Sytuacja geopolityczna Polski po Smoleńsku na przełomie 2010/2011 roku

Obrazek użytkownika Synteza
Kraj

Wszystkie dotychczasowe moje analizy prowadzą do

podobnych wniosków jak pana Grzegorza Brauna (http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=25897) tzn.
1) Polski nie ma w sensie niezależnej i niepodległej polityki.
2) Rządzący w niej to głownie agenci wpływu ościennych mocarstw.
3) Szansę w wyborach mają zdrajcy ze względu na dostęp do mediów ezbeckich i zagranicznych.
4) Wyborca wybiera więc między większym, a mniejszym złem , ale nawet gdy wybierze dobrze i jakimś cudem ta osoba będzie miała realny wpływ na rządy w kraju to nie ma pewności, że za sprawą przekupstwa lub szantażu nie stanie się ona koniem trojański i nie stanie się jeszcze gorsza niż oczywisty zdrajca. Jeżeli i to się nie uda, to zawsze zostaje zamach taki jak w Smoleńsku lub przewrót jak np. za czasów premiera Olszewskiego.
5) Polska więc jest raczej skazana na zabory pod pozorem demokracji ze względu na siłę obcych wywiadów (mediów) i uwikłania wynikające jeszcze z czasów PRL, agentura komunistyczna jest w łatwy sposób szantażowana np. przez FSB lub GRU oraz spadkobierców Stasi. Oczywiście są też tworzone nowe „rozpracowania” polityków niezależnych w celu ich skorumpowania lub osaczenia własną agenturą. Polskie służby wywiadowcze i kontrwywiadowcze w oczywisty sposób nie odnoszą żadnych sukcesów bo są paraliżowane przez rządy szpiegów.

Co nam więc zostaje?
1) Sytuacja zaborów w obecnej postaci jest znacznie gorsza od zaborów XIX wieku, bo wtedy sytuacja była oczywista, a zdrajcy dobrze znani.
2) Obecnie jednak, podobnie jak wtedy, pozostaje nam modlitwa i cud polegający na ujawnieniu tego całego zakłamania i wyzysku polskiego narodu.
3) Politycznie Polska była silna tylko wtedy gdy posiadała katolickiego króla, który finansowo był niezależny od obcych mocarstw i o takiego króla/prezydenta/premiera warto się modlić.
4) Podstawą staje się ujawnienie prawdy o Smoleńsku, choć procesy demoralizacji i upodlenia Polaków postępują i nawet tak oczywiste fakty jak doprowadzenie do śmierci całego Sztabu Głównego Wojska Polskiego oraz 2 prezydentów nie mają dla większości znaczenia, bo są oni zajęci walką o przetrwanie lub zdobycie alkoholu i zapicie wyrzutów sumienia.
5) Każdy może też zorganizować na terenie swojej parafii lub powiatu Straż Terytorialną Obrony Polski (STOP) – może być nawet początkowo jednoosobowa, której celem będzie ochrona chrześcijańskich wartości i propagowaniem w Internecie, a jeżeli się da również innych środkach masowego przekazu, prawdy o Polsce oraz ewangelizacja, bo tylko Królestwo Boga tak naprawdę się liczy i tylko taka Polska ma sens. W sytuacji zaś zagrożenia militarnego STOP może się uzbroić i bronić katolików przed prześladowaniami takimi jak np. w krachach Afryki (http://www.pkwp.org/), bo niestety Polska coraz bardziej te kraje przypomina i taki jest cel mocodawców zdrajców i gorszycieli na wysokich stanowiskach. Do walki takiej potrzebne są systematyczne ćwiczenia fizyczne i modlitwa w celu gotowości do poświęcenia i zdolności do stawienia oporu okupantowi zewnętrznemu, tak aby nasza ofiara była skuteczna. Co do okupacji wewnętrznej „demokratycznej” za pomocą agentury wpływu to tutaj najlepszym środkiem jest tworzenie środowisk takich jak STOP w celu ujawniania prawdy o powiązaniach mafijnych i agenturalnych w kraju oraz wzajemnego wsparcia w przypadku szykan w pracy lub jej utraty ze względów politycznych, niektóre osoby zginęły już za tą prawdę np. w 2004 ginie Marek Karp. „Jedna z hipotez wiąże jego tajemniczą śmierć z faktem odkrycia przez Marka Karpa tajnego ośrodka GRU na Białorusi, gdzie polscy prokuratorzy i członkowie mafii paliwowej spotykali się z przedstawicielami rosyjskich służb specjalnych.” http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Karp - w takich wypadkach STOP może pomagać rodzinom ofiar systemu medialno-agenturalnego 3 RP. Każdy może zostać Strażnikiem Terytorialnym Oborny Polski w swojej parafii i powiecie ponieważ jest to ruch oddolny beż żadnego ścisłego kierownictwa, które by weryfikowało i zatwierdzało członków.
Na pocieszenie trzeba dodać, że sytuacja Polski nie jest odosobniona w świecie – jest to typowy neokolonializm w małych i średnich krajach polegający na szerzeniu „wolności i demokracji”, a w rzeczywistości opanowaniu mediów przez obcą agenturę i tworzeniu sztucznej opozycji, partie wymieniają się w rządzie realizując tą samą politykę wyzysku surowcowego i taniej siły roboczej dla maksymalizacji zysków mocarstw światowych. Trudno się zresztą temu dziwić, bo pensja polityka takiego kraju jest miliony razy mniejsza od środków jakimi zarządza, a dzięki zagranicznym służbom może zarobić nawet tysiąc razy więcej niż zarabia, a kraj stracić nawet połowę swojego zysku co prowadzi do masowego bezrobocia (zastraszenia społeczeństwa – współczesny „faszyzm”) lub emigracji zarobkowej (pozbycia się jednostek inteligentnych – współczesny „stalinizm”). Jedynym antidotum jest oczywiście wybieranie osób realnie traktujących swoją katolicką wiarę, a co za tym idzie nie zgadzających się na kłamstwo, kradzież i morderstwo. Musi być to więc człowiek dla którego dobra materialne i prestiż społeczny oraz żądza władzy nie będą więcej znaczyć niż Bóg, honor i ojczyzna – gdyby udało się wybrać takiego króla Polska była by uratowana! Kolejnym etapem było by powołanie drużyn Obrony Terytorialnej na wzór szlachecki i rycerski, bo niepodległa Polska w środku Europy musi się liczyć z agresją, a tylko silna masowa armia może jej zapewnić spokój i bezpieczny rozwój jak uczył Piłsudski.

Ps. TOP 10 tekstów Syntezy – aktualizacja na dzień 2011-05-15:
1. http://niepoprawni.pl/blog/3828/skad-sie-biora-teorie-spiskowe-na-temat-smolenska
2. http://niepoprawni.pl/blog/3828/czy-mozna-bylo-przewidziec-zamach-w-smolensku
3. http://synteza.salon24.pl/274787,co-przemawia-za-zamachem-2010-04-10-v4-0-1-044
4. http://niepoprawni.pl/blog/3828/hipoteza-badawcza-najnowszej-historii-polski
5. http://synteza.salon24.pl/190970,koncepcja-obrony-ojczyzny-przy-uzyciu-malej-armii-zawodowej-i-ot
6. http://synteza.salon24.pl/194422,podsumowanie-dochodzenia-w-sprawie-katastrofy
7. http://niepoprawni.pl/blog/3828/jednoaktowa-sztuka-fabularyzowana-na-zamachu-pod-smolenskiem
8. http://niepoprawni.pl/blog/3828/kwestia-smolenskiej-mgly-i-istnienia-polski
9. http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/zamach_slowo_zakazane
X. http://fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/dlaczego_ludzie_zdradzaja_ojczyzne

Brak głosów

Komentarze

Nie można już w kole braci mówić do braci bez ohydnego przekleństwa trwogi, że słucha w kole utajony szpieg. Nie można słuchać mowy braterskiej bez plugawego pytania w sercu: azali nie przemawia zdrajca? Wytężył wróg siłę swoją dzięki nam samym tak daleko, że zasiadł w kole naszej narady i w szepcie spisku naszego uczestniczy. Wyzywa na śmierć śmiałka i wiesza go ze śmiechem na haku.

Żeromski "Róza" sprawa pierwsza.

pozdrawiam emeryt22

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam emeryt22

#158693