85 decydujących głosów

Obrazek użytkownika jazgdyni
Świat


Właśnie media donoszą, że zmarł David Rockefeller.
"...David Rockefeller zmarł w poniedziałek w wieku 101 lat w swojej posiadłości w Pocantico Hills w stanie Nowy Jork - poinformował rzecznik rodziny."
"David Rockefeller był ostatnim żyjącym wnukiem Johna D. Rockefellera (1839-1937), magnata naftowego i twórcy rodzinnej fortuny, który uważany jest za najbogatszego człowieka w historii, i najmłodszym synem Johna D. Rockefellera Juniora (1874-1960), fundatora Rockefeller Center w Nowym Jorku.

Fortuna zmarłego, złożona z nieruchomości, udziałów w rodzinnych funduszach powierniczych oraz innych aktywów była w marcu szacowana przez magazyn "Forbes" na 3,3 mld dolarów."

[ http://niezalezna.pl/95719-david-rockefeller-nie-zyje (link is external) ]

Zdecydowałem się więc przypomnieć fragmenty mojego felietonu z 2014 roku. Ponieważ tam jest również o zmarłym Davidzie, magnacie, potomku magnatów – współczesnych władcach świata.

********

Wczoraj poznałem wiadomość, nagie fakty, co do których już od dawna miałem pewne podejrzenia. Otóż Oxfam, międzynarodowa organizacja humanitarna, pochodząca z Wielkiej Brytanii, całkowicie niezależna od jakichkolwiek państw, czy koncernów, więc "czysta i przejrzysta" podała, iż 85 najbogatszych ludzi świata, multimiliarderów, posiada tyle pieniędzy, co połowa całej ludzkości, czyli 3,5 miliarda ludzi. Wyobraźcie sobie: 85 facetów i pań, którzy swobodnie zmieszczą się w jednym przegubowym autobusie, ma tyle forsy, co połowa reszty świata.
To jest chore. I jako takie, musi w końcu pęknąć.
Aby to jeszcze bardziej obrazowo podać – 1% ludzkości zgromadziło bogactwo wartości 110 trylionów dolarów (110 000 000 000 000 $$), co jest 65 razy tyle, co posiada wspomniana połowa ludzkości.
Robi wrażenie, prawda?
Oxfam wyliczył to teraz, gdy ci bogacze umówili się na coroczną kawkę w ekskluzywnym szwajcarskim kurorcie w Davos.
To jest kanwa, na której snuję dalsze rozważania na temat przyszłości planety Ziemi.

Aha, żeby sobie ktoś nie pomyślał, że ja sobie te wiadomości wyssałem z palca, oto doniesienia zachodniej prasy:

http://www.theguardian.com/business/2014/jan/20/oxfam-85-richest-people-half-of-the-world (link is external)
http://www.usatoday.com/story/news/world/2014/01/20/davos-2014-oxfam-85-richest-people-half-world/4655337/ (link is external)
http://www.independent.co.uk/news/world/politics/oxfam-warns-davos-of-pernicious-impact-of-the-widening-wealth-gap-9070714.html (link is external)

*******Nie każdemu było dane przeżyć zmierzch i upadek cywilizacji.
Nam niestety jest to dane, I to w stopniu, jak nigdy dotychczas.

Kiedy to się zaczęło? Czy już w 1789 roku wraz z Wielką Rewolucją Francuską? Nie sądzę. Wtedy zmieniono tylko istniejący system władzy, choć pojawiły się pewne nowatorskie idee. Sformułowane w 1793 - Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort, z którego dość szybko wyrzucono zbyt kategoryczne "albo śmierć" mąci do dzisiaj.
Potem ukształtował się kapitalizm. Przyszła rewolucja techniczna. Zaczął się wiek pary, a potem elektryczności. Wreszcie nadeszła era komputerów i internetu.
W międzyczasie kobiety uzyskały równouprawnienie.
Najpierw Europą, a następnie całym światem zawładnął zbrodniczy nazizm i praktycznie równocześnie jeszcze gorszy komunizm.
W krótkim okresie czasu wymordowano na całym świecie dziesiątki milionów ludzi.
Wreszcie, od prawie 70 lat mamy w Europie pozorny spokój.

Dużo się wydarzyło w tak krótkim okresie czasu. Prawda? Twierdzę, że na tak dużą skalę i tak ogromnym zasięgu nigdy jeszcze w historii człowieczeństwa nie było tak wielkich skomasowanych zmian.

Napisałem to, żeby pokazać światowy kontekst i żebyśmy my sami, uczestnicy tych zmian zastanowili się nad tym.

Jednakże t co się dzieje obecnie, na naszych oczach, niby mimochodem, bez wyraźnych deklaracji i manifestów, to coś dotychczas niespotykanego i potwornie groźnego.
Ani Stalin, ani Hitler, czy Lenin; czy też nieco mniejsi kacykowie, Mao, Pol Pot i Idi Amin, nie mieli zamiaru tego dokonać, ba, nawet im przez mordercze umysły nie przyszło, by tym się zająć.
Natomiast wykłębiło się w głowach zniewieściałych facetów, częściowo homoseksualistów i pedofilów, wąsatych bab, albo brzydkich hermafrodyt z parad równości, pokracznych profesorów i intelektualistów jak Chomsky, Sartre , czy Claude Lévi-Strauss (podaję imię, by nie mylić z jeansami).
Otóż oni wymyślili sobie całkiem nowy świat. Co jest oczywiście tożsame z upadkiem wielu cywilizacji, w tym najważniejszej dla nas, ponad dwa tysiące letniej cywilizacji łacińskiej.

Idioci, niestety wpływowi i inteligentni, bo przecież inaczej ich nazwać nie można, postanowili świat kompletnie przemeblować. Dokładnie nie wiemy, jak ten ich projekt wygląda, bo specjalnie się tym nie chwalą, lecz na nasze nieszczęście, nieszczęście zwykłych ludzi, mają potężne wsparcie tych kilku najbogatszych ludzi świata i sterowanych przez nich czołowych światowych polityków.
Dla naszego jednoznacznego uproszczenia, nazwano nieoficjalnie ten toczący się projekt NWO – New World Order, czyli Nowy Porządek Świata.
Gdy zaczęto o tym głośno mówić, większość domniemywała, że chodzi tylko o rozwiązania ekonomiczne i finansowe. O nadrzędną rolę wielkich międzynarodowych korporacji, o pozbycie się dolara jako waluty światowej i w końcu o podporządkowanie polityki rządów tymże międzynarodowym interesom.
Wizjonerzy przywoływali tutaj dzieła Huxleya, czy Orwella. Rozważano na podstawie literatury powstanie kasty magów i nadzorców i całej reszty ludzkości – niewolników. Koncentrowano się oczywiście na sytuacji ekonomicznej i dostępie do dóbr i technologii.

Jednocześnie nikt nie przypuszczał, że może w tej przebudowie świata chodzić o coś znacznie głębszego i radykalniejszego. O kompletne zmiany kulturowe i godzenie w podstawowy porządek świata.

******

Dobry Pan Bóg, a dla niewierzących Natura, tak sobie wymyśliła, że najpraktyczniejszą metodą rozwoju i kontynuacji wszelakich gatunków w tym właśnie człowieka, jedynej istoty w pełni rozumnej, jest stworzenie płci, samca i samicy, mężczyzny i kobiety. Tak było od zawsze. Istnieją wprawdzie inne marginalne metody rozrodu, lecz pełnią one kompletnie nieistotną rolę w naszym świcie.
Dobry Pan ustalił także, że to właśnie rodzice zajmują się rozwojem potomstwa, tak długo, aż może ono samodzielnie egzystować. Czy to człowiek, czy słoń, czy mrówka. Tak miliony lat temu powstała rodzina.
W miarę upływu czasu, w związku z płcią i rodziną powstały odpowiednie prawa, rytuały i metody postępowania. Różnią się one nieco w zależności od plemienia, gdzieś na świecie, lecz zasadniczo wszędzie są one podobne. Kulturowo przypisano pewne role społeczne i dotychczas wszystko to wspaniale funkcjonowało i istniał stały postęp i rozwój.Nagle, po rozpasaniu rewolucji obyczajowej 1968 roku, pokolenie hippisowskich komun, swobody seksualnej, "wspólnych" dzieci i narkotycznych eksperymentów, dorwało się do władzy, mediów i opinii publicznej; grupa zdeprawowanych, niemoralnych i kompletnie bez zasad tych właśnie ex – hippisów, wspierana na dodatek przez podstarzałych obecnie lewackich "rewolucjonistów" z różnych Czerwonych Brygad, Rote Armee Fraktion, Revolutionärer Kampf (vide Joshka Fischer czy Cohn-Bendid).
Mimo, że teraz są u władzy, o jakiej nigdy im się nie marzyło, to umysłowo pozostali na poziomie rewolucji 1968 i wczesnych lat siedemdziesiątych. Młodzieńcze fantasmagorie postanowili wcielić w życie.

Na początek postanowili rozpieprzyć tradycyjną rodzinę. To już nie ma być mąż i żona. To mają być partnerzy. Juz nie jest ważne, czy obupłciowi, czy jednopłciowi. Homoseksualiści, geje i lesbijki, nie są przecież wstydliwym marginesem, medycznym schorzeniem, dewiacją, które w przyrodzie się zdarzają, tylko świadomymi swojej roli, ba, dumnymi ze swojej orientacji obywatelami, którym przysługują wszystkie prawa, w tym oczywiście również te związane z rodziną.
Jak wiadomo, w hippisowskich komunach wszyscy
"żyli" ze wszystkimi, nie ważne, czy chłopak, czy dziewczyna, a nawet, czy to było dziecko. To oczywiście upadło i przeminęło, jak każda dewiacja. Lecz nie w głowach tych, co teraz rządzą w Waszyngtonie, Brukseli, Paryżu, czy Berlinie.
Istnieje w psychologii i seksuologii prawo częstych kontaktów, a na dodatek, prawo pierwszych kontaktów. Albo, jak to lud mówi – "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci".
I oni właśnie teraz na starość "trącą".
Niestety, mają władzę.
I mając tą władzę chcą z całego świata zrobić taką pseudo-hippisowską komunę.
Małżeństwa do lamusa. Skreślamy słowa mąż i żona. Mój partner, moja partnerka, to jest to. Już nie rodzice; teraz opiekunowie dziecka: facet i kobieta, lub dwie panie, albo dwóch facetów. A jak coś nie wypali to i tak im się tego dzieciaka odbierze i da do wspólnego kojca, co już udowodniły różne tam Jugendamty Niemiec, czy Szwecji.
W Polsce odebrano rodzinom 85 tysięcy dzieci. W tym 850 tylko dlatego, że w domu była bieda.
Czyli, to już się proszę szanownego państwa dzieje – rodziny się skutecznie i intensywnie rozpieprza.
[1]
*****
Tak to trzy lata temu pisałem. Dzisiaj dodam jeszcze, że twarzą projektu New World Order – NWO – Nowy Porządek Świata, jest jeden z tej czołówki miliarderów, George Soros. Człowiek opętany fantasmagorią opartą na ideach komunistycznych, neo-liberalnych,
Przez to toczą się dzisiaj takie zdarzenia, jak najazd na Europę milionów ludzi z Afryki i Azji; autentyczna wojna religijna islamu z chrześcijaństwem; idiotyczne zniszczenie takich państw jak Libia, czy Syria.
To między innymi pokłosie tzw. "multi – kulti", czyli złudzenie, że ludzie o różnych kulturach, praktycznie różne ludzkie cywilizacje, jeżeli je tylko dobrze wymieszać, to będą żyć w zgodzie, przyjaźni i radości.
Na to wszystko nakłada się również próba rewolucji seksualnej, podnoszącej takie dewiacje, jak homoseksualizm, czy nawet pedofilię, do poziomu pełnoprawnych, heteroseksualnych norm współżycia.

*****

Automatycznie nasuwa się pytanie – dlaczego ci najbogatsi to robią?
Oczywiście musi być to poprzedzone pytaniem – jak do tego doszło, że mniej niż jeden procent ludzkości praktycznie rządzi całą resztą, miliardami ludzi na całym świecie.
Czy ci bogacze chcą mieć jeszcze więcej pieniędzy?
Czy może to tylko taka "zabawa", kaprys znudzonych i rozkapryszonych osobników, których stać na wszystko.
A my co? Będziemy się dalej tylko przyglądać?!


[1] http://jazgdyni.neon24.pl/post... (link is external)

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:13)

Komentarze

i zdaje się przełożony Sorosa..?

Istota ludzka czy, jak niektórzy twierdzą, nieludzka, niech wraca do (piekła?) tam skąd pochodził. Dość szkód i krzywd uczynił na Ziemi.

Niestety nic dobrego nie da się powiedziec a złego można dodać bardzo wiele. Więc na tym poprzestanę.

Czy mamy się przyglądać? Nie, musimy coś z tym zrobić, bo inaczej oni planowo nas (ludzkość) wykończą. Najlepiej byłoby zdelegalizować pieniądze :-)

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1535696

Faktycznie nie był to człowiek, którego chciałoby się zaprosić do domu.

Czy on był najważniejszym wariatem? Był cały szereg bogatych zdeprawowanych kanalii.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1535698

Wypełniają zadanie szatana, jak zniszczyć ludzkość, przez organizowanie i wspieranie wojen, żywność zmodyfikowana, szczepionki, eutanazja, różne rodzaje lewactwa, powodujące u ludzi wyrzucenia Boga ze swych serc, a co z tym związane, hulaj dusza piekła nie ma.
Można by długo wymieniać jak doprowadzają ludzi do całkowitych upadłości, aby cywilizacja łacińska upadła.

A Polska dzięki Bogu odpiera te ataki masonerii, bo jest zbudowana i stoi na skale, ale było blisko do katastrofy.
Już diabeł był ubrany w ornat i na mszę zapraszał.
Wolność nie jest dana raz na zawsze, trzeba cały czas o nią walczyć, tak jak o naszą wiarę.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1535699

A jakos masz kompromaty na niego?

To prawda, że był Chazarem i nas depopulował a możliwe, że hodował niewolników na organy? 

Masz też coś więcej o tym NWO?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1535701

W jego dobre intencje multi kulti?. Że tak się wymiesza te rasy i zapanuje zgoda i raj?. Czy jeszcze ktokolwiek w to wierzy?. Sama idea jest zbrodnicza. Pozbawić narody tożsamości, pamięci i bohaterów!. Spowodować rewolucję, rękoma islamskich, krwawych analfabetów!. To ma być totalna depopulacja i rzeź!. Nie żadne multi kulti!. Najpierw islam opanuje Europę, wyrzynając stare, mieszkające tu narody!. Potem wyrżnie resztę!. Peryferia!. Kiedy wreszcie, nie będzie już komu ścinać głów, amerykańskie żydostwo z NWO, potraktuje zwycięskich islamistów atakiem nuklearnym!. To będzie oczywiście, amerykańska racja stanu i samoobrona przed tym bydłem!. Kiedy Europa skona jako region geograficzny, żydostwo przypomni ocalałym, niespłacone roszczenia należne od Polski!. Za wyimaginowane długi, zostanie przejęty kraj nadwiślański. Po trzydziestoletniej rekultywacji, zostanie zasiedlona Judeo Polonia!. Wiadomo kim i po co!...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1535753

Mnie poraziła informacja, że zmarły miał 7 przeszczepów serca; 7 ofiar służących przedłużenia życia miliardera.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1535758

Ofiar służących luksusom, bezpieczeństwu i przedłużeniu życia tego, jednego z wielu, bandytów było miliony. To m.in. dzięki lobbingowi jego ojca Błękitna Armia gen. Hallera została ograniczona w działalności i wręcz zdemobilizowana przez prezydenta Woodrowa Wilsona, co dało pełną swobodę przestępczej działalności Rockefellerów, Rothschildów, Hencklów, Bushów, Harrimanów, Hearstów, Hohenzollernów, Göringów… na okupowanych Słowiańskich, głównie Polskich ziemiach.

Wskutek walki o profity między germańskimi i żydowskimi okupantami doszło do przygotowywanej już w 1910 roku na Górnym Śląsku przez Hencklów i Hohenzollernów "Wielkiej Wojny" (t.zw. I Wojny Światowej), sowietyzacji (Parvus, Lenin…), układów Hitler-Stalin i kontynuacji "Wielkiej Wojny" (t.zw. II Wojna Światowa), stopniowego wprowadzania agendy Rockefellera, t.zw. NWO .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata

 

Zrabowane piastowsko-celtyckie posiadłości w Davos zajmowane są również w przez agenturę Rockefellera, sowieckiego Żyda, syna masowego mordercy NKWD Oleksandra Stolzmanna vel Kwaśniewskiego i jego siostrę, insidera m.in. skoków rabunkowych i zawłaszczeń typu "pożyczki frankowe".

http://burisma.com/ru/sovet-direktorov/

http://socjologiakrytyczna.blog.onet.pl/2011/09/17/czerwone-dynastie-aleksander-kwasniewski/

http://niezalezna.pl/40502-tylko-u-nas-skany-dokumentow-ws-jolanty-i-aleksandra-kwasniewskich

http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/art/5544518,ipn-bialystok-wykopaliska-przy-areszcie-sa-juz-pierwsze-szczatki-wideo,id,t.html

http://www.aferyprawa.eu/Afery/Stolzman-Izak-ojciec-prezydenta-Aleksandra-Kwasniewskiego-Zdzislaw-Kwasniewski-UB-owiec-zbrodniarza-rosyjski-Zyd-Prawda-o-rodzinie-Kwasniewskich-993

 

To do Rockefellera, którego ojciec już od ponad 90-lat okupuje Górny Śląsk, przyłączając się do okupujących Śląsk już od ok. 800-lat Niemców (Habsburgów, Hencklów, Luxemburgów, Hohenzollernów, Bushów…) i ich Żydów (Rothschildów, Friedländerów, Gieschów…) udał się po wskazówki "nasz wielki wybawca" Wojciech Jaruzelski.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anaconda_Copper

https://pl.wikipedia.org/wiki/Silesian-American_Corporation

http://www.rp.pl/Historia/310279872-Jak-Wojciech-Jaruzelski-dogadywal-sie-z-Rockefellerem.html

http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/127263,pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r

http://www.bankier.pl/forum/temat_pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r,20237493.html

http://www.videofact.com/jaruzelnyc3.html

http://komsomol.pl/

 

Jednego z udziałowców tej bandy, wnuka okupującego od conajmniej 90-lat Górny Śląsk Prescotta Busha - Jeba Busha - przyjął jako pierwszego zagranicznego "gościa", jeszcze jako prezydent elekt, Andrzej Duda.

http://niezalezna.pl/67934-jeb-bush-na-spotkaniu-z-andrzejem-duda

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,18136289,_Jeb_Bush_chwali_Polske__Duda_zapomnial_mu_powiedziec_.html

 

Tymczasem niedobitkowie Piastów, zdradzonych i wciąż mordowanych właścicieli tej ziemi, założycieli Państwa Polskiego są nadal prześladowani, torturowani, kaleczeni i mordowani a ci, którzy zwracają się do obecnych "władz państwa" o umożliwienie powrotu do ich własnych domów, z których zostali brutalnie wypędzeni są ignorowani a ich pisma pozostają bez odpowiedzi.

Nawet taki "wpływowy" polityk jak Antoni Macierewicz, czy Rzecznik Praw Obywatelskich, którego obowiązkiem jest zająć się taką sprawą z urzędu udają głuchych i ślepych, nawet nie potwierdzając otrzymania korespondencji. Sądy i prokuratury czynią to od kilkudziesięciu lat odpowiadając na wnioski i przypomnienia o zwrot zrabowanego majątku napadami band w cywilu, ciężko uzbrojonych oddziałów antyterrorystycznych, porwaniami, aresztowaniami, torturami i trwałymi okaleczeniami. Rabowane są również dokumenty m.in. paszporty czy dowód osobisty.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

http://sbb-music.jimdo.com

#1535761