CHCĄ DAĆ NIEMIECKIEJ MAŁPIE BRZYTWĘ

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Po tej całej awanturze z Patriotami z Niemiec oraz po tym jak Tusk postanowił zwrócić się do sądu, aby zakazał emisji filmu „Nasz człowiek w Warszawie” postanowiłem przewertować internet i przyjrzeć się reakcji zwolenników führera opozycji. Na dzisiaj wiemy, że niemieckie Patrioty trafią na Ukrainę choć całe grono „ekspertów” totalnej opozycji twierdziło, że to pomysł głupi i awykonalny, bo wyszedł od szefa MON, Mariusza Błaszczaka. Co do pozwu Tuska dotyczącego filmu Marcina Tulickiego z TVP to jest on oczywistym zamachem na wolność słowa, ponieważ nie można nikomu zakazać prezentowania prawdziwych wypowiedzi i jawnych dokumentów autorstwa Tuska i jego podwładnych z czasów, kiedy był premierem. Przeczytałem całe mnóstwo komentarzy zwolenników opozycji i muszę z przerażeniem przyznać, że nie zauważyłam tam nawet cienia jakiejś refleksji czy otrzeźwienia. Według nich rządzący prowadzą wojnę z Niemcami, a Tusk ma prawo domagać się od sądu działań cenzorskich. Mało tego, wyczytałem, że sytuacja geopolityczna w czasach rządów Tuska była taka, że on jako premier musiał robić to co robił, ale teraz jak zdobędzie władzę to już na pewno stanie okoniem i postawi się Niemcom.

Ludzie, którzy wypisują takie idiotyzmy naprawdę w nie wierzą i w tym wszystkim to jest najbardziej niepokojące. Według nich człowiek, który całe polityczne życie służy Berlinowi i tyle mu zawdzięcza, nagle zwróci się przeciwko swoim dobroczyńcom i mocodawcom. Tymczasem polityk, który nie potrafi stanąć okoniem nigdy tym okoniem nie będzie nie mówiąc już o rekinie. Zauważyłem rownież, że wyborcy Tuska bardziej zamartwiają się o rzekomo atakowane przez polski rząd Niemcy niż o Ukrainę, która walczy z bandycką Rosją. Ten brak refleksji u zwolenników totalnej opozycji może przynieść śmiertelne zagrożenie dla Polski. Mówiąc w skrócie oni swoimi wyborczymi głosami chcą ułatwić zrobienie czegoś głupiego komuś, najdelikatniej mówiąc, niekodmpetetnemu. Mówiąc dosadniej oni chą wręczyć niemieckiej małpie brzytwę.    

Z podobnym procesem myślowym mamy do czynienia w Unii Europejskiej. Kryzysy, covidowy oraz ten wywołany wybuchem wojny na Ukrainie ponad wszelka wątpliwość udowodniły, że obecne unijne elity kompletnie nie nadają się do rządzenia Europą, a Niemcy, które bezpośrednio umożliwiły Putinowi sfinansowanie tej barbarzyńskiej napaści na suwerenne państwo powinny ponieść odpowiedzialność, albo przynajmniej na jakiś czas usunąć się w cień i siedzieć cicho. A co słyszymy? Oni chcą jeszcze więcej władzy w UE. Mało tego, oni jak mówił kanclerz Olaf Scholz są gotowi do: „przejęcia odpowiedzialności w Europie i na świecie”. Jak więc widzimy, w kolejce po brzytwy stoją kolejne niemieckie małpy, a jest to możliwe tylko dlatego, że ogłupione społeczeństwa zatraciły zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Ogromne rzesze ludzi nie potrafią wykryć związków między przyczyną a skutkiem. Wojna na Ukrainie jest szkodą, do której doprowadziły konkretne działania niemieckich polityków. Mamy więc przyczynę oraz tragiczny skutek oraz znamy również nazwiska winowajców. Niestety, mimo to wiele osób tego wszystkiego nie potrafi już dostrzec. Lewactwo i liberalni demokraci naustawiali ludziom tyle fałszywych drogowskazów, że przeciętny człowiek nie wie już kogo ma pytać o właściwa drogę, zwłaszcza, że przez lata skutecznie podkopano autorytet Kościoła.

Jak ostrzegał nasz wieszcz Zygmunt Krasiński: „Przyjdą takie czasy, że będzie się popierać zepsucie obyczajów. Ze świętej religii uczyni się straszaka, aby obrzydzić ją wszystkim szlachetnym sercom. Podłość będzie nagradzana orderami lub zaszczytami. Lud ogłupiać będą wódką lub innymi elementami, elity szlifami i stanowiskami, a za głowę tych, co będą stawiać opór, wystawi się watahy, cenę, aby się rozprawić z nimi w stosownej chwili”.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

TVN (skrót od ros. Товарищество Верховной Ненавидеть - towarzystwo najwyższej nienawiści, ewentualnie TeleVizja Niemiecka) ubezwłasnowolnia ludzi!!!

A niestety pan prezydent chyba chcący by go na trzecią (?) kadencję wybrali go wyborcy tóóóóóóóska zawetował ustawę likwidującą to bagno.

Vote up!
4
Vote down!
0

Евросоюз, идите вы в жопу!

#1649810

TVN Warner Bros. Discovery – polski oddział amerykańskiego przedsiębiorstwa środków masowego przekazu i rozrywki Warner Bros. Discovery. Powstał w maju 2018 roku pod nazwą TVN Grupa Discovery w wyniku przejęcia Grupy TVN przez przedsiębiorstwo Discovery. W maju 2022 roku, w następstwie fuzji Discovery z koncernem WarnerMedia, przyjął aktualną nazwę i rozszerzył działalność o usługi odziedziczone po WarnerMedia. Oddział podlega bezpośrednio Warner Bros. Discovery International, czyli jednostce przedsiębiorstwa zajmującej się działalnością poza Stanami Zjednoczonymi.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1649833

  Chyba nie przypadkiem szefuje Żyd w TVNie.

Vote up!
2
Vote down!
0

ronin

#1649888

  Tu należy głośno wołać, że głównym sponsorem Rosji wojny na Ukrainie byli Niemcy. To Rosja i Niemcy skorumpowali PE w Brukseli, a egzotyczne kraje były tylko słupami tej mafijnej układanki. Tylko nowe wybory w PE, mogą powstrzymać tą zgniliznę korupcyjnego wplywu.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1649815

z ich bolszewickimi celami zniszczenia całej Europy.

       Poza tym, mafiozi z PO-PSL i zbrodnicze mafie w UE i w Niemczech - opłacające antypolską propagandę - chcą „żeby było jak było”, czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski i Polaków.

       W UE i Niemczech jest wielu agentów rosyjskich zbrodniarzy oraz agentów wpływu działających pośrednio na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są także osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne lub powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem - była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1649816