O greckich kozojebcach i bankructwie w Zjednoczonej Europie

Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Gospodarka

Jeśli ktoś sądzi, iż w Zjednoczonej Europie można ot tak sobie zbankrutować, to pozostaje w tzw. „mylnym błędzie”.

I. Pastuchy

Że Grecy są kozojebcami, to rzecz powszechnie wiadoma. Jesteśmy z tą wiedzą oswojeni i musimy jakoś żyć ze świadomością plugawych obyczajów tych poturczonych pseudo-europejczyków. Koza Amaltea od której się wywodzą, miałaby coś na ten temat do powiedzenia – szczególnie po traumatycznych przejściach z przyssanym do jej cyca niejakim Zeusem w pewnej zacisznej jaskini na Krecie. Ówże Zeus, słynący ze swych nieposkromionych chuci zaspokajanych na wszelkie możliwe i niemożliwe sposoby, odłamawszy Amaltei róg podczas igraszek, uczynił go rogiem obfitości i od tej pory Grecy są przekonani, że wszystko im się należy.

Bo też, przyznajmy, trzeba mentalności umysłowego pastucha, żeby zadłużać swój kraj, wydając go w ten sposób na żer lichwiarzy, a w konsekwencji – wyrzekając się suwerenności. My pod tym względem zresztą, wybierając na dwie kadencje specjalistów od ciepłej wody w kranie za pożyczone pieniądze, podążamy podobnym tropem i kto wie, czy wkrótce nie przyjdzie mi pisać notki o polskich, dajmy na to, świniojebcach.

II. Kosztowna Europa

Jednak nurtuje mnie pytanie, czy źródeł obecnego bankructwa Hellady upatrywać należy wyłącznie w greckim πορνείο i notorycznym kozojebstwie, czy też dołączyły również inne czynniki. Otóż uważam, iż wrodzone kozojebstwo jest wprawdzie elementem sprzyjającym, lecz nie wystarczającym do upadłości. Czynnikiem ostatecznie przechylającym szalę jest członkostwo w Unii Europejskiej, a zwłaszcza w „projekcie politycznym” (słowa Romano Prodiego) jakim jest strefa euro zmontowana wbrew jakiejkolwiek racjonalności ekonomicznej, z teorią optymalnego obszaru walutowego na czele.

Zjednoczona Europa wymaga bowiem spełnienia najrozmaitszych kosztownych warunków, z zagwarantowaniem socjalu, płaceniem składek i wcielaniem w życie przeróżnych „dyrektyw” i „zaleceń” na czele. A wszystko to generuje wydatki, wydatki i jeszcze raz wydatki. Co więcej – również czołowe dobrodziejstwo, jak nam przedstawia się unijne fundusze, może stać się niebagatelnym składnikiem decydującym o niewypłacalności! Albowiem, aby pozyskać fundusze na upragnione inwestycje przy których można się pożywić, należy wpierw zagwarantować wkład własny. Skąd zaś wziąć wkład, skoro ni ma? Ano, należy sfinansować go z pożyczek, obligacji itp. W Polsce dały się w ten destrukcyjny mechanizm wrobić liczne gminy i inne jednostki samorządowe, budując na potęgę baseny i aquaparki, bo wicie-rozumicie, jest „trynd” i presja, by te fundusze jakoś wykorzystywać, nie odstawać i w ogóle. No i budują, mury pną się do góry opatrzone unijnymi tabliczkami, a piramida długów rośnie i rośnie - aż do szczęśliwego krachu, bo te inwestycje, już po finalizacji, tyż trza z czegoś utrzymać.

Własna waluta daje jeszcze jakieś pole manewru, ale gdy kraj na poziomie Grecji, nijak nieprzystający do Niemiec czy Francji, wejdzie do „ekskluzywnego klubu” strefy euro, to kaplica. Tym bardziej, jeśli surowe warunki uczestnictwa nałożą się na mentalność cwanego niewolnika, który widzi świat pod postacią swego stada kóz, a wyłoniona spośród pastuchów „elita polityczna” musi siłą rzeczy dostosować się do wymagań współziomków, rozwydrzonych starożytnymi przekazami o kozim rogu obfitości. To musi skończyć się plajtą, kompromitacją i ogólnym smrodem.

III. Zapomnijmy o dobrodziejstwie bankructwa...

Grecy w sumie mają za swoje, ponieważ to oni wymyślili Unię Europejską (wówczas nazywało się to Związkiem Ateńskim i niech no tylko które polis spróbowało wystąpić z tego hiper-demokratycznego i ab-so-lut-nie dobrowolnego związku! No!) i byli nawet prekursorami promocji rozmaitych zboczeń – nie tylko kozojebstwa. Wszak znaczna część tych antycznych popaprańców żyła – uwaga – nad Morzem E-Gejskim, zatem dzisiejsza UE jest także pod tym względem epigonem Hellenów.

Niemniej, jeśli ktoś sądzi, iż w Zjednoczonej Europie można ot tak, sobie ogłosić niewypłacalność, to pozostaje w tzw. „mylnym błędzie”. O, co to – to nie! Euro-Shylockowie nie odpuszczą, dopóki nie wydoją ostatniej kozy, a i Niemcy – ten dobry wujek Euro-zony – nie zezwolą, by ktokolwiek wyłamał się z obszaru wspólnej waluty, która tak stymuluje teutoński eksport. Ale, oczywiście, samo miętoszenie kozich wymion nie wystarczy, zatem należy zaordynować kontynentalną zrzutkę w postaci kolejnych transzy pomocowych, które to transze via grecki budżet trafią do szacownych wierzycieli będących w posiadaniu sterty papierów (bez)wartościowych.

Również i my w tej ściepie weźmiemy udział, nadwyrężając naszą rezerwę rewaluacyjną, czyli robiąc dokładnie to, co onegdaj postulował nieboszczyk Lepper, z tym że on chciał przynajmniej rzucić te pieniądze na polski rynek, by pobudzić popyt wewnętrzny, zgodnie z naukami „trzeciej drogi” wyniesionymi z Instytutu Schillera. Tymczasem, obecnie mamy wycelować do Międzynarodowego Funduszu Walutowego jakieś 6 miliardów na „dokapitalizowanie”, aby z kolei MFW był w stanie pomóc braciom-Grekom i ich kozom. Zatem, może opodatkujmy „sektor finansowy”, który i tak nie jest nasz na te 6 mld i po ściągnięciu daniny wytransferujmy ją do MFW? Bo póki co wynika, że to polski podatnik sfinansuje „naszą” zrzutkę poprzez VAT podniesiony do 23%.

Coś w tym guście zaproponował ostatnio PiS, zgłaszając zamiast 23% VAT projekt tzw. „podatku bankowego” w wymiarze 0,39% od aktywów instytucji finansowych, co przyniosłoby ok. 5 mld zł, ale nieoceniony minister Rostowski zagrzmiał, iż „pomysły rodem z Budapesztu tutaj nie przejdą” i koniec końców ten „kredyt” udzielony MFW na oszałamiające 0,1-0,2% (podczas gdy nasza linia kredytowa z MFW jest oprocentowana na 5-6%) sfinansują, jako się rzekło, polscy konsumenci w cenach towarów i usług.

A za tę hojność koza Amaltea popatrzy na nas w podzięce swymi wielkimi, lekko wilgotnymi oczami.

Gadający Grzyb

PS. Bonus:

"KOZY, śmierdzący rodzaj zwierząt, w Piśmie Świętym znaczą grzesznych i potępionych, mających stać na dniu ostatnim na lewicy. Według Naturalistów uszyma i nosem oddychają, w nocy widzą jak koty, sowy, puhacze, nietoperze. Wątrobę kozią jedząc, wzrok ludzki naprawuje się, owszem oddala się ślepota. Tygrys zwierz mięsa koziego nigdy nie jada, pierwej na śmierć, niż na tę potrawę rezolwowany. Taka między kozami jest sympatia, że czasu jednego gdy koza z kozą na ciasnym bardzo mostku czyli kładce zeszły się, i nazad obrócić się jedna nie mogła, położyła się, aby druga przezeń przeszedłszy, kontynuowała podróż swoją. Plinius, libr. 9. cap. 5. W Indyi zaś zachodniej, alias w Ameryce, według Gwilelma Pizona w Historii Naturalnej libr. 3. znajdują się kozy dzikie, a raczej Sarny, w których żołądku Kamień Bezoar rodzi się."

(x. Benedykt Chmielowski „Nowe Ateny...”)

Na podobny temat:

http://niepoprawni.pl/blog/287/budapeszt-czy-ateny

http://niepoprawni.pl/blog/287/kryzysowy-korkociag

http://niepoprawni.pl/blog/287/zielona-wyspa-w-czarnej-dziurze

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Do koziego wątku postscriptowego, dodałbym jeszcze wyznaczanie
szerokości ulic w Żydowskich metropoliach.
Mianowicie, szerokość ta wynikała z dwóch mijających się kóz.
Dla niedowiarków, proponuję test organoleptyczny w metropolii
podwarszawskiej, jaką jest Błonie.
Szerokość "arterii" jak i "zapach" w bramach, są niezbitym
dowodem historii.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230160

Poważnie? Dostosowywali szerokość ulic do kóz? Tego nie wiedziałem ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230169

jak to jest, ze im lepszy tekst to tym bardziej mi smutno? straszne to fszystko*! dobrze, ze w TVN program o gotowaniu.
pozdr.
oczywiście max p.

*proszę nie poprawiac, ta pisownia mi sie podoba

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230165

I to jest słuszna postawa TVN-u. Po ludziom szarpać nerwy.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230168

Na ruinach świątyni Ateny widziałem napis wykonany sprayem:
LEGIA RULES--WIDZEW CH...ale było całe ch....
Możesz mi zacytowac podobny napis wykonany sprayem po grecku
gdziekolwiek?
Dziekuje z góry za adres...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230199

Wiem tylko tyle, że greccy kibice też nie należą do aniołków.
A cywilizację kozojebców najlepiej poznaje się po stanie państwa.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230205

Czyli należy uznać, że ci "kibice" byli reprezentantami narodu polskiego.
A ci poniżej z Grecją nie mają nic wspólnego.

Chciałeś adres, to masz.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230235

Tymczasem, obecnie mamy wycelować do Międzynarodowego Funduszu Walutowego jakieś 6 miliardów na „dokapitalizowanie”, aby z kolei MFW był w stanie pomóc braciom-Grekom i ich kozom. 

"W Grecji pomimo widma bankructwa Ministerstwo Pracy uznało, że pedofile, ekshibicjoniści, sadomasochiści, piromani i hazardziści mogą się starać o rentę tak jak niepełnosprawni. Przypomnijmy, że na świadczenia dla dewiantów złożą się m.in. polscy podatnicy. [...] Co ciekawe pedofile, ekshibicjoniści, sadomasochiści, piromani i hazardziści otrzymują wyższą rentę niż np. chorzy na cukrzycę, ponieważ władze uznały, że cukrzycy są niezdolni do pracy tylko w 10 proc., a pedofile w 35 proc." http://niezalezna.pl/21674-grecja-renty-dla-pedofili-i-sadomasochistow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230209

No masz... a kozojebców ta renta nie obejmuje? Jawna dyskryminacja!
A do piromanów to mają słabość od czasów Herostratesa.
Wystąpię o greckie obywatelstwo, następnie coś podpalę, albo poobnażam się w miejscach publicznych i jesień życia mam zabezpieczoną ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230255

Pewnie, że dyskryminacja. Na pociszenie dadzą im litr mleka koziego na dzień to może przeżyją.

(epizod z owcą mi się przypomniał z filmu Woody Allena Wszystko co zawsze chcieliście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230268

:))

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230299

A ze koleji Szwedzi sa koniojebcami,
to rowniez zadna tajemnica.
No chyba,
ze Poliszynela.

W internecie sprzedaja taborety,
bo...szwedzkie wiesniaki nie dosiegaja klaczom do...

Politycy sie czasami "gotuja",
ze zwierzeta stressy maja i takie tam...

I takie mamy europejskie towarzystwo.

I takie z nas mochery,
takie Katole nierozumiejacy
(przynajmniej do konca)
...potrzeb sasiadow.

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230217

A ja myślałem, że Szwedzi to onaniści...
Te stołeczki do sięgania klaczom pod ogony, to pewnie kupują w IKEI (a produkowane są w... Polsce ;) )

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230257

A nieee,
to bardzie pasuje do Niemcow.

Dlatego to niemieckie twardoglowie.

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230274

finansowego,to trzeba dodac,
ze Grecy i Wlosi,
to wyjatkowe luzaki i ze komunistyczne rzady pospolu z masonskimi konglomeratami przez wiele lat wyoraly wielka bruzde w tych krajach.
Pomyslec,
jaka kase moga robic na turystyce...
i te dzisiejsze dlugi...,
no slowem zakrawa to na jakas dziwna farse...

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230279

No, mają żyłę złota, ale jak widać wszystko można s...ć.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230292

Parafrazujac,
to mozna nawet,
ze to jest nie tylko zyla,
ale nawet ZYLAK :-)))))))

A ostatnio wyszlo,
(przynajmniej na arenie miedzynarodowej)
ze nawet HEMOROIDY.

Ale jak mowi polskie przyslowie?

...nie udawaj Greka !

pzdr;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230312

W Skandynawii mnożą się przypadki "brutalnych gwałtów na krowach", to nie żarty, zastanawiają się poważnie, czy nie wrócić do karania zoofilii, a w Belgii króluje tendencja, że seks ze zwierzętami jak najbardziej tak. Wcześniej jednak wizyta u "zwierzęcego" psychologa, by ocenił, czy potencjalny partner ma chęć i wyraża zgodę na seks.

Za Rzepą.

Skandynawia
Szwecja: stop bezkarności zoofilów
Anna Nowacka-Isaksson 24-03-2011, ostatnia aktualizacja 24-03-2011 20:06
źródło: AFP

Zoofilia zostanie wkrótce w Szwecji zdelegalizowana. Większość posłów przekonały do tego informacje o skali przestępczości tego rodzaju

Do 1846 r. za uprawianie zoofilii groziła w Szwecji kara śmierci. Potem stopniowo liberalizowano prawodawstwo, aż w 1944 r. zdepenalizowano ją wraz z homoseksualizmem. Ustawodawcy deklarowali, że zależy im, by nie ingerować w życie seksualne mieszkańców kraju.

Tymczasem w ciągu ostatnich pięciu lat liczba aktów sadystycznych o podłożu seksualnym, jakich dopuszczono się wobec zwierząt, wzrosła dwukrotnie. Przestępcy szczególnie chętnie atakują konie, kastrując je lub w inny sposób okaleczając ich organy płciowe. Losu tego nie uniknęła nawet klacz Bionne, zwyciężczyni sztokholmskiego konkursu hippicznego sprzed dwóch lat. Ofiarą zwyrodnialców padają również krowy: Szwedzki Związek Weterynarzy alarmuje, że w ubiegłym roku nieznani sprawcy ponad 40 razy dopuścili się rozpusty z krasulami.

Grupa ekspertów przygotowuje w związku z tym projekt ustawy zakazującej zoofilii, który zostanie zaprezentowany rządowi pod koniec listopada, a wiosną przyszłego roku trafi pod obrady parlamentu. Posłanka wnioskodawczyni Gunilla Carlsson (socjaldemokratka) podkreśla, że napastowane seksualnie zwierzęta cierpią zarówno psychicznie, jak i fizycznie, dlatego jest to czynność naganna. Tymczasem istniejąca ustawa o ochronie zwierząt nie wyróżnia innych zachowań karalnych prócz bicia lub znęcania się nad nimi. – Brak podstaw, by oskarżać winowajców za czynności seksualne wobec zwierząt – ubolewa posłanka.

– Nie akceptujemy przecież również pedofilii – tłumaczył Johan Beck-Friis, działacz Szwedzkiego Związku Weterynarzy, odpowiadając oponentom represyjnej ustawy na forum telewizji państwowej. On również podkreślił, że gwałt, nawet jeśli nie towarzyszy mu przemoc, zawsze odciska się na psychice zwierzęcia, co w dalszej perspektywie może się przełożyć na dolegliwości fizyczne.

Kryminolog Niklas Langström zwraca uwagę, że niełatwo określić, kim są sprawcy: zwykle zakradają się do zwierząt w nocy i unikają świadków. Z badań prowadzonych w innych krajach wynika jednak, że są nimi zwykle mężczyźni, z reguły cierpiący na zaburzenia seksualne, co oznacza, że mogą stanowić zagrożenie również dla ludzi.
rp.pl

http://www.rp.pl/artykul/631881.html?print=tak&p=0

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230294

A ktos myslal,
ze ja sobie zartuje?
ze bajdy jakies wypisuje?

Nic podobnie mylnego.

Europa nie tylko, ze leci na pysk,
ale juz od bardzo dawna popadla w dekadencje.

Usmiercajac Boga, tym samym unicestwili swoj instynkt samozachowawczy i zmutantowali do jakiejs karykatury
ludzkiego istnienia.

Polscy Chrzescijanie sa ostatnia wyspa
"europejskiej normalnosci".

Pozostalosc,
to lewacko- "libertynska" masa,
ktora niczym czarna dziura w kosmosie pochlania coraz to wieksze przestrzenie rzeczywistosci...

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230300

Witaj,
jeśli ktoś myślał, że żartujesz, to bynajmniej nie ja.
Wsparłem Cię tylko materiałem dowodowy, takim lżejszym, bo są i twardsze dowody na rozwój kochających zwierzęta inaczej.
I fakt, że my jak ta wyspa pośród oceanu pełnego fekaliów Nowego Oświecenia.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230310

Wiem.
Ten temat przeciez ostatnio przerabialismy.
O ile pamietam, to na Twoim blogu.
Tzn., ze mamy podobna percepcje.

Dziekuje za wsparcie.

Sam nie zawsze wklejam jakies linki,
gdyz jestem zdania,
ze jezeli kogos zaciekawie,
to sam poszpera...
To bardziej intryguje i stymuluje.

Co do naszego udzialu w ratowaniu Chrzescijanstwa,
to naturalnie jest prawda.

Jestesmy jedyna sila w europie,
ktora jak to zreszta na przestrzeni wiekow bywalo,
jest w stanie uchronic europe przed calkowitym upadkiem
egzystencjonalnym.

Bo coz to blizej znaczy?

Spojrzmy na te poludniowe kraje.
Na dzisiejsza Grecje, na Wlochy, na Balkany.
Na finansowe problemy w Grecji...
Ile lat rzadzily tam rzady komunistyczne...,
a wiec spojrzmy na upadek chrzescijanstwa w tym kraju i wszystko co sie z tym wiaze...

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230326

O rany...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230302

Cholera. Wygląda na to, że twórcami cywilizacji łacińskiej, z przynależności do której szczycą się uczestnicy tego forum, dumnie przeciwstawiając ją cywilizacji turańskiej (czyli ruskiej, bolszewickiej, prymitywnej), byli greccy kozojebcy, rzymscy homosie i żydowscy zjadacze czosnku i cebuli (ów smród na ulicach m. Błonie). Co za upadek! To ja już wolę Palikota, który jak to w Polsce: pali trawkę, ale się nie zaciąga.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230324

No tak...masz racje,
ale...
jak to sie kiedys mowilo...

z tym, ze nie napewno ;-)
i...nie do konca.

Bo jak sam juz troche napisales,
to...greccy kozojebcy, rzymscy homosie i zydowscy zjadacze czosnku i cebuli.

Tych ostatnich bym jednak nie wynosil na piedestal...,
bo...wydaje mi sie,
ze z tym ich przykladaniem sie do budowy cywilizacji lacinskiej,to roznie bywalo.

Przewaznie stawiali i stawiaja jedynie "krzywe mury",
a do tego czynia to jakby celowo...

pzdr :-))))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230336

Historia, nie tylko Europy, wskazuje na zgoła inne procesy. Tworzenie tzw. cywilizacji jest bardziej złożone, a odwoływanie się do łacińskiej to uproszczenie. Ponadto wypadałoby nie ślizgać się po lodzie, a wyciąć przerębel i zajrzeć co tam pływa pod spodem. Bo oczywiście nie tylko...

A częścią kultury jest też jej brak, a nawet jest to swoisty rodzaj kultury. Przywleczonej czasem jak zaraza, przez tych co byle gdzie i w byle co wkładają.

Nikt nie uogólnia, chodzi o wskazanie pewnych niepokojących zjawisk, które tak na fali i trendy.

"...Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

Normalność nie jest kwestią statystyki..."

George Orwell

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?

Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230351

On zażywa afrodyzjaki czosnkowe albo środki wczesnoporonne do wypranego sznurka między uszami z logo GW i wykonanych wedle receptury adaśko.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#230378

Każda cywilizacja przeżywa okresy rozkwitu i degrengolady, ponadto każda ma swoje ciemne strony. W tej notce zwróciłem akurat uwagę na negatywy - i tyle.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230360

I uczyniles to calkiem zgrabnie z niemalym dowcipem.
W kazdym razie, tak to oceniam.

A,
ze ktos chce Ci przy tym od flanki...,
z pewna "ukryta gracja" obsikac nogawke,
to wcale nie oznacza,
ze chloptas dorosl juz do takiego "zadania"

pzdr :-))))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#230362

Ale za to - JAKA PIĘKNA KATASTROFA   ! ! !

Resort

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Resort

#230375

Prawda? Zorba by się nie powstydził ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230383

Tylko Resort się wstydzi za młodzika, któren u Cię zagościł. A wyrwał się przed szereg, jak z Pacanowa nie przymierzając w Wielki Świat.

Pozdrawiam, też Grzyb

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#230442

"winna jest unia,która zapewniała ich nieustannie (..)" - a oni, biedacy, uwierzyli. My też uwierzyliśmy. Inne nacje również. Nie ma to jak pan-europejska wspólnota frajerów ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230513

Wiesz dlaczego Piłsudski złożył władzę na ręce Witosa? Ponieważ rząd francuski swoją pomoc w przypadku przegranej uzależnił od tego, że Piłsudski będzie odsunięty od władzy.

Co, jak i dlaczego to sobie poczytaj, jeśli nie wiesz. Ale nie sądzę abyś nie wiedział. Jest to rzecz powszechnie znana. Czyli próbujesz manipulować prawdą historyczną, wypisując kłamstwa i idiotyzmy. W jakim celu trollujesz? Dlaczego wbijasz klin między Polakow?

_____________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#230503

Dopowiem tylko, że podobny manewr oskrzydlający Piłsudski planował już wcześniej, gdy bolszewicy podchodzili pod Białystok. Wtedy się nie udało i operację trzeba było przełożyć - wycofać się, przegrupować i uderzyć, gdy sowieckie natarcie zaczęło grzęznąć na przedpolu Warszawy.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230518

A ja dopowiem jedynie tyle,
ze z zaczadzonymi nie ma plaszczyzny do dyskusji...
Oni sa nienaprawialni w tej materii.
Tak bylo juz za zycia sp.Marszalka i tak juz niestety pozostanie.

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#232181

... trzeba uważać, żeby jej cycka nie urwać". Kozami może nie jesteśmy (choć rządzą nami tacy, co "obsługują" sąsiadów i z tyłu, i z przodu), ale zanosi się na urwanie cycka. Pazerność, mam nadzieję, nie popłaci.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#230506

Komuch Lec napisał kiedyś w "Myślach nieuczesanych": "Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady" ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230510

chyba Was zglosze do Animals albo coś bo tutaj naruszane sa prawa zwierząt, albo tak.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#230569

Ależ my tutaj bronimy tych nieszczęsnych stworzeń przed zbokami...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#230682

i tym samym uswiadamiamy kolejny raz w jakiej europie zyjemy.
Podkreslamy kim od dawna sa Polacy i jakim moralno-etycznym motlochem jestesmy zewszad otoczeni.

I nam,
wlasnie nam !
czasami KTOS chce COS tlumaczyc...!!!

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#232185