Małgorzata Kidawa-Błońska bez promptera...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

W wywiadzie dla TVN kandydatka totalnej opozycji PO-KO Pani M. Kidawa-Błońska raczyła była powiedzieć: "Jak wiemy, Jarosławowi Kaczyńskiemu nie zależy na świecie, na Europie. Jemu zależy tylko na Polsce" [1], [2], [3].

 

Wydaje mi się, że totalna opozycja winna zabronić Pani Małgorzacie udzielania jakichkolwiek wywiadów na żywo, bez promptera. Jej inteligencja jest zaiste porażająca, tyle tylko, że w zdecydowanie negatywnym sensie.

 

Czy mi to przeszkadza? Absolutnie nie... Niech Pani Kandydatka mówi bez podpowiedzi jak najczęściej... wtedy to po każdej z nich Pan Prezydent Andrzej Duda zapewne będzie otwierał kolejnego szampana...

 

Tedy radzę Panu Prezydentowi zakup dużego zapasu tegoż wina i zapewne będzie to duża oszczędność środków przeznaczonych na kampanię wyborczą. Niech się rozsiądzie w fotelu i czeka na swoją kampanię wyborczą w wykonaniu... Pani Kidawy-Błońskiej. Więcej nie potrzeba :).

 

Gratuluję PO-KO takiej Kandydatki na Prezydentową... Jest jeszcze "bardziej inteligentna" niż słynny "bigosowanista i szogunonanista" Bronisław Komorowski.

 

Doprawdy nic tylko się cieszyć i zastanawiać co też Ona jeszcze wyartykułuje w czasie kampanii wyborczej a przecież to dopiero jej początek.

 

Powyższe wydaje się nawet śmieszne, ale jednak smutne, bardzo smutne... w kontekście oceny intelektualnej naszej totalnej opozycji... Jest kompromitująca i uwłaczająca dla naszych rodaków. Naprawdę Polska i Polacy zasługują na coś więcej...

 

[1] ]]>https://wpolityce.pl/polityka/483384-kidawa-blonska-zarzuca-kaczynskiemu-ze-zalezy-mu-na-polsce]]>

[2] ]]>https://twitter.com/MarzenaPaczuska/status/1219745839461150720?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwpolityce.pl%2Fpolityka%2F483384-kidawa-blonska-zarzuca-kaczynskiemu-ze-zalezy-mu-na-polsce]]>

[3] ]]>https://twitter.com/i/status/1219745839461150720]]>

 

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]> kjahog@gmail.com

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (18 głosów)

Komentarze

Lepszej laurki nie mogła wystawić Jarosławowi Kaczyńskiemu!

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

jan patmo

#1615862

Ona naprawdę niczego nie ogarnia... a poza tym to jest tylko potwierdzeniem, że PO-KO to nie jest partia polska, ale obca nam Polakom i Polsce. 

Pozdrawiam

 

Vote up!
13
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1615864

Jak się kłamie, tak jak Kidawa-Błońska... rano, w południe, wieczorem, w nocy, i działa świadomie w interesie obcych, ze szkodą dla Polski i Polaków, to wcześniej czy później w takich nadętych ustach musiało to zabrzmieć jako wielki zarzut w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

jan patmo

#1615867

POKO na kursie i ścieżce. 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1615907

Masz racje. Ta pani, razem z Klaudia Jachira, to sa wybitne przedstawicielki polskiej nowoczesnej dyplomacji. Az sie nie chce wierzyc, ze taki chlam ludzki zasiada w sejmie i ma wplyw na przyszlosc naszego kraju.

Vote up!
9
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1615950

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Młgrzt Kdw-Błńsk t mł mż jkś tty w 18 rk życ, l n dzś, 45 lt późnj. Młgrzt Kdw-Błńsk t n jst prblm. Prblmm jst wynlzk Jrsłw Kczyńskg ndrzj Dd który ms być zntrlzwny b Plsk n prztrzym "rszczń 447". T nstępn kmprmtcj. Dzsj sę ppsł tk: "Lst ndrzj Ddy Dzś w zgrncznych mdch, m.n. frncskm "L Fgr", nmckm "D Wlt", mrykńskm "Wshngtn Pst", pblkwn lst ndrzj Ddy. Przydnt wzyw w nm, by pmęć Zgłdz ngdy n mrł. "Prwd Hlkśc n mż mrzć. N wln jj znksztłcć nstrmntlzwć dl jkchklwk mtywów" - pdkrśl Dd." pmrdwnych Plkch ngdy tk n npsł d śwtwj prsy. Zpmętjc t! Hcp w Yd Vshm z dzłm Ptn t jst nscnzcj pd Ddę. czywśc Nsz Przydnt wcl sę n przbdzł, tylk ZSTŁ WYBDZNY, b wybry z 4 msąc. ZSTŁ WYBDZNY by znw zwść Plków n kljn 5 lt. ZSTŁ WYBDZNY ZSTŁ WYBDZNY ZSTŁ WYBDZNY ZSTŁ WYBDZNY … ZSTŁ WYBDZNY Zpmętjc t! _____________________________________ d dzsj kżdy!, kżdy jdn zdrw myślący Plk pwnn pdjąć kcję śwdmn prpgwn n przydnt pn Krzysztf Bsk w swjj rdzn wśród swych znjmych. Ldtr ss Chrsts t Mr smpr Vrg
Vote up!
2
Vote down!
-10

panMarek

#1615959

Małgorzata Kidawa-Błońska to miała może jakieś atuty w 18 roku życia, ale nie dziś, 45 lat później. Małgorzata Kidawa-Błońska to nie jest problem. Problemem jest wynalazek Jarosława Kaczyńskiego Andrzej Duda który musi być zneutralizowany bo Polska nie przetrzyma "uroszczeń 447". Tu następna kompromitacja.
Dzisiaj się popisał tak:
"List Andrzeja Dudy
Dziś w zagranicznych mediach, m.in. francuskim "Le Figaro", niemieckim "Die Welt", amerykańskim "Washington Post", opublikowano list Andrzeja Dudy. Prezydent wzywa w nim, by pamięć o Zagładzie nigdy nie umarła.
"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów" - podkreśla Duda."
O pomordowanych Polakach nigdy tak nie napisał do światowej prasy.
Zapamiętajcie to!
Hucpa w Yad Vashem z udziałem Putina to jest inscenizacja pod Dudę.
Oczywiście Nasz Prezydent wcale się nie przebudził, tylko ZOSTAŁ WYBUDZONY, bo wybory za 4 miesiące. ZOSTAŁ WYBUDZONY aby znowu zwieść Polaków na kolejne 5 lat.
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY

ZOSTAŁ WYBUDZONY
Zapamiętajcie to!
_____________________________________
Od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Vote up!
3
Vote down!
-4

panMarek

#1615988

Myśli Kidawy-Błońskiej bez promptera wyraźnie idą tropami jej poprzednika Komorowskiego. Chroń nas Panie Boże przed takimi prezydentami! 

Vote up!
12
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#1615961

uslyszala i w zapale i nienawisci do PiSu zaczela swoj monolog bez przygotowania i uzgodnienia ze swoim prowadzacym schetyna.Takie rzeczy beda mialy miejsce coraz czesciej bo zacietrzwierzenia tej pokreconej uzurpatorki jest na tyle wysokie ze dbajacy o jej wypowiedzi nie sa w stanie nadazyc za nia sama.Oby jak najczesciej wypowiadala sie bez promptera.A swoja droga ze takie cos zabiera wogole glos w sprawach spolecznych i nie tylko,to swiadczy o poziomie tzw politykow.

Vote up!
7
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1615985

#1615999

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

1. Trzeba być debilem by taki film zmontować!!!
2. Słuchaj,przestań wciskać bzdury,bo tak może każdy ,zmontować i wrzucić.Was ta nienawiść PiS-owska do Konfederacj zeżre.Dobrze,że wyszłam w porę od fanatyków.
3. Super coraz bardziej mi się podoba nic na niego nie mają jakieś stare zdjęcia i nic więcej
4. Jesli Kaczyński nie ujawni aneksu, będę głosował na Bosaka. Byłoby inaczej gdyby Duda nas tak wiele razy nie oszukał...
5. I ty moralny degeneracie masz Jezusa Chrystusa na tablicy, nazywasz się sam człowiekiem prawym, a rozpowszechniasz goebbelsowską propagandę nt. Bosaka. Gdzie się podziała elementarna uczciwość? Widzę, że jest na poziomie KODomitów
6. Jestes uposledzony? (do autora filmiku)
7. A potem będziecie skamleć o głosy Konfederatów na Dudę w II turze. Bye bye Duda :D
8. Wstydź się trolu jeden. Przejrzyj się w ruskim antracycie i powiedz kto tu wspiera Rosję.
9. Tytan intelektu z Pana
10. Pistrolle są jak widzę przewidywalne jak budowa cepa.Zobaczymy w drugiej turze wyborów prezydenckich.Milion zwolenników Konfederacji to potężny arsenał.Tym bardziej że wasz Duduś uzyskał sto kilkadziesiąt tysięcy głosów więcej niż Komor.
11. Jebać PiS
12. Typowy wyborca PiS. Wspaniale świadectwo :)
13. Szydera to broń ludzi miałkich. Na szczęście Konfederaci nie dają się sprowokować i poprzestają na rzetelnej krytyce konkretnych działań, ustaw, deklaracji, potrafiwszy przy tym pochwalić to co słuszne w poczynaniach PiSu, POLewicy, PSLu, a zganić to co szkodliwe dla Polski.
14. Tacy właśnie z Was katolicy z Jezusem na profilach... Nienawiść godna poziomu "totalnej opozycji". Niczym się nie różnicie
______________________
Bezpieka jak widać już wystartowała przeciwko panu Krzysztofowi Bosakowi. Zaczyna się obsrywanie czerwonym kłamliwym moczem. Patrzcie kto to robi a będziecie wiedzieli kto-jest-kim.
______________________
I dlatego od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.

Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Vote up!
2
Vote down!
-5

panMarek

#1616003

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Małgorzata Kidawa-Błońska to miała może jakieś atuty w 18 roku życia, ale nie dziś, 45 lat później. Małgorzata Kidawa-Błońska to nie jest problem.
Problemem jest wynalazek Jarosława Kaczyńskiego Andrzej Duda który musi być zneutralizowany (dudaexit) bo Polska nie przetrzyma "uroszczeń 447". Tu następna kompromitacja.
Dzisiaj się popisał tak:
"List Andrzeja Dudy
Dziś w zagranicznych mediach, m.in. francuskim "Le Figaro", niemieckim "Die Welt", amerykańskim "Washington Post", opublikowano list Andrzeja Dudy. Prezydent wzywa w nim, by pamięć o Zagładzie nigdy nie umarła.
"Prawda o Holokauście nie może umrzeć. Nie wolno jej zniekształcać i instrumentalizować dla jakichkolwiek motywów" - podkreśla Duda."
O pomordowanych Polakach nigdy tak nie napisał do światowej prasy.
Zapamiętajcie to!
Hucpa w Yad Vashem z udziałem Putina to jest inscenizacja pod Dudę. Jemu po prostu pozwolono w ramach kampanii prezydenckiej na to wszystko co ostatnio mówi. Duda został wybudzony na następną kadencję i w taki oto patriotyczny sposób bezpieczniacy robią mu twarz Wielkiego Patrioty dlatego, że Polacy pamiętają, że przez 4,5 roku stał po stronie żydów. Nawet zaproponował ułaskawienie Śpiewaka dlatego, że jest zydem. Skrzywdzonymi 100 000 Polaków w sądach nawet się nie przejął.
Oczywiście Nasz Prezydent wcale się nie przebudził, tylko ZOSTAŁ WYBUDZONY, bo wybory za 4 miesiące. ZOSTAŁ WYBUDZONY aby znowu zwieść Polaków na kolejne 5 lat.
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY
ZOSTAŁ WYBUDZONY

ZOSTAŁ WYBUDZONY
Zapamiętajcie to!

_____________________________________
Od dzisiaj każdy!, każdy jeden zdrowo myślący Polak powinien podjąć akcję uświadamiania i propagowania na prezydenta pana Krzysztofa Bosaka w swojej rodzinie i wśród swych znajomych.

Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Vote up!
2
Vote down!
-5

panMarek

#1616004

Amerykańscy naukowcy udowodnili,że co 4-ty członek Platformy Obywatelskiej jest tak samo pierdolni...y jak trzej pozostali.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1616010

Wypowiedzi Kidawy pokazują jaką tragedią byłaby jej prezydentura!!

Vote up!
7
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1616017