Głosowanie o aborcji w Sejmie ujawnia chorobę wściekłych krów

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Na wstępie przepraszam wszystkie krowy bo one jednak nie dokonują aborcji i o swoje potomstwo dbają.

Przepraszam poczciwe krowy, żywicielki,gdyż niestety lepsze porównanie nie przychodzi mi na myśl.

Pierwsza refleksja. PO szukało lidera? no się znalazł - tow. Czarzasty. Był już pierwszy sygnał gdy skomponowano sondaże w których komuchy przekroczyły próg wyborczy. Teraz czerwoni wyczuli "krew" i ruszyli do ofensywy.

Krowa ubrana na czarno nawet w okularach nie wzbudza zaufania gdyż ryczy i straszy rogami i na poparcie liczyć nie może.

Natomiast w telewizji ciągle pokazywane są osobniczki które twierdzą że są wściekłe z powodu tego co się stało. Jedna nawet rzekła, że także by się zawiesiła gdyby nie była przewodniczką stada.

Zaprezentował się także jeden ściekły czarny byk, z jasną grzywą - tak smętny że raczej nie skłonny "do krycia", więc  nie krył tych ze stada którym ze żłobu zostanie odebrana część karmy.

W drugim stadzie trzy osobniki i to zupełnie zdrowe przeznaczono na rzeź. Los pozostałej zbłąkanej reszty jest nie przesądzony.

Ale kto wie, czy jeśli choroba zacznie się rozszerzać nie dojdzie do wycięcia obu stad ( co ma dokonać nie dorżnięta wataha).

    

Aha. Do akcji rozpłodowej (mimo umiłowania aborcji) szykuje się stado czerwonego bydła które w tej sprawie zorganizowało nawet konferencję prasową.

PS. kwestie "niechcianej ciąży" są łatwe do rozwiązania.Każdy gwałt musi być niezwłocznie zgłaszany do policji i o tym trzeba uczyć młodzież w szkole. W pozostałych przypadkach prawa jest prosta . Wystarczy trzymać nogi razem a nie wystawiać dziuplę dla każdego dzięcioła. Można też się wysterylizować albo założyć spiralkę.
Ale mordowanie dzieci poczętych choćby po pijaku lu pod wpływem narkotyków lub zwykłej głupoty trzeba karać.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Może na krowach i dzięciołach się znasz...ale na ludziach trochę mniej. Zarówno sterylizacja jak i spirala są przeciwne naturze a więc nie są warte polecenia. Ponadto spirala to też aborcja...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1555843

Moim zdaniem każda aborcja "na życzenie" powinna być warunkowana także zgodą na sterylizację.Na sprężynkach i sterylizacji się nie znam ale mogę Cię zapewnić że na ludziach znam się zupełnie nie źle.

Kiedyś już prowadziłem dyskusję na ten temat ze znaną blogerką ( z innego portalu). Nawet rozmawialiśmy na ten temat przez telefon dlatego rozumiem te osoby którym się moje poglądy nie podobają. Obiecałem jej że nie będę na forach prowadził dyskusji o aborcji ale nie obiecałem że nie będę moich ocen publikował. I niech tak zostanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1555850

...niewinnych istot nie jest zgodne z naturą. Co to znaczy, że każda aborcja "na życzenie" powinna być warunkowana także zgodą na sterylizację ? W tym zdaniu nie znajduję sensu. Jaki widzisz związek między aborcją "na życzenie" i sterylizacją? Coś chyba z logiką u ciebie na bakier...ale tak się zawsze dzieje, gdy ktoś próbuje poprawiać Pana Boga.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1555851

Bo tak sprawnie unikasz jednoznacznej recepty. Recenzowanie cud, miód, ale co z resztą, a raczej z meritum?

" Niechaj słowa wasze będą tak -tak, nie - nie, a reszta od Złego pochodzi"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1555870