Żydowskie Obozy Śmierci

Obrazek użytkownika Okowita
Świat

„Polskie obozy śmierci”, jak widać po ostatnim wystąpieniu prezydenta USA, się trwałym elementem identyfikacji Polski. Co więcej – w samej Polsce stały się pojęciem akceptowanym na tyle, że Barrack Obama znalazł w Polsce całe kohorty obrońców.

Dwie historie – niemiecka i polska. Niemcy od lat wytrwale dążą do wygładzenia, oswojenia, zneutralizowania swojego morderczego wizerunku z czasów II WŚ. I mają tu niezaprzeczalne sukcesy. Dlatego odradzający się nazizm w Niemczech jest traktowany co najwyżej z przymrużeniem oka albo pukaniem się w czoło. A przecież jest faktem, że niemieccy nacjonaliści, dla których austriacki kapral jest idolem, dziś dochodzą do władzy. Co prawda na jeszcze niskim szczeblu ale jednak.

Polska, po roku 1989 NIGDY nie zdobyła się na mocne i jednoznaczne eksponowanie własnej historii z tamtych czasów. Nie mamy żadnego mocnego przekazu, filmowego, publicystycznego czy dziennikarskiego, który otworzyłby oczy światu na bezmiar niemieckich zbrodni na terenie okupowanej Polski. I rosyjskich również. Elity III RP nigdy nie dbały o nasz własny, polski wizerunek. Stąd „polskie obozy śmierci” w przemówieniu prezydenta USA. I mdławe „sprostowania” jakiegoś tam urzędnika niższego szczebla tamtejszej administracji.

Dziś obserwuję jak niektórzy tzw. polscy dziennikarze relatywizują skandaliczną treść przemówienia. Wcale nie czują się dotknięci, nie protestują, nie mają nic przeciwko, nie domagają się oficjalnych przeprosin. Bo przecież Barrack Obama OFICJALNIE powiedział to co powiedział. I OFICJALNIE powinien za swoje słowa przeprosić a nie wysyłać jakiegoś podrzędnego fi(l)uta.

Tytuł mojego wpisu nie jest pomyłką, przejęzyczeniem czy (jak chcą obrońcy Obamy) jakimś „fo pa”.
Wiele obozów koncentracyjnych to świadome, zgodne z „zasadami rozwiązania ostatecznego”, mordownie nastawione na fizyczne zniszczenie Żydów – niemowląt, dzieci, młodych, starych, wszystkich. Idąc tokiem myślenia obrońców Barracka mam pełne prawo napisać, że były to Żydowskie Obozy Śmierci. Nie jest przecież istotne, że w Niemcy budowali obozy zagłady na terenie Polski, bo przecież sam ten fakt uprawnia do mówienia o „polskich obozach śmierci”. Zagłada w tych obozach to przecież żydowski Holocaust. Dlaczego więc nie mówić o Żydowskich Obozach Śmierci?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260414

Bingo! Pozdrawiam
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#260418

Taka jest rzeczywistość,i to jest prawda

pozdrawiam druhu Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260475

Okowito...
Szkoda słów. :-(
Przypomnę tylko, że pierwszą, zorganizowaną akcję anydefamacyjną w tej kwestii podjęło nie państwo polskie (?), ale polska gazeta. Rzepa.

Pozdrawiam ze smutkiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260417

Pamiętam jak RZepa jako JEDYNA poinformowała o rasistowskich (i morderczych) zachowaniach niektórych "rebe" w Izraelu. http://www.rp.pl/artykul/552823.html
Gdy aresztowano kilkunastu rabinów, w związku z handlem ludzkimi organami, to ten temat jakoś tak...nie znalazł szerszego zainteresowania.
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#260420

Rzepa byla pierwsza, TL ?

Jesli tak, to tego typu akcja juz jej raczej nie grozi ;)

pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#260620

Baraku Husseinie O.

Pamiętaj o Quantanamo!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260423

Zdaje sobie sprawe z takich rzeczy jak Sonderkommando czy zydowskiej policji w gettcie a nawet antypolskiej dzialalnosci Michnika, czy tych obzydliwych "Marszow Zywych" i MILION razy o tym pisalem ale nie mozemy stosowac takich metod. Nie my! Trzeba mówić prawde ale jej nie naginać - bo będziemy jak Obama, Michnik czy ci Nowojorscy Zydzi co Karskiemu nie uwierzyli. Jak ta cała banda jełopów.
Jest wielu Żydow glupkow ale i Polakow jest wielu glupków. Wystarczy spojrzeć na ten rzad Tuska.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260426

Z moralnego punktu widzenia - racja. Ale "żydowskie obozy koncentracyjne" Okowity to chyba metafora była? ;-)

Polska musi twardo bronić swojej historii, mimo że jest to walka - moim zdaniem - przegrana. Obraz akceptowany przez światową opinię publiczną to obraz prosto z Hollywood. Nie wyniesiony ze szkoły, nie z uniwersytetu, nie wyczytany,wysłuchany czy obejrzany w mediach. Wyobrażnią świata włada Oskar Schindler, tak jak wcześniej władały nią "Wichry wojny", mimo protestów Elie Wiesela.

W konkretnej kwestii - wypowiedzi Buracka - już przegraliśmy. Wygrać sprawę dla Polski mógł Rotfeld. Nawet nie spróbował.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260430

Skoro "polskie obozy śmierci" wbiły się aż tak twardo w światową świadomość tak, że mówi o nich PREZYDENT USA, to, moim zdaniem, należy jak najgłośniej mówić o "żydowskich obozach zagłady"! Może wówczas banda głupków, którzy są ojcami "polskich obozów śmierci" ochłonie i zacznie myśleć.
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#260433

Doskonale Cię rozumiem, ale kto niby miałby to mówić? Polscy politycy, polscy reżyserzy, polscy dziennikarze? Bez żartów. A poza tym, byłby to tylko asumpt do kolejnej, wściekłej kampanii defamującej Polskę...Świat nie ochłonie...mundus vult decipi...ergo, decipiatur!

Hrabia, obrońca Okopów św. Trójcy przegrał, ale jego zwycięzca, Pankracy, powiedział w końcu: "Galilejczyku, zwyciężyłeś!"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260440

I ja doskonale rozumiem. Wyprodukowano (bo przecież nie wywalczono) jakiegoś Quasimodo, zwanego Trzecią ErPe, który dziś reprezentują jacyś czerskiści, wiertniczy i pomniejsze kundle niezdolne do samodzielnego myślenia. ONI już są w okopach bo nie są w stanie przeciwstawić się powszechnemu dostępowi do informacji, który ich po prostu powala na łopatki. To są bydlaki, ścierwa, płazińce, owsiki, kał-boje, szambo-lany, zaprzańcy - odporni na fakty, na rzeczywistość.
Pyski pełne szczytnych haseł okazały się okładkami z wizerunkiem wściekłego psa. To ojcowie i matki mordercy z Łodzi.
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#260451

Ich okopy zupełnie mnie nie interesują. To my jesteśmy w okopach św. Trójcy i nawet jeśli będzię się wydawało, że przegraliśmy, to pozorni zwycięzcy zostaną pokonani. Pankracy uznał się za pokonanego przez Syna Bożego. Oni zostaną pokonani przez prawdę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260459

My w okopach? Plizzzzz..... To ONI w nich tkwią. Z własnego wyboru. MY dumnie podnosimy czoła. Obnażamy INiesioła "usprawiedliwiają" kombatanctwem niczym za peerelu. "Wierny towarzysz jest i wicie-rozumicie". Nie jest istotne, że "ikona" jest najzwyklejszym bydlakiem.

Masz rację - Prawda ich pokona. To tylko kwestia czasu. Bo dziś to MY dumnie podnosimy czoła, obnażamy ICH kłamstwa, Bez litości bo ONI z faktami nie są w stanie dyskutować. Brną w rynsztokowe "obrony Obamy". A jutro rozgrzeszą Hitlera.
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#260463

Widać różnie rozumiemy terminologię wojskową. :-))). Ale mnie to zupełnie nie przeszkadza. :-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260616

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w Polsce żyje wielu głupków, którzy na każdy fakt obnażający rządy Tuska reagują "to pisowska propaganda". Tusk wyhodował sobie fanatyków. Źle! To jego promotorzy wyhodowali bezmózgowców gotowych uwierzyć we wszystko. Wyhodowali fanatyków gotowych ZAMORDOWAĆ każdego kto mówi o faktach niewygodnych dla Partii Miłości. Łódź jest dowodem.

Obrońcy haniebnego w gruncie rzeczy wystąpienia Obamy to nie Polacy. To jakieś monstra, obcy pasażerowie Nostromo.
Okowita

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Okowita

#260431

walczc kwiatkiem przeciwko klonnicy?

Te czasy nieodwracalnie minely, trzeba trafiac z cala moca w ich najslabsze punkty i to klonnica a nie kwiatkiem. Walczac elegancko wzbudzasz u nich tylko pogardliwy smiech, ta walka toczy sie o nasze przetrwanie o nasza przeszlosc i przyszlosc i musimy walczyc skutecznie  nie ograniczac sie wylacznie do eleganckich i subtelnych fint.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260614

Wszystko to jest ukartowane i zaprojektowane. Przecież nikt lepiej niż Żydzi nie wie, jak w Polsce było naprawdę. Tym bardziej więc dziwi uporczywe dążenie do malowania nam wizerunku, który nijak się ma do rzeczywistości.
Dlaczego tak się dzieje? Ano dla tego samego powodu, dla którego żona dopytuje męża, czy ją jeszcze kocha, czy już nie, bo musi mieć poczucie bezpieczeństwa, czyli stałości w uczuciach. Bywa, że zamiast pytania, pada zarzut braku miłości, który obliczony jest na szybką reakcję, najlepiej od razu z dowodem uczucia:)

Gdyby nasza Polska była taka, jak ja opisują w paszkwilach, nie byłaby takim przyjaznym azylem dla wielu powracających tu Żydów. Nasze paszporty nie byłyby tak cenione i pożądane.
Jeden z takich Żydów, cierpiĄcy niedostatek w Izraelu, szczerze wspominał przed kamerą, jak to kolega wskazał mu Polskę, gdzie mu "miodu i mleka nie zabraknie", co się zresztą dokonało.
Wracają ochoczo i nikt ich tu nie niepokoi. RobiĄ doskonałe interesy i na nowo zapuszczają korzenie. Od czasu przemian ustrojowych, Żydzi w Polsce mają znowu swój raj na ziemi.
Wszelkie nagonki służą zaś cyklicznemu pacyfikowaniu kolejnych odradzających się grup nacjonalistycznych, które sklasyfikowane jako antysemickie nie maja prawa bytu w naszym wielokulturowym, tolerancyjnym kraju.
Takie trochę dmuchanie na zimne, a że nawiew huraganowy? Tym lepiej, przeciąg wywieje elementy "słabe i chwiejne":))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260434

Mnie zadziwiła informacja usłyszana kilka dni temu w TVP Historia, że po wojnie, w Izraelu, na niedobitki z Polski wołano:"Mydło" i "Polaken".
Kiedyś na forach przeczytałam, że w środowiskach żydowskich pogardzano wschodnioeuropejskimi rodakami,jako ówczesnymi "Moherami".

"Gremia decyzyjne". Największa zagadka dwudziestego wieku...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260537

koleżka para-profesora, to za wręczony medal serdecznie podziękowałby Afrykańskiemu Prezydentowi Stanów Zjednoczonych.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#260442

Odpowiedz znajdziesz w życiorysie Rotfelda. I wcale nie o to idzie, że jest Żydem i ocaleńcem z Holokaustu. A nawet nie o to, że był (najprawdopodobniej) TW. Idzie o całokształt.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260446

Czegoż mogę się dowiedzieć nowego, czegoś co zmaże absmak, skoro ich czyny są dokładną projekcją tego kim są?

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#260452

Grzebanie w życiorysach może - choć nie musi - wiele wyjaśnić. A wiedza zawsze popłaca. Wiem o tym, bowiem parę razy zdarzyło mi się zapomnieć o życiorysach, które znałem. I to był mój błąd. W sensie politycznym, nie w sensie ludzkim.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260456

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#260460

Nawet życiorys wikipedyczny jest dobrym punktem wyjścia, bo widać, czego w nim nie ma. A potem...są biblioteki, jest sieć, są ludzie, którzy coś wiedzą...Pytać, analizować i odpowiadać. Sobie samemu. W dzisiejszych czasach nie ma informacji prawdziwej. W dzisiejszych czasach w informację można tylko uwierzyć. Ale po głębokim zastanowieniu. I na własną odpowiedzialność ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260464

jaki zyciorys jest prawdziwy????

 

...klamcie, kłamcie, kłamcie az klamstwo prawda sie stanie - zydowski przechrzta borgia zwany katolskim papieżem aleksem vi-ym...

 

USC - panie poniatowski, jak sie pan wcześniej nazywał?

sobieski

a wcześniej??

kijowski, po rostowskim...(hmmm Rostów nad Donem, Kijów, Odessa... ;) )

USC - są tacy co po 1944-ym 4 lub 5 razy zmieniłi nazwisko i teraz się plawia w czysto słowiańskich koncówkach nazwisk : ski, cki, icz,...

archiwum!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260681

Witam

Dygresyjnie powtórzę swój komentarz do słów Obamy...

---------------

Oczywiście słowa Obamy musiały być wcześniej przygotowane przez jego doradców, których większość ma etniczną narodowość jak Pan B.H. Obama i pamiętają jeszcze czasy administracji Clintona...

Stąd uważam, że wypowiedź prezydenta USA jest świadomym perfidnym kłamstwem zgodnym z opiniami i naciskami amerykańskich Żydów.

Zapewne - obym się mylił - wśród michnikowszczyzny wypowiedź B.H. Obamy wzbudziła nieskrywany aplauz...

No cóż... kreacja Polaków jako antysemitów niemal winnych Holocastu kreowana jest w USA i na świecie od zakończenia wojny... Wynika to z wielu przyczyn, ale najpoważniejsze tkwią - z jednej strony - po stronie Niemiec, które chcą swojego wybielenia (termin: polskie obozy zagłady to wymysł RFN-wskich służb specjalnych) a - z drugiej strony - po stronie części Żydów marzących o stworzeniu w Polsce drugiej ziemi obiecanej - Judeopolonii.

Pozdrawiam

P.S.

A jakiej etnicznie narodowości jest B.H.Obama? Odpowiedziałem na to w poście: BARACK HUSSEIN O\'BAMA - POCHODZENIE ŻYDOWSKIE (http://blogmedia24.pl/node/14504)

Fragment:

\"...Otóż wgłębiając się w jego życiorys odkryłem, że jego zapleczem zarówno finansowym jak i ludzkim jest jego rodzina ze strony matki i sama matka: Stanley Ann Dunham, z pochodzenia majętna Żydówka (jej żydowskie korzenie sięgają: Irlandii, Niderlandów, Francji, Szkocji, i Niemiec). Mówi się też, że w matce Prezydenta płynie też drobniutka część czirokeskiej krwi indiańskiej (...) Matka Prezydenta - Stanley Ann Dunham była Żydówką i to spowinowaconą z wielkimi żydowskimi rodzinami. Jej rodzice: Madelyn Payne i Stanley Armour Dunham byli obydwoje Żydami a poprzez swojego ojca matka Baracka Husseina Obamy (tym samym sam Prezydent) była spowinowacona rodzinnie m.in.z: Żydem i b. Prezydentem Harry\'m Trumanem; Żydem i b. Wiceprezydentem Dickiem Cheneyem; Żydem i bardzo zamożnym brytyjskim bankierem Gustavem Anthony de Rothschildem (w prostej linii związanym bezpośrednio rodzinnie z Nathanem Mayerem Rothschildem współtwórcą finansowej potęgi Żydów niemieckich Rothscildów) i Żydem premierem Wielkiej Brytanii Winstonem Churchillem (jego matka Janette Jerome była Żydówka i córka amerykańskiego finansisty) (...) Michelle Obama, żona Prezydenta, i czarny jak smoła rabin Capers Funnye, duchowy przywódca synagogi w chicagowskiej South Side, są kuzynostwem drugiego stopnia. Matka rabina Funnye, Verdelle Robinson Funnye była bowiem siostrą dziadka pani Obamy. Rabin Funnye jest naczelnym rabinem hebrajskiej kongregacji etiopskiej Beth Shalom B\'nai Zaken w południowo-zachodnim Chicago. W kręgach żydowskich jest znany głównie, jako pośrednik pomiędzy głównym nurtem judaizmu a małą i dosyć wyizolowaną kongregacją czarnych Żydów, nazywanych niekiedy czarnymi Hebrajczykami lub Izraelczykami. Rabin Funnye często apeluje do wspólnoty żydowskiej o większą akceptację w stosunku do Żydów, którzy nie są biali...\"

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#260462

Kuzyn Michelle Obama - Falasz czy konwertyta?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260473

Witam

Raczej nie konwertyta. Chwalą się nim w żydowskich czasopismach, więc na pewno musi być uznawany za pierwotnego judaistę (po zmianie wyznania na judaizm dopiero potomkowie są uważani z judaistów).

Nie wiem na pewno, ale być może (do czego się skłaniam) jest to rzeczywiście Falasz (Felasz).

Pozdrawiam

P.S.
Sądzę, że rodzina O'Bamy ze strony matki nie pozwoliłaby mu ożenić się z "obcą"... Tym bardziej, że Obamę wychowywała babcia (matka jego matki), która jako pierwsza kobieta została członkiem zarządu Banku Hawaje (wiceprezesem). Obama swojego ojca widział tak naprawdę tylko raz w wieku 10 lat i tyle go było widać. Matka zaś zajęła się etnograficznym badaniami i ponownie związała się z jakimś murzynem. Jej relacje z matką nie były najlepsze...

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#260493

Hmm, to mnie trochę dziwi, bo jeśli M. Obama ma jakieś korzenie "falaskie", to rodzina jej męża ze strony matki uznałaby taki związek za coś w rodzaju mezaliansu. Falaszów to Żydzi niezbyt lubią, a już szczególnie izraelscy Zydzi. Coś na kształt animozji między Aszkenazyjczykami A Seraradyjczykami. Ale trudno przesądzać...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260499

Tak, to duże pole do spekulacji. ;-)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260516

Oczywiscie, ze sa oni wszyscy ("elity") ze soba spokrewnieni i spowinowaceni; zenia sie ze soba nawzajem od wielu pokolen, co sprzyja utrzymaniu wladzy i majatku w tych samych kregach. Dlatego tez jest wsrod nich tak wielu psychopatow rzadnych wladzy, chciwych i zachlannych ponad wszelka ludzka miare. Jak sie doszperac to ponoc Bush jest kuzynem Elzbiety II a rzekome plebejskie pochodzenie nowej malzonki ksiecia ma korzenie zwiazane z rodzina bodajze Ritchchild. Brat Pitt i jego Angelina tez sa ze soba spokrewnieni i takze maja odnogi wspolne z Buschem. Prezydenci, jak to ktos powiedzial, nie sa wybierani w wyborach, a selekcjonowani przez elity rzadzace. Smutne to, kiedy pomyslec ile ludzi glosowalo na Obame, myslac, ze ma on jakiekolwiek poczucie wspolnoty z ciemnoskorymi Amerykanami albo ludzmi zyjacymi w niedostatku. Pozowal na ambitnego faceta z dobrej rodziny, ktory daleko zaszedl a faktycznie ma o wiele silniejsze poparcie niz to przedstawial, nie mowiac juz o tym kto finansuje jego kampanie wyborcza. No i oczywiscie "american dream" - kazdy moze byc kim chce a nawet zostac prezydentem, jesli bedzie sie bardzo staral, nawet jesli ma czarna skore. Nic dalszego od prawdy...

Lotna
"Question everything. Trust no one."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#266870

Rozumiejąc Cię, byłbym ostrożny w argumentacji Twojego określenia: w obozach koncentracyjnych nie ginęli tylko Żydzi...

To tak tylko dla porządku :)

Pozdrawiam
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#260469

 w komentarzu do wypowiedzi "profesora historii judaizmu" Pawła Śpiewaka, ale wszędzie moje wpisy wycinano... a moje argumenty były przekonujące, bowiem należy mówić o "żydowskich obozach zagłady" gdyż większość - podobno - tam umieszczonych było narodowości żydowskiej, ale - przede wszystkich - większość funkcjonariuszy obozowych, tzw kapo, także było narodowości żydowskiej...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260491

Poprawka: nie funkcjonariuszy, ale tzw. funkcyjnych (więżniów funkcyjnych)

Chciałbym też zapytać, skąd ta bliżej niesprecyzowana informacja, że większość funkcyjnych była Żydami?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260495

polecam zapoznać sie z aktami znajdującymi sie w archiwach zarówno prywatnych jak i państwowych...

 

najpierw wiedza potem krytyka żródeł a następnie dyskusja a nie jak powyżej brednie i brak zaplecza faktograficzno-dokumentalistycznego!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260609

A konkretnie? Chciałbym uzyskać trochę tej ekskluzywnej wiedzy... Proszę o konkretne określenie tych zasobów archiwalnych, z sygnaturami, jeśli łaska...

Najpierw zdefiniowanie bazy żrodłowej, potem krytyka, a następnie dyskusja.

PS. Nie lubię, gdy ktoś zwraca się do mnie w trybie rozkazującym ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260611

sygnatury, zespoły, strony... i co jeszcze???!!!!

 

może mam za innych pokazać palcem przypisy, ustępy, akta...

 

a może troche poszukiwań??? w ramach tzw. kwerendy???

 

coraz więcej spauperyzowanych leniwców czekających na gotowe a potem żale i stękania, że nie ma!!! nie znalazłem!!! itd/itp 

kiedyś jak se do szkoły chodziłem - po waszemu to się teraz STUDIAMI nazywa - to czytanie między wierszami, analiza, krytyka źródeł była czymś co się z domu wynosiło, teraz pseudo studenty to tylko: kampania wrześniowa, chemia zwana sesją...wszystko tylko nie nauka... i ten "poziom" "wiedzy"...ha ha ha, lacina, starogreka, niemiecki, rosyjski, szwedzki... brak bo po co sie uczyć języków obcych skoro można postękać przy chamskim slangu bez formy wyższej i czasu zaprzeszłego zwanego "jezykiem'(ha ha ha) angielskim...

 

dzisiejszy "student" przerabia przez 5 lat ok. 20-25 % materiału którego uuczyłem się min. ja 20 lat wstecz!!!

 

klania się Janusz A. Zajdel "Limes Inferior"...

 

;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260683

Ja, dobry człowieku, uczyłem się ponad czterdzieści lat temu tego, co stanowi zapewne minimum 200% Twojej "wiedzy". Uczę się nadal, w przeciwieństwie do Ciebie.
Tak jest, pokaż palcem przypisy, ustępy, akta...tak robią przyzwoici publicyści, nie mówiąc już o przyzwoitych naukowcach.

A więc koleś, mam następującą propozycję - na limbę*
*limba to drzewo.

PS. Co to jest "starogreka" erudyto?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260689

powttarzam: nie będe za ciebie robił kwerendy, brakuje ci czy może nie istnieje twój warsztat naukowy???

starogreka formy greki w skład których wchodzi min. pismo linearne z krety i formy pokrewne..

 

a skoro masz problem z percepcją elementarnej wiedzy to te twoje 200% wiedzy to pewnie z WUML - u masz...

 

;) ha ha ha

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260696

Pismo linearne B, wujek, to tzw. język mykeński.
Na limbę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260698

http://www.youtube.com/watch?v=GktEb52pX5g&skipcontrinter=1

 

dziwne, że "społeczność youtube" jest anty.. .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260505

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260523

1898 usa załozyło i zamordowało 2 000156 Filipińczyków którzy nie chcieli demokracji z usa

1918 założenie obozów smierci przez żydów-komunistów na terenie Rosji

1947 rok założenia zydowskich obozów smierci dla semitów - arabów

NIE MYLCIE ANTYSEMITYZMU Z ANTYSYJONIZMEM !!!

 

99% SEMITÓW TO ARABOWIE A 1 % TO ZYDZI KTÓRZY SĄ RASISTAMI I MORDERCAMI VIDE ROSJA 1917 -1993 ORAZ PALESTYNA vel izrael 1947 do dziś

 

to zydzi chcą by mówiono antysemityzm zamiast antysyjonizm czyli antyjudaizm

 

a usa ich popiera !!!! 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260607

Duża ciekawostka. Szczególnie z tymi Filipińczykami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260618

Dlaczego nie ma o tym w encyklopediach, przynajmniej w wiki :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#260622

Bo wiki jest do d..y! :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260625

Polska wiki moze jest do d*** ;)  

A amerykansko-brytyjska tez ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#260628

Yes, sir!
W powyżej omawianym przypadku miarodajnym zródłem jest jedynie @juliusstreicherwikipedie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260632

juliusstreicherwiki jest rzeczywiscie ql ;)

szczegolnie w wersji arabskiej !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

baca.

#260641

nie posiłkuj się debilopedią poprawna politycznie tylko skorzystaj z czegos tajkiego jak książka, dokument, biblioteki uniwersyteckie, archiwa...

 

debilopedia jest filią "mędrców" z usa/izrael i prawdy tam tyle co wody na Gobi...

 

;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260687

Na limbę, wujek!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260692

karaimska dyw ss, sekcje gestapo złozone z samych zydów min. w warszawie, berlinie..., tzw. 13-a czyli zydowska sekcja sonderkommando ss ds. zwalczania polskiego podziemia...

 

czemu na pytania dotyczące w/w faktów żaden żyd sie nie wypowiada???

 

p.s. w/w pytanko było retoryczne

 

;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260610

Też duża ciekawostka. Szczególnie z tym "sonderkommando ss".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260619

 polecam archiwum w londynie, quebecu, wien...

a co do litu z holocaustem to polecam dane opublikowane przez międzynarodowy czerwony krzyż z Bad Arolsen wg. którego zydów w obozach poległo 373 468 a nie 6 mln. 

p.s. niemcy zaplaciłi zydom z Palestyny/izraela kasę a my nie to i teraz zydzi marudzą o "Polskich obozach...." nie niemieckich...

majątek: 1863 zyd zadenuncjował ruskim powstańca i w ramach "wzorowego obywatela imperium" uzyskał jego majątek

po 1918-ym majątek wrócił do rodziny powstańca

a po 1944/45 znowu bezprawnie znalazł się w rękach rodziny w/w żyda...

 

taki i inne kwiatki mozna znależść w aktach archiwalnych min. w warszawie...

 

;)

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260693

Na limbę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#260695

My dążymy w tym samym kierunku. Ale nie wierzę, że ludzie ze szczytów władzy są aż tak ograniczeni, żeby nie wiedzieć, kto ginął w obozach i kto je prowadził...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#260943

Oczywiscie, ze tak! Bylo zydowske Getto to dlaczegozby nie zydowskie obozy smierci?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#266871