Jak „sowiecki agencik” znalazł polski portal

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Humor i satyra

Jaka agentura? Dowodów nie ma ale poszlaki mocne, niech czytelnik sam osądzi, pomawiacza, donosiciela, wielonitkowego trolla.

 

Powiedzenia mądrością narodu są a jedno z nich mówi o tym, że „złodziej najgłośniej krzyczy ‘łapać złodzieja’” a złapany agent łapać agenta. .

Znany tropiciel tzw. „ruskich portali” oraz Polaków, przez niego pomawianych wykrył kolejny „ruski” portal Neon24.pl. Pilnie studiuje ten portal a ponieważ został z niego usunięty, gdyż nie potrafił sprostać podstawowym standardom kulturalnej dyskusji oraz temu co Polacy uważają za cenne... prawdzie, uczciwości, unikania niczym nie uzasadnionych pomówień tak więc teraz na swym blogu komentuje kolejne teksty pojawiające się na tym poczytnym, opiniotwórczym portalu. Bo przecież komentowanie tekstów pojawiających się na jakimś portalu na innych portalach świadczy tylko i wyłącznie o tym iż portal jest opiniotwórczy. Co więcej wyrzucone stamtąd osoby próbują powracać tam publikując swoje teksty za pomocą pośrednika jakim jest Jozio z Londynu. Czyż więcej dowodów na opiniotwórczość portalu potrzeba?

https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/kolejny-antypolski-atak-polskojezyczny-portalik-podwaza-polska-racje-stanu

Tym razem nasz „detektyw” znalazł i zanalizował kolejny tekst pisany przez „ruskiego autora”, co więcej część tekstu próbował nawet na swój ojczysty język, czyli rosyjski tłumaczyć. W jakim celu? Nie wiem, ale może dlatego by jego znajomi też za bardzo nad naszym polskim trudnym językiem się nie trudzili.

 

Trolle zwykle nie słyną z mądrości, stąd ten i tym razem wybrał i ogłosił jako dowód rosyjskości i woli „służb” artykuł znanego na portalu niepoprawni.pl blogera „jestem jaki jestem”, Czyż patriotyzm tego blogera na portalu niepoprawni.pl nie została udowodniona? Potwierdzali inni tutejsi blogerzy, jak choćby Satyr. Tak więc cała praca agencika Humpty Dumpty włożona w udowadnianie że polski portal nie jest polski poszła w puch. No cóż, popełniłeś błąd agenciku.

 

Bloger „jestem jaki jestem” był wrednie atakowany przez grupkę trolli wyrzuconych z polskich portali gdyż znajdował błędy w postępowaniu Polskiej Zjednoczonej gtupt partii Zjednoczona Prawica. Stąd jak i inni postanowił przenieść się na polski portal, gwarantujący mu iż agenturalne trolle będą jego teksty tylko przez szybkę oglądały, mogąc co najwyżej u siebie je analizować. Jak widać posunięcie było dobre, bo Humpty Dumpty tekst przez szybkę przeczytał i u siebie próbował go zanalizować kolejny raz zaliczając „samo zaoranie”. Bo jeśli tekst powszechnie znanego z patriotyzmu na portalu niepoprawni.pl blogera został uznany za działalność ruskiej agentury, to takiego pomawiacza można tylko śmiechem zbyć.

 

To kolejne samo zaoranie tego agencika. Raz zaliczył je, gdy udowodniono mu iż jest donosicielem1), drugi raz gdy udowodniono mu iż jest trollem działającym na rzecz lichwiarzy2), trzeci raz, gdy udowodniono mu, że wielokrotnie powielając nicki trolluje dyskusję na portalach, forach3) chcąc je zniszczyć. Teraz mamy dowód iż przekręcając intencję tekstów polskich patriotów publicznie pomawia ich o agenturalną działalność obcych służb4).

 

Agentem jakich służb jest Jerzy T.? Myślę, że wiele powie fakt iż w polskich tekstach często rosyjskimi odnośnikami się posługuje. No cóż, wielu z nas wtrąca czasami modne słowa angielskie, w poprzednich wiekach do dobrego tonu należało wtrącanie słówek francuskich, ale wtrącenia rosyjskie stosowali tylko słudzy caratu oraz członkowie służb „utrwalaczy socjalizmu”, by przypodobać się zwykle osadzonym w NKWD zwierzchnikom i udowodnić im jak idee leninizmu – stalinizmu są im bliskie. Cóż, wielu z nas zna rosyjski, ja sam tego języka uczyłem się prawie 12 lat, w podstawówce, liceum i na wyższej uczelni i dziś swobodnie w kawiarni z Rosjanami porozmawiam, znajomość języków obcych promuje człowieka, ale by w tekstach polskich tłumaczyć fragmenty tekstuna rosyjski? Naprawdę nie widzę ku temu powodu. A ty czytelniku widzisz?

 

Agentura działa w zespołach w których poszczególnym członkom wyznaczane są konkretne zadania. Polaków atakują różni agenci, inni znowu tworzą zamieszanie, jak przykładowo „przynogawkowy”, co wpada pod tekst i idiotycznym szczekaniem i „obsikiwaniem” stara się zniechęcić kogokolwiek do komentowania. Popatrzmy wnikliwe na atak na również zasłużonego blogera Trybeusa 5) (Rzeczowe, poparte wypowiedzą omawianej osoby atakowane jest zupełnie niczym nie popartymi stwierdzeniami o domniemanym wykształceniu).

 

Jesteśmy ludźmi, każdy z nas popełnia błędy, ale tyle idiotyzmów ile w tej sprawie wypisuje Jerzy T. agencik o kryptonimie operacyjnym „Humpty Dumpty”, to tylko dowód na skrajną głupotę lub też zacietrzewienie w celu zniszczenia tego co polskie. A to tylko pogardą i śmiechem dla takiego trolla którym należy go pogonić. Jak wiemy cała ta grupka ma wspólną cechę. Wszyscy nie sprostali warunkom dyskusji na tamtym portalu i ich działanie jest tylko formą prymitywnej zemsty, na którą ich stać, bo w dyskusji na argumenty są ciency..

BO CÓŻ INNEGO MOŻNA ZROBIĆ, JAK TYLKO ŚMIECHEM IDIOTĘ POGONIĆ?

 

1)        https://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/szczecinek_0.png

2)        https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/troll-na-zlecenie-czyli-jak-salomon-z-trojanowki-stal-sie-trojanowskim

3)        http://www.sklepowicz.pl/index.php

4)        https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/kolejny-antypolski-atak-polskojezyczny-portalik-podwaza-polska-racje-stanu

5)        https://niepoprawni.pl/comment/1648044#comment-1648044

 

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 2 (głosów:13)

Komentarze

dobra wola

 

niebieskiego agenta

dobra wola

sam sobie strzela gola

 

PS Gorąca prośba o więcej samobójów!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1648078

Myślał Jasiu, dobry Boże,

Może dziś się nie zaorzę,

Ale zanim słonko wstało

Znowu Jasia zaorało.

p.s. Myślę, że kapuś z przynogawkowym normę samobójów na tym portalu z powodzeniem wyrabiają. Co im będę konkurencję robił. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-9

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648080

portalu siejącego fejki wymierzone w Polskę i Polaków. Nienawidzi PiS od czasu, jak zmniejszono mu ubecką emeryturę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1648084

rozmowa z kacapem i to o standardach dyskusji mija się z celem. a gdy jest to kłamliwy niebieski, to szkoda strzępić klawiaturę, można tylko kwaśno uśmiechać się nad niewiarygodną głupotą opcji kremlowskiej.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648085

o jakości dyskusji nie będzie rozmawiał. Dostaliście celnego kopa w d... i po dziś wyjecie z bólu, że Polacy z wami nie chcą dyskutować. Czy ktoś z donosicielami, kłamcami a przede wszystkim ludźmi pozbawionymi elementarnych zasad moralnych o kulturze rozmawia? Polacy się śmieją gdy wyjecie, jak tutaj Jerzy T. opowiada o czyjejś odebranej emeryturze, jak pracowicie owoc zakazany z daleka ogląda, jak brakuje mu dyskusji z Polakami, i tylko paszkwile mu pisać pozostało. Więc wijcie się agenturko, tyle wam zostało.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648094

pseudonim operacyjny Humpty Dumpty, że na polskim portalu pisać i komentować mu nie pozwolono, że go rozpoznano kim jest. Gdyby był to jakiś mało wartościowy portalik, to kto by się tak bardzo nim przejmował, szukał tekstów tam publikowanych, na swoim blogu je komentował. Neon25 do dla agencika ważny portal tylko nie wiem, czy nie dlatego, że z centrali dostał rozkaz Bo jeśli tak, to widać, że dla agentury, której służy portal jest solą w oku. No dobrze, posłali mało rozgarniętego agenta, bo przecież na pierwszy rzut oka widać, że zarówno Jerzy T. jak i Krystian R. to dość słaba liga, sami się co chwila zaorują salwy śmiechu wzbudzając.

Sam popatrz, czy ktoś na polskim portalu z którego wyleciał na temat tekstów tu się pojawiających dyskutuje? Jeśli dyskutuje to nad tekstami autorów co tu i tam publikują.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648096

//. Neon25 do dla agencika ważny portal //

Zacier na czarnych myszach nieźle ci "yebnol"w czerep, a może to tylko wino m-ki czachojeb

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648102

Tyle napisano o "Polskim portalu" ( niektóre wybrane materiały).

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/antypolscy-blogerzy-w-sieci-skad-sie-wzieli-wyjasniam

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/partie-polskie-i-antypolskie-propolskie-i-antypolskie-elektoraty

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1017599,jestes-przyjacielem-rosji-ale-czy-tez-polski-kto-jest-kim

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1004890,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

Ciekawa lektura. Warto przeczytać.

A tak na marginesie :

 "Łatwo kogoś oczerniać nie widząc swego odbicia w lustrze" - Rotmistrz Witold Pilecki - sierpień 1944 rok

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1648098

a jesteś jednym z tych, co nie sprostali poziomowi dyskusji na polskim portalu. Również tu miałeś problemy, ale obiecałeś adminowi, że nie będziesz się wdawał w dyskusję. 

Takie kłamliwe tekściki pisują tylko ci, co kultury wymaganej przez Polaków nie potrafili utrzymać. Wylatywałeś, wracałeś pod nowym nickiem. Dziennikarz Obywatelski/Zielonooka, Tezeusz/ Wanda Warska.

Sam nie mogłeś się zdecydować, czy ty kobieta, czy facet.

Jak widzisz, podobne zachowanie jak tego agencika Jerzego T. pseudonim operacyjny Humpty Dumpty. Rozmowa z wami to rozmowa, jak to ładnie określił Kontrik, z "kłamliwym kacapem". Wspólnym dla was mianownikiem jest nie spełnianie minimalnych standardów dyskusji a także stałe pomówienia i wstręt do prawdy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648101

ty analfabeto......a za co wypier****eś parcha Ruszkiewicza ze swojego Toy-Toya?

Tak dla szmaciarzy z bardachy kasyna Leon24 pytam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648103

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648104

widząc, że ich admin to kompletny dureń. ;)

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1648106

ale wiesz, że w Polsce to nie jest tak jak w tej twojej "ziemli radnoi", tu jest demokracja i każdy decyduje i odpowiada za siebie i swoje decyzje. I każdy może mówić co myśli, a nie jak ty byś chciał tylko to co z "centrali" przysłali. Widzisz to na przykładzie PR3, wpakowała się tam PiSowska agentura i chciała dziennikarzom mówić co mają robić. I cóż Z Polskiego Radia pozostało Bolszewickie Radio PiS, którego nikt nie słucha. Ale jeśli coś na tych kursach z polskiej historii by ci przekazali, to byś wiedział, że każdy okupant, co swych zabitych jako jedyny łup wywoził zawsze określał naszą inteligencję durniami. Jesteśmy inteligentnym narodem i zawsze agentura i okupanci w Polsce czuli iż na tej ziemi to nawet woda im się pod stopami pali. Znasz przecież to uczucie jak ci dokumentami i argumentami wykazano iż jesteś agenturalnym idiotą. Że mimo iż dniami i nocami ślęczysz by zasłużyć na pochwałę centrali wielu blogerów olewa twoje płacze i na jednym i drugim portalu swe teksty publikują. Przecież i ty też chciałeś tam swój wkręcić, tylko, że ci wykazano ile on wart i śmiechem pogoniono.. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648119

......... i śmiechem parch....pogoniony.. 

 

Brawo Dobro...Wolski

Brawo !!!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648121

I see, your mind is still not in service.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648125

e-mail od Krystiana dla ciebie z prośbą bym przekazał co ninieszym ochoczo czynię

 

Fuck off the red / blue bitch

i dalej:

Ostrzegam go .Jesli nadal będzie sobie wycierał pysk moim nazwiskiem to kolejność będzie następującą.
Potwierdze jego nazwiska.Dodam do tego wiek, imię ojca i matki,nr.telef. oraz dokładny adres zamieszkania.A może i więcej ciekawych informacji

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648131

Kapusiu, co do Wielkiej Brytanii zwiał. Fuj, w dobie koronowirusa? My teraz sterylni, ręce po każdym wyjściu z domu dezynfekujemy. A tu takie coś do ust przykładać. Toż to zaraz policja by nas spacyfikowała. Bądź spokojny, ja nie będę czymś takim wycierał swojej twarzy.

Spróbuj choć jedną myślącą komórkę w swym pustostanie czaszki uruchomić. Jeśli byś te wszystkie dane znał, o byś dane jakiegoś UB-eka na portalu wyciągał. Suniu, budę czas pilnować, bo ci jeszcze ją ukradną.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648140

Wypowiedzi szkalujace Premiera RP przez Dobrowolskiego już wylądowały w Gabinecie Premiera i kilku Posłów..Nie wspomnę ABW.

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/antypolscy-blogerzy-w-sieci-skad-sie-wzieli-wyjasniam

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada-0

https://niepoprawni.pl/blog/gawrion/partie-polskie-i-antypolskie-propolskie-i-antypolskie-elektoraty

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1017599,jestes-przyjacielem-rosji-ale-czy-tez-polski-kto-jest-kim

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/1004890,rosyjska-propagande-szerza-polskie-portale-sa-23-takie-witryny-skandal-czy-zdrada

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

 

Nie jest bezkarny. A my tutaj pałujmy to scierwoneon na Maxa. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1648144

Pinokio Morawiecki ze łzami w oczach studiuje te sytuacje, gdzie kłamał Polakom. Ostatecznie te dwa wyroki, kiedy musiał odwoływać swe kłamstwa boleśnie przeżył, kto wie, może odchorował. Ale ćwiczcie umiejętności zdobyte w oddziałach ZOMO, czyli pałowanie. Ostatecznie na dyskusję na argumenty intelektualnie was nie stać, a pały, to najgłupszy tłuczek - pałuczek używać się nauczy. Rzeczywiście w internecie nikt nie jest bezkarny, stąd kilku agencików niedługo zapłacze. No ale czy antypolskiej agentury nam żal? Skąd się tacy idioci biorą?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648149

Skąd się tacy idioci biorą?

hmmm...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648154

On to DEBIL

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1648361

raz "Samobójstwo" Suworowa. Opisuje Hitlera, który wg swojego osobistego lekarza był... gejem. Dokładnie tak samo wywrzaskiwał i tokował, jak tęczowy Czaruś. IMO to jakaś wspólna cecha.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1648363

ma 2400 odsłon i średnia ocena to 3.9 pkt.
Wpis cwela (jak pisze @repsol) wypromowany przez cwela (jak pisze @repsol) na jedynkę ma 1000 odsłon i średnia to 2.5 pkt

Przypadek?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1648398

Nawet na zapleczu bardachy kasyna leon23 wiedzą kim jest ten pedofil i pedał.Te noty pokazują dobitnie że z tym ścierwem LGTB nie chcą mieć nic wspólnego.Stad ta liczba odsłon i oceny.Żywię nadzieję,że po wszystkich perypetiach znany i chyba najsłynniejszy pederastą na Leon23 będzie mógł wyjechać z ten kraju i zmienić nazwisko C.D. na Gołodupcow. Na dziś jako kelner w Toy-Toy-u ma ksywkę Kałma Nawardze.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648402

Zgadza się. Specjalnie, zaplanowałem i celowo  założyłem różne blogi pod różnymi nikami w Neon24 by napisać o tym  portalu materiały i to wykonałem . Linki zamieściłem powyżej. Taka jest jedyna prawda. Od tego czasu nie interesuje mnie już  ten portal.

Założone swoje zadanie wykonałem. Materiały powstały. Nie komentuję z wami żadnych treści, jedynie wyjątkowo uzupelniam matetiał. Wasze materiały, komentarze  kompletnie mnie nie interesują. Nie oceniam nich od tego są inni.Kto ? już się wypowiadałem. Nie do mnie należy ocena działalności portalu NEon24. Od tego są Służby Ochrony państwa . I to tyle.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648105

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie uczciwiej prawdę napisać? Wykonałeś, to co ci zlecono? Nie wiem, umowy nie czytałem. Pomówienia na zlecenie napisałeś, które właśnie tu wykazałeś. Portal cię za każdym razem usunął bo wiedział kim jesteś, a ty jeszcze poleceń nie wykonałeś, stąd zmieniałeś nicki, udawałeś mężczyznę, to kobietę, ba nawet z Wandą Warską to jako młode dziewczę pisałeś. "Jestem młoda, niedoświadczona, o czym mam pisać" :) Tak działa agentura, co chce się między Polaków wcisnąć, ale Polacy to inteligentny naród, przez historię nauczone różnych szpiegów usuwać. Nieprawdę mówię? Czyż nie jest to bagienko, Humptuś kapuś, Tezeusz, dziewica dziennikarska, przynogawkowy ze Szmulek i inne takie tam... Wszystko pięknie przez Polaków wychwycone i na szufelkę wymiecione, tu falą śmiechu spławione. Tu robicie za prawdziwych "poliaków", tylko dość kiepsko wam to wychodzi. Musisz to przyznać.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648122

Hahaha daliście się zrobić jak dzieci. Zadufani w siebie i działalność antypolską. Nie jesteście bezkarni. Pewno wkrótce się dowiemy. A tak na marginesie dziennikarstwo obywatelskie to moje hobby bezinteresowne.Może komuś się  te materiały przydały. Oby. Były publikowane w wielu miejscach i portalach oj wielu ! Za szkalowanie Polski jej sojuszy czy narodowego bezpiecześtwa, nono  ! Mocne! I myślicie że nie zauważalne  przez Służby. Odważni czy głupi. Pan najlepiej o tym powinien wiedzieć - prawda ?

Więcej komentarzy nie będzie. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Tezeusz

#1648126

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

gdybyśmy się dali zrobić jak dzieci, to byś teraz pisał z 4 kont dwóch męskich i dwóch dziewczęcych. Ale jak widzisz, wszelkie twoje ciągoty ku LGBT zostały wykryte, a ty w pakiecie, damsko-męskim tu wysłany na fali śmiechu, co francuzi określają "diupą trę o trotuar". Wiesz, Polak zna historię własnego kraju, zna również historię własnego miasta, co tak Huskyemu ze Szmulek ciąży. A ty co? Ściągasz teksty innych autorów łączysz je i kolejny plagiat i w pocie czoła produkujesz. Ile razy ci to wykazałem, teraz twych wypocin nie czytam, bo po co? Bo gdzie twoje przemyślenia nad naszą historią, bo gdzie analiza historyczna? Jak sam możesz to stwierdzić po liście obecności w tutejszym bagienku, antypolskie trolle wyłapane obnażone jak Humptuś kapuś i na falach śmiechu spławione. Bo taka była nasza historia, że na szpiegach cesarskich, na szpiegach krzyżackich, na targowicy i szpiegach rusko-pruskich się uczyliśmy. Dziś tylko patrzymy jak bezsilna agenturka się wyje i by nie popaść w depresję wypisuje "daliście się zrobić jak dzieci". Daliśmy, pan doktor prosił by nie zaprzeczać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648137

Zapytaj Tezeuszu ile kont ma w Toy-Toy-u ten SB-ecki pomiot.

Ile kont ma Opara a ile miała sowiecka szmata Ruszkiewicz

Zapytaj tego szmalcownika z Saskiej dlaczego zbanował Solidarnego X i wykasował Jego  wpis i wszystkie komentarze

Własnie się teraz o tym dowiedziałem.

Ten żydowski pomiot pisze że tam cenzury nie ma.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648124

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648129

SX miał spięcia z pomidorowym nosaczem, nie wiem, co ostatnio ale znając upodobanie niebieskiej latawicy to tak jak zwiezda da się użyć i jeszcze sam poprosi. tam po linii bolo-kałmuckiej to normalne takie cuda

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648135

Pamietasz jak go ta szmata z miasta fortepianów witała w tym klozecie.

Urrrrrra.Mamy go

Mial w nosie Niepoprawnych i wraz z Jjj przyszli do nas , do naszej bardachy ......grzmiał SB-ecki ścierwojad

Po tygodniu ...SolidarnyX wylatuję w kosmos

To jest dopiero szambo hard level

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648139

urzędujesz. Ja mam znacznie lepszy zawód, więc na pewno nie widziałem co się w obserwowanym przez ciebie klozecie działo. A SolidarnyX nie wyleciał w kosmos, bo po dziś dzień mam z nim miłe kontakty, A bzdury które opowiadasz tylko wykazuje iż bredzisz w w rozpaczy, że ludzie cię trafnie oceniają. Ale nie licz na to, że on do twojego poziomu się zniży. Że ci coś opowie, za wysokie to progi, mój ty Husky drogi. Twoje miejsce przy płocie a nie na salonach.

A Jjj jak widzisz pisze i niezłe zakłopotanie ruskiej agenturze robi, bo Humptuś-kapuś nocami jego teksty analizuje. Na swym blogu słone łzy wypłakuje.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648142

Ile kont ma Opara a ile miała sowiecka szmata Ruszkiewicz

Odpowiesz wreszcie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648143

ja wiem ile miała, jak to ładnie ujmujesz "sowiecka szmata" Jerzy T. W internecie podano iż ponad 15. inna "..." Tezeusz/Wanda Warska płci nieznanej co najmniej 4, inna "..." Krystian R. co najmniej dwa m.in. "rozum w serwisie" i kilka innych, ale czy warto coś takiego wspominać? Widzisz jaka "swołocz" za {Polaków chce tu robić. Tyle, że Polacy stawiają wymagania, a te ... im sprostać nie potrafią. A potem ślęczą przy portalu i u siebie na blogach "gorzkie żale" odprawiają.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648151

Ile kont ma Opara a ile miała sowiecka szmata Ruszkiewicz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648155

obciął esbecką emeryturkę potrafi jedynie wyzywać. Przy czym robi to tak infantylnie, że stawia to pod znakiem zapytania jego poczytalność. Generalnie takie teksty, jak ten, tylko utwierdzają mnie w słuszności tego, co robię - raz sierpem, raz młotem NEon-ową proruską hołotę. ;)

Bo, jak mówią, koniec wieńczy dzieło, a nie podskoki wariata w trakcie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1648157

spoko- loko, zaraz tam sinojajec albo jakaś szmatogwiazdka zacznie wyciągać nicki, nazwiska i lepić z tego absurdalne historie, bez swoich ubeckich hobby nie byliby sobą

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648146

Panie Zawisza,

Na przyzwoitym portalu administracja zachowuje się zgodnie z własnym regulaminem i obowiązującymi zasadami prawa. Skoro Neon zbierał dane od osób, które chciały tam publikować i komentować, to dane te nie powinny być udostępniane innym osobom wedle kaprysu nieprofesjonalnych administratorów. Moje dane zostały przekazane przez nieprofesjonalną panią Słupianek innej pani piszącej pod pseudonimem Trojanka - jedna psiapsiułka powiedziała drugiej psiapsiułce. Tak to na "ruskich" portalach bywa. Trojanka pochwaliła się swoją wiedzą oficjalnie na Neonie. Zatem, na Neonie nie wolno podawać prawdziwych danych, a najlepiej posługiwać się wieloma ksywkami. 

Moja opinia na temat Neonu jest w tej chwili bardzo negatywna. A więc, patrząc z tej perspektywy, Neon jest portalem opiniotwórczym. Nie umknęło mojej uwadze, że administracja Neonu, w tym Pan, znajduje szczególne upodobanie do przebywania na Niepoprawni - być może jest to potrzeba wyżycia. Trudno udawać profesjonalistę na Neonie, czyli kogoś, kim się nigdy nie było i nie będzie, a przede wszystkim nudno. O wiele ciekawsze jest przebywanie na Niepoprawni z posłannictwem umoralniania tutejszej "gawiedzi". 

Panie Zawisza ( przywykłam do tego nazwiska), niech Pan skupi się na działalności we własnym grajdołku, a w pierwszej kolejności przywoła do porządku swoją przełożoną, Annę Słupianek. Jest szansa, że wtedy staniecie się portalem opiniotwórczym w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Życzę powodzenia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1648153

Jedni uważają go za prostaka i renegata polskiego, inni zaś za niespełna rozumu kałmuka, noszącego polskie nazwisko dopiero w drugim pokoleniu.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1648158

czy to prawda, że na 1000 głupków, 400 to kacapy a tylko jeden to niebieski?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648165

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tutejsza agentura po zaoraniu dowolne kłamstwa wypisuje. Na portalu Neon nie ma żadnych danych identyfikujących osobę, niż te, które są wymagane w momencie gdyby organa państwa wymagały. Z tego co wiem, wymagany jest adres e-mail podany przez blogera, znany jest adres IP z jakim się loguje oraz daty pierwszego i ostatniego logowania. To jest wszystko. Wierzy pani donosicielom jak Krystian R. dane znam z innego źródła, czy też Jarzy T. informacje o tym, że donosił na Polaków znane są z opublikowanego tu dokumentu. Pamięta pani, co pani podawała w czasie pierwszego logowania? To są wszystkie informacje.

Jak Pani widzi w portalu niepoprawni.pl, którego wielu blogerów szanuję spłynęło to, co na innych portalach uznano za zbędne. Ile już tutejsze kapusie o mnie i innych osobnach kłamstw wypisało. Miałem z pewnością kilku ojców bo i Ukraińskiego banderowcę i UB-eka i żyda i kogo tam pani chce sobie dopisać. Tak działa najgorszy sort ludzki.

Czy niepoprawni.pl to portal dla Polaków? Jeśli tak, to nie widzę bym miał stąd znikać, jeśli nie, no to z pewnością wśród takich ludzi przyjemności przebywać nie znajdę. Jestem tu by pokazywać ludzi nędznych, co kłamstwami i kalumniami portal, którego jestem adminem obrzuca. Oni mają wyć i wyją, stąd widać konieczność i skuteczność działania mojej osoby. By pokazywać pomówienia ludzi niecnych. Ja zawsze mówię prawdę, a ta tym, co prawda im wraża jest bolesna.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648174

I co dalej

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648176

Generalnie fajnego admina mają na LEonku. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1648177

Uwaga!!!

Krystyna Rebe Goldblum......... wstala 

Rozpoczyna swoją szychtę

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648179

Ale ta ją wyrucha, jak tylko mocno starsza panienka da z siebie wszystko. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1648181

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

pogoniono z portalu całą antypolską agenturę, donosicieli itp. Teksty są tam na tyle ciekawe, że codziennie je śledzisz, i co kilka dni u siebie na blogu komentujesz. A wystarczyło być tylko uczciwym, kulturalnie wypowiadającym się człowiekiem i brałbyś udział w dyskusji tam prowadzonej a nie u siebie gdzie nikt tego nie czyta dyskutować nad tekstem ze swoim przynogawkowym.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648234

"Z tego co wiem, wymagany jest adres e-mail podany przez blogera, znany jest adres IP z jakim się loguje oraz daty pierwszego i ostatniego logowania."

____________________________

W 2014 roku, kiedy zarejestrowałam się na Neon24, musiałam podać nie tylko email, ale moje imię i nazwisko, które brzmiało wtedy trochę inaczej niż brzmi teraz. Ja nie upoważniłam Administracji do dzielenia się tą wiedzą z "Trojanką", czy też innymi osobami. Pan oczywiście nie ponosi za to odpowiedzialności. Sprowokował mnie Pan jednak swoją pochwałą wysokich standardów (profesjonalnych i intelektualnych) Neonu do do przekazania mojego niezadowolenie.

Gdyby z równą zaciekłością tępił Pan chamstwo na Neon, jak to Pan robi tutaj, to uznałabym tę inicjatywę za odważną i pożyteczną. Proszę pamiętać, że chamstwo rodzi się z chamstwa, a nienawiść z nienawiści. Czasem, co się na Neon zasiewa, zbiera się tutaj. Trzeba być obiektywnym i uczciwym, wymagać od innych, ale w pierwszej kolejności od siebie. 

Potępiam ataki ad personam i wszelkie formy  mobbingu , ponieważ sama wielokrotnie byłam ofiarą szczucia i agresji  ze strony "intelektualnych elit" Neonu. Byłam również świadkiem całkowitej bezkarności dla agresorów. Teraz Pan rozumie jakie to jest przykre.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

AgnieszkaS

#1648223

nie mówi pani prawdy, choć kłamstwa pani nie zarzucam. Ja rejestrowałem się w roku 2011 i żadne imię i nazwisko ani żadne inne moje dane poza wcześniej wymienionymi nie były potrzebne. Oczywiście nie mówię o takich informacjach jak to, co użytkownik chciał o sobie w opisie widocznym w nagłówku bloga napisać. Mając dostęp do danych administracyjnych, pani też przecież do nich przez pewien czas miała takich informacji jak imię i nazwisko, jak PESEL itp portal nie przechowuje i nie są one administratorom dostępne. 

Nie wiem kto i jakie informacje udzielił Trojance, ale nie mogły być one pobrane z danych administracyjnych portalu. 

Jeśli chodzi o chamstwo na portalu jest ono tępione, nikt tam nie posunie się do wymyślania komuś SB-eckich, żydowskich, ruskich czy tam innych korzeni jak tu powszechnie stosują trolle. Takie wpisy, jeśli zostaną wykryte, zgłoszone natychmiast są kasowane.

Nie może pani obciążać Neon, że to co zostało z Neon wyrzucone dla ochrony użytkowników tamtego portalu zebrało się tutaj, gdzie mogą prowadzić ataki ad personam, gdzie niczym nie uzasadnione pomówienia o różne sprawy są tolerowane. Nie mówię o tym, że nie można pisać o tym, co dokumentami jest uzasadnione, jak dokumentem, że ktoś na kogoś do organów donosił, że ktoś stosując wiele nicków niszczył osoby i fora, portale. Nie będę nawet podawał pozycje obu portali w rankingu portali polskich, bo mogłoby być to dla właściciela przykre. Jednak uzasadnionym wnioskiem jest, że grupka osiadłych tu trolli prowadząc awantury, pomawiając, posługując się chamstwem, szczególnie wobec kobiet niszczy ten portal. Niech pani popatrzy jakie teksty, jakie komentarze stosowane są tu względem Rebeliantki, względem Astry. Czy jako kobieta chciałaby pani coś takiego względem siebie czytać? Jednym z powodów dlaczego tu walczę jest właśnie to chamstwo. Tak zostałem wychowany, że mam szacunek dla kobiet. Szanuję moją żonę za rodzinę jaką ze mną stworzyła. Dlatego zawsze "damski bokser" może spodziewać się mojego odporu. Jesteście jako kobiety przez naturę tak ukształtowane psychicznie, że atak na rodzinę jest dla was bardziej bolesny niż dla mężczyzny. Dlatego "gnida", która uderza w tę słabą stronę psychiki kobiet musi zostać potraktowana jak traktuje się gnidy. I jest to obowiązek mężczyzny.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648230

popłakałeś się ze wzruszenia przy pisaniu? wiesz, że dla reszty to absurdalne kłamstwa i w najlepszym razie możesz być uznawany za wariata?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1648242

Tak dla jasności,ja nie potępiam w czambuł "dokonań" Dobro....Wolski(ego).Sporo się w ostatnim czasie u niego zmieniło.Przyklad z jaką zaciekłością tępi chamstwo na Neon niech będzie faktem to, że bez żalu i bez jednego mrugnięcia okiem osobiście wyrzucił na zbity pysk tak znamienitych blogerów i komentatorów  jak :

1.Uchoigielne

2.Pies na trolle

3.SL World Blogs

4.Kmiec

5.Jarek  Ruszkiewicz - SpiritoLibero

....przy okazji niejako z rozpedu SolidarnegoX

Sporo tego  jak na tak krótki czas

W wielu komentarzach podkreśla tam że dla chamów,złodziei,oszustów, antypolskich parchów miejsca na zapleczu bardachy Richarda nigdy nie było i nie ma.

Wiec jednak coś pożytecznego robi. Wolno bo wolno ale jednak.Obecnie skupia się na walce z wielonikowcami.Zawsze brzydził się takimi niecnymi czynami.Lada dzień ma skasować jedno z wielu kont samego Opary.A i pozycja samej burdelmamy Słupianek wydaje się być zagrożona.

Trzymajmy wiec za niego kciuki w tej walce z chamami i prostakami w kasynie Leon23

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648281

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ale czy u niego prawdy można oczekiwać. Żadnej z tych osób nie wyrzuciłem, szczególnie "osobiście". Blogerzy Uchoigielne i Kkieć otrzymali kary czasowe.  Tych przynogawkowy zaliczał pęczkami na wszystkich portalach, na jakich bywał. A co do pozostałych nie mam z tym nic wspólnego. Ot taki to sort, kłamliwy sort co prawdą się brzydzi. Ale przecież z tego słynie tutejsze bagienko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1648311

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1648318

Cała tajemnica. Ale trzeba go pochwalić. Dałem mu dzisiaj po łapkach i grzecznie z bannera usunął antypolski paszkwil. Może da się go wytresować. Bo o nauczeniu czegokolwiek raczej trudno powiedzieć. Tu by się musiał psycholog kliniczny wypowiedzieć. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1648315