Facet przy kobiecie- GŁUPIEJE

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Badania naukowe ( wiecie co naprawdę o nich myślę) potwierdziły że mężczyzna w obecności kobiety głupieje .Nazywa się ten stan  “cognitively impaired" - co oznacza "łagodne otępienie".

Dostajesz "małpiego mózgu" w towarzystwie kobiety ? Nie jesteś wyjątkiem.

I badania jakie przeprowadzono w Holandii to potwierdzają. Nie jestem pewien czy w Holandii są jeszcze normalni mężczyźni , ale przyjmijmy że na eksperymenty wystarcza.

Do badań zastosowano test sprawdzający procesy poznawcze – procesy tworzące i modyfikujące struktury poznawcze.Testem objęto mężczyzn i kobiety a użyto tak zwany "Stroop test" polegający na rozpoznawaniu kolorów których nazwy napisane są innym niż nazwa kolorem czcionki.

Demonstracja efektu
 

Zadanie: Tak szybko, jak potrafisz, powiedz nazwy kolorów, w jakich wyświetlone są wyrazy, które widzisz (nie czytaj wyrazów – mów tylko nazwy kolorów):

zielony czerwony niebieski żółty niebieski żółty

zielony czerwony niebieski żółty niebieski żółty

Drugi zestaw kolorów przedstawisz nieco wolniej – na tym polega efekt Stroopa

W dwóch oddzielnych próbach osoba poddana testowi wykonuje go dwukrotnie: raz gdy jest przekonana że wykonuje go samotnie , drugi raz gdy wie że jest obserwowana przez osobę płci przeciwnej która obserwuje próbę za pomoca zainstalowanej kamery. W obu przypadkach kobiety wykonywały ten sam test z identycznym rezultatem. Natomiast mężczyźni w momencie gdy dowiadywali się że obserwuje ich kobieta w takiej próbie wypadali znacznie gorzej

Przypuszcza się że nie sprowadza się to tylko do kwestii doboru naturalnego i ewolucji gatunku gdy samiec usiłuje zaprezentować się jak najlepiej . Mężczyzna reaguje w tych warunkach myśląc podświadomie o swoich szansach zdobycia partnerki. Z drugiej strony we współczesnych warunkach społecznych dostrzega sić presję psychiczną polegającą na tym że mężczyzna w pomieszczeniu w którym przebywają kobiety usiłuje imponować.

Wiem drogi kolego że dzisiaj się do tego nie przyznasz

Opowiedz więc o swoich kolegach z liceum lub technikum.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie wolno publikować takich okrutnych wyników badań bijących w emocjonalno-transcendentne poglądy pań Szczuki, Środy, Nowickiej i pozostałych feministek.
Na dodatek nie wiadomo jak by test rozwiązała poseł Grodzka. Być może jej/jego przypadek obaliłby wrogie przekonania, niewątpliwie inspirowane przez zaściankowo-konserwatywne, wrogie wszelkiej nowoczesnej filozofii życia współczesnych społeczeństw, kręgi klerykalnego ciemnogrodu.
Off, ale się napracowałam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238475

Baby się od facetów niczym nie różnią. To tylko kwestia wychowania. Z baby można zrobić faceta, a z faceta babę co dowiódł posłanka Grodzki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238477

 Oj różnią się różnią.Na pierwszy rzut oka to może nie.Ale jak się przypatrzeć z bliska to różnica jest całkiem widoczna.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238483

Musiałoby test rozwiązywać przy Biedronce

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238504

To jest genialne rozwiązanie semantyczne trafiające w sedno sprawy.
Mamy posłę Grodzką, w odróżnieniu od posłanek zasiadających w sejmie..
Czyżby ministra Mucha powątpiewała w swoją płeć, że nie chce być panią minister?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238555

Wydaje się, że tzw. spokojni kierowcy (bo tzw. wariaci chyba zawsze wariują:), szybciej i agresywniej jeżdżą w towarzystwie kobiety, niż gdy jadą sami. Tak się dzieje  nawet wtedy, gdy kobietę  irytuje szybka jazda, choć na logikę powinni jechać szybciej w pojedynkę - nikt wszak im kołków na głowie nie ciosa za prędkość.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238482

Czy jada szybko aby zaimponować, zastraszyć czy jak najszybiej pozbyć się autopilota z pokładu samochodu.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#238506