Satanizm antyszczepionkowców

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Nie wiem, i pewnie nigdy się nie dowiem, skąd do licha bierze się przekonanie największych szurów podpuszczanego przez ruską jaczejkę środowiska tzw. antyszczepionkowców, że stanowią oni samą esencję prawicy.

Najwyraźniej chodzi chyba tylko o to, by zdyskredytować ugrupowania prawicowe w nadchodzących wyborach. Oto przykład z Warszawy, gdzie doszło do „rewolucji lutowej”, na szczęście w skali mikro.

W dniu dzisiejszym podczas rozprawy przed Naczelnym Sądem Lekarskim przeciwko lek. K. B. G.-W. grupa demonstrujących „antyszczepionkowców” wtargnęła do siedziby Naczelnej Izby Lekarskiej nie stosując się do wprowadzonych obostrzeń związanych z pandemią. Protestujący demonstranci zachowywali się agresywnie i skandalicznie, stosując wyzwiska i groźby w stosunku do Sędziów sądu lekarskiego jednocześnie wykrzykując niecenzuralne słowa niszcząc przy tym mienie NIL. Pomimo próśb nie chcieli opuścić siedziby NIL.

Do siedziby NIL została wezwana policja, która podjęła działania w celu umożliwienia dalszego procedowania rozprawy przed Naczelnym Sądem Lekarskim. Po wyprowadzeniu demonstrantów z siedziby NIL Sąd wznowił posiedzenie.

Przeciwko osobom uczestniczącym w tym zajściu NIL składa zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Powyższa informacja ukazała się w piątek na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej ( tu:).

 

O co chodzi w całym tym zamieszaniu?

Lek. med. Katarzyna Bross-Walderdoff (znan również jako Bross - Gräfin Von Walderdorff) pozostaje w konflikcie z NIL wskutek głoszenia poglądów antyszczepionkowych. Oraz jako czynny homeopata.

Dyplom w tej ostatniej dziedzinie uzyskała jeszcze w 1995 r. po… 5-dniowym kursie w Szwajcarii (info o kursie podaję za TVN Fakty).

I to ostatnie powinno zapalić lampkę ostrzegawczą pośród tych antyszczepionkowców, którzy usilnie podają się za katolików. Ba, podkreślają to niemal za każdym razem, gdy tylko są dopuszczeni do głosu obojętnie przy tym, czego dotyczy dyskusja.

Każdy prawdziwy katolik powinien odrzucać homeopatię jako przejaw mniej lub bardziej ukrytego satanizmu (szatanizmu powtarzając za Ferdkiem Kiepskim).

Dr Bopp (...) zdecydowanie łączy homeopatię z okultyzmem. Uważa on, że homeopatia jest niebezpieczna. Jest całkowicie sprzeczna z nauczaniem Słowa Bożego. Stosuje bowiem substancje zdynamizowane czyli po prostu obciążone ładunkiem okultystycznym. Leczenie homeopatią jest owocem przyjęcia filozofii i religii hinduizmu, panteizmu i ezoteryzmu. Tajemne działanie homeopatii przenosi się na chorego i poddaje go wpływowi złego ducha. Poprawie zdrowia fizycznego może towarzyszyć kryzys psychiczny oraz kryzys w życiu religijnym.

ks. dr hab. Andrzej Kowalczyk*

http://www.marana-tha.pl/index.php?go=czytelnia/wykl_okultyzm

Zatem powinno być jasne dla wszystkich – antyszczepionkowcy, którzy wtargnęli do siedziby NIL i zakłócili przebieg posiedzenia Sądu Dyscyplinarnego prócz tego, że w sposób oczywisty naruszyli prawo świeckie również narazili swoje dusze na potępienie.

Co więcej, zamiast pozwolić świeckiej władzy zahamować proces satanizacji społeczeństwa, którego to Katarzyna Bross - Gräfin Von Walderdorff dokonuje od lat, wtargnęli na posiedzenie Sądu i przerwali je, broniąc Szatana. Wystąpili więc przeciwko Kościołowi i społeczeństwo wiernych.

Antyszczepionkowcy opętani przez Szatana!

Pamiętajmy jednak, że prócz opętanych jest tam spora ilość zwykłych durniów, obecnych w tym pseudoreligijnym ugrupowaniu.

20.02 2021

 

* Ks. dr hab. prałat Andrzej Kowalczyk (ur. 20.02.1940) jest absolwentem Papieskiego Instytutu Biblijnego oraz Uniwersytetu św. Tomasza z Akwinu w Rzymie, jest wykładowcą teologii biblijnej Pisma Świętego Nowego Testamentu w Gdańskim Seminarium Duchownym, założycielem i moderatorem wspólnoty modlitewnej Marana – Tha w nurcie Odnowy w Duchu Świętym, która ma na celu ewangelizację i katechizację dorosłych, a od roku 1998 jest także egzorcystą w Archidiecezji Gdańskiej. Ks. Kowalczyk wydał kilka książek teologicznych: Wpływ typologii i tekstów Starego Testamentu na redakcję Ewangelii św. Mateusza, Gdańsk 1993, drugie wyd., Pelplin 2004; Geneza Ewangelii Marka, Pelplin 2004; Geneza Ewangelii Łukasza, Pelplin 2006; Chrześcijaństwo jako doświadczenie Boga, Pelplin 2008; Kurs teologii życia wewnętrznego, Pelplin 2008; Problem synoptyczny, Pelplin 2009. Jest też autorem następujących książek: Europa jakiej nie znasz, Gdańsk 1996; Przejście Pana w miasteczku Darłowo, Gdańsk 1999; O Maryi do słów akatystu, Gdańsk 2002; Uwierzyć w oczywiste, Pelplin 2008.

Powyższa informacja biograficzna może być lekko zdezaktualizowana, jako pochodząca sprzed ponad 5 lat.

Jednak o ile mi wiadomo, Nauka Kościoła co do homeopatii nie uległa zmianie.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:6)

Komentarze

Nic dziwnego, tam jest masa nawiedzonych, nie tyle lekkich ezoteryków i okultystów ale ostrych świrów a tacy zawsze się wkręcają do hałaśliwych, agresywnych mniejszości. O ezograżynach to każdy słyszał ale i kupa facetów nie lepsza, np. używają turbosłowianizmu do okazywania swojego ateizmu i zwierzęcego antyklerykalizmu. W konfliktach nie ma nic dziwnego, skoro stanowisko Kościoła jest znane i nie da się zakrzyczeć żydami i masonami, których wpływów akurat nie brakuje u foliarzy, przecież to przypomina historycznie Oświecenie, agresywne sekty reformacji i renesans zabobonów Renesansu. Nic nowego pod słońcem, histeryczna czerń atakuje tylko co w tym takiego prawicowego?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662268