Tacy kandydaci to znieważenie Urzędu Prezydenta RP.

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Każdy, kto zastanawia się nad ewentualnym kandydatem na kandydata, powinien najpierw się zastanowić i dokonać pewnej symulacji umysłowej.

Otóż prezydent państwa, oczywiście poważny prezydent poważnego państwa, musi się spotykać z innymi głowami państwa i rozmawiać z nimi., zarówno w sytuacjach formalnych jak i nieformalnych. Jak sobie przypominamy, choć niektórzy będą woleli sobie tego nie przypominać, Bronisław Komorowski nie był poważnym prezydentem poważnego państwa czego dowiodły jego zachowania w kontaktach na szczeblu międzynarodowym, 

Tak więc każdy powinien sobie zadać pytanie, jak sobie prezydent poradzi w rozmowach nie tylko ściśle politycznych, ale również w rozmowach poza protokołem dyplomatycznym, które są również ważne, bo pozwalają nawiązać bliższy kontakt nie tylko z reprezentantem urzedu lecz z normalnym człowiekiem.

Jak w spotkaniach z Donaldem Trumpem, kontaktach z prezydentem Erdoganem czy Macronem poradziliby sobie pani Małgorzata Kidawa-Błóńska czy Kosiniak-Kamysz ? Pana Biedronia nie wymieniam , bo ten blog nie ma charakteru kabaretowego.

Jak może być kandydatem ktoś, kto krytykuje Kaczyńskiego za to, że najbardziej zależy mu na Polsce ?

Każdy popierający takiego czy innego kandydata muusi zastanowić się, czy przez taką decyzję nie robi z siebie i innych współobywateli idioty, bo w tym przypadku to obciach na skalę światową.

Ale nie tylko o obciach tu chodzi, tu mamy do czynienia ze znieważeniem Urzędu Prezydenta, a z pewnością da się to powiedzieć o kandydaturze pana Biedronia. Należy się zastanowić czy nie mamy tu tak naprawdę do czynienia z aktem celowego niszczenia autorytetu instytucji państwa polskiego. Przetestowano ten zabieg na mniejszym urzędzie w Słupsku, teraz testuje się wszystkich Polaków. Za coś takiego nie karałbym ćwiartowaniem żywcem, ale baty na rynku to byłyby akurat w sam raz. 

Ludzie, przecież ci dywersanci robią z was durniów w biały dzień. I proszę nie zwalać tego na demokrację, bo to są działania wbrew regułom demokracji, na które sami pozwalacie. Tego typu skandaliczne działania wymagają zdecydowanego przeciwdziałania.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

na ocenę krytykującą mowę nienawiści, cyt. "...nie karałbym ćwiartowaniem żywcem, ale baty na rynku to byłyby akurat w sam raz." koniec cytatu. Z drugiej zaś strony, przywykłem do tego, że słuszne wnioski są określane "mową nienawiści" , a spostrzegawczość i zdrowy rozsądek są awansowane na "antysemityzm".
Poza tym "Tłusty Czwartek" jest super!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1619260

Ćwiartowanie za znieważenie majestatu Rzeczypospolitej uznałem za przesadne, ale baty to właścia kara, szczególnie gdy mamy do czynienia z recydywą i ustawicznym naruszaniem konstytucji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1619278

  Witam! Wielu ojców tej zdrady narodowej, to gangrena  komunistycznych pachołków, morderców Patriotów Polskich. Polskie Państwo przyszłego prawa, powinno się zastanowić , jak wykonać wyroki z lat wcześniejszych praworządnych sądów Armii Krajowej z lat Wojny i kolaboracji w 100% stwierdzonej. Penalizacja prawa, doprowadzi do samosądów, a na to raczej nie powinno być zgody. Mówię raczej,  że doznając niewyobrażalnych, trudno mysleć...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1619323

Ta chwila gdy dostałeś pierwszą w życiu pracę za 7,50 zł na godzinę.

Kidawa też miała rozdawać pączki, ale Kierwiński wszystkie talony partyjne ukradł i został tylko voucher na trzy jagodzianki.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619268

 Kierwiński i  Nitras założyli dzisiaj wewnętrzną koalicję w Platformie Obywatelskiej. Nitras zbiera tylko puder z pączków, Kierwiński zjada zaś całą resztę.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1619284

   Witaj! Po mimo upływu trochę latek, chciałbym z nimi porozmawiać sam na sam. Mogą  być we dwójkę. To, te, sowieckie psy, jak zawsze próbują. Bardzo się dziwię, że Warszawiacy Pozwolili na KODowców i parady zboków. Na Podhalu zgubiliby koła i sukienki, nie mówiąc o renowacji uzębienia.. Mamy wielu pasjonatów i zawodników  MMA, ale prawda, chociaż, ja dalej weteran boksu, a syn zawodowo king- box na Europe, Syn, trener też kiedyś naszej reprezentacji krajowej młodzieżówki, ale rodzinne priorytety ( Choroba przypadkowa w rodzinie).trochę zmieniły nasze wartości. dodam wspomnienia. taki Katowicki uśmiech, bo wiele lat tam mieszkałem. Rodzinnie Wadowice i Kremówki Pawła dalej podają. Kłaniam się Państwu, jednak wracając do Polski. Naród Polski doznał haniebnych krzywd od Rosjan i Niemiec Więc próby  wybielania rodzą słuszną agresję.  POzdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1619324

kandydatów, którzy znają angielski lepiej od Dudy, który boi się jak ognia debaty z nimi. Są to, K. Bosak i M. Piotrowski.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1619331

Nie wymieniłem z oczywistego powodu, o którym w tytule,. Jasne ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1619342

Kidawa-Błońska chce cofnąć reformę sądownictwa: "Wszystkie ustawy w dzień". [sic!]

Ta załgana kretynka o rozumku Kubusia Puchatka m.in. stwierdza, że:

           "Pierwsze moje inicjatywy ustawodawcze jako prezydenta będą dotyczyć wymiaru sprawiedliwości, zaprzysięgnę też wszystkich sędziów TK wybranych zgodnie z konstytucją"

- mówiła w poniedziałek Małgorzata Kidawa-Błońska na spotkaniu w Piasecznie. Opowiedziała się też przeciw religii w szkołach.

Więcej na: https://wpolityce.pl/polityka/488439-rozmarzyla-sie-o-wygranej-kidawa-blonska-chce-cofac-reformy

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1619742