Biden w Warszawie

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Na zaproszenia prezydenta Trzaskowskiego do Warszawy przybył w drodze z Kijowa prezydent USA, Biden. Wygłosił on długie przemówienie przed Zamkiem Królewskim (dawniej Warszawskim) po czym przyjął na rozmowy wybitnych polskich mężów stanu z szeregów postępowej

Totalnej Opozycji

Donalda Tuska, lidera wszechczasów w Polsce i w Europie, a także i w Peru. Pozytywnie obserwatorów zaskoczył fakt amerykańskiego polityków: hałdujudu bez cienia obcego akcentu! Na twitterze znani w Stanach Zjednoczonych najbardziej zacięci polscy przeciwnicy Putina, jak Tusk, Trzaskowski i Grodzki zrelacjonowali swe 30. sekundowe bilateralne rozmowy pod hasłem: jak

demokratyczna opozycja

ratuje Ukrainę przed polskim kaczyzmem. Ponieważ rozmowy były poufne i przebiegały w szalonym tempie, to bliższych o nich informacji brak. Oczywiście krytyczne doniesienia kaczystowskich dziennikarzy są pobawione sensu, bo wybitni politycy PO w 30 sekund są w stanie powiedzieć Bidenowi więcej złego o PiS niż Duda w godzinę o Rosji.

Jan Bogatko

Ps.: Liberałowie ośmieszają się bardziej niż policja zezwala. Ale mają poparcie ze strony połowy otumanionych Polaków, dla których USA i Rosja to jedno zło. To prawda, że Biden należy do tej samej partii, co przyjaciel Stalina, Roosevelt, ale czasy się nieco zmieniły. A polityka polega na tym, by to wykorzystać.

Najbardziej wbił mi się w pamięć dyg Tuska przed Prezydentem RP.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/635372-spotkania-tuska-i-trzaskowskiego-z-...]]>

]]>https://dorzeczy.pl/kraj/407902/joe-biden-spotkal-sie-z-donaldem-tuskiem...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Rozmowy były długie i owocne

Trawaly nawet po kilkanaście sekund

W 3 minuty Biden "obskoczył" 10  kretynów z opozycji

Vote up!
8
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1650330

Po angielsku to nawet krócej - **** ***!

Tzw. oPOzycja POwiedziała więc wszystko, co ma do POwiedzenia.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1650336

Najwięcej do powiedzenia miał Zdradek z żonom Jabłonowską, wyjaśniali swoją rolę, przewerbowanych na stronę cia agentów gru.

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1650343

Zmieniła swe nazwisko na nazwisko przodków moich ?! A to ci babsko! U Szczepcia i Tońcia było podobnie. Idą sobi ulicą we Lwowi a po drugiej stronie zasuwa Aprikosenbaum. Panie Aproikosenbaum, wołają batiary, a on ani głową nie ruszy. No to jeszcze raz! Wtem słyszą - ja nie żaden Aprikosenbaum, łobuzy, ja teraz jestem Dżewkomorelowski. Czy jakoś tak.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
3
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1650354

W ogóle to jakim prawem prezydent SZA radził z oPOzycją? Według mnie jest to PO prostu bezczelne jechać do kraju sojuszniczego i otwarcie gawarit' z ichtejszą oPOzycją by obalić rząd.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1650356

! też tak uważam? może chodzi o ich przystąpienie do wsparcia polskiego rządu v Rosji? czy raczej to typowe zachowanie słonia w składzie z porcelaną? skoro czyni to bezczelnie i regularnie jego ambasador.A może rzeczywiście zmęczeni tragarza z opozycji odstawili na moment swoje bagaże; zdrady, zaprzaństwa, targowicy, comprodorki i wielki brat zza oceanu łaskawie dłoń do nich wyciągnął. Oby nie tylko po, aby ich zachęcać do dalszego draństwa.

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-1

antysalon

#1650360