Pedofile spuszczają spodnie

Obrazek użytkownika jazgdyni
Idee


Kurcze, to nie tak miało być. Jak przyjmowaliśmy tych wschodnioeuropejskich prymitywów, tych Słowian i Tatarów, to wciskając im bla, bla o pięknej, wspólnej Europie, potrzebowaliśmy ich tylko jako konsumentów naszych gorszych towarów i jako tanią siłę roboczą. I to od profesora i doktora, do kopacza rowów i podcieraczy tyłków w domach opieki społecznej.
W zamian mogą sobie podróżować i podziwiać prawdziwą cywilizację.

Nic nowego pod słońcem. Od wieków tak jest i ma być zawsze.
Aby dobrze żyć, ktoś musi na ciebie pracować.
A polaczki i reszta tego świata nadaje się do tego idealnie. Marzyli o kapitalizmie, a ledwo co wyszli z komunizmu i nie mają bladego pojęcia o realnym świecie, natomiast jeszcze wierzą, że wszystko może być sprawiedliwie, solidarnie i dobrze dla wszystkich.


Na ściemę, projekt pod nazwą Rozszerzanie Unii Europejskiej dali się nabrać i Leszek Miller i prezydent Kwaśniewski, gdy z poczuciem triumfu i bezgraniczną dumą oddawali Polskę w kolejne zniewolenie; tym razem brukselskiemu Kremlowi. Znowu to nie my sami, tylko inni, oczywiście mądrzejsi, będą decydować, jak mamy żyć i co jest dla nas dobre. Jak na przykład ten głupi przesąd, że chłopcy mają chodzić w spodniach, a dziewczynki w spódniczkach. Sukienki dla wszystkich! I włosy w koński ogon i kolczyki. A kobiety, jak pokazała Austriacka Kiełbasa z tygodniowym zarostem.
Donald Tusk nie dał się nabrać, albo mamuśka Andżela go ostrzegła. On po prostu, jak to miał i ma w zwyczaju, przehandlował, co miał pod ręką, w tym wypadku Polskę.

Jeżeli ktoś jeszcze nie rozumie, to rozszerzanie UE, zwłaszcza to od 1 maja 2004 roku miało tylko jeden cel: - neokolonializm. Nowe terytoria z milionami klientów na paciorki i perkal (dla ważniejszych szwajcarskie zegarki, np. Tag Hauer) i jednocześnie dwa razy tle tanich rąk do pracy.

Niestety, projekt nie wypalił.
Bruksela, stolica Belgii, najkrwawszego państwa kolonialnego, z tym królem Leopoldem, który po kolana brodził we krwi Kongijczyków, myślała, że znów będzie łatwo, jak w Afryce.

Lecz nie.

Gdy do władzy się dorwali, najpierw ten na "V" i z "k" w środku – Orban, a potem ten przebrzydły kaczor w Polsce, na kórego wspomnienie każdy przyzwoity Niemiec ma odruch wymiotny, to kolonie zaczęły brykać, jak zdenerwowane osły.
Zachciało im się samodzielności! Suwerenności! Własnych praw i własnego porządku. Hej! To nie po to o was się rozszerzyliśmy. Jak się idzie do domu publicznego, to nie po to by się zakochać.

Dobra... Przez dziesięć lat byliście grzeczni, a my smarowaliśmy wam masłem bułeczkę ( masła mamy tak dużo, że nie wiemy, co z nim robić).

Ale chcecie brykać? To spierdalajcie!


Jeden i drugi z tych zakręconych sceptyków, co zawsze muszą mi przysrać w komentarzu (przysrywają, ale czytają), krzyknie – Ej! Co ten palant bredzi?!

Niestety drodzy Państwo: Europa (na szczęście nie cała, tylko brukselska, komisaryczna EU) już wie, że projekt się nie udał i szybko trzeba się pozbyć tych wschodnich pasożytów, zanim zainfekują Zachód tymi pieprzonymi, dawno zdechłymi ideami o wartościach, chrześcijaństwie, sprawiedliwości i solidarności.
Won z nimi! Koniec i kropka.

A oto dowód – ich własne słowa.
Chlapnął je nie kto inny, jak Czerwony Danny – Daniel Cohn-Bendid, hippis, komuch, zboczeniec, perwert i pedofil. Tak, tak – ten zauroczony "Lolitą" Nabokova dewiant, który powiedział, że nie ma nic piękniejszego i erotycznego, niż pięcioletnia, rozbierająca się dziewczynka.
Kiedyś, w czasach przyzwoitości, z obrzydzeniem byśmy się zapytali, co takie indywiduum tam robi i kto go wpuścił. Zaraz nasika na dywan. Niestety czasy są już inne i nawet u nas Robert Biedroń został prezydentem miasta.

No więc ten Cohn-Bendit, onegdaj bezpaństwowiec, bo nie mógł się zdecydować czy jest Francuzem (merde), czy Niemcem (hail!), a teraz, a jakże, od 1999 roku poseł do Parlamentu Europejskiego i w tej paskudnej menażerii nie byle kto, powiedział:

Takie kraje UE jak Polska, Węgry i Czechy powinny mieć możliwość opuszczenia Unii, jeśli nie zamierzają uczestniczyć w planowanym przekształcaniu wspólnoty.

Podkreślam: ten pan robi tam za "autoryteta". I czy chlapnął, odsłaniając już nakreślony cel, z wrodzonej głupoty, czy też wysokie gremia zdecydowały, że trzeba taki przekaz puścić, a Węgry i Polska podkulą ogony, zrobią "siad!" i "daj łapę!", jak to zawsze było, na przykład, z Donaldem Tuskiem.

Daniel Cohn-Bendit... Dany le Rouge... Temu typkowi nie powinniśmy odpowiadać. To poniżej naszej narodowej godności. Odpowiadać zboczeńcowi, który publicznie twierdzi, że seks z pięcioletnim dzieckiem jest "obłędny i maniakalny"?

Lecz to nie jeden wilkołak w tym stadzie. Jest ich więcej, połączonych krwiożerczością i złodziejską pazernością.
Wypuścili przeciwko nam, żeby było weselej – "przyjaciela Polski, którą pokochał, bo wyzwalała jego ojczyznę", Fransa Timmermansa:

Polska nie zostawiła nam wyboru.
KE zdecydowała o uruchomieniu art. 7.1 traktatu UE wobec Polski. Komisja wyśle wniosek do krajów unijnych o uznanie Polski za kraj, w którym istnieje "wyraźne ryzyko poważnego zagrożenia dla praworządności".

I cały czas ujada na nasz kraj jeden z najważniejszych Niemców, przywódca SPD, Martin Schulz, do którego przywódca Włoch, Berlusconi kiedyś powiedział:

· Panie Schulz, we Włoszech robią teraz film o nazistowskich obozach koncentracyjnych. Sugerowałbym dla pana rolę kapo. Byłby pan rewelacyjny.

Teraz ten krypto-komuch, niedouk, którym się autentycznie brzydzę po raz kolejny nam grozi. Patrząc na niego widać, bo nawet nie stara się on tego ukryć, że on nas nienawidzi, nas – Untermenschów i najlepiej to by nas wszystkich rozstrzelał. Albo zagazował...

Jeżeli jeszcze do tego dodać bawiących się za nasze pieniądze w Brukseli narodowych zdrajców – Tuska, Bieńkowską, Lewandowskiego, czy tą kabaretową panią von Thun, to głośno się pytam:
Po co nam taka Europa?!


Powinniśmy nadal robić swoje. Wcale z UE nie wychodzić. Tak się wzmocnić, tak potężne zebrać siły, by zjednoczoną Europę przywrócić do najwyższych ludzkich korzeni. Nie tylko w Polsce ludzie tego chcą. Nie tylko we wschodniej Europie. Chcą tego również w Niemczech, Francji i Hiszpanii. Wszędzie chcą.
Tylko, że my jak zwykle jesteśmy krnąbrni, bo się mniej boimy.

To oni się boją. Już wiedzą, że przegrywają. Wysyłają podstarzałego perwerta, by opuścił spodnie i postraszył nas swoim zwiotczałym przyrodzeniem.
Tylko my nie mamy już pięciu lat.


.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (24 głosy)

Komentarze

To się nazywa doprowadzić tekst do "gran finale" !

Chciało by się powiedzieć :

- Dany, to ty możesz pana majstra cmoknąć tam gdzie ....

Vote up!
11
Vote down!
0

#1555460

Ten Cohn-Bendit na prawdę mnie wkurzył. A na Schulza mam taką samą alergię, jak on na Polskę.

Przecież to wszystko kreatury. Ludzie tego nie widzą? Choćby popatrzyć na tego złodzieja od was, od melioracji, to na pierwszy rzut oka widać kto to taki.

Ten świat staje się coraz bardziej poje..ny.

 

Najlepszego

Vote up!
12
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1555466

Afera melioracyjna jest jedną z wielu, nie działał w próżni. To tak jak z Alphonsem G. Capone : wsadzono go za przestępstwo, które nie łączyło się z aferami politycznymi i kryminalnymi - w których mógłby zostać świadkiem koronnym i za kraty posłać polityków, zleceniodawców mordów politycznych.

Aby takie "dęte umowy" podpisywać, trzeba uzyskać sporo podpisów od uprzednio zaszczutych radców prawnych i rzeczoznawców, kosztorysantów i weryfikatorów.

Tu nie chodzi o to, że pedał pedała na łapówkę skasował. Tu chodzi o skutki. 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

#1555473

wie ein schöner Thun

Stara komunistyczna piosenka. A oni tak tylko kretyńsko wygladają, a zjawisko komunizmu nadał jest grożne i śmiertelnie groźne. To jest po prostu prawdziwe zło.

Vote up!
11
Vote down!
0

michael

#1555462

Witaj!

To co trzeba robić z prawdziwym złem? Śpiewać o czerwonej róży?

To jest naprawdę problem cywilizacyjny. Zboczeńcy na przywódców i prezydentów? Złodzieje i oszuści do władzy?

A poczciwy, przyzwoity ma siedzieć cicho?

 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1555467

Prawda to jest oczywista. Do czego świat zdąża, mając takich przywódców. A swoją drogą Schulz mi kogoś przypomina, bo do Niemca to on podobny nie jest, choć ma niemiecką duszę, o ile w ogóle. 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1555471

Witam!

 

To ciekawe, kogo przypomina. Gdyż on również kogoś mi przypomina. Lepsze wiśnie warg to miał tylko Arafat.

 

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1555488

pociąga za sznurki, caryca powołuje na stanowiska unijne samych złodziei i zboków na których ma haki to ona decyduje co ta wybierana przez nią banda zboków i złodziei wyłowionych na wodzów przestępczej organizacij pod nazwą Unia ma wykonać oni wiedzą co im grozi za nie wykonanie poleceń i przed takimi gnidami Polska zdejmuje kapelusz i tłumaczy się jak przedszkolak złapany na siusianiu na deskę. Powinniśmy olać tą bande i robić po prostu swoje!

Vote up!
12
Vote down!
0

adolfnr2

#1555463

Bo od rewolucji francuskiej wszystko stało się popieprzone. Runął normalny porządek rzeczy, a w poszukiwaniach nowego, jak zwykle w pierwszej linii idą szubrawcy i kombinatorzy.

Vote up!
5
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1555468

Silna Polska w Europie to wielkie zagrożenie dla lewactwa i komunistów kulturowych...dlatego wrzeszczą i atakują - ale damy radę...

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1555465

Witaj!

O, wreszcie zaczęli się bać Polski. Takiej Polski. rozsypie im się cały mozolny układ.

I wiedzą już, że przegrali. A pedofile i inne zboki trafią za kraty.

Vote up!
8
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1555469

Eurokołchoz, rzeczywiście musi trzeszczeć w posadach, jeżeli Makrela spuszcza ze smyczy różne zbuki typu Cohn-Bendity, Schulzy, Timmermansy, i przepraszam za wyrażenie Guy Verhofstadty, ale znacznie groźniejsze są nasze (przepraszam za nasze) zbydlęciałe elyty, różne Róże Thun, Pitery, Thuski, Lewandowskie i inne POlszewickie szmaty, którzy przy każdej okazji plują na Polskę na arenie międzynarodowej. Jest to bydło (przepraszam zwierzęta) bez żadnego sumienia, honoru, dla których polskość to nienormalność. Oni to robią za Sorosowskie srebrniki, gotowi sprzedać własną matkę za złotówkę. Coś ohydnego i obrzydliwego.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1555476

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1555478

Trzeba być chamską, bezczelną i głupią by mnie kwalifikować do pedofili.

Fuj, kobieto!

Vote up!
9
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1555483

jestes żywym przykładem,  jak zaczyna się poważna choroba.......

Vote up!
10
Vote down!
0
#1555490

...po tobie krokodylimi łzami ale cieszę się się, że jazgot zostanie a o tobie, za tydzień - dwa, nikt nie będzie pamiętał.

Szantażyk mało udany 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1555492

Schultz mimo, że latami funkcjonuje w instytucjach UE, nie ma zielonego pojęcia na temat obowiązującego w Unii prawa. 

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1555489