Rząd i PAD zdali egzamin w walce z pandemią koronawirusa

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Opozycja z zwłaszcza PO dostali jakiegoś obłędu jakby się szaleju najedli. Po dyżurnych tematach 2 mld zł nie na dofinansowanie TVP tylko na chorych onkologicznie, temat poszedł w odstawkę, jako niespełniający pokładanych w nim nadziei, przyszedł drugi, testy na koronawirusa dla każdego, wirusolodzy pukają się w głowę bo czegoś takiego nie ma na świecie, oczywiście testy dla osób podejrzanych na zarażenie  koronawirusem, ale nie dla każdego.

Ponieważ rząd i PAD w zasadzie zdali egzamin w tym trudnym czasie, a wg. badań pracowni procent poparcia rośnie zarówno PAD jak i rządowi, opozycja ma nowy przekaz.

Przełożyć wybory prezydenckie? Moim zdaniem nie, jak była powódź tysiąclecia w 1997 r. a zrozpaczeni ludzie zwracali się do ówczesnego premiera tow. Cimoszewicza o pomoc, miał jedną radę trzeba było się ubezpieczyć. To samo w 2010 r. po katastrofie smoleńskiej, gdzie zginął śp. Prezydent Lech Kaczyński i elita kraju, były przesłanki do przesunięcia wyborów, ale ówczesny  Marszałek Sejmu, Brąk, od razu galopem poleciał do Pałacu Prezydenckiego i PO natychmiast zrobiła wybory prezydenckie.

Oczywiście zawsze coś można zrobić lepiej, ale obecny rząd coś robi i dla obywateli i dla przedsiębiorców.

Społeczeństwo pozytywnie przyjęło zapowiadany pakiet pomocy na 212 mld zł, a opozycja głównie PO oprócz obgryzania paznokci i mówienie skuś baba na dziada, dla rządu  ma jedną nadzieję, gdyby wybory prezydenckie były przełożone, to może zdarzyłoby się coś takiego, że kandydat opozycji miałby szanse.

Ale jak patrzę na panią „ wpadkꔄMKB, tęczowego gumofilca, matkobijcy Biedronia, przedstawiciela największej partii opozycyjnej TVN Hołownie czy chłoptasia Bosaka, to wydaje mi się, że żadna z tych postaci nie ma szans z PAD. Wśród tych kandydatów nie ma jakości ani wybitnej postaci.

Mam nadzieję, że wybory odbędą się w przewidzianym terminie, a w połowie kwietnia, dzięki działaniom rządu nastąpi regres zachorowań.

https://wpolityce.pl/polityka/491737-prezydent-tarcza-antykryzysowa-ma-ochronic-gospodarke

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:24)

Komentarze

hephalump napisał:

Jak w obecnej sytuacji złapać władzę na haczyk, z którego nie będzie mogła się zerwać?

Ano żądać czegoś co w ostateczność i tak da wynik wskazujący na to, że władza ta się nie sprawdza lub ma tendencje totalitarne.

- Jak władza nie ulegnie żądaniom i w maju odbędą się wybory prezydenckie to się ją oskarży o nadużycie sytuacji, w której opozycja nie mogla prowadzić kampanii.

- Jak za np. dwa tygodnie lub za miesiąc rząd jednak będzie musiał wprowadzić któryś ze stanów nadzwyczajnych i majowe wybory się nie odbędą to opozycja będzie mogła krzyczeć, że oni już wcześniej się tego domagali.

- Rzad wprowadza stan wątkowy lub stan klęski i... wybory nie mogą się odbyć wcześniej jak 3 miesiące po jego odwołaniu (art. 228 Konstytucji). No i załóżmy, że mamy do końca maja taki stan nadzwyczajny... Tak na krótko, tylko do końca maja. I wybory mamy nie wcześniej jak we wrześniu.

Tylko kto dziś zagwarantuje, że już po 2 miesiącach będzie na tyle bezpiecznie by znieść ograniczenia staniu nadzwyczajnego?

Kto zagwarantuje, ze we wrześniu będzie właściwa atmosfera do przeprowadzenia kampanii i wyborów?

Nikt tego dziś nie wie... Ale opozycja już wie, że jakie by rząd nie przyjął rozwiązanie to i tak będzie miała za co go krytykować.

A tak przy okazji...

Czy w obecnej sytuacji można w zgodzie z Konstytucją przekładać termin wyborów prezydenckich bez uzasadnienia jakim jest wprowadzenie stanu nadzwyczajnego (wyjątkowego lub klęski żywiołowej)?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Romuald Kałwa

#1622283

Opozycja stosuje zasadę, jak nie kijem to pałką, wszystko by uderzyć w PiS i PAD.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1
#1622290

Władza ma tyle instrumentów w ręku, że nie powinna się wdawać w głupie pyskówki z opozycją. Ale jednocześnie powinna publicznie pochwalać konstruktywne wnioski opozycji, które mają "ręce i nogi". A nawet głowę. Ja tych wniosków na razie nie widzę. Ale może będą. TV publiczna powinna krótko i jasno pokazywać manipulacje i dezinformacje opozycji , ale bez histerii. Po męsku - a ludzie nie są głupi. Tylko nie wolno im mydlić oczu. Nawet rolnik spod Konkolewa Dolnego ma swój rozum i do niego także trzeba dotrzeć. Przekazem jasnym i prostym. Jęntelektualiści od siedmiu boleści i tak będą zawsze wywracać każdą rzecz na kilka różnych stron ( jak pies flaka) by dojść do tego samego co wspommniany farmer. Trudne czasy wymagają odwagi ale i rozumu. Jeśli rząd będzie chciał się przypodobać wszystkim  straci wiele. Bo to co podoba się wszystkim to jest tylko orkiestra dęta. A ona nie wygra wyborów i dalszych zmian. Po makiawelicznym "wirusie" trzeba będzie natychmiast po wyborach ( wygranych) uzdrowić Sąd . Nie tylko najwyższy  ale od niego trzeba zacząć  bo ryba śmierdzi zawsze od głowy. Zasada dziel i rządź w wypadku nierozumnej i wściekłej opozycji jest usprawiedliwiona do czasu wyborów. Potem można pozwolić sobie na rycerski parol dla przegranych. I sprawiedliwość dla pokonanych. Nie wcześniej. A najważniejsze nie tracić z oczu społeczeństwa, nie głaskać go pod włos a jak trzeba mówić rzeczy trudne  to mówic to krótko. My Polacy potrafimy się zmobilizować przeciw największemu wrogowi  ale musimy mieć na czele nie barana a lwa. Wtedy jako Naród wygrywamy.

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1622292

Jest takie powiedzenie " psy szczekają, karawana idzie dalej", tak powinien robić PiS.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1622318

Apelowanie o przełożenie wyborów,o wprowadzenie stanu wyjątkowego, plucie na PAD i rząd, rozsiewanie fejków jest cyniczną polityką. Podstawianie nogi rządowi który walczy z epidemią jest draństwem. Apeluję do rządu : robcie swoje.Przypominam pobudzonym zjebom od totalnych i nie tylko, że 5 lat temu też jak co roku była epidemia grypy zmarło kilkaset osób a nikt żadnych wyborów nie odwoływał choć grypa też jest zaraźliwa.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1
#1622332

Niech tu nam wszystkim ktoś wytłumaczy. Dlaczego we Włoszech i Hiszpanii nie ma "błękitnych hełmów", Czerwonego Krzyża, Lekarzy bez Granic, czy innej międzynarodowej organizacji. Przecież prowadzą misje w takich "pomorach". Cały świat patrzy jak Włochy i Hiszpania umierają? Był jakiś apel? Ktoś coś słyszał?

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1622291

Bo może korzystają ze środków, kredytów tych co sobie tego nie życzą. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1622310

Należałoby się spytać lewactwa.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1622319

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

.DYREKTOR SZPITALA W GENUA I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronowirusa:

WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!

„Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi - że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.

Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych.. to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę... ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa.
Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie..

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27447&Itemid=53

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Verita

#1622293

takaś odważna...

 

takaś odważna

nie ludzki proch

wyjedź do Włoch!  

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1622295

Już dawno temu Szekspir powiedział: "W tym szaleństwie jest metoda"...

I tutaj wykorzystanie jednego z wirusów grypy ma sterroryzować całe kontynenty , które padną na kolana i poproszą ( jak skazaniec kata)  o Nowy Rząd Światowy (NWO) . ( Czyli o humanitarny, precyzyjny błysk ostrza).  Który zrobi porządek  ze starszymi i chorymi a młodych owinie wokół orwellowskiej wizji świata. Oczywiście obiecując im "szczastie i dobrobyt" . Stara śpiewka marksistów i lewactwa wszelkiej maści. Kto będzie dzierżył stanowiska w tym NWO od dawna jest przyklepane. Krótko- biedna hołota (prole) nie mają głosu a mają pracować z zaparciem ( dosłownie i w przenośni). By nie wytwarzać za dużo CO2 i innych gazów. Zapiewajłów do tego marszu nie brakuje. (Patrz idole i celebryci - nowa "szlachta " - również jerozolimska).

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-1

Mozets

#1622300

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Plcy zchwycn rządm... pnk njwększ chyb w Plsc. Tcy mądrzy Plcy...tylk gspdrk n dzł...tg Plcy n wdzą? Spr młych frm sę n pdns. Pnędzy w Plsc n m...pnądz płyną z krdytów. PS nkręc zdwln spłczn...l kt zpłc z t? Gspdrk lży. Pndm...t pnk, nc węcj. Zwykły przypdk. Wywd z fchwcm d zkżń, który mów: "T wszystk jst ttlną przsdą" dr Wlfgng Wdrg spkój. Był dptwnym d Bndstg, zsdł jk przwdnczący pdkmsj ds. zdrw w Rdz rpjskj https://tvp.tv/2020/03/19/dr-wlfgngm-wdrg/ Mrk Wlsk z Kln n prśbę Nrdwg nstytt Stdów Strtgcznych prztłmczył wywd z dr Wlfgng’m Wdrgm. N tmt krnvrs śwtwj hstr z nm zwąznj. Szczgóln wżny kmntrz dtyczący rkrdw wyskj lczby zgnów w Włszch. http://dkwsk.pl/ndx.php?ptn=cm_cntnt&tsk=vw&d=27439&tmd=47

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-12
#1622303

diabelski swąd

 

bije od niej diabelski swąd

niech Polska się wali

wirusem zaraża pisiorski rząd!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1622305

Mieszatiel to w więzieniu osobnik, który perfidnie i z rozmysłem skłóca calą celę, a sam stoi z boku i udaje mędrca. Obserwuję ludzi w aptekach, sklepach, kolejkach, na ulicy . Nie spodziewałem się, że będą tak spokojni i zdyscyplinowani. Wchodzą pojedynczo do aptek .   Ba - są nawet o 100% grzeczniejsi. Na ulicach mało ludzi - to posłuch narzucony przez zwykłe radio i TV. Firmowany przez władze. Ludzie  sprawiają wrażenie dojrzałych i spokojnych jak w wypadku zagrożenia wojną. Niebezpieczeństwo osobiste  - procentuje większą solidarnością ogółu. Nie żądają 2 gr reszty i się o nie nie wykłócają. Jak sprzedawca nie ma drobnych groszówek. Twarze poważne i nie ma histerycznych zachowań. To dobrze. Ludzie czują, że marność tego świata jest dotykalna. Klęską byłoby gdyby czasem poczuli się wykorzystani i oszukani. Zmanipulowani dezinformacją i czarnowidztwem.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1622306

takaś odważna...

 

takaś odważna

nie marny proch

wyjedź do Włoch!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1622308

   O czym ty kobieto bredzisz? Widziałaś konwój ciężarówek ze zmarłymi? To dzięki zapobiegliwym zdecydowanym, szybkim działaniom rządu PIS, nie mamy tego co mają Włosi. Gdzie są ci Timermansy, Tuski i inne miernoty Unijne?  Tylko kraje narodowe zadbają o swoich obywateli. Widzę, że czerwona chołota, dalej gra na tych samych skrzypcach, nawet nad grobami zmarłych.

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1622324

I podobną sytuację jak we Włoszech, jeśli nie gorszą, mielibyśmy wkrótce w Polsce, gdyby u włądzy byli totalni debile z totalnej "opozycji", włączając w to nawiedzonych guru z "Konfederacji". 

PS Verita jest wyznawczynią Brauna, spija więc pewnie wszystko co wychodzi z ust jego.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1622344

Ten konwój ciężarówek milszy ci niż konwój śmieciarek wywożących polskie dzieci po aborcjach, w ilości: tróje dzieci dziennie. Policz ile PiS i jego zwolennicy zrobili "dobrego".

Ten rząd umie tylko kłamać, że jest pobożny, katolicki, w czym, już teraz pseudo-katolickie media tylko utwierdzały ogół społeczeństwa.

Jednak oszukani nie są niewinni – w głębi serca podobała się ta opcja. Czy zwykłemu polskiemu katolikowi zależy mocno na obronie życia niewinnych dzieci?
Czasem trochę, czasem nic.
Ważniejsze są pieniądze, drogi, gospodarka, a że posłowie ustawy nie tylko nie chcą podpisać, a nawet czytać, to już jest mniej istotne. I tak szczęście narodu próbowano budować na krwi niewinnych dzieci.

Demoralizacja homo-niepewna też mała rzecz.
Ważne, że emerytury rosną i jest 500+.
Z drugiej strony, to co się działo i nasilało w naszych kościołach było już wręcz obrzydliwe.
Spektakle, koncerty, oklaski niemal na każdej uroczystej Mszy św.
Kpiny z Najświętszego Sakramentu, inwazja nadzwyczajnych szafarzy, coraz rzadsze, aż do niemal całkowitego zaniku przyklękanie przed tabernakulum.

Obecnie niewątpliwie przeżywamy ogromną próbę wiary.

https://przeciwherezjom.wordpress.com/2020/03/21/sluszna-i-konieczna-kara-boza/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27459&Itemid=47

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1622530

Panstwo nie jest odpowiedzialne za morderstwa nienarodzonych dzieci. Dopuszcza wykonanie "aborcji" w trzech logicznych przypadkach:

1. Kiedy ciaza zagraza zyciu kobiety. (np. pozamaciczna)

2. Kiedy dziecko jest nieuleczalnie chore co zagraza jego zyciu - co musi potwierdzic lekarz.

3. Kiedy ciaza jest skutkiem gwaltu - co musi potwierdzic prokurator.

Z tego wynika, ze Panstwo polskie nie namawia do usuwania ciazy, a nawet karze za nielegalne zabojstwo wlasnego dziecka  pobytem w wiezieniu od trzech do osmiu lat.

Prosze wiec zmienic adres i skierowac swoje pretensje do tych wszystkich rozpasanych "macic" i "wargin", ktore domagaja sie prawa do okrutnych morderstw swoich wlasnych dzieci.

I nielegalnie je morduja.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622640

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Potrzebny jest bezwzględny zakaz zabijania nienarodzonych !
Szaleństwem jest zabijać dziecko...bo poczęło się z gwałtu !
Nie wiem kto jest większym szaleńcem państwo, prezydent , Kaczyński czy ty...dopuszczając taką możliwość ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1622669

uchwalac najrozniejsze zakazy na ten temat i stosowac najsurowsze kary za ich przekroczenie, a wsciekle baby beda dalej mordowaly swoje dzieci.

Problem polega na USWIADOMIENIU tych idiotek, ze to nie jest jakas tam "skrobanka", tylko pospolite morderstwo wlasnego dziecka.

Dopoki tego nie zrozumieja setki tysiecy dzieci beda zabijane przez wlasne matki.

I nie ma sie co ludzic, ze jakis administracyjny zakaz to zmieni.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622680

Dlaczego morderców osób dorosłych zamykają do więzienia ...a nie lekarzy czy matki i ew. ojców, którzy je do tego zabójstwa podżegają?

Dlaczego ich nie uświadamiają?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1622690

tez moze spotkac kara od trzech do osmiu lat. Pewnych rzeczy nie zrozumie osoba, ktora zamiast mozgu ma w glowie wode. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622702

Może nawet nie wodę, tylko pustkę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1623008

100 : 100

PS

Z +

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1622705

Dzieki.  :-)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622708

Wielce prawdopodobne to co piszesz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1622320

Rząd jest umiarkowany w ocenie sytuacji. Ciągle powtarzają - i mają rację - że rozwój sytuacji epidemicznej jest trudny do przewidzenia.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1622302

Masz rację, ale czy chorym z nienawiści do obecnej władzy to wytłumaczysz? nie oni oprócz nienawiści wszelkimi sposobami chcą się dorwać do koryta.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2
#1622336

Masz racje. Polska jest zarazona bezinteresowna - wprost altruistyczna, nienawiscia.

Jest to wynik szczucia jednej partii na druga w celu latwiejszego rzadzenia podzielonymi Polakami.

Pozdrawiam.

P.S.

Przeciez to cale PO z dodatkami, nie wykrztusilo do tej pory, zadnej budujacej propozycji, tylko torpedowalo doslownie kazde posuniecie PiSu, bez wgledu na to czy bylo to sluszne, czy nie. Nie jestem sympatykiem PiS, ale to co robi tzw "konstruktywna opozycja" wyglada mi na czysta dywersje.

Mysle, ze PiS akceptuje ten stan rzeczy, poniewaz majac w reku potrzebne ku temu srodki, jeszcze nikogo do tej pory nie ukaralo.

Przyklad - Jachira bezkarnie lzaca najswietsze polskie zawolania, czy inny bohater narodowy wtykajacy polskie symbole w psie odchody i to w swietle kamer!

O bezkarnosci aferzystow nie warto nawet wspominac.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622622

...nie bierze się ze szczucia tylko z niesprawiedliwości i krzywdy, na którą PiS przyzwala, nie pociągając do odpowiedzialności winnych.

To samo dzieje się na Niepoprawnych.

Stalking uprawiany przez bandę idiotów na Rebeliantce często prowadzi w podobnych przypadkach do targnięcia się na życie ofiary...a Gawrion śpi, a reszta czasem beszta...huski szczekają, srają...życzą błogosławieństwa ...a karawana jedzie dalej.
Polacy zatracili elementarne poczucie sprawiedliwości.
To nie PO z dodatkami ponosi największą winę...tylko PiS i prezydent...bo zaniechał wszelkiej kary, boi się? Czego?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1622674

Trudno sie nie zgodzic z powyzsza opinia. Nalezy jenak pamietac przy tym, iz te obie frakcje, czy partie polityczne, reprezentuja interesy obcych, czesto wrogich nam panstw, zamiast myslec o rozwoju Polski.

Co do stalkingu na Rebelintce, trudno winic Gawriona, ktorego nikt nie prosi o interwencje, a obrzydliwe ataki na Rebeliantke nabijaja mu ogladalnosc tej strony.

Szkoda, ze przez to jednoczesnie odstraszaja od Niepoprawnych normalnych ludzi.

Nikt przeciez nie chce w kolko czytac nudnych, a podlych wymyslow, serwowanych nam przez zboczencow umyslowych.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622688

..które trzeba od czasu do czasu czyścić i wywozić gnój ...a nie cieszyć się jego ciepłem, smrodem i nabijaniem oglądalności.
Niedługo wszyscy się zaczadzimy...a gdzie ochrona środowiska? Zaraz Greta się za niego weźmie.
Tych nudnych wypocin nikt nie czyta, mam nadzieję ...tylko oni obydwoje. Rebeliantce dziwię bardziej niż tym idiotom.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1622693

Z jednej strony "ataki" być może "nabijają oglądalność", z drugiej strony albo wymiotło część społeczności NP, albo przeszła ona na drugą stronę księżyca.

Tam, być może, trawi okoliczności, które 13 miesięcy temu zmieniły oblicze Tej Strony, naszej Strony?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1622707

Oczywiscie, ze masz racje. Dokladnie o tym mowilem powyzej. Brak dawnago dobrego towarzystwa. Elig tkwi niewzruszenie, jest p. Katarzyna, czasem zaglada Ewaryst, czasem Jacek.K.M. Gorylisko juz w Niebie, widzialem tu niedawno Kassandre, no i Ty jestes.

Szkoda tylko, ze teraz ton nadaja psychopaci niebezpieczni dla otoczenia.

Gawrion ma problem, bo jezeli wyrzuci lobuzerie, to portal moze upasc, a trzymajac ich, tez moze to nastapic, poniewaz odstraszaja normalnych ludzi.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622869

"Koperta" prof.Grodzki nie pójdzie pomagać kolegom lekarzom chociaż jest specjalistą chorób płuc. Są dwa powody.

Pierwszy że na teraz się nie zarobi dolarów a drugi że musi pilnować "laski" marszałkowskiej

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-3

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1622311

Ten pan pilnuje Laski Marszałkowskiej, ta pani pilnuje laski.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1622322

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1622317

Radzę ci, idź do specjalisty.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-3
#1622321

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1622342

Ty się odteleptaj kaczym chodem od tego "państwa z tektury". Po co tu siedzisz? Środków ochronnych nie ma! A Ty nie masz pieczęci Boga Żywego na czole. Gdybyś ją miał - inaczej byś postępował!

Pewnie w Niemczech albo w Rosji byłoby Ci lepiej, bezpieczniej, zdrowiej! Wśród swoich!

Szukaj szczęścia gdzie indziej, bo twoje wypociny na blogu to "naprawdę dobra satyra".

Teraz, za sam nick, jeśli Cię zobaczę - będziesz miał u mnie minus, bez komentarza. Sięgasz poziomu Verity, Ona też ma u mnie gwarantowane minusy za nick.

Ukłony,

 

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1622325

Idiotów nie sieją sami się rodzą.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1622327

A ja mam wrażenie, że nasi rządzący mają podwójną robotę.
Muszą walczyć z koronawirusem i z tępą opozycją.
Na szczęście dają radę.

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-1
#1622333

Nikomu źle nigdy nie życzyłem.Teraz zmieniłem zdanie.Ty jesteś zwykłym gnojem nie wartym splunięcia ci w ryja.
Ale i na takie wszy przyjdzie czas rozliczenia.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-5

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1622328

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1622345

Cieszmy się z kolejnego dnia,który daje nam Bóg.Czyńmy dobrze,miłujmy swoich bliźnich.Modlitwa wskazana za chorych i niosących pomoc

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-1
#1622331

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Krzywousty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Od teraz nie wierzę w nic co jest mówione w oficjalnych mediach. W nic.

Cały czas, 24 godziny na dobę słyszę jak wszystko sprawnie przebiega. Informacja o koronowirusie dostępna pod numerami... Państwo panuję nad sytuacją a Orlen obniża cene benzyny by pomóc Polakom kiedy... cena ropy na rynku runęła na łeb. Amerykanom nikt nie pomaga a ceny spadły bardziej niż w Polsce.

I to wszystko tak naprawdę?

4 dni temu zmarła w Polsce matka mojej żony. Mieszkała samotnie. Nie miała w Polsce bliskiej rodziny. My w tym czasie jesteśmy w USA. Jednocześnie właśnie zawieszono loty do Polski. Udostępniono przelot LOTem w jedną stronę choć wcale nie wygląda to tak jak mówi rząd. Loty nie są codziennie i jedynie z nielicznych miejscowości. Należy się zapisywać bez natychmiastowego potwierdzenia że się poleci. A pogrzeb nie czeka. Masz 3 dni. O powrocie do domu (do USA) nawet się nie wspomina bo też nic nie lata.

Oboje jesteśmy zdrowi. Mieliśmy skorzystać z akcji "LOT_do_domu" i za dwa dni lecieć (jutro lotów nie ma)? Przecież kwarantanna. Czy w przypadku śmierci członka najbliższej rodziny przylatujący dostał by pozwolenie zajęcia się pogrzebem lub przynajmniej w nim wzięcia udziału?

 Nie my jedni znaleźliśmy się w takiej sytuacji. Takich przypadków już wiem że jest masa. A informacji na ten temat nawet teraz nie ma żadnej. Nie jest na liście zwolnionych z obowiązkowej kwarantanny nawet jeśli nie ma się symptomów. Więc co? Zaryzykować i lecieć? I złamać kwarantannę która może nas obowiązuje a może nie...

Jest po gdzinie 16 w Polsce więc urzędnicy nie pracują. Skąd się dowiedzieć? Acha, słynne całodobowe numery udzielające informacji. Naprawdę? Zaczynają się od 800 więc nie są dostępne spoza Polski. Wysyłam email do kilku rządowych organizacji w tym ministerstwo zdrowia i ministerstwa spraw zagranicznych - działów odpowiedzialnych za koordynację kwesti koronowirusa.

Wszystko to 4 dni temu. Do dzisiaj nikt nie raczył odpisać mimo że są to orgaznizacje rządowe. Znacznie później okazało sie że oni też nie mają pojęcia... Ostatecznie nie polecieliśmy. Pogrzeb odbył się dzisiaj rano. Żona wciąż jest w szoku. Polski rząd w samouwielbieniu.  Radzą sobie z kryzysem najlepiej na świecie. Po prostu mistrzostwo.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-12
#1622348

A kim ty jesteś, że się domagasz odpowiedzi dla ciebie?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1622350

Trzeba było z tym zwrócić się do rządu amerykańskiego, na pewno podstawił by natychmiast specjalny samolot.  

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

jan patmo

#1622352

Trump zawiesił loty przez Atlantyk, ale to PiS jest odpowiedzialny.... Ręce opadają.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1622356

Jacy wy wszyscy jesteście beznadziejni... Nawet nie jesteście w stanie pojąć o czym ktoś pisze. 

Nie piszę o zawieszeniu lotów, tylko o totalnym zaniedbaniu rzetelnej i dostępnej informacji, nieprzewidzeniu podstawowych i oczywistych rzeczy (pomijam to że zapomniano że ludzie umierają, ale zapomnienie o tym że obcokrajowcy muszą jakoś przez Polske wrócić do siebie?),  dezorganizacji i wciskaniu ludziom 24 godziny na dobę papki o tym jacy jesteśmy wspaniali. Nie o locie pisałem bo ostatecznie można było przylecieć do Niemiec a stamtąd samochodem. Pisałem o braku informacji o kwarantannie w konkretnym przypadku, a co gorsza - olewanie zwykłego obywatela jak to miało miejsce w czasach minionych. 

Napisałem o kompletnej ignorancji urzędników najwyższego szczebla która kosztuje obywatela wiele cierpień i kosztów. Ignorancji urzędników ministerialnych właśnie za to odpowiedzialnytch, udzielających w końcu odpowiedzi że... "no tak, oczywiście, w tej sytuacji kwarantanna winna być odroczona, ale my nie mamy pewności, nie mamy na tę chwilę wytycznych, skontaktujemy się..." i oczywiscie żadnego kontaktu. Żadnego.

Podawaniu numerów telefonów pod które należy dzwonić, a które to numery nie są dostępne z zagranicy. 

Tak... najlepiej przylecieć i sprawdzić osobiście czy dostanie się pozwolenie wyjazdu na pogrzeb czy dopiero za... 2 tygodnie...

I ty mi z Trumpem wyskakujesz? Jak jakiś urażony szczeniak któremu ktoś zabawkę popsuł?

Istnieje bardzo proste, sprawdzone rozwiązanie dla wystkich przypadków których rzeczywiście nie da się do końca przewidzieć bo życie pisze skomplikowane scenariusze. Powinno być ono również wdrożone. Ale widzę że nie ma sensu nawet go przedstawiać. Po co? Przecież wszystko tak pięknie idzie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1622376

Współczuję Państwu z powodu śmierci najbliższej osoby, ale oczekiwania Państwa, co do możliwości przylotu na pogrzeb bliskiej osoby do Polski z USA w obecnej sytuacji były nierealne, choćby z powodu całkowitego zawieszenia ruchu lotniczego. Ponadto wszyscy powracający do Polski w ramach programu LOTdoDomu muszą przejść 14. dniową kwarantannę, za której złamanie podniesiono karę z 5 do 30 tysięcy zł. 

PS Na pewno wiele osób pomodli się za duszę zmarłej. Proszę podać jej imię.

Pozdrawiam 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1622405

Nigdzie nie moge znalezc informacji o podniesieniu kary za opuszczenie kwarantanny do 30 tysiecy zlotych. Prosze podac zrodlo, poniewaz ta suma diametralnie zmienia istote dzialan panstwa w kierunku "pomocy" dla zagrozonych.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622637

Contra vim mortis non est medicamen in hortis

Nic tego nie zmieni!

Współczuję serdecznie i rozumiem ból po utracie Matki! Teraz jest czas opłakiwania. Ci z nas, którzy chcą i potrafią - modlą się w Państwa intencji. 

Ale - czy w związku z tym - należy "dokopywać" Polsce i rządzącym?

Właśnie w duńskiej TV pokazano reportaż z USA o przekraczaniu granicy pomiędzy stanami. I mówił to polski kierowca - oczekiwanie na przejazd trwa ~18 godzin, bez toalet, bez żadnej pomocy socjalnej... Ten kierowca nie oceniał jednak Stanów jako "państwa z dykty" ani też - nie odnosił się do tamtejszego Rządu.  Z pewnością - nie był teraz boleśnie doświadczony.

Chociaż - ból może tłumaczyć mniej racjonale zachowania, ale podobno brak racjonalizmu jest typowy dla...

Pozwolę sobie nie kończyć zdania.

Jeszcze raz - wyrazy współczucia,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1622769

Uważasz, że w USA lepiej zdają egzamin w czasie pandemii ???? Gratuluję dobrego samopoczucia. Z powodu śmierci Matki, składam wyrazy współczucia. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie. a światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki wieków Amen.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1622394

 

"Uważasz, że w USA lepiej zdają egzamin w czasie pandemii ???? Gratuluję dobrego samopoczucia."

Nie wiem czy lepiej, ale Nathanian napisal, ze  "Tym razem w obliczu koronawirusa przezydent Trump zdecydował wysłać czeki do ludzi. Każdy ma dostać 1200$ oraz co ciekawe 500+ czyli pięć stówek na dziecko. Dobre i to."

Czyli z pomocy panstwa beda korzystali konkretni ludzie - wlasciciele malych biznesow, a nie banki. 

Pozyczki bankowe i przerwa w oplatach, ktore pozniej trzeba bedzie splacac, skumulowane przez czas ulgi, to nie jest pomoc dla czlowieka przezywajacego kryzys finansowy. 

Prezydent Trump wsparl ludzi, nasz prezydent wsparl banki.

Gratuluje dobreg samopoczucia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622481

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Niech pociechą Wam będzie fakt, że żyjecie w prawdzie, że nie fantazjujecie i nie oszukujecie samych siebie oraz innych ...jaki to wspaniały mamy rząd i prezydenta, najlepszego na świecie.
A Polska - to kraj mlekiem i miodem płynący i na dodatek pachnący żywicą.

Większość Polaków utraciła kontakt z rzeczywistością.
To dopiero bólów ból.

Pozdrawiam z wyrazami współczucia

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-13

Verita

#1622360

Podobna, choć nie tak drastyczna historia: wśród moich najbliższych przyjaciół: syn w Stanach, poważnie chora Matka 70+ w Polsce. Syn usiłuje zamówić zakupy online dla Matki. Jak myślicie - wykonalne? Banalnie proste? Są pieniądze, lista zakupów,  - ale rzecz do zrealizowania w terminie niedorzecznie odległym. Tak się ma rzeczywistość do propagandy sukcesu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1622361

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

z P p zmch smlnskm,zrszt c d Smlnsk t PS tz DLJ zdj gzmn jks n mz zdc. N czym m nby plgc tn nby zdny gzmn? n tym z z pzn zrgwl, wlscw z prmdytcj wpszcl d Plsk zkrznych ldz? mz zdl gzmn jk wysll d Wlch Grckg z bstw by wcj swrzg wrs zmprtwc b Plcy jks prn n mrn? Jdnym slwm zdnym gzmn mzn bdz npsc z rk b t dpr pcztk pdm Plsk jst n tylk krjm bdnym l nrzdm st, wlscw smrzdm.
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10
#1622387

Sluszne uwagi. O zdanym egzaminie bedzie mozna powiedziec dopiero po zakonczeniu epidemi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622465

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...w cn tg dl kg prcj , zdł cągl spsj sę n mdl. Szrzy pnkę strch współprcjąc z S. fcr wywd Sctt Bnntt: Krn wrs t mrykńsk prcj wjny psychlgcznj rzpczętą przz Stny Zjdnczn w cl szrzn strch, pnk prlż w chńskj gspdrc. Pmętjc, ż kryt Pństw Zchd S dyspnj pwdzą szczpnk wytwrznych przz wl tych dżych frm frmctycznych, któr t szczpnk n rbą nc pz wyrządznm wększj szkdy brdzj rktwórczym słbnm rgnzm ldzkg w clch zrbkwych kspltcyjnych. http://www.bbl.cm/?p=112772 http://dkwsk.pl/ndx.php?ptn=cm_cntnt&tsk=vw&d=27455&tmd=47

Verita

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-11
#1622513

Wprost nie chce sie wierzyc, ze tragedia, ktora dotknela Krzywoustego, mogla sie tu spotkac z takim zbydlenceniem. Ci ludzie nie maja w sobie krzyny ludzkich odczuc. To bestie w ludzkiej skorze. Drwic z czyjegos nieszczescia moga tylko osobnicy na poziomie obozowego kapo, albo zawodowego kata. 

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622496

 A nie przyszło ci do głowy, że to Krzywousty, dobrze wiedząc, iż sprawa przyjazdu na pogrzeb była nierealna, wykorzystał osobistą tragedię do tego by przywalić PIS-owi. Przecież nawet gdyby jakimś cudem udało się chcącym wziąć udział w pogrzebie przylecieć do Polski, to musieliby przejść 14. dniowa kwarantannę, za której złamanie kara obecnie wynosi 30 tys zł. Równie dobrze mógł się domagać załatwienia przelotu do Polski od rządu amerykańskiego. Tylko dlaczego tego nie zrobił? Oto jest pytanie! Bo w obecnej sytuacji urzędnicy amerykańscy uznaliby go za niespełna rozumu.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1622505

On bazowal na informacjach o mozliwosci przylotu do Polski. Zawiodl sie. Chcial sie dowiedziec, czy bedzie mogl uzyskac zwolnienie z kwarantanny. Nic z tego. (30 tys zlotych kary za opuszczenie miejsca kwarantanny, gdy nie mialo sie kontaktu z innym czlowiekiem, uwazam za terror finansowy - wystepujacy coraz czesciej w Polsce.) Dlatego czlowiek mogl sie zdenerwowac. O powrocie do USA tez nic nie widzial. USA podobnie jak Polska tylko przyjmuje swoich obywateli, a nie udziela im pomocy w opuszczaniu USA.  

Dlatego propozycje, by poprosil wladze US o samolot, uwazam jako drwine z czlowieka w nieszczesciu.

Dobrze, ze jasno wyjasniles przepisy obowiazujace w Polsce. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622528

żal, że coś takiego stukać litery potrafi

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1622363

te dwie powyżej to kretynki czy tylko stare  idiotki

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-7

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1622367

Ten poniżej (Ryan) też.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1622379

Biorąc statystycznie - harcująca grupka dominuje o każdej porze dnia i nocy, dusząc-dławiąc każdą sensowną dyskusję. Nawet najmniejszy strumyczek klarownej myśli zamieniają w cuchnący ściek. Widać niektórym wolno więcej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1623006

Mozets pisze o tym jak zadaniowcy rozmydlają kulturę łacińską.
Wielu z komentatorów miast wygarnąć im jednostronność i zawężanie pola dyskusji punktuja sowicie.
Pracują w grupie, gdzie popieraja sie nawzajem.
To jest tzw. ławeczka Niepoprawnych...lub czterech pancernych i pies.
Zawsze są silni ,zwarci i gotowi.

Na innych portalach ich tępią. Tu są hołubieni...by nie powiedzieć, że gawrion ich kocha.

https://niepoprawni.pl/comment/1622972#comment-1622972

Przy okazji przypominam 25 zasad dezinformacji.

https://gloria.tv/post/rfPHhtQWqtcH4BJtjhANQE96y

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1623020

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

nie tylko na wirusa ale i na raka. Felczerzdyni zaleca bantustan nawet na uwiąd starczy.
Skoro już o uwiądzie, to zachodnie lupanary bankrutują i radykalnie opuściły ceny bo wolno tylko na wynos - nie to żebym reklamował ale alfonsi poważnie apelują o wsparcie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-13
#1622382

Ludzie cierpią, umierają, a te cyniczne głąby na dowcip się silą. Siermięga...

Swoją drogą - ciekawe, gdzie Owsiak "Lew Północy" zaszył siebie i zabunkrował kasę... coś tam ostatnio marudził, by wolontariusze ruszyli na pomoc potrzebującym, ale nie było to wezwanie: "Za mną!" Kasy też nie zaoferował. Nie te czasy panie Owsiak, że wrzaśniesz - a tabuny dzieci ruszą na twoje wezwanie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1622390

antypolska swołocz...

 

antypolska swołocz

spieniona strzyga

nienawiścią do Polski

wściekle rzyga

 

PS Czyli Verita, markowa i wilk na kacapy. 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

jan patmo

#1622402

Witam w dobrym towarzystwie :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1622428

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bardzo mi miło. Oby nas było jak najwięcej !
Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze nie utracili kontaktu z rzeczywistością.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-13

Verita

#1622430

Żeby tak jeszcze PAD sprawił, by ZUS wypłacał zaległe świadczenia osobom niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Mojej córce zalegają ze wsparciem od października 2019. W grudniu 2019 komisja przyznała świadczenie z wyrównaniem właśnie od października.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Być, czy nie być Polakiem?
To nie jest właściwe pytanie.
Być dobrym Polakiem!
Oto właściwa odpowiedź.

#1622635

Wprowadzone przepisy umożliwiają zablokowanie Internetu, zakaz używania gotówki, zakaz prowadzenia określonej działalności gospodarczej.

Od wprowadzenia ustawy z 2 marca już nie mamy praw obywatelskich, które nie byłyby zagrożone przez wszechwładzę urzędników.
Wszystko oczywiście dla naszego dobra. Tak w ciągu 30 lat zatoczyliśmy krąg i znów obudziliśmy się w państwie demokracji ludowej, gdzie o wszystkim decyduje nomenklatura.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27464&Itemid=47

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-10

Verita

#1622678

Jak narazie, dla Ciebie nic się nie zmieniło pod "dyktaturą PIS", jak jątrzyłaś, tak nadal masz możliwości wypisywania tych niegodziwości nadal...i nikt po Ciebie o 6.00 rano nie zapukał do drzwi, jak to uczyniono za panowania "szoguna".

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1622787

Zawsze znajdzie się taka osoba jak ta pani, która w towarzystwie puści flatusa i zanieczyści powietrze, niestety.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1623004

Verita, nie pleć bzdur o odebranych prawach i porównywaniu do "demokracji ludowej". Nie masz o tym pojęcia, a za [ierwszy swój wpis juz byś siedziała. Wieć ogarnij się, kup sobie olej i nalej do łba.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Skorpion48

#1622813

"Wprowadzone przepisy umożliwiają zablokowanie Internetu, zakaz używania gotówki, zakaz prowadzenia określonej działalności gospodarczej." 

Czytajac Ustawe z 2 marca, nie moge znalezc nic na temat blokowania internetu i zakazu uzywania gotowki. Zakaz prowadzenia widowisk, imprez sportowych, barow itp, wprowadzony byl, o ile sie nie myle, wczesniej. Masz racje mowiac o wprost karygodnej wszechwladzy urzednikow, ale to trwa od lat i  marcowa Ustawa tu nic nie zmienia.

Gdybys byla uprzejma znalezc ustep tej Ustawy, mowiacy o blokowaniu internetu i zakazie uzywania gotowki, bylbym wdzieczny.

http://orka.sejm.gov.pl/proc9.nsf/ustawy/265_u.htm

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1622857

Jakim lemingiem trzeba być aby napisać, że rząd i Prezydent zdali egzamin w walce z koronawirusem, skoro jesteśmy dopiero w środku (a moze na początku) tej walki? Ludzie weźcie zdejmijcie te klapki z uszu (bo z oczu to juz pewnie sie u was nie da).

Nie bez kozery nie chcą przełożyć wyborów, bo boją się, że społeczeństwo w końcu się wkur...i, po tym ich "zdanym egzaminie".

Nie twierdze, że PO czy jakaś inna partia zrobiłyby to lepiej ale nie bredźcie, ze jest dobrze, bo jest tragedia, a sami z rządu mówią, ze będzie jeszcze gorzej.

Pakiet "tarczy" tak oczekiwany z niecierpliwością przez społeczeństwo, wprowadzają w ślimaczym tempie (a potrafia nie takie ustawy w ciagu jednego dnia wprowadzić jak chcą) - poza tym ciagle nie wiadomo co w końcu będzie w tym pakiecie, a przedsiębiorcy czekają i nie wiedzą, czy zawieszać działalność gospodarczą, bo każdy dzień to dla nich straty, czy czekać na ten pakiet. Żenada.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1622987

Konrad Berkowicz ujmuje rzecz jasno.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1623000

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Przeciw nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Trzeba być ślepym, głuchym i bezmózgim, żeby taką bzdurę napisać. No, ewentualnie płatnym bezmózgim propagandystą obecnego nierządu i prezesowskiego długoPiSa.

Ta decyzja najlepiej pokazuje jak chaotyczne są działania w walce z wirusem. Najpierw pozwolono zarówno pracującym za granicą jak i kierowcom TIR - ów (których sytuacja jest wyjątkowo trudna) wjeżdżać i wyjeżdżać bez kwarantanny (wielu rozsądnych i tak na własną rękę izolowało się od rodziny będąc w domu), a teraz jednak nie. Co rusz coś nowego. Najpierw LOT do domu za kasę pasażerów i tysiące ludzi zapłaciło, później po rozum do głowy i jednak bilety za środki unijne. Najpierw można bez kwarantanny, później jednak z kwarantanna. A co z zagranicznymi kierowcami z dostawami? A czy przykłady zachorowań ludzi, którzy będąc we wspólnym gospodarstwie z osobą objętą kwarantanną a sami objęci nią nie są, więc wychodzą do pracy czy sklepów w końcu też czegoś nauczą? Kiedy Ci ludzie dostaną prawo do pozostania w domu na zasadach podobnych do osób objętych kwarantanną? Dziś biorą urlopy bo pracę zdalną nie każdy mieć może, lub - idą do pracy.. Inni - niefrasobliwie i nieświadomie do sklepów itp. Czy zasad nie można ustalić od razu tylko być mądrym po szkodzie? 20.lutego we Włoszech do szpitala trafił pacjent zero. Czy w lutym ktoś w Agencji Rezerw Materiałowych zamówił maski, przyłbice, środki odkażające? Chyba nie, bo prezesa agencji wywalili w ubiegłym tygodniu. A za burdel na granicach kto odpowie? I ludzi z rodzinami w kilkudziesięciogodzinnych korkach bo dopiero po kilku dniach ktoś wpadł na oddzielenie ruchu towarowego od osobowych. I sobie przypomniał o tranzycie jak Litwini zablokowali przejście. Przykłady można mnożyć. Nawet pani z Czapur. która umarła jako pierwsza, na początku nie została zakwalifikowana do zakaźnego szpitala. I nieświadomie naraziła personel i innych chorych (pielęgniarkę zaraziła) z Puszczykowa. "Bo takie były procedury"? A teraz co rusz są nowe? Bo w lutym nikt nie wiedział? Co oni CNN nie oglądali?

Z innej beczki.
Związek Przedsiębiorców i Pracodawców od początków kryzysu związanego z epidemią koronawirusa apeluje o rozwiązania wspierające płynność przedsiębiorców. Niestety, narzędzia adresujące w Tarczy Antykryzysowej brak płynności finansowej, której już dziś doświadczają polskie firmy, nie są wystarczające. Zachowanie płynności to nie tylko problem firm. W tym tygodniu przedsiębiorcy muszą zdecydować, czy stać ich na przedłużanie umów o pracę. Brak bieżących środków finansowych w firmach, bez perspektywy szybkiego wsparcia ze strony państwa, niestety ułatwi im tą decyzję. Mówimy dziś o setkach tysięcy zagrożonych miejsc pracy, o całych rodzinach pozbawionych środków do życia.
ZPP apeluje o natychmiastowe wdrożenie prostych i tanich instrumentów finansowych zapewniających dostęp do pieniędzy możliwie najszerszej rzeszy przedsiębiorców. Rekomendujemy powszechne wdrożenie dostępnego dla wszystkich przedsiębiorców rozwiązania w postaci gwarantowanego przez Skarb Państwa kredytu obrotowego w rachunku firmowym na pokrycie kosztów stałych, w tym należności publicznoprawnych.

A to tylko niektóre przykłady "zdanego" egzaminu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

Przeciw

#1623140

....sczczepień oraz skorumpowana medycyna polityczna na usługach rządów.
Za rok wprowadzą powszechne szczepionki!
Nie dostaniesz prawa jazdy, ograniczą twoją wolność całkowicie jeżeli się nie zaszczepisz.
Nawet krach gospodarczy nie jest im straszny...koncerny farmaceutyczne pokryją straty i jeszcze na tym zarobią...rząd i politycy.

Dr Shiva wRealu24!

https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo

„Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem.” - George Orwell.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1623143

Wszystkim, którzy - ubocznie - przy okazji tej notki wypowiedzieli się na temat okropnego stalkingu, któremu jestem poddana od około roku  ze strony kilku osób (przede wszystkim dwóch), bardzo serdecznie dziękuję za wyrazy solidarności i wsparcia.

Nie będę się ustosunkowywać do szczegółów napaści personalnych na mnie, gdyż notka jest poświęcona ważnej kwestii państwowej i nie chcę skierowywać uwagi na boczny tor, ale jeszcze raz serdecznie dziękuję osobom, które negatywnie oceniają stalking.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1623145