Czy Spielberg molestował dinozaury?

Obrazek użytkownika hrabiaEryk
Idee

Od czasu jak wybuchła „afera molestowań” w Hollywood co chwile ujawnia się nowa osoba, która nagle przypomina sobie, że kiedyś w zamierzchłej przeszłości była molestowana przez znanego aktora, ba nawet w show-biznesie to teraz obowiązek stać się ofiarą molestowań seksualnych.

„Afera” zbiera coraz więcej ofiar. Ostatnio świetny aktor Kevin Spacey nie będzie już grał głównej roli w serialu „House of Cards” (który notabene od 3 sezony zaczął wytracać rezon), a nawet został wycięty z najnowszej produkcji w której wystąpił. Aktor oczywiście zasłużył na potępienie, ale nie wiem, czy na to, aby w iście stalinowski sposób wycinać go z filmu i zastąpić go innym aktorem. Zresztą jest tajemnicą poliszynela, że za drobną usługe seksualną można w show-biznesie dostać dobrą role, a ta z kolei może być trampoliną do kariery.

Nie będę się zajmował kto kogo molestował i dlaczego, bo już niedługo i Spielberg zostanie oskarżony o molestowani dinozaurów, jeśli to dłużej potrwa.

Ta cała afera wpisuje się w akcje #MeeToo, czyli walką o to, aby kobiety nie były napastowane seksualnie na ulicach w pracy i ogólnie w miejscach publicznych, oraz nie wstydziły się o tym mówić. Super akcja można pomyśleć bo z chamstwem wobec kobiet należy walczyć, ale jak to bywa tylko pozornie, bo kryje się za nią feminazistki. Celem tej akcji nie jest bowiem promowanie szacunku wobec kobiet, ale poróżnienie kobiet i mężczyzn, oraz wywołanie wzajemnej niechęci i braku wzajemnego zaufania, bo przecież według inicjatorów tej akcji wszystko może być molestowaniem (komplement, miły uśmiech w windzie do kobiety, przepuszczenie jej w drzwiach).

Współczesne feministki dążą bowiem nie do tego, aby wyzwolić kobiety, bo przecież te posiadają już pełnie praw w krajach w kręgu naszej cywilizacji, ale zgodnie z dialektyką III Rewolucji Marksistowskiej z 1968 dążą do wywołania wojny płci (wojna klas się skończyła), która ma przyśpieszyć rozpad rodziny już i tak mocno osłabionej.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Zaciekawił mnie passus o molestowaniu jajorodnego stekowca !

Prawdopodobnie nastąpi takie samo przegięcie pały jak z Komisją McCarthy'ego !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0


#1553301