Treści z tagiem: ruch drogowy

Obrazek użytkownika Anonymous
Humor i satyra

Dziennik "Fakt" donosi:

 Oleksy wstrzymał ruch w Warszawie! Większemu wolno więcej? Być może z takiego założenia wychodzi były premier Józef Oleksy (67 l.), który swoje ogromne auto zostawił na jezdni i jak gdyby nigdy nic poszedł na spotkanie Zobacz galerię zdjęć (2/5)

http://www.fakt.pl/Oleksy-zabl...

Muszę...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius
Blog

Z książki, co ją sobie tu (w przerwach między sprowadzaniem Konecznego do sensownych rozmiarów) wykorzystujemy - tej o "Kraju narkomanów bezpieczeństwa" - dzisiaj sobie tu wklepiemy krótki, ale za to jakże słodki, kawałek o ruchu drogowym. A więc gaz do dechy i jazda!

* * *

W artykule w Dagens Nyheter (17/9 2005) opowiada się o...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Andrzej.A
Blog

Pytanie jest skierowane do tych wszystkich, którzy w swoich wpisach mówią o "łasce jazdy" jako o zbędnym kwitku, który niczego nie zmienia w sposobie zachowania się danego osobnika w ruchu drogowym.
Co według was powinno się zdarzyć z facetem, który narobił takich rzeczy:
http://www.tvn24.pl/-1,1627710...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kirker

Benjamin Disraeli miał kiedyś powiedzieć, iż centralizacja to zaraza. To jest również cecha wielu lewicowych rządów. Szereg rzeczy lepiej i skuteczniej zrealizują samorządy, które lepiej potrafią rozpoznać swoje potrzeby niż centralny rząd. Czy zmartwieniem władzy krajowej powinna być na przykład dziura w drodze w Pcimiu Dolnym? Czy to ona...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Wiara w Boga zanika, wiara w inne cuda trzyma się krzepko i wykazuje tendencje zwyżkowe. Szczególnie, kiedy credo jest poświadczone urzędniczą pieczęcią.

Od 2008 roku brytyjskie władze ujawniają dokumenty na temat obserwacji Niezidentyfikowanych Obiektów Latających czyli UFO. Ponadto:

W lutym 2009 roku Gary Heseltine,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Potrójne zasieki pod napięciem, w pasie ziemi niczyjej wściekłe brytany, wieżyczka strażnicza co 20 metrów, monitoring satelitarny w każdym baraku – to wszystko, jak się okazuje, półśrodki. Życie co chwila zaskakuje komendanturę obozu, zmuszając do wprowadzenia coraz to nowych rozwiązań.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Blog

Pojęcia-stygmaty: globalne ocieplenie, tolerancja, zwalczanie rasizmu, sprawiedliwość społeczna i takie tam. Wytrychy pozwalające po równi oszukańczym mediom i politykom na bezpośredni dostęp do podświadomości zwykłych ludzi. Narzędzie terroru.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Według ultrasów tak zwanego legalizmu
przekraczanie prędkości administracyjnej (zwanej łaskawie, na użytek
niewolników, prędkością „dozwoloną”) to akt „piractwa drogowego”.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika xiazeluka
Kraj

Mam, tak samo jak ty,
Miasto moje a w nim:
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam, kolorowe sny
[…]
Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt
Już dziś wyruszaj ze mną tam
Zobaczysz jak, przywita pięknie nas
Warszawski dzień

/Czesław Niemen, Sen o Warszawie/

10...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kirker
Kraj

Ostatnimi czasy rząd Najjaśniejszej Rzeczypospolitej wpadł na nowy "genialny" pomysł. Chcą oni zwiększyć ilość fotoradarów tak, aby ograniczyć ilość wypadków drogowych. Jak znam życie, skutek będzie odwrotny od oczekiwanego. Przecież w Anglii są takie hrabstwa, w których w ogóle nie ma fotoradarów, a wypadków drogowych stwierdza się tam mniej...

0
Brak głosów