Zdrajcy i szubrawcy! Uciekajcie póki czas!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Przez prawie 27 lat zrobiono niemal wszystko, żeby zniszczyć państwo polskie, zarówno ekonomicznie, jak i kulturowo. Polaków starano się sprowadzić do bezmyślnego bydła dbającego jedynie o przetrwanie "od pierwszego do pierwszego".

Naszą wiarę; wrodzone: przyzwoitość, patriotyzm, tolerancję, gościnność i honor; inteligencję; pracowitość; kreatywność; kindersztubę; klasę; wiedzę; pracowitość; poszanowanie godności człowieka; wartości chrześcijańskie i po prostu człowieczeństwo starano się wyplenić poprzez wymyśloną przez chazarski i turański pomiot "politykę wstydu" i degradację polskości.

Na szczęście nie udało się i to doprowadza do wściekłości ten "turańsko-chazarski ściek obywateli polskich" oderwanych od możliwości wykorzystywania Polaków i ich deprawacji, oderwanych od rządzenia przesiąkniętego michnikowszczyzną i jej nienawiścią do Polski i Polaków.

Powiedzieliśmy NIE i powiemy też tak w przyszłości. Tego Wy nienawistni Targowiczanie możecie być pewni. I nic Wam nie da szukanie pomocy wśród waszych komunistycznych lewacko- trockistowsko- -demoliberalnych elit światowych i Waszych lichwiarzy międzynarodowych. I jeżeli Wam się nie podoba to droga wolna: jest Izrael, USA, Rosja,  IV Rzesza staro-unijna, Madagaskar czy Amazonia. Tutaj swojej Judeopolonii nigdy nie zbudujecie i o tym wiecie, dlatego szukacie nowej ziemi obiecanej na Ukrainie.

Nie uda się też podporządkowanie naszego narodu germańskim lub rosyjskim planom zniszczenia naszej państwowości. Przetrwaliśmy zabory a teraz jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami i unijno-niemiecka gawiedzi wraz z Moskwą - musicie się z nami liczyć! A z a'la polskim targowickim szambem sobie poradzimy sami.  Zajmijcie się sobą, własnym bezpieczeństwem, islamistami, kryzysem finansowym, Waszą UE a nie nami! A poza tym nie jesteśmy sami!

I też zwracam się do złodziei, morderców, przestępców i ich obrońców, zdrajców, ludzi bez honoru, pożytecznych idiotów, TW, KO, żydo-ubecji wraz z potomkami, antypolaków i kanalii z "totalnej opozycji" - uciekajcie póki czas bo my-Polacy jesteśmy naprawdę miłosierni, ale zdrajcy i szubrawcy są w naszej mentalności najgorszym sortem ludzi, co pokazaliśmy w czasie II WŚ i później. Wasz D. Tusk o tym od dawna wiedział, wiedzieli też o tym żydo-komunistyczni kaci Polski w stylu Heleny Wolińskiej czy Stefana Michnika i inni... weźcie z nich przykład... póki czas.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)

Komentarze

Od tysiąca lat to dzisiejsze neopogaństwo zbudowane na ruinach cywilizacji bizantyńskiej próbuje z nami zrobić to co zrobiło z innymi plemionami słowiańskimi po  zachodniej stronie Odry. Oni tak mają. Nigdy się nie nauczą. Polska wciąż trwa, zawsze się odradza i będzie wielka kiedy już Berlin zarośnie trawą paść się będą tam dzikie zwierzęta...

Uprzejmię proszę o wyguglowanie "Biada ci Germanio" Niemieckiej mistyczki i stygmatyczki Teresy Neumann.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

marekwu

#1532801

"Zdrada w Polszcze nigdy ukaraną nie została"

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1532802

 Witaj! Mała poprawka. W czasie okupacji Warszawy przez Niemców, AK odpaliła wyrokiem sądu podziemia  kilka tysięcy kolaborantów i zdrajców.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1532805

podziemne likwidowaly na terenie calej Polski nie tylko na terenie Warszawy, roznej masci kolaborantow, szmalcownikow ,zdrajcow czy tez zbrodniarzy i to trwalo jeszcze dlugo po wojnie, nie tylko w czasie okpacji niemieckiej,ale tez za okupacji sowieckiej.
Mimo ze Niemcy czy sowieci sie krwawo mscili za zabicie ich czlowieka- chodzi mi tu o zolnierza bo za zabitym kolaborantem zaden Niemiec czy kacap sie nie ujal, jednak podziemie dokonywalo aktow pomsty i w imie prawa dokonywano egzekucji, wspomne tylko likwidacje Kuczery.
Trzeba wspomniec jescze ze w okresie rozbiorow Polacy tez mieli wieksze poczucie patryjotyzmu jak za czasow wspolczesnych i grupa podziemna sztyletnikow byla postrachem dla zdrajcow.

Niestety teraz Polacy sa calkowicie bezbronni bo rozbrojeni, zniewoleni i zastraszeni i to na nich komando smierci wykonuje wyroki -Smolensk,Leper,Petylicki itd.
Mam tylko nadzieje ze ostatnia seria wypadkow samochodowych to tylko wypadki i jakies niedociagniecia szkoleniowo/systemowe, spowodowane nieudolnoscia obecnych wladz odpowiedzialnych za bezpieczenstwo VIPow.Od eksplozji opony w aucie Prezydenta nikt nie zostal ukarany , Ablaszczyk broni borowca ze nie staranowal jakiegos nieprzestrzegajacego przepisow drogowych kierowcy narazajac tym samym osobe chroniona.Bor ma za zadanie chronic zycie przewozonej najwazniejszej osoby w Polsce i to jest priorytet ,a nie unikac kolizji z jakims palantem,sorry ,ale na tym polega ochrona.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1532827

jesteśmy jako naród życzliwi innym, otwarci, gościnni, ciepli, rodzinni, a mściwość i zemsta oraz wszelkie negatywne zachowania nie leżą w naszej naturze.

Zdarzało się jednak w naszej wspaniałej i przebogatej historii, że byliśmy zmuszeni przez innych, agresywnych intruzów do obrony i do walki na śmierć i zycie. Tak potrafimy walczyć o swoje i bić się do ostatniej kropli krwi, ale wolimy być ciepli, mili i kochani.

Zatem jako potomkowie Wielkich i Wspaniałych Słowian jesteśmy dobrzy, ale nie ma w nas tolerancji dla zdrajców, zaprzańców i wszelkiej maści nikczemników, zatem wypad z naszej kochanej Polski - wasz czas już się skończył!!!

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1532833

Gdyby to było takie proste ... niestety, wielu Polaków cierpi jeszcze na lemingozę.

 

Pozdrawiam i +5 za odwagę :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1532850

Też przychylnie odniosłem sie do ostatniego Pani tekstu a za dobre słowo dziękuję.

Wiem, że to nie jest proste, ale juz chyba czas mówić jasno i zwięźle.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1532857

w tekście i komentarzach życzenia dotyczące Polski i Polaków spelniły się, to będzie bardzo, bardzo dobrze.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1532915