Ruskie onuce i czosnek

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat


Nie zamierzam pisać o nagłym konflikcie między Polską, a Izraelem. Morze atramentu wylano już na ten temat, kupa ludzi się wściekła, a ci oficjalni nie ukrywali zdumienia, konfuzji i słusznej złości.

Jak to zwykle bywa, roztrząsa się również, czy to poprostu nieporozumienie, jakaś niezgrabność, czy wprost przeciwnie – co już zahacza o teorie spiskowe – świadomy element międzynarodowej gry anty-polskich środowisk, mającej na celu dalsze deprecjonowanie obrazu Polski i do niedopuszczenia, by rosła w siłę.

Lecz bezsporne fakty są dokładnie takie:
 

  • Sejm dokonał nowelizacji ustawy o IPN, czego głównym celem była penalizacja kłamliwych i obraźliwych dla Polski i Polaków, publicznych wypowiedzi i publikacji, jakoby w czasie II WŚ, byliśmy współwinni zbrodni Holocaustu. Sztandarowym hasłem jest zwalczanie rozpowszechnionego przez szeptaną propagandę wyrażenia – Polskie obozy koncentracyjne. Przygotowanie ustawy trwało dwa lata i była ona wielokrotnie konsultowana, m.in. z władzami Izraela. Żadnych sprzeciwów nie było.
  • Bomba wybuchła podczas uroczystości 73 rocznicy wyzwolenia obozu 27 stycznia 1945 przez Front Ukraiński, gdy pani Anna Azari, ambasador Izraela w Polsce, przemawiając do zgromadzonych z premierem Mateuszem Morawieckim i jego ministami na czele, jak również licznej grupy więźniów, którym udało się przeżyć Auschwitz, tak się odniosła do polskiej ustawy: "...W Izraelu ta nowelizacja była traktowana jako możliwość kary dla świadectw ocalałych z Zagłady. Dużo, dużo emocji. Rząd Izraela odrzuca tę nowelizację. [...] . u nas ( w Izraelu j.k.) traktuje się to jako niemożliwość powiedzenia prawdy o Zagładzie i wszyscy są oburzeni tym, co się zdarzyło...". Obce państwo, w trakcie podniosłej uroczystości rocznicy przypominającej najtragiczniejsze w historii świata zdarzenia, gdzie Polacy i Żydzi w równym stopniu byli ofiarami, a oprawcami, mordercami byli Niemcy, pani ambasador wygłasza bezczelne oświadczenie, że władze Izraela żądają zmian w polskich ustawach. Niewłaściwość takiego zachowania w stosunkach międzynarodowych zszokował wszystkich prawych i uczciwych ludzi. Lecz oczywiście natychmiast ruszyła także anty-polska machina szkalowania RP, zarówno ta krajowa, jak i zagraniczna. Później pani ambasador tłumaczyła się, że została zmuszona do tej wypowiedzi przez rząd swego kraju, z premierem Binjaminem Netanjahu osobiście.

 

  • W tym samym czasie premier Netanjahu starając się wzmocnić pozycję Izraela w regionie, szczególnie wobec wojny w Syrii, oraz wpływu Rosji na największego wroga Żydów – Iranu, wraz z ich bojownikami w Libanie – Hezbollah, spotkał się z przywódcą Rosji, Władimirem Putinem. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby jednym z tematów nie była walka z "fałszerzami historii". Putin powiedział: "...Putin w przemówieniu zapewnił m.in., że "Rosja i Izrael współpracują "w sprawie przeciwdziałania próbom fałszowania historii i rewizji wyników II wojny światowej, zaprzeczania Holokaustowi i zaniżania decydującego wkładu Związku Radzieckiego w zwycięstwo nad Niemcami nazistowskimi”. Podkreślił, że "takim próbom należy kłaść kres w sposób zdecydowany". I dalej: " "Jest to szczególnie ważne na tle odbywającego się w niektórych krajach europejskich niszczenia i bezczeszczenia monumentów żołnierzy radzieckich, którzy oddali życie za wyzwolenie więźniów nazistowskich obozów koncentracyjnych, za uratowanie Europy i świata przed nazizmem". [1]. Hmmm... Czyżby w imieniu Rosji Izrael miał nas "ukarać" skandalem podczas uroczystościw Oświęcimiu? Ukarać się nie udało, ale rozwścieczyć, jak najbardziej. To już nie ta spolegliwa Polska i strachliwi Polacy. Chociaż opozycji, jak zwykle łydki zaczęły dygotać.


Jeszcze jedno zdarzenie mnie zainteresowało w tym cyklu kolejnych wypadków, choć tylko na lilipucią skalę. Ale zawsze. Pan każe, pies szczeka...

·Następnego dnia po oświęcimskim skandalu, w niedzielę, 28-01-18, o godzinie 11:26, szef i właścicel (choć dzisiaj – kto to wie) portalu Neon24, takiej nieco złagodzonej wersji rosyjskiego Sputnika, czyli pro-moskiewskiej propagandy, pan Ryszard Opara, jako cover story opublikował swój tekst – "Historia Polski – Epitafium". [2]. Doktor Ryszard rwie resztki włosów z głowy, gromko oznajmiając w pierwszych zdaniach swego manifestu:
"Historia Polski dobiega końca. Nasz Kraj, jest w stanie śmierci klinicznej. Zgon nastąpi drogą naturalnej ewolucji rzeczywistości - w ramach ustalonych już układów międzynarodowych."
Właściwie nie powinienem robić N24 reklamy, jednakże jest to ciekawe z socjologicznego, a nawet psychiatrycznego punktu widzenia. Nieustanny nieudacznik, który gotował się już na to by zostać polskim senatorem, a potem, jak Boh da, może nawet prezydektem RP, wieszczy upadek, tuż po tym, jak izraelska ambasador obraziła i wzburzyła całą Polskę. Czy to kompletny przypadek? Natenjahu klęczy przed Putinem, gdy ten wygraża polskim barbarzyńcom, zwalającym Lenina i czerwonoarmiejców z postumentów, a pan Opara mówi – to koniec. Nie będę się nad państwem pastwił – kto ma dobre zdrowie może sobie posłuchać męskiej Pytii i poczytać kometarze jego wiernych komsomolców.

Czy to kolejna intryga Putina w długotrwałym procesie niszczenia Polski? Wściekł się, bo naród amerykański wybrał sobie Donalda Trumpa, którego usilnie starał się kompromitować. I ten ciągły wrzód na dupie – Polska, zaczęła podskakiwać i się prężyć. Kogo jeszcze należy napuścić? Już pracują – wierna Merkel, ten francuski żigolak Macron i ten, tam Włoch. To teraz Żydzi – do roboty! Albo irańska bombka gaspadin Natenjahu.

Ps. Panią ambasador Izraela, więc i cały Izrael, potwornie wkurza sejmowa komisja ds. reprywatyzacji Patryka Jakże to w ogóle było możliwe?! Polacy okradają Żydów?! Zawsze dozwolone było tylko odwrotne działanie.

.

[1] http://niezalezna.pl/215566-putin-nie-proznuje-na-spotkaniu-z-premierem-izraela-chwalil-zsrs-i-ganil-falszerzy-historii (link is external)
[2] http://ryszard.opara.neon24.pl/post/142180,historia-polski-epitafium (link is external)

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:20)

Komentarze

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
0

LechG

#1557025

6 milionów Polaków do piachu, albo w komin. W tym 2,5 mln polskich żydów. Dlaczego oni mają firmę Holocaust, a my mamy gówno i kłopoty?

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557026

Zdecydowanie musimy popracować nad suwerennością ! Musimy przywrócić proporcje.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0


#1557058

Pracujemy cyborgu, pracujemy. Ty i ja na pewno. Tą cholerną suwerenność trzeba wyrywać zębami i pazurami. Jednakaże, jakby zapominając o waleczności naszych ojców i dziadów, gdy parę lat temu, jeszcze za rządów szubrawców z PO - PSL, pisałem, że trzeba temu dać odpór, budować barykady i może nawet polać się krew, to głosy oburzenia sięgały do nieba. Wszyscy ci urobieni propagandą tchórze, miłośnicy piwka, grilla i Tańca z Gwiazdami, mimo określania się prawicowcami, nie zamierzali oddać nawet najmniejszej kropelki krwi za swój kraj. Mówili, że dość już naszej krwi przelano.

Niestety, o suwerenność trzeba ciężko walczyć. I tu nie chodzi tylko o PIS. PIS jest tylko etapem. To tylko ci, którzy otwierają drzwi do suwerenności. A co dalej zrobimy, czy zwyciężymy, czy znowu damy się wziąć w jasyr, to sprawa młodych, naszych dzieci i wnuków. Ale my róbmy wszystko, by oni mieli szansę. By poczuli, że nie są już niewolnikami.

 

Serdeczności.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557064

Dokładnie o TO chodzi ! Zniesmaczają mnie osobnicy tokujący o honorze i twierdzący, że można zachować honor oddając suwerenność.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1557120

"Właściwie nie powinienem robić N24 reklamy, jednakże jest to ciekawe z socjologicznego, a nawet psychiatrycznego punktu widzenia."

 

Pewnie, że nie powinieneś, ale... tęsknisz się okazuje! :)))))))

A tak na poważnie... nie rozumiem o co Ci chodzi?

Właściciel portalu podzielił się swoimi obawami i przemyśleniamii podobnymi do wielu z nas.. a Ty szukasz czego?

Uwikłałeś go w spisek i z Netanjahu i z Putinem??

Wiesz co? To ja się martwię o Ciebie z "psychiatrycznego punktu widzenia"

Zdrówka życzę :)))

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1557027

Pozdrawiam!

Nie zapomnij pokwitować, jak odbierasz pensję.

 

Ps. kochasz się jeszcze w Pomidorowym?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557031

Cieniutko ....ale jak zwykle na temat!! :)))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-11

Astra - Anna Słupianek

#1557032

A jaki zazdrośnik z tego "jazgdyni" :).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1557036

Widzisz... on tęskni za gwiazdorzeniem na neonku, wiem co piszę...

Żeby było zabawniej to właśnie Ruszkiewicz go tam zneutralizował , a on jest gówniarz w porównaniu z Kamińskim no i w dodatku więcej mi płacą jak jemu :))))

Skąd to wie, nie mam pojęcia... podwójny agent jakiś czy "cuś" :)))

Och ta zazdrość... w nadmiarze wymaga leczenia jednak i przy tym obstaję!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-10

Astra - Anna Słupianek

#1557042

To reprywatyzacja jest celem ataku żydowskiego na Polske - jak można jednym zamachem popsuć tyle koszernych interesów...?

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1557029

Cóż, widać Polska i my, Polacy i oczywiście nasz majątek i bogactwa naturalne, nasze lasy, jeziora i góry, to wszystko jest  niezwykle atrakcyjne i godne pożądania dla tych kłamliwych, niemiecko-rusko-żydowsko-francusko i jakich tam jeszcze pazernych i kłamliwych wszarzy. Za wszelką cenę chcą tu, w Polsce  być, za wszelką cenę nami zarządzać, za wszelką cenę zawłaszczyć nasz majątek.

Cóż, bez względu na to ilu ich jest i jakie nacje reprezentują musimy ich zwyciężyć - może najlepiej tym naszym nieustającym urokiem, tym słowiańskim wdziękiem, tym chrześcijańskim uduchowieniem :), a jeśli jednak ta subtelna broń także okaże się nieskuteczna, to może bezpardonowym chamstwem, manipulacjami, wulgarnymi pomówieniami i brutalnymi oskarżeniami - dokładnie tak jak robią to owi niemiecko-rusko-żydowsko-francuscy agresywni grandziarze!!!

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1557034

Zwyciężymy  Fredko !

Wielu już próbowało przez długie wieki NAS zniewolić, unicestwić, odebrać co Najświętsze - ZIEMIĘ, nasze lasy, jeziora, góry.  Dziś usiłują dalej czynić to samo, kłamstwa szerząc i nieprawdę..... Ja tutaj by dać odpór, trochę od rzeczy, bo odbiegnę nieco od neonowego bełkotu jakiegoś Opary. Poruszę temat historycznej PRAWDY, w tym zalewie żydowskiego kłamstwa, obłudy, zakłamania i opluwania Naszej Polski, i opluwania Polaków, oskarżania, o to, że to niby ONI zabijali żydów, że Oni wydawali żydów w niemieckie ręce. A w rzeczywistości było jak było - czyli TAK,

czyli, jak TO robiła "aryjska" blondynka: http://niezaleznemediapodlasia.pl/jedwabne-geszefty/wydala-na-smierc-setki-zydow-wziela-za-to-pieniadze-sama-byla-zydowka/#comment-18793

a ona, ta blondynka, to tylko jeden przykład z bardzo, bardzo wielu, o czym świadczą teksty też żydowki - Hanny Arendt

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1557063

Witam! (Chyba po raz pierwszy?)

Nie tak dawno zrobiliśmy tu świetną rzecz - zorganizowaliśmy na Facebooku akcję i naszą stronę "Chrońmy nasze lasy".

Dlaczego?

Bo najpierw pan Tusk, a potem pan Komorowski, czyli premier i prezydent przyrzekli w Waszyngtonie, czy w Nowym Jorku, nie pamiętam, amerykańskim żydom, którzy kłamliwie uzurpują sobie prawa własności do polskiego majątku, zwrot żądań w wysokości 68 miliardów USD. Skąd na to pieniądze? Prosta sprawa - sprywatyzuje się polskie lasy. A wiemy, że to prawie 29% naszego terytorium. I według niemieckich, nie polskich wyliczeń, majątek przekraczający tysiąc miliardów Euro, licząc wszystkie składniki, a nie tylko drewno. Nasi ojcowie przewidywali możliwość usiłowania grabieży tego skarbu i juz za II RP wyłączyli Lasy Państwowe ze skarbu państwa. Lecz szubrawcy i złodzieje z PO - PSL próbowali to zmienić. W nocnym głosowaniu w Sejmie zabrało zaledwie paru głosów, by im się to udało. Po prostu mieliśmy szczęście...

A Polin, czyli Rzeczypospolita, dla aszkenazyjskich żydów, czyli potomków Chazarów, nadal jest rajem wytęsknionym. tak, jak dla syjonistów Palestyna. Dobrze im się tu żyło. Chociaż, jak to było za II RP, 82% z nich kompletnie nie mówiło po polsku.

Ojczyzna jest nasza. Bedzie suwerenna i silna. Obywatele wreszcie osiągną dobrobyt. I dopiero wtedy będziemy zapraszali gości, którzy staną się przyjaciółmi a nie wrogami.

 

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557065

Neon jest potrzebny, jako neon !  Nie, jako kontynuacja nowegoEkranu ŁŁ, ale jako specyficzne miejsce dla specyficznych ludzi. Przetrwalnia dla Pińkowskiego, miejsce publikacji bombastycznych elukubracji Opary.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0


#1557057

Masz rację. Dobre jest takie miejsce, gdzie dobrze widać wszystko, jak na dłoni. Wiemy więc, co to Neon, co S24, a co Niezależna i niepoprawni.

Na Neonie jest także nieco większy poziom zmanipulowanych idiotów.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557069

Z przyczyn czysto higienicznych nie odwiedzam neonu. Tym razem, po przeczytaniu tej notki, zaryzykowałem.
Czego niestety pożałowałem.
Faktycznie ten smród ruskich onuc jest tam nie do zniesienia.

No, ale jak się w tych samych onucach przeszło wcześniej szlak bojowy od Stalingradu do Berlina, to sprawa wydaje się być oczywista.

Jak tu skomentować wpis międzynarodowego lekarza Opary.
Krótko.
Odlot czyli poważna choroba.

Faktycznie, ten spór z Izraelem pokazuje nam dobitnie , kto (dziś) jest kim. A wpisy i komentarze tam zamieszczane właśnie to pokazują.Prym w paszkwilach wiedzie niezawodny, znany nam tu Spirytek. Dzielnie mu sekunduje kilku komsomolców,z Wrzod(aki)em na dupie i nie tylko.

Spirytek sfrustrowany faktem spuszczenia go na dna tego szamba (właśnie przez Opare) zdaje sobie sprawę iż na dziś jest zwykłym pajacem i blagierem,i pisze to co pisze,czyli nadal błaźni się.

Taka sowiecką onuca i tyle. Nadal chce tam uchodzić za wodzireja ale tak naprawdę to tylko wodziRyj.

W tej burzliwej debacie na tym wysypisku śmieci, o konflikcie z Izraelem udzieliła się pod wpisem Ruszkiewicza inna onuca, słynny Kaszpirowski z Ursusa czyli (lepkie ręce które leczą) słynny styropianowiec Wrzó(o)dek.

Ale akurat treści jego komentarzy się nie dziwię. Po solidnym kopniaku parę lat temu od Kaczynskiego w krocze ( aż mu nasienie kłapciatymi uszami wyszło ) to pisze, to co pisze jak na ćwierć analfabetę przystało

Dziś to tylko zwykłe Neonowe gówno.Jednym słowem zero do kwadratu.Niech się tam nadal onanizuje, bo tylko tyle mu pozostało.

Dziwię się tylko zacnym i szanowanym naszym blogerom (Aleszuma,krzysztofjaw,norwid,Patria)że podtrzymują swoimi wpisami to scierwomedialne sowieckie truchło.Inaczej dawno by już zdechli.

 

 

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1557245

Moja córka jest filozofem i socjologiem (z dyplomami). Przyszła kiedyś z ciekawym pomysłem. 

- Jest taki święty, św.Ekspedyt, pasuje jak ulał do katolickości, spraw przegranych i waszych bojów w internecie - stwierdziła.

- Czy, gdybyś miała zadanie manipulacji internetowej, wyeliminowania pewnej niewygodnej grupy, zdefiniowanej jako katolicy, to utworzyła byś portal pod jego wezwaniem ?! - zapytałem.

- Nie chodzi o wyeliminowanie, tylko o stworzenie własnego kąta - stwierdziła - Ekspedyt to tylko tylko patron.

- Nazwała byś portal Legion św.Ekspedyta ? - pytam.

- Bez przesady !  Ortodoksja odstraszyła by takich jak ty tato ! -  śmieje się córka.

- Właśnie się wyprowadzam ! - odpowiedziałem. Córka dokonała oglądu portalu.

- Słusznie ! - stwierdziła

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0


#1557086

Ha! Mądra córa.

 

Ja też jestem filozofem i socjologiem. Tylko domorosłym, jak wiesz, dyletantem. Chyba Legion zwąchałem w ciągu miesiąca. I z hukiem się wyniosłem. Potem ktoś mi dał informacje o właścicielu i wzgórzach Golan, itp.

A tak między nami - ile portali jest specjalnie tworzonych dla prawicowców, by ich trzymać w kupie i obrabiać?

 

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557089

No właśnie !

Od tamtego czasu bardzo sumiennie obwąchuję miejsca odwiedzane. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0


#1557094

  W zeszłym roku odwiedziłem między innymi Izrael i najważniejsze w tym wszystkim jest zachowanie pewnego umiaru. Nie sądzę, aby ten cały klangor miał wpływ na relacje pomiędzy polskim a żydowskim turystą. To jest batalia oderwanych od rzeczywistości pseudoelit i grup interesów. 

   W Izraelu mieszka około miliona Żydów rosyjskich i muszę przyznać, iż byłem zaskoczony ich serdecznością, otwartością i chęcią pomocy w nawet tak błahych sytuacjach, jak odczytanie rozkładu jazdy autobusów. Dla polskiego MSZ ci ludzie powinni być "targetem" w budowaniu relacji z Izraelem. Nie chcę przez to powiedzieć, iż doznałem jakiejś krzywdy od kogokolwiek, jednak Polakowi łatwo się ze zwykłym Rosjaninem dogadać. 

   Jeśli chodzi o teorie spiskowe natomiast, to przypomnę tylko, iż w czasie wojny w Gruzji, izraelskie uzbrojenie w rękach Gruzinów nagle przestało działać. Nie dziwmy się więc temu, iż państwo żydowskie mówi głosem Putina i odwrotnie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

              

#1557060

Potwierdzam te informacje z Izraela. Mili ludzie. A ci rosyjscy żydzi radują się, że w końcu mogą odetchnąć pełną piersią.

Natomiast mam zupełnie inny obraz żydów amerykańskich; w przeważającej mierze ludzi sukcesu. Oni gardzą nami. Oni wiedząc, że jestem Polakiem, nie ważne, że na dość wysokiej pozycji, nie mogli powstrzymać się od sarkazmu, kpin i obelg. Przykre...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557072

   Jednak w wyborach do Knesetu biorą udział rosyjscy Żydzi, a nie ci USA, tak więc Peresy i inne Cipi Liwni muszą się jednak z nimi liczyć. Vive la Republique !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

              

#1557078

Czas najwyższy skończyć z żydowskimi geszeftami, przez które Polacy muszą wąchać ruskie onuce czy słuchać niemieckiego jodłowania, czy też anglosaskiego kartoflanego bełkotu za polskie pieniądze. Na dobry początek niech dobra zmiana dokona głębokiej rekonstrukcji w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Gawin musi odejść w pierwszej kolejności!). A później stopniowo do samego dołu, aż do gminnych ośrodków kultury. 

Trzeba jak najszybciej zamknąć strumień gigantycznych pieniędzy idący od wielu lat z kieszeni polskich podatników na wspieranie żydowskiego dziedzictwa w Polsce.Tymczasem nie ma pieniędzy na takie choćby inicjatywy jak pomnik Polaków ratujących żydów w Warszawie przy kościele Wszystkich Świętych, który mimo gotowego projektu i wielokrotnych zapowiedzi nie może dotąd powstać (a to tylko jeden przykład z wielu). 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1557070

Trzeba też zmienić mentalność wielu ludzi. W tym zapalczywość i kategoryczne stwierdzenia.

Na przykład to: głęboka rekonstrukcja w ministerstwie KiDN. Fajne... tylko skąd wziąć ludzi? To jest problem. Nie wystarczy tych kilkudziesięciu lojalnych, do obsadzenia ministerstw i najważniejszych urzędów i firm. Potrzebne są tysiące szczebel niżej. Tymczasem mamy rzeszę zepsutych urzędników. Kłopot. Oddać ich PO, czy wychować/

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557140

ale właśnie, dość już tego finansowania Żydów i polskiego (głownie ze strony władz) bicia się w piersi za niepopełnione winy!

Najwyższy czas przywrócić prawdę i właściwe proporcje!

Polski Rządzie i Prezydencie apeluję do Was, jak inni liczni Polacy, jako nasi reprezentanci, broniący naszych praw powinniście natychmiast zażądać od Izraela przeprosin i rekompensat finansowych za żydowskie morderstwa na Polakach, w czasie II wojny światowej i w czasie PRL. Za takich wielu zbrodniarzy żydowskich jak Izrael Ajzeman, bandyta, morderca i złodziej, który niszczył Polaków, mordował ludność polską, jednocześnie nie robiąc krzywdy Niemcom, a potem kłamał o swoich czynach, a Żydzi zakłamując rzeczywistość uczynili z niego bohatera - hańba kłamcom imanipulantom zmieniającym historię!. Niech Izrael przeprosi Polaków także za zbrodniarzy żydowskich zatrudnionych w NKWD, pracujących na większości stanowisk kierowniczych w antypolskiej UBecji i innych służbach współpracujących z ruskimi, którzy znęcali się, torturowali i skazywali na śmierć polskich bohaterów i szykanowali ich rodziny! Przyszedł czas, aby żydostwo odpowiedziało za swoje liczne winy, przeprosiło Polaków za nie i wypłaciło nam rekompensaty! Czy to nie haniebne, że my, naród polski od 1997 roku, dzięki ustawie wprowadzonej przez (żyda Stolzmana), czyli - zdrajcę i antyPolaka Kwasiora - my, ofiary niemieckiego nazizmu i rusko-żydowskiego komunizmu płacimy m.in. żydowskim oprawcom, którzy wyemigrowali z Polski do Izraela, wysokie comiesięczne rekompensaty - za co, za ich zaprzaństwo, za ich antypolonizm, za ich zbrodnie?!!!

Najwyższy czas na równowagę w stosunkach Polsko-Żydowskich, w winach, krzywdach, płatnościach i roszczeniach!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1557171

jak widać z artykułu, zależy od azymutu politycznego komentatora. Nie mniej faktów komentarzami nie da się zmienić. A fakty są takie: - na wieść o skierowaniu do Sejmu R nowelizacji ustawy o IPN Netanjahu spotyka się z Merkel 24.01.. Po przyjęciu 26.01. Ustawy przez Sejm już 27.01.następuje atak rządu i mediów izraelskich, a 28.01 przyłączają się do ataku media niemieckie. Spotkanie Netanjahu z Putinem następuje dopiero 29.01, a więc już po "pełnym rozkwicie" ataków na Polskę. Trzeba też przypomnieć wcześniejszą, nie udaną, próbę ataku  w Davos 24.01. za "wymazywanie TW "Bolka" z polskiej historii". I ten kontekst pokazuje, że w rzeczywistości nie chodzi o nowelizację Ustawy  IPN , jest ona tylko pretekstem do atakowania Polski, a Izraelem tylko się posłużono w sposób haniebny dla Izraela. Przyjęli, to  i dostaną stosowną odpowiedź, może nie teraz ale ona dotrze i do nich.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1557075

Oczywiście, że nowelizacja ustawy o IPN to taki sobie pretekst. Bardzo cienki, a jaki rezonans wywołuje.

Napisałem na twitterze, co jest bardzo prawdopodobne i podoba mi się:

@St_Janecki Podoba mi się teoria pana Stasia, mojego ulubionego mózgowca, że w tym całym ataku na Polskę, chodzi tylko o Nordstream2 i Ukrainę. Co koreluje z moją teorią osi wrogów RP - Rosja+Niemcy. Reszta to narzędzia.

Gdy zdołamy zablokować Nordstream 2 ( a taką szansę mamy i Rosja nie zdoła podporządkować Ukrainy, to, nie mam najmniejszych wątpliwości, Rosja leży i kwiczy, a Niemcy krwawią potężnie.

Polska ( w obecnej wersji) jest dla nich wyjątkowo niebezpieczna i przeróżne ataki będą trwały tak długo, aż w końcu nas złamią, lub my złamiemy ich. W tej chwili naszym głownym wrogiem i celem są Niemcy. Dlatego reparacje wojenne, dlatego walka o #Niemieckie_obozy_zagłady, walka o Jugendsamty i wycieki o machlojkach Volkswagena. Rosja to Ukraina, Smoleńsk i lista złodziei, przyjaciół Putina.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557141

I co teraz powiecie, durnie i manipulatorzy, podobni do tego Ruszkiewicza vel Spirito Libero i jego akolitów, głoszący, że po zerwaniu się z łańcucha Kremla i Berlina, Polska teraz chodzi na pasku USA i Izraela?!

I taką ustawę, która się im wybitnie nie podoba, uchwaliliśmy?

Rozeznanie tych neptków w polityce, w polskiej racji stanów jest żadne. Piszą wyłącznie pod dyktando Moskwy.

Choć najczęściej są to gotowe teksty przysyłane mailem z Rosji.

 

jazgdyni - na pasku Usa i Izraela

 

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557081

Jest też inny scenariusz...
Prezydent podpisze ustawę, a zaufanie do rządzących i prezydenta skoczy gwałtownie, nawet wśród ludzi nastawionych negatywnie do obecnych władz...
Później nikt już nie zwątpi w działania tej "ekipy"...
Grono wyznawców wzrośnie, a słupki poparcia poszybują w niebiosa...
Wtedy już tylko patrzeć, jak "reprywatyzacja" przeniesie własność tysięcy nieruchomości w Polsce, z kilkudziesięciu cwanych "polaczków", na "prawowitych właścicieli"... ze wzgórz Golan ...
Cała ta medialna akcja śmierdzi na kilometr.

Nadal apeluję... Patrzcie im na łapy, bo nas sprzedadzą...

PS. A jednak... Dziś telewizja (podobno publiczna i narodowa) od rana molestuje Polaków "słupkami poparcia", dla jedynie słusznej...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1557088

Niemądre to co mówisz. Jesteś jednym z tych, że za wszystko odpowiadają żydzi, bo ukrzyżowali Chrystusa?

8 milionów mieszkańców Izraela może więcej, niż 326 milionów w USA, 142 miliony Rosji, czy nawet 80 milionów Niemców?

Może by chcieli, ale wystarczy spuścić Iran ze smyczy, albo poszczuć Arabię Saudyjską i nie ma Izraela.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557142

Daruj sobie tego "Chrystusa".
"8 milionów mieszkańców Izraela może więcej, niż 326 milionów w USA, 142 miliony Rosji, czy nawet 80 milionów Niemców?"...
To zdanie świadczy o tym, że albo jesteś totalnym ignorantem, albo manipulantem...

O to pierwsze raczej Cię nie posądzam, a więc... ?.
To zdanie na pewno wywołało uśmiech politowania na ustach wielu "Niepoprawnych", piszących tu od lat o ogromnym ,najczęściej negatywnym wpływie żydów na światowe finanse, politykę i gospodarkę wielu krajów.
Starasz się o posadę w TVN, czy w "gazecie wyborczej" ?.
Przyznam, że po tym tekście masz pewną posadę ...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1557145

Zmartwię ciebie - nie jestem ignorantem, ani manipulatorem.

Durniami są natomiast wszyscy, którzy dali się zmanipulować specjalnie rozpowszechnianemu mitowi o wielkiej potędze żydów. Żydów żyjących we wiecznym strachu przed sąsiadami i żydów grających większych niż są, by narzucić swoje stanowisko w interesach.

To wstrętne co napiszę, lecz to fakt, jak Hitler pokazał, że potrzeba zaledwie kilka lat, by żydów wymazać z mapy świata.

Mimo, że tacy potężni, jak piszesz: ...ogromnym ,[...] wpływie żydów na światowe finanse, politykę i gospodarkę wielu krajów. Wybacz za ostrość, ale to stereotyp dla głupków i właśnie ignorantów.

Gdybyś kolego po świecie pojeździł, to zobaczyłbyś, że autentyczny wpływ na ważne sprawy świata mają Chińczycy, Hindusi i oczywiście Amerykanie.

Ps. Dodam, że żydzi są rzeczywiście mistrzami świata we wrzasku, darciu gęby i zastraszania wszystkich gojów. Choćby ty już jesteś zastraszony.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557150

"Choćby ty już jesteś zastraszony."...
Wręcz przeciwnie, to raczej przez Ciebie przemawia strach .
Ja mam odwagę mówić to co wie większość społeczeństw na świecie i znaczna część Polaków.
Ten Twoim zdaniem "niewielki i nic nieznaczący kraik" dyktuje ustawy państwu w środku Europy, który zamieszkuje 38 milionów obywateli, a prezydent tego kraju "trzęsie portkami" przed "konsekwencjami ewentualnego "nieposłuszeństwa".
Odważny jesteś wyłącznie w nazywaniu zatroskanych własną ojczyzną, trzeźwo patrzących na otaczającą nas rzeczywistość Polaków, nazywając ich "Durniami".
Gratuluję...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1557156

Głupstwa pleciesz. Z niewiedzy, przekory, cz głupoty?

- dyktuje ustawy państwu w środku Europy  - Bzdura! Usiłuje dyktować, a nie dyktuje. Tak, jak Korea Płn. dyktuje USA. Czujesz różnicę człowieku?! Czy uprawiasz propagandę?

- prezydent tego kraju "trzęsie portkami" przed "konsekwencjami ewentualnego "nieposłuszeństwa". - No pewnie. Siedzisz u prezydenta w kieszeni, jak zasmarkana chusteczka i czujesz, jak się trzęsie? O większego trudno zucha, niż jest "a nie mówiłem" Burczymucha.

I nie wciskaj komukolwiek, że jesteś patriotą zatroskanym losem ojczyzny. Jesteś defetystą podważającym działania demokratycznych władz. Jak Tusk i reszta.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557166

Odpowiedź w Twoim stylu, gdy brakuje argumentów, zaczynasz być niemiły...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557189

Wcale nie zamierzałem ciebie obrażać, czy być niemiły. Lecz się złoszczę. Tacy jesteście niecierpliwi i radykalni. Też bym chciał, by wszystko było proste i jak trzeba, móc walnąć w pysk. Lecz się nie da, gdy stoisz słaby na przeciwko olbrzymów. Tu trzeba grać. Grasz pewnie w szachy? Wiesz, że w trzech ruchach nie da się wygrać. Polityka jest jeszcze gorsza niż szachy. A jest już zupełnie źle, gdy przeciwnik wali poniżej pasa. Jak "60 tysięcy nazistów", "polskie obozy zagłady".

I to nie wszystko...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557237

Zachowujesz się troszkę jak ci żydzi, nie zamierzasz obrażać, a obrażasz...
W sytuacji, gdy bezwzględny przeciwnik "wali poniżej pasa", to nie jest moment, by zapraszać go do dyskusji o Fair Play w sporcie, a wali się bydlaka z całej siły w ryj. W przeciwnym razie ryzykujesz ciężki nokaut.
Żydzi, to nie jest nacja do gry w szachy, oni zrozumieją tylko siłę przeciwnika.
Dziwne, że znając historię relacji Polaków z żydami, jeszcze to do Ciebie nie dotarło.
Trzeba im wyraźnie powiedzieć, że nie ma mowy o jakichkolwiek pieniądzach od państwa polskiego i nieustannie przypominać o zbrodniach popełnionych przez żydów na Polakach.
A bagatelizowanie niewątpliwego wpływu żydów na polską politykę, to w ogóle dziecinada, brak wiedzy, albo świadome działanie z Twojej strony. Innego wytłumaczenia nie widzę...

PS. "Lecz się nie da, gdy stoisz słaby na przeciwko olbrzymów. "

"8 milionów mieszkańców Izraela może więcej, niż 326 milionów w USA, 142 miliony Rosji, czy nawet 80 milionów Niemców?

Może by chcieli, ale wystarczy spuścić Iran ze smyczy, albo poszczuć Arabię Saudyjską i nie ma Izraela."

To dwa cytaty z Twoich tekstów kierowanych do mnie...
Która z tych "teorii" jest w końcu prawdziwa... Twoim zdaniem ?.
Zdecyduj się ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557242

Tylko Broń Cie Panie Boże 
przed zakupem unikalnych dzieł sztuki

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1557122

Wcale niewykluczone, że w okresie trwających kilka miesięcy przymiarek do rekonstrukcji rządu trwały targi (taka mniejsza Magdalenka), w których z całą pewnością jedną ze stron byli (i są) żydzi. W tych targach PIS stał na z góry straconej pozycji z powodu szantażu vetami Dudy. W konsekwencji Kaczyński poszedł na wyjątkowo daleko idące ustępstwa, by nie powiedzieć, że skapitulował (został przy tym prawie wyautowany). Ale, jak wiele na to wskazuje, nawet te bardzo daleko idące ustępstwa, nie zadowoliły tych, których zadowolić się nie da. I nie dotyczy to tylko żydów, ale także rusków i szwabów (o innych nie wspominając).

Zaskoczył mnie bowiem fakt tak nagłego uchwalenia przez Sejm nowelizacji ustawy o IPN, która leżała od dawna w zamrażarce i PIS nie kwapił się wcale do zajęcia się nią.  

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1557095

Nikt nie lubi  konkurencji a już szczególnie "Starozakonni"

Wystarczy przeczytać Przedsiębiorstwo Holokaust  Normana Filkensteina by zrozumieć że ustawą o IPN weszliśmy na od dawna zajęte przez Żydowską diasporę światową, pozycję

Zajęli je Żydzi  i wprowadzili nową świecka religię  żydowską zwaną Shoah.

Do tego śmiemy wprowadzać ustawę reprywatyzacyjąa ograniczoną tylko do obywateli rzeczpospolitej nie uwzględniając geszefciarzy z N.Y.

Cały cyrk z oburzeniem o te ustawę IPN to według mnie próba nacisku na Polskę by ustawa reprywatyzacyjna została zmieniona jeszcze przed skierowaniem do procedowania.

Ale wydaje mi się że jest szansa na załatwienie całej  sprawy w bardzo prosty sposób.

W latach 30 tych w Polsce żydzi stanowili około 10 % ludności Polski

Powinniśmy dogadać się po cichu z Izraelem i uzyskać ich wsparcie o reparacje od Niemiec . W zamian wypłaćmy im dziesiąta część  uzyskanych kwot i wszyscy bedą zadowoleni.

My bo w końcu coś od butnych Niemców uzyskamy ,Żydzi dostaną to co należy  im się po zamordowanych w Polsce przodkach , dodajmy zamordowanych przez Niemców a nie żadnych  kosmitów nazistów .

Wtedy przedsiębiorstwo Holokaust będzie się nadal miało dobrze a i POLIN zaczną szanować inni.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Robajk

#1557111

 - to podobno żydowskie pryncypium!

A Żydom należy proponować owe 10% pomniejszone o wypłacone dotychczas odszkodowania oraz mienie zwrócone w naturze. Ewentualnie - procentowo pomniejszone o wielkość obszaru kraju, jaki straciliśmy wskutek działań wojennych. Zawsze zaczynać należy od mniejszej kwoty, potem ewentualnie można negocjować jej podwyższenie.

Pozdro,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1557118

Rozstrzyganie spraw i zaszłości na ziemiach polskich, należy do właściwości polskich sądów. To one powinny rozstrzygać o rozmiarze szkody wyrządzonej spadkodawcy. Płatnikiem utraconych spadków jest naród niemiecki ! Płatnikiem odszkodowań jest naród niemiecki. Naród niemiecki nie może być sędzią we własnej sprawie. Instytucją odwoławczą mógłby być trybunał, w którym NIE BYŁOBY sędziów z państw które współpracowały z III Rzeszą ! (Francja, Włochy,...).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0


#1557121

Oczywista oczywistość.

Wszyscy dali sobie wmówić, że to nie Niemcy ponoszą pełną odpowiedzialność za śmierć, straty i szkody, w tym majątkowe, nie tylko żydów, lecz przede wszystkim Polaków. I to oni (Niemcy) muszą zapłacić. Żadne 10 procent. Nic nie jesteśmy nikomu winni! Czy to takie skomplikowane?!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557144

Żadnych "propozycji"!!.
Żydzi zamieszkujący przed wojną tereny Polski, byli obywatelami Polski i nie mamy obowiązku dyskutować o naszych sprawach z przedstawicielami obcego państwa. Choćby był to nawet Izrael.
Koniec, kropka...
Chyba, że zaczniemy rozmawiać o zbrodniach popełnionych przez tę nacją na narodzie polskim i odszkodowaniach za te zbrodnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1557158

Bardzo słuszna uwaga. Żydzi uzurpują sobie monopol na Ofiary II Wojny Światowej. Dzisiaj się wściekają i pienią, bo zagrażają im ci, którzy faktycznie są największymi ofiarami, a dotychczas siedzieli cicho. Czyli Polska. To może podważyć monopol Przedsiębiorstwa HOLOCAUST i znacznie obniżyć dochody.

Lecz, jak wiemy, nie są głupi, potrafią liczyć i kombinować. Więc najprawdopodobniej, w końcu, jak im wściekłość przejdzie, założą spółkę z Polską i obrócą ataki na bogatych, prawdziwych sprawców katastrofy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1557143

Gdybym był żydem, tak właśnie bym kombinował, ale na szczęście nie jestem i uważam tę teorię za co najmniej głupią.
W relacjach z nami im nie chodzi tak do końca o nasze pieniądze... im chodzi o nasz kraj...
Żądania odszkodowań za mienie, jest tylko jednym ze sposobów nękania Polaków, jednym z wielu...
Jeśli ustąpimy choćby w jednym, zeżrą nas na przystawkę...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1557260

Nikt nie lubi  konkurencji a już szczególnie "Starozakonni"

Wystarczy przeczytać Przedsiębiorstwo Holokaust  Normana Filkensteina by zrozumieć że ustawą o IPN weszliśmy na od dawna zajęte przez Żydowską diasporę światową, pozycję

Zajęli je Żydzi  i wprowadzili nową świecka religię  żydowską zwaną Shoah.

Do tego śmiemy wprowadzać ustawę reprywatyzacyjąa ograniczoną tylko do obywateli rzeczpospolitej nie uwzględniając geszefciarzy z N.Y.

Cały cyrk z oburzeniem o te ustawę IPN to według mnie próba nacisku na Polskę by ustawa reprywatyzacyjna została zmieniona jeszcze przed skierowaniem do procedowania.

Ale wydaje mi się że jest szansa na załatwienie całej  sprawy w bardzo prosty sposób.

W latach 30 tych w Polsce żydzi stanowili około 10 % ludności Polski

Powinniśmy dogadać się po cichu z Izraelem i uzyskać ich wsparcie o reparacje od Niemiec . W zamian wypłaćmy im dziesiąta część  uzyskanych kwot i wszyscy bedą zadowoleni.

My bo w końcu coś od butnych Niemców uzyskamy ,Żydzi dostaną to co należy  im się po zamordowanych w Polsce przodkach , dodajmy zamordowanych przez Niemców a nie żadnych  kosmitów nazistów .

Wtedy przedsiębiorstwo Holokaust będzie się nadal miało dobrze a i POLIN zaczną szanować inni.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Robajk

#1557112

"Rosja i Izrael współpracują "w sprawie przeciwdziałania próbom fałszowania historii".

Netanjahu poleciał do Moskwy z prezentem

najlepszym z możliwych gdyż zależy mu na wsparciu w walce z otoczeniem arabskim. Przejedzie się, ale to jego cyrk. My natomiast możemy stracić. Po zarzutach o niewywiązywanie się z obowiązków, łamaniu konstytucji, trójpodziału władzy i dyktaturze uruchomiono kolejny dzięki naszemu sojusznikowi, wydawało się nam, który przypomniał jako żywo swoją "lojalność" czasów wojny. Włączenie Stanów pobudzi gasnącą zagranicę i ulicę. W ich kolejnym spazmie może udać się sprowokować coś nad czym nie będziemy mogli zapanować i o to toczy się gra.

Prezent dla Putina rzeczywiście imponujący.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

JW

#1557194

 

"Rosja i Izrael współpracują "w sprawie przeciwdziałania próbom fałszowania historii".

Nasz znajomy p.Henryk S. (polski Żyd), tak wspominał wyzwolenie z obozu : 

Nadjechały czołgi, w biegu strzelając z czego popadło, obaliły bramę i wieżyczki. Zatrzymawszy się, metodycznie, z działek rozstrzelały baraki załogi. Nadjechali fizylierzy na transporterach i razem z czołgami, nie wysiadając ruszyli dalej. Zabraliśmy z rozbitych magazynów co się nadało do jedzenia i ubrania. Uciekaliśmy w kierunku Polski.

Pana Henryka wyzwoliła szpica Guderiana.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1557249

Zdrowie "blogerow" Ruszkiewicza i Wrzodaka z każdym dniem pogarsza się. Pilne dofinansowanie szpitali psychiatrycznych powinno być wysokim priorytetem dla Min.Zdrowia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1557252