Papież na Cmentarzu Abortowanych Dzieci.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Podczas  wizyty w Korei Południowej papież Franciszek będzie modlił się za dzieci nienarodzone. Odwiedzi Cmentarz Abortowanych Dzieci w Kkottongnae w diecezji Cheongju. 

Podczas zbliżającej się wizyty w Korei Południowej papież Franciszek będzie modlił się za dzieci nienarodzone. 16 sierpnia odwiedzi Cmentarz Abortowanych Dzieci w Kkottongnae w diecezji Cheongju. Wizyta apostolska Franciszka w Korei odbędzie się w dniach 14-18 sierpnia. Cmentarz Abortowanych Dzieci w Kkottongnae znajduje się za Domem Nadziei, w którym prowadzona jest rehabilitacja dla niepełnosprawnych, a także otrzymują pomoc alkoholicy i bezdomni. Ośrodek powstał w 1976 roku. Jego założyciela, ks. Johna Oha zainspirował żebrak Choi Gwi Dong, który pomimo swej niepełnosprawności karmił 18 innych chorych żebraków. Obecnie osrodek jest w stanie pomóc 5000 potrzebujacym.

   

Na cmentarzu znajduje się figura Świętej Rodziny, a wokół las małych, białych krzyży, upamiętniających nienarodzone dzieci, zabite w trakcie aborcji.

   

Aborcja przeraża samych aborcjonistów

Choć aborcjoniści przedstawiają mordowanie nienarodzonych jako zwykły, bezbolesny zabieg, normalną procedurę, w praktyce aborcje przebiegają często w dramatyczny sposób. Wiążą się z bólem, cierpieniem, a także scenami, które poruszają nawet samych pracowników klinik aborcyjnych. Tak było w opisywanym przez amerykańskie media przypadku aborcji na czworaczkach, który skłonił czwórkę pracowników do zrezygnowania z pracy w klinice.

Matka czworaczków przyszła obolała do kliniki aborcyjnej. Wcześniej zażyła znaczące dawki Misoprostolu przepisanego jej przez innych aborcjonistów. Ten medykament także miał na celu wywołanie aborcji. Jednak okazał się nieskuteczny, więc kobieta zdecydowała się na operację. Personel kliniki kazał jej usiąść na toalecie. Tam po pewnym czasie wpadło pierwsze z abortowanych dzieci. „Byliśmy przerażeni wydarzeniami, które miały miejsce w ostatnich kilku minutach”, opisuje były aborcjonista Abby Johnson w mailu wysłanym do organizacji pro-life.

                

Następne było kolejne dwoje dzieci. Gdy zostały zabite, wpadły do toalety obejmując się ramionami. Widok ten wywołał poruszenie wśród personelu kliniki. Kobieta cały czas cierpiała z bólu. Kolejne dziecko musiało zostać poćwiartowane, przed wyjęciem z łona matki. Pod wpływem związanej z wydarzeniem traumy Johnson zaprzestał pracy w klinice.  Do tego samego kroku nakłonił czwórkę swych współpracowników – informuje cytująca Johnsona Sarah Terzo na lifenews.com.

Opisywany przypadek nasuwa na myśl co najmniej równie drastyczne sceny, które miały miejsce w klinice Kermita Gosnella. Jak pisał  Ryan Bomberger z The Radiance Foundation na toomanyaborted.com Gosnell dokonaywał aborcji, a dzieci które po dokonanym "zabiegu" żyły dobijał ostrym sprzętem. Gosnella oskarża się także o rasizm. W jego klinice generalnie warunki urągały standardom higieny i ludzkiej godności. Jednak starał się, by białe "pacjentki" przebywały w czystszych pomieszczeniach.  

              

PS. Czy ktoś słyszał o cmentarzach dzieci nienarodzonych w Polsce czy wyrzuca sie je na śmietnik albo pali ze szpitalnymi odpadkami?

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.6 (10 głosów)

Komentarze

Z tego co wiem, to w tych miastach znajdują się cmentarze dzieci nienarodzonych. Co nie zmienia faktu, że w większości szpitali takie dziecko traktuje się jak odpad. Podejrzewam że może to wynikać z przepisów obowiązujących w "placówkach".

Vote up!
3
Vote down!
0
#1435038

 

Ja zupelnie nie rozumiem ludziej obojetności w obliczu ludobójstwa.

W odniesieniu do Polakow to uważam że Naród ktory nie interseuj się  taka problematyką ( poza chwilowymi sensacjami jak z prof. Chazanem) zasluguje na karę większą niż rządy reżimu Tuska.

A że ludzie są obojetni widać po zainteresowaniu spraą Czytelników. Szokujące.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1435070

kościół św. Katarzyny na Służewie i przy nim cmentarz, tam można chować dzieci po poronieniu, zajmował się tym Ks. Maj i P. Bienkiewicz. Ludzie z pasją. Nielubiani. Przez co niektórych mądralińskich.

http://www.niedziela.pl/artykul/44527/nd/Pochowac-i-oplakac

ale co do dzieci abortowanych, nic mi nie wiadomo...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1435118

Zamiast mizdrzyc sie do tuskoidów zainicjowali akcję w końcu wynikająca z nauk Kościoła.

Zabite w drodze aborcji dziecko, to nie wyrwany ząb i powinno mieć godny pochówek.

Ponadto po pewnym czasie okazaloby sie widoczne (jak na tych zdjęciach) gołym okiem jaka jest skala problemu.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1435119