PiS to partia komunistyczna!

Obrazek użytkownika gps65
Kraj

Podstawowa zasada, którą głoszą komuniści, brzmi: „każdy według możliwości, każdemu według potrzeb”. Praktyczna realizacja tej komunistycznej zasady nazywa się „redystrybucja”. Państwo poprzez progresywne podatki dochodowe, obrotowe czy od wartości dodanej, przemocą zabiera ludziom owoce ich pracy - tym więcej zabiera, im ktoś więcej wypracuje - a potem rozdaje te pieniądze swoim znajomym, wspólnikom czy zwolennikom.

       Demokracja powoduje, że ten proceder stosowany jest na szeroką skalę w każdej dziedzinie życia, bo komunistyczne państwo rozdając nie swoje, przekupuje swoich w zamian za poparcie w wyborach. Demokracja służy komunizmowi. Słowo „komunizm” zostało skompromitowane przez ZSRR, więc dzisiejsi komuniści wrócili do starej nazwy i się zwą socjaldemokratami.

       W dzisiejszych czasach najbardziej wpływowi są ludzie kultury, bo to oni są najczęściej pokazywani w mediach i to ich słucha najwięcej ludzi. Więc nawet jeśli się nie znają ani na polityce, ani na ekonomii, to i tak występują jako eksperci w tych dziedzinach. Wybory wygrywa ten, kto ma przychylność wśród ludzi kultury, do których należy oczywiście zaliczyć też dziennikarzy.

       Dziennikarz to oczywiście najgorszy sort kultury, bo taki aktor, malarz, czy reżyser, to jednak jakiś fach w ręku ma, na czymś się zna, coś potrafi, na wolnym rynku by się utrzymał, a dziennikarzem zostaje się wtedy, gdy się nic nie potrafi. Ewentualnie można też zostać nauczycielem. Ale dziennikarze i nauczyciele zarabiają, bo są formalnymi, ale często też nieformalnymi, funkcjonariuszami komunistycznego państwa. Funkcjonariuszami kluczowymi, bo zajmującymi się indoktrynacją i propagandą.

       Zachodni komuniści, by zrealizować swoje zbrodnicze ideały, zapowiedzieli marsz przez instytucje. To się im udało - dziś większość zachodnich uczelni czy wytwórni filmowych realizuje propagandę komunistyczną - najlepiej to widać w USA. W Polsce to nie było konieczne, bo u nas te komunistyczne marsze odbywają się w te i z powrotem od stu lat - u nas większość instytucji realizuje ideały komunizmu i od kilku pokoleń inaczej nie było.

       Ludzie kultury na czele z dziennikarzami to awangarda komunizmu, to oni bronią i zachwalają wszystkie rządzące w Polsce partie socjaldemokratyczne, to oni bronią komunistycznego ustroju w Polsce opartego na szeroko zakrojonej redystrybucji. Dlatego rządy rozdają im ogromne środki zrabowane podatnikom. PiS w niczym pod tym względem nie różni się od innych socjalistów rządzących w Polsce od dziesięcioleci. Też zabiera tym którzy coś wytwarzają i rozdaje darmozjadom. Właśnie minister Gliński dokonał nieudanej próby takiego rozdawnictwa i wkrótce wykona komunistyczną redystrybucję.

       Na tym przykładzie bardzo wyraźnie widać, że Ministerstwo Kultury to jeden wielki przekręt, to zorganizowana grupa przestępcza, to czystej wody mafia. Pieniądze odebrane siłą podatnikom rozdają swoim wspólnikom w rozboju. Tu w ogóle nie ma sensu zastanawiać się, kto ile powinien dostać i czy jakiś wybór jest dziwny - podstawową kwestią jest to, że nikomu nie powinno się zabierać, by potem innym dawać, bo to jest najzwyczajniej w świecie niemoralne. To nasze ministerstwo jawnie realizuje zbrodniczy komunizm.

       PiS to komuniści, a minister Gliński to jeden z przywódców tej komunistycznej mafii. Żadnym usprawiedliwieniem nie może być to, że wszystkie poprzednie rządy i rządzące partie, to też byli tacy sami komuniści, rozdający nie swoje. Dopóki Polacy nie zrozumieją, że ustrój Polski to komunistyczne rozbójnictwo, dopóki będą myśleć, że wymiana ekipy wykonującej komunizm może coś zmienić, dopóty będą żyć w komunistycznej niewoli i będą grabieni na potęgę. Polacy zachorowali już dawno na syndrom sztokholmski i kochają swoich oprawców. Nie mam lepszego pomysłu jak się powinniśmy z tego wyleczyć, niż napisanie o tym.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:17)

Komentarze

Niektórzy chorzy wymagają specjalnej troski. W dobie maseczek i kwarantany jeszcze trudniej do niech dotrzeć. Niestety mają dostęp do Internetu i porażają innych. Żadna maseczka i kwarantanna tu nie pomoże. GPS, czyli Głupota Powala Skutecznie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1652135

Gdy się nie ma argumentów i nic z sensem się nie umie napisać, to często pozostaje tylko przysrać. Nie zalecam takiego samoponiżania się. Nie obchodzi mnie to, żeś cham.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652154

Jak mi przykro....kucu z konfy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652172

Słuszne jest to, że za chamstwo jest przykro. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652186

Putin by tutaj zawierał ręce. Cóż tyle pisałem o sowieckich trollach.

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-trollami

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1652137

Pełna zgoda! Komunistyczny ustrój w Polsce i rządy komunistycznej partii są dla Rosji bardzo korzystne, bo to utrzymuje u nas biedę i zacofanie. Ruskie trolle pełnią ważną rolę w utrzymywaniu PiS przy władzy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652156

Sowieckie bydło  przez prawie 50 lat mordowało Żołnierzy Wyklętych, gwalcili zakonnice, grabili, łupili, wywozili na,Sybir. To była zdziczla  banda morderców czerwonych bandytów. Tego chcesz by ci rodzinę wymordowali. BRAWO za głupotę. Czy mózg ci wypaliło czerwone bydło i sierp oraz młot.

 

Przeczytaj i nie pisz idiotyzmow. 

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/dlaczego-armia-czerwona-zakonnice-gwalcila-wyzwoliciele-czy-kaci

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1652171

Obecnie rządzący komuniści jeszcze tak jawnie jak ich poprzednicy nie mordują. Wolałbym, by stracili władzę, niż by zaczęli to robić.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652187

Ta rządząca komunistyczna partia to jak rozumiem według pana, to PiS, któremu trzeba odebrać władzę. Trzeba więc odebrać władzę pisowi i oddać prawdziwym antykomunistom, czyli komu? O to pytam. Komu?

Czy Budce i jego antykomunistycznej Platformie, czy może Hołowni zażarcie zwalczającemu PiS, czy może Kosiniakowi-Kamyszowi, albo Marcie Lempart razem z Martą Linkiewicz walczącymi antykomunistycznym bluzgiem wypalając PiS rozpalonym żelazem. Czy może jeszcze komu z prawdziwią energią walczącymi partiami antypisu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1652245

GPS widzi przyszłość Polski.

 

Ps. A mówią, że z bajań JKM wyrasta się góra na drugim roku studiów. ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1652138

Gdzie w ten notce jest mowa o jakichkolwiek sojuszach? Co sojusze międzynarodowe mają do komunistycznego ustroju Polski? Ten komunizm, który rozwija PiS, jest nam potrzebny do tego, by zawrzeć sojusz z Rosją? JKM ma moc taki sojusz zawrzeć w imieniu Polski, albo PiS-u?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1652157

... Trudno byłoby bronić tezy ,że PiS-owi całkowicie obcy jest socjaldemokratyczny redystrybucjonizm . Tylko czy jak Jacek Wilk zostanie premierem a wice-koalicjantem  Rafau od kolektora który Trzasnął ,albo na odwrót , to cokolwiek "systemowo" się zmieni ,czy tylko docelowa kanalizacja środków będzie bardziej sześcio-barwna .  Ale jednak ,to komunistyczne uwpólnotowienie przy pomocy pepeszy ,to różni się od socjaldemokraryczych podatkowych aksamitnych rękawiczek , może treść nie jest zbyt odległa ,warto docenić formę . Cyryl jak Cyryl ale te metody . :-)

A nawet najbardziej retorycznie antybiurokratyczne partie  ,gdy przejmą faktyczną odpowiedzalność/władzę nad aparatem pełnym "fruktów" ,to ... miękną z radykalizmu i wchodzą w makiaweliczny praktycyzm . Może przyjdzie po raz kolejny sparzyć się na ... Konfederacji . Niech solennie obiecują ... Nawet jak szczerze ,to czy efekty w czyszczeniu bagna będą większe niż w przypadku Donalda Trumpa ,czy może powstanie sequel "Bagno Kontratakuje" ... ( http://youtu.be/RZoDUynviOk ) .Czyszczenie bagna , likwidacja koryta , ograniczenie redystrybcji - perpetum mobile ,dla każdej nowej siły polityczniej nie umoczonej jeszcze w rządzenie .

:-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1652139

Po komentarzach pana i paru innych osób widać brak spójnego myślenia systemowego.

Kwestię cech różnych opcji politycznych udokumentował doskonale Jonathan Haidt przy pomocy koncepcji fundamentalnych modułów moralnych. Modułów jest sześć, a różne kombinacje tworzą inne opcje i tyle. Konserwatyści - 6, liberałowie - 3.

Zacznijcie ludzie interesować się badaniami naukowymi. GPS staje się nudny z tą swoją monotonią interpretacyjną.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1652398

Tak jest ponieważ to komuniści zawsze twierdzili, że jeśli fakty przeczą teorii, to tym gorzej dla tych faktów. I dlatego nieustannym narzędziem komunistycznej komunikacji publicznej było i jest odwracanie relacji pomiędzy prawdą, a weryfikacją tezy, której prawdziwość należy sprawdzić. Ta marksistowska teoria prawdy nazywa się postprawdą albo prościej mówiąc dezinformacją

Konkretny przykład:
Wiemy, że w Polsce istnieją dwie partie - polska i skrajnie wroga tej partii - totalitarna, zwalczająca polską narodową suwerenność.

Partia pisu i antypisu. Dwóch przeciwników politycznych o różnych programach, różnych celach, dwie organizacje zwalczające się zaciekle.

Wtedy przychodzi pan Grzegorz GPS Świderski i stawia tezę: PiS i PO to jedno i to samo, to są dwie partie komunistyczne, to jest jeden i ten sam PO-PiS.

A gdy doświadczony komunista Grzegorz GPS Świderski już postawił tezę, rozpoczyna postępowanie dowodowe, którego cel jest jest z góry ustalony. Pozostaje tylko wykorzystanie wszystkich możliwych argumentów, potwierdzających postawioną tezę, odrzucenie wszystkich kontrargumentów oraz zignorowanie wszystkich argumentów przeciwnych tezie, której prawdziwość powinna być udowodniona. Jeśli jednak fakty przeczą prawdziwości postawionej tezie, komunista zwykle posługuje się nadużyciem oraz manipulacją, która co prawda nie jest dowodem, ale do fałszywego dowodu jest podobna.

Ten sposób argumentowana bardzo przypomina krytyczne postępowanie Karola Marksa wykorzystane  w jego klasycznej dla marksizmu "Krytyce programu gotajskiego". Efekt jest również klasyczny. Nie jest ważne jaka jest prawda o programie gotajskim. Karol Marks udowodnił, że program gotajski jest zły. 

Podobnie jest jest i w tym przypadku. Nie jest ważne jaka jest prawda o PiS. Grzegorz GPS Świderski udowodnił, że PiS jest zły.

Interesujący jest moment, w którym pojawia się Grzegorz GPS Świderski. Gdy PiS przystępuje do obrony polskiej Niepodległości stawiając weto niemieckiej prezydencji Unii Europejskiej, wtedy pan Grzegorz GPS Świderski przeprowadza dowód na to, że PiS jest zły. Czyli Grzegorz GPS Świderski staje po stronie współczesnego niemieckiego kolonializmu. Stąd wypływa wniosek taki, że współczesny niemiecki kolonializm również jest zjawiskiem komunistycznym.

Taka jest logika, ckliwa dynamika.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1652140

Dobrze wiedzieć. I tak powinno być, solidaryzm społeczny zamiast sobkostwa i obsesyjnego wytykania tego jako komunizmu, podczas gdy to kuce i korwinizmy są ostro porypane. Ideologie promujące egotyzm są antyspołecznymi dywersjami. Nie po to ludzie łączą się w grupy i społeczeństwo, by narzekać jakie to podatki są złe i równie odkrywczo stwierdzać, że wszystko oparte jest na przymusie a więc w domyśle i państwo jest złe. Bo co dla kucy jest dobre, to wiadomo, janusze przedsiębiorczości czy szlachcice- dyrektorowie czyli wzorce i żywi bogowie nowej wiary religijnej w wolność gospodarczą. Tylko do Somalii to jakoś nie uciekają, bo przecież ich wolność to zmyłka i lep na przedsiębiorców a w praktyce chodzi o przekręty, dotacje i ustawiane kontrakty ze swoimi a nie żadnym wolnym rynkiem. Skoro taka redystrybucja środków z podatków to komunizm to czymże wobec tego są dotacje dla wolnościowców, jak nie pasożytowaniem a czym są ich znane przekręty jak nie próbką ich etosu- przy nich bolszewicy to jednak ideowcy byli a choć rozwalali, to nie marzyli tylko o nachapaniu się.

A co tam u starego kolaboranta sowieckiego Korwina? W PRL-u jakoś źle nie miał ale i przecież kolaboracyjnym członkiem esdecji był. Taki to antykomunista i antysystemowiec, że sam to może ale od komuchów wyzwie innych. Musiał być zachwycony uwłaszczaniem nomenklatury równie mocno, jak oburzony zmniejszaniem ubeckich emerytur. Tak ukochał wolność, że jest monarchistą. Michalkiewicz nie lepszy, dziennikarz "Zielonego Sztandaru" (podobno nie było niezwerbowanych) a potem tłumacz sowieckiego RIA Novosti. Oczywiście też zawodowy bajkopisarz o totalitarystycznych zapędach i wolnościowej kulturze osobistej. Skarży się, że ktoś go skarży, chce kasy i zabrania obrażać, ot wolnościowcy i monarchiści w pigułce- sami by nie wytrzymali wg własnych zasad.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652144

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

PiS populistyczna partia socjal-klerykalna, opłacając z naszych podatków hierarchę kościelną na poprzez propagandę z ambony elektorat katolicki zawłaszcza.

Działania, propaganda dziś do złudzenia przypominają czasy PRL, Urbana. Podporządkowanie sądów partii, odgórnie sterowane media służące propagandzie partii. (Afera z 3 Programem PR) no i z przywódcą, co w ciągu pół roku zraził do siebie wiele środowisk społecznych. A teraz dzięki głupocie pana z Żoliborza może utracić większość w parlamencie. Od dawna wiadomo, że ten człowiek utracił kontakt z rzeczywistością. Zgodnie z zaleceniami Pawłowicz już kilka lat temu powinien udać się na emeryturę. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652158

Więc to dziwne, że partia katolicka, w imieniu katolickiego elektoratu chce rzekomo opłacać katolicką misję?

Rozumiem, że to naganne (byłoby), za to jak inne partie chcą i przeznaczają środki, to już w porzo?

Tyle, że KK więcej wnosi społecznie i państwowo, niż kosztuje. A co kosztuje podatnika? Grosze takie, które wynikają z tego, co wcześniej zostało zagrabione a nie zwrócone a do dziś przynosi zyski państwu. Oddanie Kościołowi wszystkiego, co posiadał na pewno nie wyjdzie taniej a w demokracji o przeznaczeniu środków decydują wybory, więc skoro większość jest katolikami i chce finansować katolickie dzieła, jak od wieków, to nie ma w tym nic dziwnego. Chyba, że ktoś jest starym komuchem, ew. antykatolickim żydem, przy okazji może być i debilem, choćby i niebieskim, przecież nie zabronię głupoty.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652160

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kościoła. Czemu tych co deklarują się jako niewierzący (zgodnie z corocznymi badaniami aktywnych katolików jest ok. 40% ilu by chciało się opodatkować na Kościół?) Ile będzie ich w tym po pomyśle Kaczyńskiego z aborcją? 

Niech każdy  kto uważa płaci na Kościół, chyba uczciwe? Dlaczego hierarchia nie chce się na to zgodzić? Bo wtedy wreszcie stali by się sługami Kościoła a nie "książętami". A wtedy każdy numer z biskupami chroniącymi pedofili w sutannach mocno by po kieszeni bił. 

Ja nie przeszkadzam PiSowcom płacić na Kościół ale z własnej kieszeni. Wręcz sam bym ich do tego zachęcał. 

A tak się zastanawiam, czemu biskupi umoczeni w pedofilię tak szybko umierają? (Wesołowski i inni). Czy bo Bóg ich powołuje. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1652173

I to pisze gej @ Zawisza Niebieski. Koniec światła!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1652174

Głupoty gadasz Niebieski. A znów zaorany, uciekasz w inne tematy.

Swoją drogą, temat jest o komunistycznym PiS-ie wg "wolnościowców" ale ty oczywiście jak stary antykatolicki gejus koniecznie musisz wmieszać do tego Kościół swoją bzdurną obsesją.

PiS populistyczna partia socjal-klerykalna, opłacając z naszych podatków hierarchę kościelną na poprzez propagandę z ambony elektorat katolicki zawłaszcza.

 

 

"Hierarchia" baranie nie ma nic przeciwko z utrzymania ze składek, jakbyś miał pojęcie o temacie a nie tylko prostacko powtarzał po różnych lewakach, to byś się orientował. Tak też w historii istniał Kościół ale to innych chciwców bolało, chcieli właśnie rozgrabić i by żył na dotacji z łaski (jak za twojej komuny właśnie) a nie z niezależnych źródeł, zwł. zbiórek publicznych nieuku.

 

Doskonale wiadomo że wy, lewaki, chcecie zwyczajnie zniszczyć Kościół. Za to, że występuje w waszych obsesjach chcecie "odebrać mu kasę". Myślisz, że nie wiem? A jaki będzie efekt pozbawienia środków? Kler stanie się teoretycznie związany z państwem, tego chcesz baranie? Czegoś, o co oskarżasz już dzisiaj? Zaś brak środków spowoduje, że będa odprawiane msze i tak ale wszelkie akcje charytatywne, w tym na misjach, nauka i utrzymanie zabytków będą zatrzymane. Czyli zwyczajnym, prostym ludziom zrobisz pod górkę, niech zdychają bez leków i wolnych łóżek, niech małe murzynki nie mają leków i wody, niech nikt nie uczy ludzi, co jest dobrem wg naszej kultury, tylko by grabić zagrabione i równo dzielić oraz że pierwszy milion trzeba ukraść. Tego chcesz, po to zaglądasz innym w portfel, by ich okraść, czerwony złodzieju u pasożycie?

 

Chcesz sprawiedliwości? Nawet udawać nie potrafisz- nie ogłosisz przecież, by zwrócić Kościołowi wszystko, co jego i to z odsetkami a dopiero wtedy pozostawić samemu sobie, bo będzie miał środki. Ale przecież wam nie chodzi o niezależność innych, tylko by zniszczyć czy ew. uzależnić. Powiedz to jasno, miej choć taką odwagę a nie udawaj.

 

Ile dokładnie dostał mój dawny proboszcz na wiosce za rzekomą propagandę pisowską z ambony? Wiesz, masz dowody czy tylko bezczelnie kłamiesz za lewakami. Równie dobrze mogę napisać, że jesteś znanym pedofilem a pozyskane środki przeznaczasz na propagandę dewiacji.

 

Oczywiste jest, że wyborcy katoliccy mają prawo chcieć przeznaczać środki od nich na różne katolickie dzieła. Wg ciebie tylko katolikom tego nie wolno, bo to podludzie. Nie wolno im się modlić publicznie we własnym kraju, choć byle Arab i Żyd może i na ulicy ale wy, komuchy, zabraniacie katolikom. Nie wolno zajmować się polityką, choć to obywatele jak inni, tyle że bardziej zasłużeni w naszej cywilizacji. W oczy kole wielowiekowa pomoc społeczna, bo owsiaki zarobią mniej. W oczy kole pluralizm i personalizm, bo wg was mają być neutralni a zwalczać prawicę. Przeszkadza styl życia i samo istnienie, bo pokazuje, że istnieją wymagania i można żyć przyzwoicie a nie robić z siebie szmatę.

Co sądzić o takich jak wy, czerwonych pozerach, udających MWzWM? Stale uderzacie w podstawy tożsamości narodowej i zdrowia społecznego a wprost nawołujecie do walki z naszą cywilizacją. To wy wyłączacie się ze społeczeństwa i z polskiej tradycji.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1652189

gps65

 

Поздравления
Так держать, мы всегда вместе

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1652168

Putin: Geroy Pol'skogo Soyuza - шестьдесят пять лет мы ждали одного в Кремле!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1652190

Tak, trzeba pomóc autorowi i dopisać: To całe NKWD !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1652197

...o co chodzi?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1652216

GPS mnie już nudzi z tą swoją metodologią. Zamiast opisywać komunizm w sposób strukturalny, opisuje to co mu akurat ślina na jeżyk przyniesie w bieżącej chwili. PIS jest antysystemową kontrą wobec komunizmu i jego postkomunistycznej  mutacji. Sam GPS stosuje komunistyczną strategię odwracania znaczenia słów. Znamy to dobrze:" Komitet Obrony Demokracji".

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1652309

Po komentarzach pana i paru innych osób widać brak spójnego myślenia systemowego.

Kwestię cech różnych opcji politycznych udokumentował doskonale Jonathan Haidt przy pomocy koncepcji fundamentalnych modułów moralnych. Modułów jest sześć, a różne kombinacje tworzą inne opcje i tyle. Konserwatyści - 6, liberałowie - 3.

Zacznijcie ludzie interesować się badaniami naukowymi. GPS staje się nudny z tą swoją monotonią interpretacyjną.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1652397