OTWARTA WOJNA RZESZY NIEMIECKIEJ Z POLSKĄ

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Stało się przeraźliwie jasne, że wtorkowa debata w Parlamencie Europejskim nt. wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego nie dotyczyła wyroku Trybunału, lecz kwestii w jaki sposób zlikwidować Polskę i skłonić Polaków do utraty suwerenności swojej Ojczyzny i do okupacji Polski przez Rzeszę Niemiecką.

Zgodnie z zapowiedziami niemieckich komisarzy, popieranymi przez 80% Niemców - najpierw trzeba Polskę zagłodzić po to, by upadł polski rząd. Wtedy w miejsce znienawidzonego przez Niemców rządu polskiego – Niemcy ustanowią w Polsce swojego gubernatora Tuska i rząd złożony z folksdojczów i bolszewików – nienawidzących Polski tak samo, jak rodowici Niemcy, którzy nienawiść do Polaków wyssali z mlekiem swoich matek.

Nic się więc nie zmieniło w głowach Niemców od roku 1939, gdy Niemcy pod wodzą Adolfa Hitlera dobrowolnie poszli na wojnę z Polską, w efekcie której nie tylko upadła III Rzesza, lecz cały świat stanął w ogniu II Wojny Światowej. To Hitler w obliczu bankructwa III Rzeszy znalazł wroga w Żydach, by następnie zaatakować Polskę i resztę Europy – mając poparcie co najmniej 80% Niemców.

W tej - dzisiejszej sytuacji - nikogo nie zdziwiło wojenne przemówienie szefa największej frakcji w PE - Europejskiej Partii Ludowej Manfreda Webera:

Chcę podziękować wielu Polkom i Polakom, którzy wyszli na ulice i pokazali, że jest inna Polska. Setki tysięcy pokazały swoje twarze na ulicach Warszawy i nie tylko. Chcę podziękować Donaldowi Tuskowi za to, że nawoływał do tych demonstracji. To byli prawdziwi patrioci pod dumną polską flagą, ale również z barwami europejskimi. Patriota nie musi być nacjonalistą. Jest przekonanym Europejczykiem, jeśli jest patriotą….Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: dziś nie mówimy o Polsce….Nie chodzi o Polskę. Chodzi o polską politykę. O polski rząd. O tym debatujemy… Musicie patrzeć na to, co się dzieje na ulicy i czego chcą obywatele – dodał Manfred Weber, nawołujący do anarchii w Polsce i wspierający zadymy organizowane przez nominata Angeli Merkel Donalda Tuska

Debata w Parlamencie Europejskim o tym, jak obalić polski rząd siłą rzeczy musiała pominąć przemówienie premiera Polski Mateusza Morawieckiego. Do tego przemówienia nie odnieśli się niemieccy komisarze, w tym wojownicza szefowa Komisji Europejskiej – była minister obrony RFN – Ursula von der Leyen. Przeciwnie: posunęła się jeszcze dalej, nie uznając legalności polskiego Trybunału Konstytucyjnego!

Szefowa KE Ursula von der Leyen podczas debaty w PE oświadczyła - łżąc jak bura suka - że wyrok polskiego Trybunału Konstytucyjnego kwestionuje podstawy Unii Europejskiej. Jak dodała, po raz pierwszy trybunał państwa członkowskiego uznał, że traktaty unijne są niezgodne z konstytucją krajową. „Nie uznajemy polskiego Trybunału Konstytucyjnego za niezależny” - dodała von der Leyen! Tylko czekać, gdy niemiecka szefowa KE nie uzna legalności wyboru Prezydenta Polski i rządu Rzeczypospolitej Polskiej.

To jest jawna wojna z Polską zdominowanej przez Niemcy Unii Europejskiej. Musimy się przygotować na tę wojnę, jeśli kierujemy się hasłem naszych przodków Bóg, Honor i Ojczyzna i mając świadomość istnienia w Polsce V kolumny wspieranej nie tylko przez Niemców.

Musimy mieć pełną świadomość, że kierujący zadymami Donald Tusk – to szykowany przez Niemców gubernator Generalnej Guberni, stworzonej przez niemiecką UE na terenie dzisiejszej Polski. Pamiętajmy:

Nienawidzący Polski i polskości Donald Tusk gotowy jest zagłodzić Polaków i wylać na Polskę miliony ton szamba – by sam w białym uniformie i z czystymi rączkami pojawić się w Polsce w roli niemieckiego Zbawcy.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Brawo, BRAWO!  Dziękuję. Przez kilkanaście lat czułem się jak wołający na puszczy. Teraz czuję, że nie jestem samotny. Jeszcze raz dziękuję. 

Vote up!
0
Vote down!
0

Rafał Brzeski

#1633447

Kasta rządzaca w Niemczech, jest ciągłość historyczna,  ma w ręku media. I te media manipulują, tych zwykłych Niemców, ciągle szczują na Polskę, przedstawiają w sposób karykaturalny. Tresują w "wyższości" . Może trzeba, by tak jak Weber do Polacken, ponad głowami demokratycznych władz, wydać "odezwę do narodu niemieckiego" by powstrzymali swój rząd w dążeniu do konfrontacji. Wywołali  dwie wojny światowe. Na końcu ich działań, nawet jak jeszcze nie jutro, może stać trzecia. To jakaś patologiczna, genetyczna skłonność.

Vote up!
0
Vote down!
0

janksero

#1633454

Ziemniak wydaje ziemniaki, malina - maliny, doberman - dobermany, jamnik - jamniki. Polak będzie Polakiem, a Niemiec, Niemcem. W tym nie ma nic zadziwiającego.

Zadziwiające jest to, że masa durnych Polaków uwierzyła w prymat moralności, praworządności, demokracji niemieckiej, nad moralnością, praworządnością, demokracją polską! I to zaledwie kilkadziesiąt lat po najokrutniejszej wojnie Świata, w której ci niemcy byli katami, a Polacy ofiarami...

To jest niebywałe! Że tylu kretynów nosi polska ziemia, i że kanalie i zdrajcy pokroju Tuska są w stanie zgromadzić jakikolwiek elektorat! 

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1633457

Chodziło przede wszystkim o upokorzenie Premiera i Polski polskimi rękoma. Zrobili to na wyścigi jeden pedał, i trzech komuchów. Szczerząc zęby i prężąc muskuły.. To jest przerażające, że nie wyciąga się konsekwencji prawnych z takiego ( nie pierwszego już !) draństwa i kupczenia Polską.

Vote up!
12
Vote down!
-2

yenom

#1633529

polskojęzyczne media - bardzo skutecznie  ogłupiające po-laków ...

Vote up!
10
Vote down!
-2

ke-fas

#1633521

Ja również Panie Rafale dziękuję za wspaniałe teksty. Na szczęście - mamy gdzie pisać. Moje konto na twitterze "KapitanNemoPL"  zostało zablokowane z prostego powodu: ośmieliłem się napisać, że barbarzyństwo Niemców wpisane zostało w ich kod genetyczny.

Dzisiaj wszyscy, co mają oczy i uszy zobaczyli i usłyszeli prawdziwy pokaz buty "Panów", którym nadal marzy się okupacja Polski i zapędzenie Polaków na roboty do nowej, postępowej Rzeszy Niemieckiej. Wszystkie argumenty premiera Morawieckiego zostały zignorowane - także przez polskich folksdojczów i bolszewików... 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1633497

Proszę o wybaczenie, ale naprawdę nie jest pan sam. To tak trudno zobaczyć?

Vote up!
5
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1633563

Nie pozwólmy!!!

:

https://www.youtube.com/watch?v=Gd313hCFmPM

Vote up!
20
Vote down!
-4
#1633448

Plan niemiecki był zgoła inny i pokrzyżowały go rządy Zjednoczonej Prawicy. Gdyby nie PiS bylibyśmy już dawno zdominowani i stłumieni przez Niemcy. Nasza suwerenność zostałaby ograniczona wyłącznie do pozorów "jedynie słusznej" demokracji. W sferze gospodarczej, majątku państwowego, pozycji międzynarodowej również zrównano by wszystko z ziemią - wszystko zdołałoby być już rozkradzione przez tuskowe mafie oraz stłumione przez zachodni kapitał i skatalizowane przez kolejne unijne procedury nadmiernego deficytu. Mielibyśmy już dziś dyktat niemiecki - być może nie jeszcze formalny - ale w 100% praktyczny. Stu procentowe podporządkowanie bez jednego wystrzału!

Nasza suwerenność stała na skraju przepaści. Dzięki zmianie władzy w tę przepaść nie runęła. Dziś odbudowujemy gospodarkę, majątek narodowy, dumę i pozycję na arenie międzynarodowej. To wszystko tak bardzo nie podoba się Niemcom, że postanowili podkręcić kurek z gazem. Do tej pory nas powoli gotowali - jak te żaby. Teraz gdy woda nagle stała się odczuwalnie nieznośna większość polskich żab budzi się i wyskakuje z wrzątku. I bardzo dobrze! Spadają maski i wygląda na to, że faktycznie jesteśmy na kolejnej wojnie z bezczelnym, butnym i chamskim szkopem i naszymi rodzimymi zdrajcami pokroju tuska i tej całej targowickiej ferajny, wraz z tym całym durnym i ograniczonym mentalnie elektoratem...

Po naszym trupie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1633451

Tak, maski opadły. Okazuje się, że niemiecka buta i bezczelność nie zna granic. Naszym zadaniem jest tą wiedzę, to o czym piszesz, o tym zagrożeniu ,/ przed tym czarnym scenariuszem uratowali nas Kaczyńscy /, próbować przekazać młodszemu pokoleniu. Jak sie to nie uda, to na nic nasza wiedza. A dlaczego Kaczyńscy? Bo i mądrych i odważnych i uczciwych Polaków może być wielu. Ale jeśli ktoś nie zrobi z tego syntezy, nie zorganizuje tworu politycznego który zdobędzie 231 głosów w Sejmie, to dużo uczciwych, odważnych i mądrych a NIEZORGANIZOWANYCH, nic nie zrobi. Tyle co sobie pogadają. A pomimo piekielnych przeszkód, prowokacji, opluwania, sypania piasku w tryby, przedtem tajnego a teaz jawnego wsparcia Niemców dla opozycji, o sovieckich nie wspomnę, zdrad i podsuwania falszywych "przyjaciół" , to się udało. To nie spadło z nieba. To ciężka praca i cierpliwość braci K. Jeden z nich i wielu wspierających przepłaciło to życiem, w Smoleńsku. 

Vote up!
0
Vote down!
0

janksero

#1633453

Nie zawsze się z nim zgadzam, ale tu jak najbardziej: Świetne podsumowanie

PS niestety nie mogłem tego umieścić w sekcji wideo, bo... sam wiesz.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Krispin z Lamanczy

#1633562

Zwięźle, rzeczowo i w sedno. Nic dodać, nic ująć.

Szczerze powiem, że jak ten typ, Weber, zaczął przemawiać, to wyłączyłem TV czując w jaką stronę zmierza.  A z tego co czytam, to było gorzej niż mógłbym przypuszczać. Dziękuję za stenogram słów Webera. To rzeczywiście wypowiedzenie wojny narodowi Polskiemu, zagrzewanie ich V-tej kolumny.

Gdyby mieli choć trochę poczucia winy za ilość ludzi których nie tak dawno w okrutny sposób wymordowali, jeszcze żyją ci, którym się udało przeżyć, to każdy rząd niemiecki przez następne tysiąc lat, tyle ile miała trwać III Rzesza Niemiecka, powinni chodzić w obozowych pasiakach, z szacunku dla ofiar. A oni swojej bezczelności już nawet nie kryją.

Vote up!
0
Vote down!
0

janksero

#1633452

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1633456

byłoby odsuwanie PiS od władzy nie mając niczego innego do zaproponowania. Zdaje się więc, że manipulujesz. Fakt faktem, że został popełniony błąd braku determinacji i radyklanych reform, ale z tego faktu oraz sytuacji na scenie politycznej nijak nie wynika, że należy PiS odsuwać od władzy. W momencie gdy alternatywą jest wyłącznie restauracja patologii.

To co robisz nie jest taką prymitywną próbą manipulacji, bo wychodzisz z założeń dość prawdziwych i spójnych, ale wyciągasz fałszywe wnioski i propozycje. Tym bardziej groźna ta manipulacja, sugerująca uważne przyglądanie się Twojej działalności. O wiele groźniejsze jest pomieszanie prawdy i kłamstwa od samego kłamstwa...

Mój śp. Tata nauczył mnie jednej zasady. Jeśli w domu coś jest zużyte, popsute i ledwie nadaje się do użytku, to nie wyrzucaj tego, dopóki nie zastąpisz tego rzeczą nową, lepszą. Tę mądrość śmiało można rozszerzyć na inne dziedziny życia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1633460

- przykład: "do gwałtu doszło nie dlatego że ktoś o tym napisał". Stawiaj sprawy we właściwym toku rozumowania. Chowanie głowy w piasek sprawy nie załatwi ani zagrożenie nie minie choć strusiowi tak się może wydawać.

Brak lustracji i dekomunizacji zarzucają PiS-owi i dawni działacze niepodległościowi tacy jak Państwo Gwiazda czy K.Wyszkowski.

Tak - irytują mnie niektóre działania PiS-u ponieważ dużo rzeczy nie załatwiają choć można by a czas ucieka nieubłaganie i bezpowrotnie.

Nie mam "klapek na oczach". Potrafię patrzeć i na obecną rzeczywistość i w przyszłość i wiem że ta nawalanka będzie trwała bardzo długo bo PiS uśpił swoją czujność i dał sobie wmówić że czas na lustracje i dekomunizacje minął.

PS. - PiS sam sobie nie chce pomóc a afera SKOK ich pogrąży i to nie z tego powodu że ja tym pisze tylko za to co zrobili z tą aferą.
Tak jak po wojnie dowództwo AK dało sobie wmówić że mają list żelazny sowietów i oddali się w łapy sowieckiego bandyty tak dziś ktoś PiS zapewnił że podzielą się "niczyją" kasą i będzie OK.
Nie potrafią posprzątać własnego podwórka choć to podstawa aby na zapleczu był spokój.
Ta afera zawiązała mafijny pakt polityków, biznesmenów, sędziów, urzędników wysokiego szczebla, prawników i policji który będzie niewidocznymi nićmi oddziaływał na wszystkie wydarzenia w Polsce przez najbliższe naście a może "dziesiąt" lat.

Vote up!
0
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1633467

- tylko zastanówcie się jak zrobić aby wieści były dobre :)

Martwi mnie i Gawrion bo nie rozumie kolejności wydarzeń i ich konsekwencji po sobie następujących - to właśnie brak dekomunizacji doprowadzi do "katastrofalnego błędu dziejowego" - to jest ten grzech zaniechania.

Takich błędów jest znacznie więcej - choć by przydzielony parytet niemieckich posłów w polskim Sejmie ! - nasi przeciwnicy odbierają to jako naszą słabość a nie dobrą wolę czy gest przyjaźni ! - to my Polacy źle odczytujemy zamiary przeciwników dlatego ciągle wpieprzamy się w problemy ! - nikt nam za to nawet nie powie - dziękuję !

Nie robię manipulacji tylko opisuję rzeczywistość którą każdy logicznie myślący człowiek może potwierdzić w wielu źródłach.

Tylko w Polsce jej nie było (dekomunizacji) - i mamy największe kłopoty w regionie i to widać gołym okiem.

Nie chcę "odsuwać PiS-u od władzy" - tylko zmobilizować ich do naprawy "przecieków w tamie" - czyli naprawy n.p. wołomińskich struktur bo się tam wytworzył SB-ecko biznesowo-prawicowy kołtun.
To są informacje od osób które w 2000 roku razem z obecnym Ministrem J.Sasinem zakładali wołomiński PiS ale od tamtej pory bardzo wiele się zmieniło i układ się wzajemnie "przetasował".

Tu poseł Piotr Uściński ma przydomek "nie pomogę i nie zaszkodzę" - tą neutralnością chce zapewnić sobie ciągłość udziałów we władzach i być zawsze przy stole gdzie dzielą łupy bez względu na kto kto rządzi oraz nie naraża się aby przy zmianie władz nie ciągnięto go za ewentualne "grzeszki".
To poseł który jest sam dla siebie posłem (był zwieszony w prawach członka PiS-u) - ale to też nie z tego powodu że piszę o tym tylko z lawirowania między Polską prawicową a komunistami.
Powiat wołomiński opanowali Żydzi łącznie ze swoimi ludźmi w tutejszym Sądzie i tego się bójcie a nie moich komentarzy bo to jest już lokalna katastrofa która może ogarnąć całą Polskę !!!!!

Vote up!
7
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1633526

prawie pod wszystkim, ale :

(1) słowo "część" zastąpiłbym przez "większość" lub "najwazniejsze sprawy"

(2) ja żdnych "zdrajców" nie widzę. Aby zdradzić, trzeba najpierw kochać, a tego pewien nie jestem

(3) myślę, że nikt nie miał watku/pomysłu naprawy Polski. PiS nie był/jest wyjatkiem

resztę, z bólem serca, podpisalbym bez zmian.

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1633480

... Tak grzebiąc w historii :

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sob%C3%B3r_w_Konstancji#Sob%C3%B3r_w_Konstancji_a_sprawa_polska

to chyba premier Morawiecki stara się "udźwignąc" rolę Pawła Włodkowica i bronić prawa do samostanowienia narodów . Nie jest to zadanie łatwe. W takim przypadku  Manfred Weber "wchodziłby w buty" Jana  Falkenberga ? W każdym razie jeśli Niemcy chcą znowu zrobić "Cesarstwo Rzymskie reaktywacja" ,bo tym w istocie będzie "superpaństwo UE" ,  to może trzeba witać panią Ursulę von der Leyen ... "salutem rzymskim" ?   Niemcy chyba mają taką "misję dziejową" ,którą starają się co chwila realizować ,tylko jak Syzyfowi ,to im się ciągle ta noga powinie .

:-)

 

Vote up!
11
Vote down!
-5

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1633458

Świetne podsumowanie!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1633459

Vote up!
0
Vote down!
0

Krispin z Lamanczy

#1633463

- rozbijają nam Polskę. Wesz ma więcej uczciwości, pokory i rozsądku od nich.

Vote up!
15
Vote down!
-4

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1633468

Rząd mówiący o sobie że jest propolski, przez obie kadencje jedynie mówił, mówił i mówił pod wewnętrzna publiczkę, nie robiąc prawie NIC by słowa przekuwać w czyny. Nie tylko zresztą teraz. Wcześniej to samo. Świadomie oddał niepodległość podpisując Lizbone. Nie zdawał sobie sprawy z tego co trobi? Nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji? Poważnie? Sam podpisał cyrografy na to by Unia poszła w stronę federalizacji a dzisiaj płacze? Żałosne jest to dzisiejsze ujadanie...

 Zachowywał się jak małe dziecko nie rozumiejące wielkiej polityki. Nie miał odwagi wetować wcześniej, nie miał odwagi wetować później, nie ma odwagi używać twardych narzędzi i to nawet takich poza wetem. Nie potrafi szantażować (zakulisowo oczywiście), nie potrafi być skutecznym. Godził się na rzeczy "na słowo" bez wpisywania ich do umów. To nawet nie jest żałosne. Dla mnie jest to nieudacznictwo albo cynizm.

Nie uzyskał praktycznie niczego w kwestii polskiego sądownictwa mimo że nie odważył się przeprowadzić żadnych konkretnych reform w tym sądownictwie. To dopiero parodia... dostać lanie za zamiary a nie za czyny... Gdyby reformę wprowadził, to przynajmniej wiedział by za co to bicie. Rosja Krym zabrała więc teraz się śmieje - a bijcie nas, bijcie, myśleliśmy że dostaniemy większe lanie!

Nie wprowadził przepisów o mediach identycznych z tymi jakie są w Niemczech, Francji i do niedawna w USA (w USA jedynie 20% mogło być w rękach obcych). Tymczasem wycofuje się cichcem z tej odrobiny którą chciał wdrożyć.

Można wyliczać w nieskończoność. Należy zadać pytanie: jaki sens ma ten wieczny płacz, to publiczne wywnętrznianie się wyłącznie "do swoich", kiedy nie ma się ani woli ani umiejętności by realizować te wszystki cele i obietnice? Jedynie rozdawanie pieniędzy za nicnierobienie idzie sprawnie, ale to potrafią wszyscy, nawet komuniści w Wenezueli.

Czy czeski rząd płakał w mediach i przed czeskim narodem, że polska kopalnia ich "zatruwa"? NIE! Przeprowadził analizy, zasięgną opini i znienacka zaskarżył Polskę do międzynarodowego trybunału. I ani nie wymiękł ani nie wymięka teraz. A my?!!!!  My już teraz, grubo przed czasem krzyczymy że zrobimy to samo z niemiecką kopalnią. Zaskarżymy ją...  UUaaaa! Ale się wystraszyli... się wystraszyyyli !

Strachy na Lachy. Lachów już nikt się nie boi. Przy tak profesjonalnym podejściu Lachód do wszystkiego, możemy jedynie rozśmieszać. Obawiać to się można profesjonalizmu Czechów, Węgrów, a nawet Litwinów - sorry Żmudzinów. Ale Lachów?  Oooo - publicznie ogłosili zlecenie na ekspertyzy szkodliwości niemieckiej kopalni. No to teraz każdy sąd te eksperyzy obali, że jakoby robione na polityczne zamówienie w konkretnym celu. I w sumie właśnie tak jest. To jest porzecież FAKT, choć będzie dementowany. Ale znów płacz ku niebu poleci że nas oszwabiają... Znów się popisali. I tak się popisują cały czas. Rok po roku. Jedyne co im wychodzi to płacz nad samym sobą i nad losem Rzeczypospolitej. Żałosne....  Te ekspertyzy powinny były być zlecone natychmiast kiedy pojawiły się problemy. Ekspertyzy w Polsce i w Niemczech przez dwie niezależne firmy. A wszystko to w największej tajemnicy. Następnie powinny były być wynajęte kancelarie w Polsce i Niemczych w celu wypracowania najlepszej strategii. I znów: W TAJEMNICY!  A kiedy trzeba było by tego asa wyciągnąć z rękawa, to zrobić to profesjonalnie, z zaskoczenia i... nie wymiękać. Nie dać drugiej stronie czasu by przygotowała się do kontrataku. A tak,,, mogę już teraz powiedzieć jak to sie skończy. Znów będzie gadanie i płacz...

Każdy widzi że najwiekszym wrzodem i przyczyną nieszczęść naszych, jeszcze od czasów przed zaborami, jest nasza własna warcholska opozycja. Dlaczego rząd nie rozwiąże tego problemu? Czego się obawia? A może chce mieć tę samą możliwość by móc samemu biegać do Brukseli, Waszyngtonu, Moskwy, kiedy już sami znajdą sie w opozycji? Inaczej tego nie wytłumaczę.

Dlaczego Francja, Niemcy, Rosja, USA, Turcja, Izrael, mogły ten problem rozwiązać a nasz polski rząd nie może? Dlaczego nie ujawni się listy wszystkich agentów komunistycznych i postkomunistycznych? Dlaczego nie wprowadzi się obowiązku zgłoszenia i rejestracji każdej jednej złotówki którą organizacje i indywidualne osoby otrzymują z zagranicy i nie stworzy publicznej bazy pokazujacej skąd, ile i za co? W USA, Niemczech, Rosji oficjalnie nazywają się oni agenturami lub lobbystami obcego wpływu. Mogą działać - ale tylko z otwartą przyłbicą. I wtrąca się do więzienia za obejście takiego nakazu. Nie tylko nakazu, ale jeszcze dorzuca kilka lat za oszustwo podatkowe jeśli nie zostanie wykazane w rozliczeniu podatkowym.

Dlaczego rząd nie działa prężnie w mediach zachodnich? Taki biedny? Nie ma kasy na kupowanie przychylności zachodnich dziennikarzy by ci cytowali nie tylko Gazete Wyborczą, by robili wywiady z przedstawicielami rządu, by przedstawiali pro-polskie stanowisko i rzeczywistość? Dlaczego nie ma artykułów wykupywanych przez strone polską we wszystkich poczytnych zachodnich mediach? Tymi artykułami zachód powinien być bombardowany non-stop!

Filmy na Youtubie (po angielsku), wiadomości z Polski, ale taki chwytliwe, strawne dla wszystkich, w tym młodych... Dlaczego Szwecja nie była zasypana angielskojezycznymi filmami i materiałami o mordercy-Michniku? Tak zasypana żeby było wstyd być szwedzkim posłem i sędzią głosującym za utrzymaniem azylu dla mordercy. Dlaczego Europa nie jest zasypana angielsko-języcznyumi informacjami o przestępcy Sztaszewskim, nielegalnie szkalującym polskie miejscowości? Dlaczego nie ma o nim pikantnych informacji dyskredytujacych go? No i dlaczego on chodzi wolny mimo dopuszczenia się łamania prawa? Putin może, Łukaszenka może, Morawiecki z Dudą nie mogą? Eh...

No i na wewnetrznym podórku: nie wierzę że nie można niczego znaleźć na Wyborczą, na Michnika... Już samo spowinowacenie ze zbrodniarzem, w innych krajach było by niezłym materiałem dla wielu brukowców. Ale sprawa większa: jak można dopuścić do królowania Onetu w Polsce? Przecież dla Onetu nie ma żadnej alternatywy! Kokurencja jest kilka lig poniżej. Nawet ja sam zaczynam dzień od czytania tego szmatławca który już nie jest w stanie ukryć kogo naprawdę reprezentuje.

Dopóki prawo prasowe nie zostanie zmienione (już nie wierzę że zostanie), to natychmiast stworzył bym portal bijący na głowę ONET. Poprosić Kluskę (twórca Onetu) i najlepszych specjalistów by tego dokonali. Dać temu portalowi dostęp do wszystkich materiałów którymi dysponuje "rządowa" prasa i telewizja oraz prawo do ich przedruku i publikacji, w tym filmów. Taki dostęp wart jest miliardy, dosłownie! Onet musi wydawać ogromne pieniądze by takie materiały pozyskiwać i redagować. Gdyby taki portal nie był w stanie zaćmić Onetu, to rząd powinien podać się do dymisji, a wcześniej ubrać wory pokutne i na kolanach na Jasną Górę.

I tak mogę wymieniać i wymieniać. Nie po słowach a po czynach ich poznacie.

Maszeruj albo giń!  Płacz nad sobą nikogo nie uratuje...

PS. Ja też wiem że nie ma alternatywy i trzeba będzie znów głosować na PiS. I to mnie przeraża. Ten brak kogoś lepszego...

Vote up!
0
Vote down!
0
#1633464

i tu przestałem czytać :D

Vote up!
14
Vote down!
-7

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1633477

Nie mogę uwierzyć...

Przemówienie Premiera też większość Parlamentu Europejskiego oceniła źle. Rozumię że powinno się zdjąć jego przemówienie ze stron Parlamenu i z mediów. 

Jeśli ktoś wskaże mi różnicę, to może jeszcze kiedyś zajrzę do Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.

Druga rzecz której pojąć nie mogę, może ktoś mi ciemnemu wytłumaczy:  jaki jest sens odsłaniania "na własną odpowiedzialność" zasłoniętego komentarza na całe... trzy sekundy? Żeby przeczytać sobie nagłówek ale nie zdążyć się zgorszyć? Mam niestety takie zboczenie zawodowe, że wszędzie szukam sensu i logiki. Sorry...

Nie po słowach a po czynach ich poznacie.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-10
#1633517

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1633603

Wracaj do Scierwoneona  antypolskiego wracaj !

Vote up!
8
Vote down!
-7
#1633606

Wyjątkowo, może się uspokoisz.

Nigdy nie pisałam na portalu, o który mnie posądzasz i nie będę tam pisać. Przeczytałam tylko pierwszy odcinek epopei p. Opary i to mi wystarczyło.
Staram się racjonalistów omijać szerokim łukiem...bo jaki szef takie towarzystwo i z tego nic dobrego nie może wyniknąć.

Nie wałęsam się po innych portalach bo mam ciekawsze i mądrzejsze zajęcia. Na Neon zajrzałam tylko dlatego, że ty i twoje psy opluwaliście ten portal więc mnie zaciekawił . Ale na tym się skończyło.

Na Niepoprawnych znalazłam ze względu na śp. Mariana Stefaniaka.
Gawrion na początku nie wydawał się tak tragiczną postacią...
Co będzie dalej...zobaczymy.

Czy to wystarczy abyś się ode mnie odpiórkował?

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1633623

Jemu prawdopodobnie chodzi o promowanie tego portalu - dlatego tak często o nim wspomina. Agenci wpływu już tak mają :)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1634067

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- ja oceniłem Twój komentarz pozytywnie ponieważ wytykasz błędy i zaniechania obecnej władzy a są już tego całe góry. Dziś już graniczy to prawie z pewnością że robią to celowo.

"Kogo nie boli temu powoli"

Jak Kaczyński podjął dialog z faszystowskim agentem Tuskiem to aż mi się się rzygać zachciało - nie, nie - nie na Tuska bo ten faszystowski złamas wiem kim jest.

Może razem napiszmy listę zaniechać tych lamusów i obiboków z PiS-u którzy n.p. przez tyle lat pozwalają na okradanie w majestacie prawa lokatorów mieszkań spółdzielczych przez "prezesów" którzy zarabiają po około 100 tys. złotych na miesiąc !!!!

Polacy powinni "wziąć rózgi" i zacząć tych PiS-owskich lamusów lać żeby ich pobudzić do życia a ja z chęcią dołączę.

Jak ostatnio zobaczyłem Kaczyńskiego jak szedł w Sejmie i się słaniał na nogach trzymając się ław poselskich idąc usiąść (ciągle siedzi ale nie tylko na d**a ale i mózg mu chyba wysiadł - takie jest prawo starości) - to aż mnie żałość ogarnęła ale i dociera do mnie - gdzie jest problem tych spowolnień i zaniechań.
Prezes już boi się nawet pierdnąć aby się nie zes*ał. To dobry człowiek ale nie komuna tylko wiek go pokonał.

Vote up!
8
Vote down!
-10

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1633534

Bardziej niż krytyka interesuje mnie szukanie dobrych rozwiązań. Zawodowstwo w każdym calu. A nade wszystko skuteczność w działaniu i osiąganie celów.

Niestety polityka to nie moja działka więc jedynie obserwuję i od czasu do czasu daję upust parze która się gromadzi pod czaszką. Niestety takich krytykanów jak ja, w Polsce jest zbyt wielu, a nawet prawie wszyscy. Dlatego podziękuję i raczej nie będę się do tego dorzucał... chyba że ciśnienie znów zacznie rozsadzać baniak.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1633595

 Weber powiedział wprost co jest powodem ataków na Polskę. Nie podoba mu się polski rząd.

Na szczęście polski rząd wybierają Polacy, w demokratycznych wyborach, a nie niemieckie elity w swoich gabinetach.

Vote up!
28
Vote down!
-2
#1633469

Dzisiejszy "Süddeutsche Zeitung" - Kurt Kister komentuje debatę

Nie ma prawie żadnych możliwości nałożenia sankcji na Polskę

Polska chce innej Europy - a prawda jest taka, że nie jest osamotniona w tym pragnieniu. Niemcy są na drugim końcu spektrum i mogą nie rozumieć, że legalizacja Europy nie jest postrzegana jako błogosławieństwo. Dla przyszłego rządu federalnego i Komisji jest to jednak również część gorzkiej świadomości: nie ma prawie żadnej możliwości nałożenia sankcji. Aby wdrożyć mechanizm praworządności w jego najbardziej nieszkodliwej formie, Radzie brakuje większości czterech piątych członków. W przypadku surowych sankcji wymagania są jeszcze mniejsze do spełnienia.

W ten sposób rozpoczyna się ciężka walka o istnienie UE. Czas umiarkowania kończy się wraz z erą Merkel, najwyraźniej Polska i jej sojusznicy (nie tylko Węgry, ale także Słowenia czy inni środkowi Europejczycy) czują się teraz wystarczająco silni, aby zdemontować maszynerię zgodnie ze swoimi pomysłami. Właściwa reakcja na tę prowokację musi być dobrze przemyślana. Pewne jest to, że musi ona zostać sformułowana zdecydowanie w Berlinie. Wrażliwość Polski jako narodu wciąż poszukującego musi być brana pod uwagę - ale jej własne interesy liczą się teraz jeszcze bardziej. Powrót do państwa narodowego i do prawnej mozaiki Europy stoi w groteskowym kontraście z globalną dynamiką i doświadczeniem historycznym , które uczyniło Polskę tak bolesną.

Vote up!
23
Vote down!
-5
#1633471

Teraz i z tego tylko powodu należy przystąpić do walki o polską Niepodległość. Ja biorę udział w tej wojnie od dawna, niektórzy przystąpili do niej dużo później, inni dopiero teraz zabierają się do tej roboty. Zapraszam wszystkich, którym na sercu leży suwerenność naszej Ojczyzny by przystąpili do boju o naszą wolność.

Na to nigdy nie jest za późno.

Vote up!
20
Vote down!
-4

michael

#1633485

Popieram! 

Vote up!
11
Vote down!
-4

Krispin z Lamanczy

#1633493

   No to teraz mamy całą odsłonę UE, pod batutą Niemieckich łotrów. Najpierw gubernator Tusk, który nam stworzy policyjne państwo. Tyko, czy kule będą tylko gumowe? Potem niemieckie "superpaństwo" A, całość głównego planu Euroazja tandemu Niemcy - Rosja. Czas wszelkimi siłami jednoczyć państwa Europy, aby temu zapobiec. Czas, aby cały Świat medialnie dostrzegł faszystowskie Niemcy.

Vote up!
23
Vote down!
-4

ronin

#1633483

Wilekie dzięki Kapitanie Nemo. Znakomity wpis! Każdy uczciwy Polak i każda uczciwa Polka nie będą mieć żadnych wątpliwości kto tu jest ofiarą,a kto agresorem. Niestety! Te czarne chmury zawisły gęsto nad Europą i nad naszą Ojczyzną. Teraz już nie możemy się cofnąć, inaczej utracimy relanie niepodległość. Słowa Szefowej KE Urszuli von der Leyen są b. niebezpieczne, wrogie i wprost nikczemne. Trzymjamy się mocno, bo będzie trzęsło. Pozdrawiam b. serdecznie STRoch

Vote up!
17
Vote down!
-3

Sławomir Tomasz Roch

#1633501

znów z nami!

 

nowym volksdeutschom

dziękuje ze łzami

jak wasi poprzednicy

pod tymi samymi

kroczycie flagami

znów jesteście

z nami!

 

Vote up!
8
Vote down!
-2

jan patmo

#1633525

Wszystko będzie dobrze, jeśłi rząd nie ugnie się przed sodomitami. Posla nie ma tradycji sprzedawania siebie za żadne pieniądze, natomiast jak każdy naród ma w swym łonie sprzedawczyków. wspołczesncyh eingedeutschtów,. Rzecz jednak w tym, by te popłuczyny voklslisty i PZPRu raz na zawsze wyrzucić poza nawias. To renegaci, którzy sfajdali się na oczach świata. Wyparli się Polski niech Polska  wyprze się ich takze. Nie broni tez proworządności przed prawem a la Hitler i Stalin   Bo to jest ich praworządnośc,a ci panowie ich nauczycielami. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#1633531

- jeśli nasz, polski Rząd do niedawna nazywał w mediach zdrajców i obcych agentów "opozycyjka" lub "opozycjunia". Takie określenia zaciemniają nam Polakom obraz śmiertelnego zagrożenia i niebezpieczeństwa które znowu zawisło nad naszymi głowami.

Ostatnio trochę się to poprawiło ale nie we wszystkich prawicowych portalach i mediach.
Trzeba nazywać sprawy po imieniu i takimi jakimi są a nie robić mętlik w naszych głowach.
Ogromna część Polaków dalej nie rozumie n.p. tego że PSL to SB-ecka agentura zainstalowana w najwyższych władzach tej partii i tak jest do dziś.

Vote up!
10
Vote down!
-6

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1633537

pluł NAM w twarz!!!

https://ising.pl/maria-konopnicka-rota-rq55ek-tekst

germańskie ścierwa wciąż myślą, że wiele mogą. Pomylą się!

Jak durnowaty Adolfek się pomylił, i musiał wiać z Berlina gdzieś na antypody, by zachować życie.

A wcześniej sfingował samobójstwo żeby to wianie mogło mu się udać.

szwabskie ścierwa nie mają żadnej przyszłości.

Powiedziała o TYM Niemka właśnie - Therese Neuman

:

https://www.se.pl/styl-zycia/porady/przepowiednie-konca-swiata-polska-bedzie-stolica-europy-aa-RX3i-Cuxy-Zapr.html

Nie bójmy się!

MY nie mamy czego się bać. ci zza Odry mają.

ich los jest przesądzony. Berlin będzie kupą gruzu.................

Nie będzie niemiec pluł NAM w twarz!!! Raz jeszcze TA 

Pieśń Nieśmiertelna

:

http://www.popolsku24.pl/piosenka,maria-konopnicka-rota.html

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1633721