowanych Polaków, dać im nadzieję na przyszłość i realizować je. Mafii rządzącej Polską nie można odpuszczać nawet na jeden dzień.

0
Brak głosów

Komentarze

Oto jest pytanie. Chciałbym, żeby PiS rozliczył Tuska za Smoleńsk i żeby wziął się za reformowanie administracji, za ściganie bandytów, za odbudowę armii. Rzecz w tym, że lemingi jeszcze nie rozumieją kto ich zrobił w konia. A więc gdyby teraz piS wygrał, to trudno byłoby cokolwiek z tych chwalebnych zamierzeń zrealizować.

Najpierw lemingi muszą poczuć, że wszystkiemu winny jest nie Kaczyński, nie Macierewicz, ale Tusk z Komorowskim i całym układem. Jak PO będzie zgrillowana, władza sama pójdzie Kaczyńskiemu do ręki, jeszcze będą różni "życzliwi" prosić, żeby ją wziął. Oczywiście nikt nie jest wieczny i Kaczyński też nie, ale myślę, że wybory powinny sie odbyć wiosną 2013 roku.

Przed wyborami powinno "coś" się stać. To znaczy społeczeństwo musi przyjąć, że władza Tuska jest czysto umowna. Inaczej mówiąc musi ją stracić jeszcze zanim przegra wybory.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#271399

Aleksander Szumański

Potrzebny w Polsce jest potężny ruch, lider już jest

Jarosław Kaczyński!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#271456

Lider najwiekszej partii opozycyjnej, ktory nie raczy sie stawic w Sejmie azeby glosowac przeciwko ustawie niekorzystnej dla Polski? Albo glosuje za? Cos tu sie nie zgadza.

"Question everything. Trust no one."

Vote up!
0
Vote down!
0

Lotna

 

#271560