Worek i szydło

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Oniemiałem. Zatkało mnie. Nie byłem w stanie wykrztusić z siebie słowa. „Nie jestem geniuszem, zdaję sobie z tego sprawę”, powiedział Tomaszowi Lisowi prosto w twarz Donald Tusk. I muszę przyznać mu rację. Dlaczego?

Pan premier dowiódł w TVP2, dlaczego geniuszem nie jest. Po pierwsze oznajmił, że „gwarantuje bezpieczeństwo w trudnym czasie”. Jak powszechnie wiadomo, Polska stoi na skraju przepaści. Do tego, z właściwą sobie skromnością dodał, że

on, premier Tusk

jest „solidnym i przyzwoitym człowiekiem na właściwym miejscu i we właściwym czasie”. Nic poza tym. A, jeszcze coś: premier rządziłby lepiej, jakby nie krytykowała go opozycja. Niedawno słyszałem, że jakby prezydent nie stawiał weta. A stawia?

http://www.youtube.com/watch?v=90pA_qaVAuQ

Post scriptum: dziś jeszcze napiszę słów kilka o Rewolucji Kulturalnej w Polsce. Młodzież w okolicy 60. wie, co to takiego. Młodzież 60 minus nie zawsze. Hasłem Rewolucji Kulturalnej PO jest slogan: „Mao nam, mao nam”.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

_że jest wycwanionym karłem'

________________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#89788