Czyżby „seryjny samobójca” podążał za aferą podkarpacką?

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Kraj

W podkarpackiej aferze obyczajowo – politycznej dzieją się różne dziwne rzeczy, świadkowie popełniają samobójstwa, nikną dowody w tej sprawie i innych aferach PIS a upartyjniona prokuratura sterowana przez Z. Ziobro twierdzi „nic się nie stało”.

 

Określenie „seryjny samobójca” ukuto w Polsce dla określenia śmierci świadków wydarzeń powiązanych z polityką, które zdarzyły się w dziwnych w ocenie społecznej sytuacjach, zaś prokuratura zakwalifikowała to jako samobójstwo. Przykładem takiego samobójstwa może być „samobójstwo” polityka Andrzeja Leppera, po tym jak wkręcony przez koalicjanta, czyli PiS w różne afery, (przykład afera gruntowa) ogłosił z trybuny sejmowej iż ujawni fakty i dowody obciążające różnych polityków. Zanim coś ujawnił popełnił „samobójstwo”.

 

Afera podkarpacka to efekt ujawnienia pijacko – używkowo – seksualnych imprez odbywających się w agencjach prowadzonych przez dwóch braci R. z Ukrainy, gdzie miało dochodzić do spotkań seksualnych nie tylko z dorosłymi prostytutkami z Polski i Ukrainy ale również nieletnimi, a „zabawy” te miały być potajemnie nagrywane. Agencje pochodzących z Ukrainy braci R. chronili oficerowie CBŚ. Powiązania między policjantami i właścicielami agencji towarzyskich, podobnież w zemście za aresztowanie, które uniemożliwiło mu walkę bokserską, ujawnił w roku 2012 na facebooku bokser Dawid Kostecki. W listopadzie 2015 Dawid Kostecki trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii w stanie ciężkim, kilkudniowej śpiączki . Zdarzenie wyjaśniano na dwa sposoby, próba samobójcza albo ciężkie pobicie.

 

Do rozpracowania tej sprawy w roku 2016 szef CBA Ernest Bejda kieruje agenta Biura Wojciecha J. Otrzymuje on nadzwyczajne uprawnienia służbowe. Zadania jakie mu postawiono to oficjalnie: rozpracowanie afery seksualnej z udziałem prominentnych polityków, nieoficjalnie: to szukanie „haków” na byłego szefa CBA Pawła Wojtunika i jego podwładnych. Wojciech J. poprzez informatora (jednego z funkcjonariuszy służb na Podkarpaciu dociera do nagrań, w tym nagrania zgodnie z doniesieniem do prokuratury obecnego marszałka sejmu z ramienia PiS, wtedy posła, który w roku 2014 miał uprawiać seks z nieletnią ukraińską prostytutką (zgodnie z zawiadomieniem złożonym do prokuratury generalnej  przez pełnomocnika Wojciecha J). Agent Wojciech J. zostaje zwolniony z pracy, płyty z nagraniami (zgodnie z oświadczeniem Wojciecha J.) giną z pancernej kasy.

 

Afera podkarpacka została udowodniona, w 2016 ABW zatrzymuje Daniela Ś i Krzysztofa B. szefa CBSP w Rzeszowie. Daniel Ś podejrzany jest m.in. o branie łapówek za ułatwianie czerpania korzyści z prostytucji. Zatrzymani zostają również bracia R. Zostali skazani za handel ludźmi, czerpanie korzyści z prostytucji, wręczanie łapówek a czynili to w warunkach jak by nie było recydywy.

Jak ustalił były poseł Zbigniew Nowak za analogiczne czyny w Rzeszowie, Stalowej Woli i Jaśle od nieustalonego okresu do 2 listopada 2004, (w tym czerpanie korzyści z prostytucji ok. 30 kobiet) w roku 2005 otrzymali wyrok rok i dwa miesiące. Oskarżała wtedy prokurator Anna H, później skazana za korupcję. Trzeba przyznać łagodny wyrok.

 

I tym razem wyrok również był bardzo łagodny. Opiewa on okres działalności od listopada 2004 do stycznia 2017, co dowodzi iż bracia nie zaprzestali swej działalności mimo wcześniejszego wyroku, sąd w Tarnowie skazał braci na rok i półtora roku więzienia, przy czym Aleksiej został przedterminowo zwolniony (darowano mu cztery miesiące kary), bo „dawał pozytywną prognozę”, m.in. płacił alimenty i pracował.  Brak uwzględnienia recydywy sąd tłumaczy zatarciem poprzedniego wyroku, choć okresy działalności bezsprzecznie wskazują na jej ciągłość.

 

Z porównania dwóch spraw M. Falenty i braci R. nasuwa się jeden wniosek. Trzeba znać zasadę, miej haki na polityków, ale ich nimi nie szantażuj. Ten błąd popełnił Marek Falenta i zamiast jak Alejsiej R. cieszyć się przywilejami „dobrze rokującego więźnia” nadal słoneczko ogląda przez kratki.

 

Niskie są kary za przestępstwa popełniane w imieniu i dla dobra „prawa i sprawiedliwości” w rozumieniu naszej kasty „wybrańców”.. Jak widać, tym razem nie trzeba było czekać na ułaskawienie Andrzeja Dudy. Można poradzić sobie inaczej. Trzeba tylko wiedzieć, komu „odpoczynek od ciężkich obowiązków polityka” zapewnić i wiedzieć, który polityk i co lubi.

 

Prokuratura, CBA twierdzą, nie ma dowodów, więc sprawy nie było, a wszystko co w tej sprawie powiedziano, to „pomówienia”. Komu więc wierzyć, upartyjnionej sterowanej przez Zbigniewa Ziobro prokuraturze, czy też zeznaniom świadków i poszlakom?

 

Prawda, nie ma dowodów, albo dowody zniknęły w urzędach powołanych do pilnowania prawa, ale są poszlaki. Ostatnio w prokuraturze, czy też sądach jakoś często giną dowody w aferach, w które zamieszani są politycy obozu władzy. Giną dowody w sprawie fałszowania podpisów na listach wyborczych, które miał dokonywać dzisiejszy wiceminister cyfryzacji, uszkodzeniu ulegają płyty z zapisem przejazdu kolumny z B. Szydło przez Oświęcim, gdy miała wypadek. Teraz nie można znaleźć list pasażerów towarzyszących marszałkowi Kuchcińskiemu w ok. 100 lotach. Jak by nie patrzeć, „seryjny samobójca” nie tylko świadków ale i dowody obciążające PiS atakuje. Czy takim nieprawdopodobnym jest, że w tak działających urzędach zginęły płyty z burdelowymi uniesieniami naszych prominentnych kacyków?

 

Ale przecież te płyty nie zdobył sam Wojciech J. Jego Osobowym Źródłem Informacji był jeden z funkcjonariuszy służb pracujących na Podkarpaciu. To on mu dostarczył płyty. Według zawiadomienia pełnomocnika Wojciecha J. do prokuratury generalnej na nagraniu był poseł PiS Marek Kuchciński z ukraińską prostytutką. Jednak kancelaria sejmu zaprzecza tym informacjom i składa zawiadomienie do prokuratury. Tak więc przynajmniej wiemy iż jakieś płyty z nagraniami faktycznie istniały. Dziś CBA mówi o tym że Wojciech J. ma problemy psychiczne. Na dowód podaje iż kiedyś korzystał z porad psychologa. Czy człowiekowi z problemami psychicznymi daje się zadania ze specjalnymi pełnomocnictwami? A może te problemy psychiczne polegają na tym, że okazał się uczciwy i zamiast szukać haków na polityków opozycji wykazał prawdziwą zgniliznę, jaka w Rzeszowie się zalęgła? Coraz więcej wskazuje, że dla PiS uczciwość, prawdomówność to oznaki szaleństwa. Pamiętamy, że w czasach PRL opozycjoniści w dużej grupie „leczeni” byli w szpitalach dla psychicznie chorych. Czyżby nasi wybrańcy te „piękne” czasy chcieli przywrócić?

 

Działalność upartyjnionej prokuratury sterowanej przez Ziobro ostatnio w swym raporcie podsumowała Lex Super Omnia. Wskazują iż promowana jest tam służalczość i wykonywanie poleceń z góry. Osoby spolegliwe szybko awansują. Na szybkie awanse mogą liczyć młodzi o „odpowiednim światopoglądzie”. Za przykład podano prokurator Martę Choromańską, która po odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie fałszywych zeznań posłów PIS, w związku z głosowaniem w Sali Kongresowej, nagle awansowała z prokuratury rejonowej w Grodzisku Mazowieckim do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Czy też prokurator Katarzynę Salwę, która prowadziła sprawy śmierci Igora Stachowiaka oraz przelewów bankowych w oddziale PCK na konto b. minister edukacji Anny Zalewskiej. Ta z prokuratury rejonowej awansowała do prokuratury okręgowej, stając się z czasem naczelnikiem wydziału a dziś pracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości.

 

Zupełnie inną drogą podążają ci, co ujawnili fakty w tej sprawie. Dawid Kostecki, człowiek, który ujawnił aferę popełnia „samobójstwo” w więzieniu, choć była szansa iż za dwa lata wyjdzie na wolność, ale przecież nie tylko on. Kolejnym świadkiem, który w tej sprawie ujawnił fakty był Grzegorz W. W wywiadzie w G.W. mówił „Tam była jazda. Zapraszano ludzi ze świecznika. Bogatych, ustosunkowanych i takich, od których wiele zależało np. w wymiarze sprawiedliwości czy w polityce. Tam się rozsypywali po alkoholu i innych używkach. Wszystkie ich wyczyny były nagrywane. To, że do agencji braci R. policja nie weszła, to nie tylko efekt ochrony ze strony niektórych policjantów, ale też obawy o swój wizerunek ważnych ludzi. Nagrań może być tysiące.” On też spotkał się z „seryjnym samobójcą”, czyli zmarł tragicznie a znajomi mówią o „samobójstwie”. Podobnego spotkania nie uniknął znany rzeszowski właściciel agencji Maciej G. Jak widać „wyrzuty sumienia” z powodu oskarżenia dziś rządzących nam polityków są tak ogromne, że jedynym wyjściem „wiedźmina, czyli tego co wie za dużo i gada za dużo” jest samobójstwo, a może spotkanie z „seryjnym samobójcą”?.

 

Piękną mamy naszą klasę polityczną. Wiele wskazuje na to, iż politycy PO, po „kilku głębszych” opowiadają o państwie teoretycznym, politycy jakże „patriotycznej i katolickiej PiS” po „kilku głębszych” podszczypują panienki z agencji? Można mówić z obrzydzeniem o podtatusiałym polityku co nieletniej prostytutce „korepetycje z seksu udziela”, ale nie w tym jest problem. Nawet jeśli upartyjniona prokuratura Ziobro i inne służby przejęli płyty Wojciecha J. to przejęły tylko kopie. „Tysiące nagrań”, jak to określił Grzegorz W., nagrań burdelowych uniesień prominentnych naszych polityków leżą w kasach pancernych obcych służb. Czy mając taką wiedzę można się dziwić, że nagle „patriotyczny” polityk będzie głosował zgodnie z interesem obcych mocarstw?

 

Kto nami rządzi? Czyżby „prawo i srawiedliwość”? Nie, wiele wskazuje na to, że rządzą nami „przestępcy i szmal” a upartyjniona prokuratura i inne służby służą do tuszowania afer. Tak, panie Kaczyński, jak powiedział klasyk, szambo to nie jest perfumeria.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.5 (17 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przstępcy szml? Kt ch wybrł? Dmkrtyczn wększść , któr szykj sę włśn d nstępnych wybrów .

Dpók tk mmy systm tką wększść w spłczństw...n n NP...będz tk jk jst. Przcż wększść cszy sę dbrą zmną.

Trwj chwl, jstś pękn !

P.S. Wrt ddć ,ż  smbójstw Kstckg zstł ppłnn n lżąc.

Vote up!
5
Vote down!
-8

Verita

#1599193

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

PO-PiS ułożył nam ordynację wyborczą, która pozbawiła nas prawa wyborczego. Możemy głosować albo na jedną partię, albo na inną, ale nie na osobę. Kolejność na listach ustalają przywódcy, im dany kacyk lepiej korzysta z wazeliny, tym wyżej, tym wyższe noty dostanie. 

Co do samobójstw, to dużą żywotność mają ci samobójcy. Dla mnie koronnym przykładem jest p. Jolanta Brzeska. Powiesić się a potem się spalić, To wyczyn godny nagrody Nobla. A kto jej kamienicę zreprywatyzował? Urzędnik Kaczyńskiego niejaki Kochalski, później wysokimi stanowiskami nagradzany. Bezsprzecznie samobójstwa te są ciekawe. Kto w swej głupocie sprzeciwił się prawdzie PiS uznając swoją winę samobójstwo popełnia. 

Polecam bardzo ciekawy materiał na Neon. Jakże wiele wyjaśnia. 

https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/150099,afera-skok-wolomin-to-swoisty-program-500-minus

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-7
#1599211

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1599216

Szambo a nie perfumeria rzekła sowiecka onuca Ruszkiewicz wyprowadzając z kloaki Neon24ru. swoje zawszone chazarskie trzódki
Tak było?

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1599241

I jak zwykle - nienawidząca polskiego patriotyzmu  Verita do spółki z załganą bolszewicko-rosyjską propagandą tego czerwonego politruka...

Więcej o rosyjskim portalu znanym  jako ścierwoneonówka:

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
10
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1599195

Wyjątkowe durnoty,

naprawdę na poziomie idiotów. Ale co się dziwić, taki autor i taki target

Vote up!
7
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599197

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Rzeczywiście przedstawiłeś tu mocne argiumenty, oczywiście jak na możliwości trolla PiS. Mocniejszych nie można, bo wszystko co napisałem solidne podstawy ma. Widzisz jak mocne, ża Andy Aandy znów zaczął o kolegach z kursów dokształcających opowiadać.

Dziękuję za wypowiedź, następnym razem postaram się jeszcze lepszy tekst napisać, a o czym pisać, tematów jest wiele, tyle, że czasu na pisanie niewiele, bo w odróżnieniu od innych, którym płacą z pieniędzy ukradzionych, choćby z SKOK ja muszę zarobić na życie., To co piszę, to tylko działalność patriotyczna.

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1599212

Jest taka stara chińskia przypowieść.
Jak ktoś ci mówi, że jesteś chory, możesz to zlekceważyć. Jeżeli mówią to 2 osoby zacznij się martwić, ale jak mówią ci to 3 osoby to czas zacząć się leczyć.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1599220

Temu sqrwysynowi tak się ze łbem porobiło, od kiedy mu Anne kazała codziennie żuć zasuszony napletek swojego ojca.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1599231

to martwy cygan

Jednego bandyty mniej

Patrzę na noty to raczej gościu te twoje wypociny  wszyscy w d.. mają

Nawet Hades ci punktów nie dał

Co za Leonkowa gnida

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1599213

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Buczek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Istotne jest też to co się teraz dzieje w kwestii afery z lotami marszałka. Uważam, że zostały zainicjowane przez służby i tym służbą, którym zależy na państwie. Dlaczego? Ano dlatego, że jeżeli prawdą jest, że na taśmach został uwieczniony marszałek to mamy duży problem w postaci możliwości szantażowania drugiej co do ważności osoby w państwie przez obce wywiady. Dlatego wygenerowano pewien „problem” aby marszałek podał się do dymisji, a jeśli od tak podałby się do dymisji to od razu doszłoby do podejrzeń. Niestety do dymisji nie doszło. A dlaczego uważam, że jednak jest coś na rzeczy? Polecam przypomnieć sobie ostatnią rocznice ludobójstwa Polaków na Wołyniu gdzie praktycznie cała rządząca ekipa olała uroczystości (wystąpienie w TVP ks. Isakowicza-Zaleskiego nawet zostało przerwane), a co zrobił marszałek sejmu? Oddelegował Gosiewską aby przeczytała jakiś liścik….  

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1599214

"afer". Spróbujmy zastosować go wobec Z. Niebieskiego.

Byłoby to tak:

"Zmarły wczoraj w podejrzanym wypadku samochodowym Zenobiusz R. tydzień temu w miejscowej pizzerii opowiadał nieustalonym z imienia i nazwiska osobom, że na NEon24 zawiązala się sekta satanistyczna, która dla potrzeb "czarnych mszy" uprowadza dzieci z Togo i Botswany.

Głównym kapłonem (kapłanem?) ma być ukrywający się pod ksywą Z. Niebieski niejaki Hieronim D., aczkolwiek prace nad ustaleniem faktycznych danych osobowych jeszcze trwają. ;)

Zenobiusz R. zarzekał się, iż cała msza nagrana jest na kasetach video. Ta informacja jest tym bardziej wiarygodna, że do tej pory ich nie odnaleziono.

A to oznacza, że złoczyńcy/zboczeńcy doskonale je ukryli."

Afera jest. ;)

 

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1599221

cyt:

Określenie „seryjny samobójca” ukuto w ......Polsce dla określenia śmierci świadków wydarzeń powiązanych z polityką

Gdzie ten zwrot padl po raz pierwszy i kto jest  ich autorem.

Znasz tego blogera Niepoprawnych 

ps

I nie jest nim kretyn Ruszkiewicz jakby co

Vote up!
6
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1599222

Powiesił się ?.... jak mi przykro

Dawid Kostecki
Brylant boksu i wymiaru sprawiedliwości
Czterokrotnie karany
Pobicia,pranie pieniędzy,handel amfetamina,kradzieże samochodów,czerpanie korzyści z nierządu
Brylant bokserski skazany na 2 letnia dyskwalifikacje za sterydy i anaboliki
Cygan o wiarygodności ...Roma
To teraz PIS ma porobione.Wielki problem
Szans na kilka nawet mandatów już nie ma.
Kaczynskiemu nie dał rady Sebik,kornik z puszczy,Ciamajdan 2.0 ,Marsz Szmat,KOD,UB-ywatele, a dał radę .....trup Kosteckiego

Nieprawdopodobna to historia
Jak żyć

ps.
liczę że i inni bandyci pójdą w jego ślady.
Tanie państwo to jest to !!!!

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1599223

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Buczek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Skoro te rzeczy nie dały rady Kaczyńskiemu to po co była druga nocna zmiana, po co wycofano ustawę o IPN, gdzie są te reformy, rozliczanie aferzystów i wstawanie z kolan?

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1599225

Jest taki co da Kaczorowi radę

I możesz na nim polegać jak na Zawiszy

Serio

On ma genialny plan

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1599227

13 Października wystarczy spuścić wodę...
Reszta dokona się sama!

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1599229