Feminzaistki

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Lewactwo przesadziło. Ataki na kościoły zaprowadzą tę bandę na równię pochyłą. Bo Polacy mogą wiele wybaczyć, ale nie walkę z Kościołem. Komuniści na tym się wyłożyli.

Lewackie bojówki tzw. "Strajku kobiet" uderzyły dziś w świętość - weszły ze swoimi zbrodniczymi postulatami do świątyń,. przerwały Msze Św., pomazały wulgarnymi napisami ściany kościołów. W swoich działaniach są równi nazistowskim bojówkom NSDAP Adolfa Hitlera. Te same metody, ta sama ideologia, nawet takie samo logo bojówek. Bo jeśli ktoś zwróci uwagę na logo "Strajku kobiet",  to zauważy charakterystyczną błyskawicę. Ale na stronie feminazistek jest też inna wersja tego loga: dwie równoległe błyskawice:

Zupełnie jak logo Die Schutzstaffel der NSDAP (sztafety ochronne NSDAP), znanego nam pod złowrogim skrótem SS. 

Jakby się bliżej przyjrzeć, to widać więcej podobieństw.

  • Ten sam lewicowy rdzeń  ideologiczny - wbrew pozorom NSDAP było ruchem lewicowym, podobnie jak radykalne ruchy feministyczne powiązane z ANTIFĄ i LGBT.
  • Taka sama pogarda dla życia słabszych. To Adolf Hitler jako pierwszy zalegalizował na terenach okupowanej Polski aborcję. To naziści uważali, że niepełnosprawność jest podstawą do eksterminacji.
  • Tak samo zorganizowane bojówki. SS było obok SA jedną z elitarnych bojówek mających zastraszać obywateli Republiki Weimarskiej i przy okazji chronić władze partii nazistowskiej. Antifa przechodziła szkolenia z walk miejskich. Podobne szkolenia przechodziły ruchy anarchistyczne i LGBT, szkolone nota bene za pieniądze warszawskich podatników. 
  • Taki sam stosunek do wiary i religii. Lewactwo nie ma żadnego szacunku dla poglądów innych. Atakują ludzi wierzących, a religię traktują jak przejaw ciemnoty. Podobnie naziści uznawali religię za zagrożenie dla siebie, bo niesie w sobie prawdy i zasady moralne nie do pogodzenia z ich zbrodniczą ideologią.
  • Taka sama chęć narzucenia innym swojej ideologii. NSDAP wkrótce po wygranych wyborach rozprawiło się z innymi partiami i wkrótce stało się jedyną monopartią, a jego ideologia stała się obowiązującą i jedyną w Niemczech. Ruchy lewackie pod pozorem demokracji domagają się dla siebie nadzwyczajnych praw, jednocześnie tłumiąc, np. poprzez wytaczane procesy, wszelką krytykę ich poczynań. każdy, kto się z nimi nie zgadza, jest traktowany jako wróg demokracji i nomen omen faszysta.

Jest też jeszcze jedno. Całkowita ilość ofiar nazistów waha się w granicach 50 do 80 mln. Tymczasem liczbę ofiar aborcji w samym tylko 2019 roku szacuje się na 42 miliony. 

Dodatkowo tzw. "Strajk kobiet" i wspierające go lewactwo kierują swoje pretensje pod niewłaściwym adresem. Obecnie wchodzący w życie zakaz aborcji eugenicznej wynika z do niedawna tak bronionej przez nich Konstytucji RP. 

To Konstytucja zdradziła lewactwo! Tak jej "bronili", tak gardłowali na marszach KOD-u, a tu naraz okazało się, że wynika z niej zakaz mordowania dzieci nienarodzonych podejrzanych o możliwość bycia chorymi. 

Lewactwo wypełzło na ulicę w proteście. Protestują przed TK, przed siedzibą PiS-u i przed domem wicepremiera Kaczyńskiego, profanują kościoły. Tylko, że jak wyżej napisałem, pomylili adresy. Równość dzieci nienarodzonych z narodzonymi obywatelami i zakaz ich dyskryminacji ze względu na stan zdrowia wynika wprost z Konstytucji RP. Ale lewactwo jest głupie i nie potrafi zauważyć tej prawdy. No tak, bo przecież przed Konstytucją trudno protestować. Łatwiej zwalić na tych, którzy potrafili z ustawy zasadniczej wyczytać prawa dzieci nienarodzonych do życia i przerwać rzeź niewiniątek. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:20)

Komentarze

Gratulacje!!!

Z przyjemnością linkuję.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1649667

Oczywiście, że lewacy strzelili sobie w kolano, za chwile paliwo "protestu" się wypali i zostanie gromada dyżurnych lewackich oszołomów...o konstytucji zapomnieli tak jak i o każdej innej kwestii, która potrzebna jest tylko do wywołania zadymy...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1649773

Komuniści się wyłożyli na walce z Kościołem, ale teraz są inne czasy. Obserwujemy wielki odwrót od chrzescijaństwa, no i Kościół nie ten. Komuna pracowała nad nim kilka dziesięcioleci kontrolując awanse i umieszczając w kuriach "mafię lawendową" podatną na szantaże. Sytuacja jest bardzo groźna - połączone agentury postanowiły skończyć z polskim dążeniem do podmiotowości. Czas właśnie dojrzał  - ogromne protesty aborcjonistek spowodują nieuchronny wzrost zakażeń (tak było w USA i Anglii po rasistowskich zamieszkach BLM) i "państwo PiS" przestanie panować nad sytuacją. Ważne było spotkanie ambasadorów USA i Niemiec nt. "wolności mediów w Polsce". Wiedzą, że ustawa medialna jest już prawie gotowa. Jest ona kopią francuskiej - już zatwierdzonej przez TSUE. Nie mogą dopuścić do jej uchwalenia - konsekwencją byłoby znaczne ograniczenie wpływów niemiecko - żydowskich na mózgi Polaków.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1649825

  Witam! Bardzo słuszne uwagi Pana. Nowe media, to rewolucja światopoglądowa Polaków. To najwyższy obecnie priorytet. Mając media, można łatwiej zreformować sądy i szkolnictwo. Polskie media, to również zmarginalizowanie antypolskiej lejącej się propagandy i zmanipulowanych ataków na Polskę. Media ostoją suwerenności kraju i siły werbalnej państwa  Te nacje, które Pan określił tracą w dużym stopniu wpływy. O tym mówimy latami, a to trzeba zrealizować tu i teraz, bo kiedyś, może być nigdy... Pozdrawiam!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1649895

czy tak będzie. W swoim środowisku widzę twarze zawodowych protestujących, którzy od kilku lat protestują w różnych tematach byle by przeciwko władzy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1649832

Trudno będzie walczyć z lewactwem jeśli widzę znajomą młodą twarz, popierającą tzw. strajk kobiet a która niedawno afiszowała się z wiarą w Jezusa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1649831

A i B przy negacji - słabo "uzasadnia" i ciąży na dochodzeniu do Ciąży.

POdobnie słOwo ABorcja - to przecież - wiedzy niesie mniej od - ABC - początku (poczęcia) alfabetu -O  Rujnowaniu C​​​​​​iałek  Junacko A​​​​dorowanych​​​(ABCORCJĄ)...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1649855

ProTesty - są podświadomymi manifestami, społecznej nieWiedzy -> o o​​​​​​rganicznych, psychicznych i psychiatrycznych skutkach AB(C)ORCJI (potencjaŁów naRodzin) ...- konSekwencji antypoloniZmów - zbiorowych zaborów rozUmów (teorEtycznych) - żyćOwych aDoRacji pierwiastków kapitałów Ludzkości...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1649909