Ambasadorowie '2020

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Grupa około 50 ambasadorów z wielu krajów akredytowanych w Polsce napisała list w sprawie "obrony praw społeczności LGBT w naszym kraju". Takie działanie chyba nieco wykracza poza ich zakres obowiązków. Już kiedyś ambasador Cesarstwa Rosji, niejaki Replin, wtrącał się w nasze sprawy i na dobre to Polsce nie wyszło. Taka działalność staje w sprzeczności z misją dyplomatów, którzy raczej powinni reprezentować swoje kraje, a nie polskich obywateli, którzy są wobec prawa równi niezależnie od swoich preferencji seksualnych. Chyba starają się o status "persona non grata".

Ale, jakby czuli się tak ważni, że mogą wpływać na prawodawstwo i zwyczaje kraju, w którym są gośćmi, przypomnę ostatnią zwrotkę piosenki Jacka Kaczmarskiego "Ambasadorowie":

"Byli – i nie ma ich, ach – cóż za wielka strata!
Jak nazywali się? Któż dzisiaj tego świadom?
Ach! Georges de Selve! Obiecujący dyplomata…
Ach! Jean de Dinteville, francuski ambasador…”

Jacek Kaczmarski, Ambasadorowie

Ich nie będzie, a Polska pozostanie...

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:9)

Komentarze

Tęczowi ambasadorowie niech lepiej zajmą się problemem "dzieci" czyli imigrantów terrorystów we własnych krajach...bo ostatnio w Paryżu takie "dziecko" biegało z nożem po Paryżu raniąc kilka osób...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1646475

Niestety, na Rząd leżący plackiem przed każdym państwem (oprócz Biasłorusi którą wcisnęli w łapska Pytiuna) w tej sprawie liczyć nie możemy. Ale jesteśmy jeszcze my, Naród, i my powinniśmy powiedzieć wszystkim tym ambasadorom "GO HOME!"  czyli WON z Polski!  Organizacją takich protestów pod ambasadami powinna się zająć Konfederacja jeżeli chce uchodzić za patriotyczną partię.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1646504

 jeżeli

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646507

to rząd ZP wcisnął Białoruś putinowi?

a potem się obudziłeś i musiałeś wyrzucić pościel?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646619