Polacy wierni Polsce czy Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Zastanawiam się dlaczego ci co popierają pana Jarosława Kaczyńskiego w żaden sposób nie odnoszą się do szóstej z kolei porażki ich wodza w wyborach . Ostatnie wybory były klęską. Czy faktycznie nie obchodzi ich los Polski i z uporem człowieka umysłowo chorego będą stać przy przegranej sprawie zamiast szukać nowych rozwiązań?
Tak ginęły narody a nie tylko partie. My Polacy mamy być wierni Polsce a nie panu Kaczyńskiemu, który nie sprawdza się jako wódz. Jeżeli pan Jarosław Kaczyński nie potrafi poprowadzić prawicy do zwycięstwa to należy go zmienić a nie ślepo iść z nim na zatracenie? Nieumiejętność i brak pomysłu na przyciągnięcie wyborców do programu PiS oraz eliminowanie ludzi, którzy chcą mówić o tych błędach sprawia, że Tusk i jemu podobni niszczą Polskę. Pan Kaczyński trwając na stanowisku Prezesa PiS pomaga Tuskowi i PO. Wyborcy odchodzą od PiS, ponieważ nie widza nadziei w tej partii. Pamiętajmy, liczy się Polska a nie jeden czy drugi polityk. Wybierajmy to co decyduje o przyszłości Polski.Niestety, pan Kaczyński gotuje nam smutną przyszłość

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

albo zapisz się do tej partii (lub do tej której jeszcze nie ma) i walcz o Polskę.
Kto ci broni?
Remek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#203593

Drugie z dwóch liczących się miejsc to też według Ciebie przegrana? To co mają powiedzieć politycy PSL, które oscyluje wokół poziomu 10% - powinni chyba popełnić zbiorowe samobójstwo...
Iranda

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Iranda

#203601

Każde miejsce inne niż pierwsze dające władzę jest przegrana , ponieważ nie daje możliwości wpływania na losy kraju. PSL jest partią , która ma na celu stanowiska i bogacenie się polityków tej partii i swoje zadanie spełnia w 100%
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204880

Sęk w tym, że "Wielkie Nadzieje Białych", czyli bracia Kaczyńscy i ich ugrupowanie polityczne, w ciągu niespełna trzech lat (od wyborów w 2007 roku) straciły WSZYSTKO; a miały WSZYSTKO (większość parlamentarną, premiera, rząd, prezydenta - tak jak dziś Platforma i dziesięć lat temu SLD). I nie potrafią tego odzyskać, i nic nie wskazuje na to, aby coś miało się w tej materii zmienić w dającej się przewidzieć przyszłości. Rozpaczliwy "ruch topielca", w postaci domagania się przywrócenia w kodeksie karnym kary śmierci świadczy o tym, że tym razem strach zajrzał w oczy pana prezesa; strach przed utratą pozycji na prawej stronie sceny politycznej. Usiłuje pan prezes zastosować ten sam chwyt, dzięki któremu wykończył (przy pomocy mediów ojca Rydzyka) Ligę Polskich Rodzin - podpiąć się pod program konserwatywnej prawicy (tej spod znaku UPR, tudzież Marka Jurka) i zawładnąć jej elektoratem. A następnie, po skutecznym wyeliminowaniu prawicowej konkurencji, twierdzić wszem i wobec, że nic nie można zrobić bez zgody biurokratów z Brukseli (słynna już bezradność premiera Kaczyńskiego, wobec problemu budowy obwodnicy Augustowa) i poprzeć po pozorowanej kłótni z PO, dalsze ustawowe ograniczanie suwerenności naszego kraju, w postaci kolejnych poprawek do "Traktatu Reformującego". No właśnie - czy pan prezes i jego pretorianie zablokują na forum Sejmu wprowadzenie zmian do tego traktatu, stręczonych nam już przez duet Sarkozy - Merkel? Śmiem w to wątpić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203609

Po co wymieniać Kaczyńskiego.
Wymieńmy Polaków na mądrzejszych, takich, którzy "rozumieją".
;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203611

30% głosów to klęska?
jakieś głupoty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203617

to każda przegrana jest klęską. 30% poparcia z 49% tych, którzy wzięli udział w głosowaniu może i jest powodem do dumy dla niektórych. Ale już 51% tych, którzy zostali w domach, powodem do dumy nie jest. Co to oznacza? Że tych ludzi nie oderwał od krzesła program żadnej partii. O ten elektorat trzeba zawalczyć. I według mnie to jest zadanie dla prawicy obojętnie, czy to będzie PiS czy SP. Ważne aby tych ludzi uaktywnić. A na prawej stronie polskiego partyjnego firmamentu jest miejsce nie tylko dla PiSu. Proszę o tym pamiętać. Bądźmy tolerancyjni wobec przekonań innych.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#203731

Bo tak dokładnie, to nie wiadomo, kto tam siedzi, mam złe przeczucia pamiętając ile głosów dostał Tymiński.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203756

Co daje prawicy te 30%. Ma jakiś wpływ na losy kraju? Ciszysz się właściwie z niczego.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204883

Pojechali po ocenach .u mnie 10 .
Pytanie postawione w tytule.super.

Niestety, MY Polacy mamy "ikonowe" myślenie -

To zostało użyte przeciwko nam samym .
"dożynanie watach" jest wyeliminowaniem Jarosława Kaczyńskiego z życia politycznego III-IV RP.

Masz rację:
-Jarosław Kaczyński to zła baletnica !
-Jarosław Kaczyński nie potrafi wykonać salta mortale czy prostego szpagatu.
Jarosław Kaczyński nie nadaje się do budowania piramidy i skakania na batucie.
Jarosław Kacznśki nie jest cyrkowcem :(((((((

Gdyby "Jarek" zechciał zostać gejem - o takkkkk!
Gdyby "Jarek" buszował PO łożnicach nałożnic - o takkkk!

no ?
"Tak ginęły narody a nie tylko partie" - sam odpowiadasz na nurtujące Cię pytanie.
A ja zadam swoje (czy można zamieszać w Twoim ikonowym pojmowaniu świata?):

-Gdyby Jarosław Kaczyński występował w kwefie ?
Przełkniesz "tą mordę"?
Na pocieszenie :) to nie będzie możliwe - bronkowi ludzie wprowadzają ustawe o zakazie zasłaniania twarzy -

Polska Jest Najważniejsza !!!!!!
Zapamiętaj to .
Solidarna Polska !!!!
To droga do sukcesu .

Dlatego, Drogi Kolego .
Miarkuj w słowach
nie twórz nowej religii - ziobryzmu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203625

Przed pisaniem nie ćpaj.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204884

Czy ktoś z dyskutujących wziął pod uwagę, że w SN są złożone skargi?

Eugeniusz Sendecki zamieścił wpis n.t. kompromitującego PKW sondażu TVN24 jaki ukazał się w poniedziałek już podczas liczenia głosów. Moją uwagę zwróciły jednak komentarze Irandy i AdNovum. Idąc ich śladem trafia się do artykułu Przetarg na „wykonanie i wdrożenie oprogramowania dla obsługi wyborów do Sejmu
Cytuję w całości, po odnośniki odsyłam do w.w. artykułu:

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/10/15/czy-to-ludzie-palikota-liczyli-glosy/

http://umtsno.blogspot.com/2011/10/urna-wyborcza-z-30-gosami-ani-nie-bya.html?showComment=1319906876823#c2189046108763508543

A to nie wszystko, ponieważ do SN skierowano również skargi o nieprawidłowościach z poprzednich wyborów - w tym prezydenckich.

W tej chwili w całej Polsce chodzą po domach, jak komiwojarzeży, przedstawiciele wymienieni w komentarzach i namawiają do wstąpienia w ich szeregi - jak leci. Po co im jestem ja? czy mój kolega? Robić za SŁUP? Może też organizują taką zbieraninę jak PO.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#203682

Przepraszam Cię najmocniej ale pi........sz bez sensu, jakbyś nagle spłynął tutaj do Polski prosto z Marsa i kompletnie nie orientował się w realiach . Piszę od lat o tym, że prawica musi mieć swoja telewizję żeby dotrzeć do ludzi z PRAWDZIWYM przekazem. Uwazam, ze nie ma ważniejszej sprawy na dziś i to powinien być priorytet. Bez tego nie mamy co myśleć o zwycięstwie. Nie ma znaczenia co powiedział prezes Kaczyński, nie ma znaczenia co napisał w książce, nie ma znaczenia czy poszedł do Lisa czy nie.

Wraże, skundlone łzemedia z ksiązką Jarosława Kaczyńskiego czy bez,z taka strategia, czy inną Prezesa i PiSu mówią i piszą co chcą i wyprawiają co tylko chcą z przekazem informacyjnym.

Każdą sytuacje potrafią przekuć na porażkę i winę PiSu i obronę PO, WSIoków, Bula i innych krzewicieli III RP. Dopóki Tego nie zrozumiemy i nie uczynimy tej sprawy najważniejszą, to możemy się pożegnać z wygrana KIEDYKOLWIEK.

W 2005 r. gdy PiS zwyciężył, sytuacja w mediach nie były tak katastrofalna, były przynajmniej jakieś pozory obiektywizmu, była transmisja Sejmu (z której można było się jednak dowiedzieć co "się święci", jakie są plany ustawodawcze kto i w jakim kierunku zgłasza inicjatywy ustawodawcze itd), było chociaż odrobinę przeciwwagi w postaci programów publicystycznych z udziałem Pospieszalskiego "Warto rozmawiać", "Bronisław Wildstein przedstawia", Misja Specjalna , była w telewizji publicznej Sakiewicz, Lichocka, Ziemkiewicz, Karnowski i inni (częściej nawet wcale nie gloryfikowali PiSu, ale starali sie obiektywnie wypowiadać w przeciwieństwie do tych wazeliniarzy i drani, którzy teraz w TVP zostali.

Dzisiaj nie można liczyć na obiektywizm ŻADNYCH mediów. Najlepszym przykładem jest ostatnie aresztowanie Czempińskiego i spółki.Gdyby to sie działo za czasów PiSu, to wszystkie media rozjechały by PiS doszczętnie, grzmiały by tak jak było z Blidą - o aresztowaniach, o zamordyźmie, o krwawym PiSie, o wchodzeniu do ludzi o 6 rano do domów i tysiace innych bzdur. Teraz, podaja informacje na ten temat bez zbednych komentarzy, wyważone, oszczędne, ale kompletnie pozbawione jakichkolwiek odniesień do Platformy, do jej metod itp.

Takich przykładów można by podać tysiące. Dlatego jeszcze raz powtarzam. TELEWIZJA, TELEWIZJA I JESZCZE RAZ TELEWIZJA. Dobrze poinformowane społeczeństwo, to jest połowa sukcesu. Ludzie nie maja pojecia o poczynaniach Platformy, o jej potwornie szkodliwym działaniu przeciwko Państwu Polskiemu. Gazeta Polska i Gazeta Polska Codziennie robią fantastyczną sprawę ale na tym nie można poprzestać, to nie dociera do Polski "B" i "C", czyli do elektoratu, który pozostaje w domu i nie głosuje, do ludzi biednych na prowincji, do tych, którzy nie maja internetu i nie stać ich na gazety. To co jest dziś prawie w każdym domu, to jest telewizja i tylko ona może otworzyć ludziom oczy na to co się dzieje i informując o prawdziwych zagrożeniach zmienić nastawienie do Platformy, a co za tym idzie do PiSu, do Jarosława Kaczyńskiego.

Nalezy sie również domagać aby były transmisja obrad Sejmu. Platforma wyeliminowała WSZYSTKIE "kanały", którymi prawda o nich może wyciekać. Przecież ludzie nawet nie wiedzą kto i jaki pasztet kręci na Polskę i Polaków przy pomocy ustaw. Ogół niedoinformowanego społeczeństwa wrzuca to do jednego "worka" taki przekaz - to nam zrobili POLITYCY, a ponieważ ciagle mówi się w mediach o złym PiSie, to i ludzie powtarzaja bezmyślnie kłamstwa i manipulacje.

Ogół społeczeństwa ma dzisiaj taki obraz PiSu i Jarosława Kaczyńskiego jaki przedstawiają media, a jaki jest wszyscy widzimy, wiec dlaczego wszyscy gremialnie mieli by zagłosować na PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego?! A Ty  dziwiąc się i zastanawiajac, że to któreś z kolei przegrane wybory, wpisujesz sie dokładnie w retorykę łżemediów. Przy takiej czarnej propagandzie jaka jest 24godź. na dobę wtłaczana Polakom do łbów, to jest fantastyczny wynik. 

Jezeli piszę, że rzetelna informacja (której kompletnie obecnie nie ma) to jest sprawa kluczowa, to wiem co mówie. Udało mi sie całkowicie zmienić nastawienie kilku osób dzieki temu, że dostarczałam im informacje jakich żadne media nie podawały. Jeżeli te osoby miały internet, to wysyłałam dziesiatki setki linków (najprościej przez SKYPE, bo jest bezposredni kontakt z interlokutorem nawet poprzez słowo pisane i linki), do niezależnej.pl, do niepoprawni.pl, filmy z YOU TUBE o "okragłym stole", o IIIRP, o przemianach po 89r., o Bulu, Ściosa, Zybertowicza, Krasnodębskiego i wiele wiele innych. Jezeli ktoś nie miał internetu, to drukowałam, w segregator i dawałam lekturę do czytania. Miałam do czynienia nierzadko z "betonem" zanim zaczęłam pracę "od podstaw". Po jakims czasie ci ludzie całkowicie zmieniali optykę i swoje nastawienie do PiSu, do Jarosława Kaczyńskiego, do Smoleńska, do św.pamięci Lecha Kaczyńskiego i mówili "a skad ja o tym mogłem wiedzieć". I dlatego jak mantrę powtarzam.

TO JEST PODSTAWA.GDYBYŚMY MIELI SWOJA  TELEWIZJĘ TO CI LUDZIE I MILIONY INNYCH DOWIEDZIELI BY SIE TEGO SAMEGO Z TEJ TELEWIZJI

Zamiast sie dziwować, psioczyć,  zróbmy coś z tym do diabła i to teraz, już, żeby przez te kilka lat prawda dotarła do ludzi i potrafiła wpłynąc na ich decyzję. Wielu z nas wciaz  i niezmiennie deklarujemy swoja pomoc finansową na to przedsięwzięcie. Jest olbrzymia rzesza Polonii, która też deklaruje pomoc. Trzeba wyszukać znawców, zapaleńców znających sie na rzeczy nastawionych entuzjastycznie i patriotycznie do tego żebyśmy stworzyli NASZĄ TELEWIZJĘ i DO ROBOTY!!!!!!


Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203956

Ta odpowiedź powyżej jest skierowana oczywiście do AUTORA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#203959

TV nie oglądam i radia nie słucham. Czytam Gazetę Polska i Nasz Dziennik. W internecie portale niezależnych, niepoprawni i wpolityce. Od 10 lat w PiS. Ja mam obraz PiS i JK z autopsji.
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204885

Zaraz się dowiemy, że robisz za bodyguarda, i organoleptycznie
poznajesz PIS.
Naprawiaj więc PIS, ale W PISie!
My z PISem ślubu nie braliśmy i nie PIS nas interesuje.
Dyskutujemy o naprawie POLSKI.
A nie o partyjnych przystawkach.
Czy ta prosta zależność trafia do Ciebie?
Naprawcie PIS, pokażcie że jesteście skuteczni, to wtedy
będziemy rozmawiać, czy warto Was poprzeć.

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204889

Widzisz sam,że temat "Jarosława" jest jątrzący.Może lepiej zostawić go w spokoju i zacząć się organizować oddolnie,stworzyć wielki ruch społeczny.
Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#204893

Dokładnie.
Legiony Prawicy.
Front Polaków, z sercem po prawej stronie.
A wodza, wybiera się podczas pierwszych potyczek.
Kryterium wyboru -SKUTECZNOŚĆ.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204901

LEGIONY PRAWICY - na wzór naszej skrzydlatej Husarii pod wodzą Hetmana Czarneckiego!Związek Socjalistycznych Republik Europejskich by zadrżał ze strachu.
Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#204904

To tylko niektórzy posłowie się przesiadają na inne fotele, kpiąc w żywe oczy z własnych wyborców. Wyborcy im podziękują.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#204923