ZABIĆ POLSKĘ, ZABIĆ POLSKIEGO PAPIEŻA, ZABIĆ WSZYSTKICH POLAKÓW

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

To nie jest przypadkowy zbieg okoliczności, w którym chodzi tylko o przejęcie władzy w Polsce - to jest totalna wojna, by zabić Polskę, zabić polskiego papieża, zabić wszystkich Polaków, tak by między Niemcami a Rosją już nigdy nie było żadnej Polski, ani też żadnych Polaków.
To nie jest ponury żart, ani przesada. Nie jest to także żadna spiskowa wizja dziejów, lecz trwający od setek lat niemiecki sen o tysiącletniej Rzeszy od Atlantyku do Pacyfiku. Drang nach Osten. To jest wielki i wspaniały projekt wielkiego mocarstwa Eurazji. Może byłby to piękny pomysł integracji wszystkich krajów i narodów pomiędzy Lizboną a Władywostokiem poprzez utworzenie ogromnego wspólnego rynku, gdyby nie dwa małe mankamenty. 

  1. To nie ma być wspólny interes państw i narodów lecz ich wchłonięcie i likwidacja polegająca na odebraniu im suwerenności państwowej i tożsamości narodowej.
    Dosłownie, jest to kolonializm korporacyjny - pozornie "nowoczesny".
    Bolszewicki internacjonalizm, niestety komunistyczny.
  2. Po drugie nie jest to wizja wielkiego wspólnego wolnego rynku, a coś zupełnie przeciwnego, jest to etatystyczna wizja jednego wielkiego scentralizowanego biurokratycznego superpaństwa ze stolicą w Berlinie. Ein Volk, Ein Reich, Ein Führer, Deutschland über alles, über alles in der Welt.
    Dosłownie, to w rzeczywistości jest pasożytniczy, totalitarny kolonializm.

Niemcy znowu zabierają się za kontynuację starego XIX wiecznego programu Hakaty później przejętego przez NSDAP, który miał zaprowadzić Polaków do Auschwitz. Rola współczesnego strajku kobiet może być porównywana z celami niemieckich kobiet zrzeszonymi w Deutsche Frauen für die Ostmarken, dla których Polska miała być niemiecką Marchią Wschodnią z której wszyscy, którzy czują się Polakami mieli wypier...ać!

Wracając do spiskowej wizji dziejów - analiza procesów stochastycznych, a nawet zwykłe zastanowienie się nad prawdopodobieństwem zdarzeń wykluczają wszelkie interpretacje poza jedną - mamy do czynienia z dobrze zaplanowaną operacją wojenną, w którą są zaangażowane są bardzo duże środki operacyjne wojny hybrydowej - kadrowe, techniczne, logistyczne i finansowe działające jako kompleks skoordynowanych kombinacji operacyjnych w kontynentalnej albo nawet globalnej przestrzeni politycznej i geograficznej wielu interesów synergicznie wykorzystywanych. Przeprowadzenie dowodu tej koordynacji nie jest trudne, fakty są oczywiste - jednak ze względu na rozmiar tej zdecydowanie antypolskiej wojny jest to bardzo żmudne przedsięwzięcie - są to po prostu setki faktów potwierdzających hipotezę o antypolskiej agresji wojennej. 

Cel tej kampanii jest jasny, zabić Polskę - dosłownie i w przenośni. Zabić Polskę we wszystkich atrybutach jej istnienia, pozbawić Polskę wszelkich jej aktywów od suwerenności poczynając i na biologicznym życiu Polaków kończąc. A to już jest ludobójstwo, ludobójstwo wykonywane przez totalitarną opozycję jawnie, wręcz bezczelnie z manifestacyjną pogardą do naszego życia.

Wystarczy spojrzeć na otwarte posługiwanie się pandemią w celu zabijania Polaków. Jest to zbrodnia pośrednia, ale jej skutki są podobne do zbrodni katyńskiej popełnionej wiosną 1940 roku, zbrodni smoleńskiej w 2010 roku, czy w planowanej i wykonywanej przez dziesiątki lat systematycznej operacji masowego mordowania Polaków tylko za to, że byli Polakami.

Do tej pory przez kolejne wieki mordercy strzelali do nas z broni palnej, używali wszelkich narzędzi masowego mordu, pani Marta Lempart robi to "nowocześnie", manipulując współczynnikiem mobilności społecznej, systematycznie sterując współczynnikiem "R" reprodukcji wirusa COVID19. Pani Marta Lempart nakłaniając Polaków do masowych demonstracji w obszarze całej Polski - w ten sposób morduje ludzi. 

Skutki demonstracji Strajku Kobiet
są bardzo podobne, do skutków
masowych egzekucji w czasie II Wojny światowej.

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ich Hołowni, Konfederacji ani Ideologii
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale po prostu niczego, nawet złamanego grosza!

____________________________ 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)

Komentarze

Niemcy do dzisiaj "odcinają kupony" od złotych zębów wyrwanych swoim ofiarom i zagrabionych dzieł sztuki. W ilu niemieckich domach są jeszcze abażury z ludzkiej skóry?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652575

I sam muszę się przyznać, że kiedyś [nieświadomie] kupiłem lodówkę Siemens&Halske, ale na pewno brzydziłbym się pić kawę z ekspresu Krupps.

A samymi złotymi zębami by się nie najedli i nie ogrzali nawet w swoich rękawiczkach z ludzkiej skóry.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1652578

jeździłem Volkswagenem Foxem, jeździłem jeszcze paroma innymi modelami samochodów. Jeżdżę od roku 1985. Tam za oceanem. Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że i Mercedes i VW TO są niemieckie g......na. Bywało, że na stopie staję jadąc mercedesem - i bryka gaśnie. I nie ma chęci ruszyć ponownie. Zdarzało mi się to także, jak jeździłem amerykańskim Fordem Pinto...... Parę razy pewnie okrążyłbym naszą Ziemię już, gdyby tak te wszystkie moje przejechane mile podsumować. NIGDY więcej żadnego niemieckiego samochodu. NIC! niemieckiego.

Dlatego też

:

http://www.anti-defamation.org/aktualnosci/kasacja-w-toku-ciag-dalszy-sprawy-pani-natalii-nitek-plazynskiej/?unapproved=49133&moderation-hash=d8fe5f564d64abb74b84abd206b50718#comment-49133

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1652637

mogą sobie chcieć.

Biada ci Germanio. Biada ci Berlinie. Nie zostanie kamień na kamieniu. Nie będzie jak za dni Noego. Was pochłonie ogień piekielny! Za bezmiar waszych zbrodni odpowiecie. Kary nie ujdziecie. Czas bliski jest. Mówi o tym co się z wami stanie córka waszego narodu - Therese Neuman.

Posłuchajcie

:

https://www.youtube.com/watch?v=swhtwk2R3Rg

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1652624

Cała UE jest niemieckim dziś pomysłem  na rządzenie kontynentem...a konfidenci i judasze mówiący po polsku zawsze się znajdą...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1652642

się marzy szwabom tysiącletnia rzesza.

Niech sobie marzą. Tylko to mogą.

Tymi marzeniami szwabskie piekło wysłane. 

SPRAWIEDLIWOŚCI nie ujdą.

Powiedziała wyraźnie Therese Neuman co ich czeka. Jaka przyszłość przed nimi. Co się odwlecze nie uciecze.

AMEN!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1652674

12 lat temu padła ppłk.Fajga Mindla Danielak-żydowska ZBRODNIARKA,stalinowski prokurator,zabójczyni Szefa Kedywu AK Śp.gen.Emila Fieldorfa "Nila" i wielu innych Polskich Bohaterów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652897

Trafny tekst. I ten "kolonializm korporacyjny" połączony z "bolszewickim internacjonalizm". Kleszcze niemiecko - rosyjskie. Gdy mnie ktoś pyta, a jak długo Niemcy mieli by pokutować, odpowiadam : Tysiąc lat. Gdyby mieli trochę przyzwoitości. Tyle ile miała trwać niemiecka III Rzesza, w imię której zamęczyli tyle  milionów ludzi. A ile to niby "pokutowali"? Wcale, 6 miesięcy?, rok? Patologicznie imperialna niemiecka pycha. Nieszczęście dla Europy i świata.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1653141