"Przepis na zniszczenie narodu"

Obrazek użytkownika wilre

___________________________________

Dlaczego Polacy wybierają zakłamane elity? – Marcin Janowski

25 kwietnia 2020
_______________________________

Jacek Galant 2 miesiące temu

Dopóki "słynny" ekonomista L.Balcerowicz jako jeden z pierwszych kroków nie zalecił likwidacji PGR-ów a skutkiem tzw."twardego kredytowania" likwidacji całych branż,wymyslony przez ludzi Bismarcka system emerytalno-rentowy z założenia solidarnościowy i oparty o ciągły niekoniecznie wielki wzrost demograficzny,system ZUS miał się dobrze.

W momencie o którym wspominam wyzej,miliony ludzi znalazło sie na bruku wobec czego dopływ strumienia pieniędzy do ZUS gwałtownie zmalał ale ich wypływ skokowo się zwiększył.W tamtym czasie zrobilismy jako ludzie Sejmiku Nowosądeckiego celowo kontrolę w ZUS-ie a jej wyniki były porażające.Ilość przyznawanych rent skoczyła z roku na rok o 1000 % wymyslono tzw.wcześniejsze emerytury,żeby ludzie nie poumierali z głodu,wszystko to obciążyło ZUS..pamietajcie to bo to ważne.

Trzykrotnie ten sukinsyn "schładzał" gospodarkę,bo Polak potrafi i potrafił.. jakoś mądrze sie bronić ale ta menda pilnowała żeby i ten proces się nie udał.Jak od czasu do czasu widzę ten ryj w TV budzą sie we mnie mordercze instynkty.Juz wówczas zaczęto plan zniszczenia Narodu.Ten plan trwa...

Wideo: 
Ocena filmu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Autor książki "Dzieje kapitalizmu" mówi o tym, jak kręgi finansowe zdobyły prawo do "kreacji" pustego pieniądza, aby za ten pusty pieniądz kupić sobie na własność rynek, media i polityków.

https://www.facebook.com/naargumenty/posts/2663977627208570

_____________________________

 

Antagoniusz 2 tygodnie temu

Ten wariant gry jest zawsze tak samo bardzo skuteczny, bo ludzie nie znają się na polityce. Szulerzy karciani też zawsze oszukują tymi samymi metodami i się im ciągle udaje, bo ludzie się nie interesują tymi. Trzeba wprowadzić jawne głosowanie w wyborach i niech każdy widzi kto kogo popiera. Jeśli siła polityczna będąca u władzy narobi szkód i strat finansowych, to niech ich wyborcy i sponsorzy za to zapłacą. Wtedy się ludzie zaczną interesować polityką, jeśli będzie realna groźba odpowiedzialności za złe wybory. Jeśli nie będzie działało, to zawsze można zmienić system polityczny.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1639856

Nieznane karty integracji europejskiej (Zbigniew Modrzejewski)

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1639908