Mafia państwowa, czyli stan wyższej konieczności

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Spośród wszystkich cudów – Tuskowi najbardziej się udał cud stworzenia państwowej mafii. Dodajmy - był to cud niezapowiedziany przez Tuska, czyli zrealizowany w ramach kamuflażu jego obietnicy, że wszystkim będzie się żyło lepiej. Polacy w te cudy uwierzyli i co gorsza – wielu z nich nadal wierzy – że dobrobyt ( w ramach cudu gospodarczego) dotyczyć będzie wszystkich Polaków, a nie tylko tych, którzy dostąpili łaski bycia przy korycie partii obywatelskiej lub ludowej.

Dziś, gdy wrogie rządzącym partiom siły odsłaniają kulisy kolejnego mega-przekrętu nie dziwi, że koalicyjni posłowie oraz rząd robią wszystko, by społeczeństwo nie dowiedziało się za dużo o państwowej mafii, która za Donalda Tuska stała się fundamentem III RP. Istotnym elementem tej mafii są jej organy bezpieczeństwa, dbające nie tylko o kasę dla rządu, który musi się z czegoś wyżywić, ale zwalczające każdego, kto zdobył się na odwagę przeciwstawienia się państwowej mafii. Tymi organami są oczywiście organy skarbowe i sądy administracyjne, które bardziej skutecznie niż UB za głębokiej komuny zniszczą każdego, kto zagrozi interesom państwowej mafii. Przykład mieszkanki Kartuz, która popełniła samobójstwo po 18 latach bezskutecznej walki o zwrot domiaru podatku ujawnia, że podobnych przykładów mogą być setki tysięcy. Jednak obywatele tego kraju wiedzą, że lepiej nie podskakiwać organom represji, więc potulnie godzą się na haracze pobierane przez mafię państwową. Inni zaś – na stałe opuszczają ten przeklęty kraj, w którym jeden urzędnik skarbówki może wykończyć każdego. I to bez prawa do odwołania….

Niżej podpisany od czterech lat walczy o zwrot nienależnie pobranego podatku, więc doskonale zna metody działania obecnych organów bezpieczeństwa III RP – tak jak poznał te metody za czasów, gdy prześladowało go SB. Różnicy w działaniach tych organów nie ma żadnej, gdyż jedynym ich celem było i jest udowodnienie „kto tu rządzi”. Dlatego tych co rządzą, prawo w ogóle nie obowiązuje i jak tow. Kwaśniewski, czy Amber Gold – nie muszą w ogóle składać zeznań podatkowych. Urzędnik zatrudniony przez państwową mafię nie będzie się przecież mafii narażać. W konsekwencji prawo w III RP w ogóle się nie liczy, a Konstytucja staje się martwym świstkiem papieru, z którego nic nie wynika poza tym, że Konstytucję, jako kraj mamy.

Organy skarbowe i sądy administracyjne wydające wyroki bez podstawy prawnej – to tylko fragment mafijnego państwa. To państwo może funkcjonować jedynie w sytuacji całkowitej bezkarności, czyli gdy Prokuratura umorzy każde postępowanie ze względu „na małą szkodliwość społeczną”. Oczywiście: należy odróżnić kradzież wafelka za 99 groszy od miliona złotych łapówy, czy też wydania miliarda złotych przez państwową mafię na gadżet potrzebny mafii do uzyskania popularności w społeczeństwie. Za ukradziony wafelek delikwenta czeka więzienie, gdyż wielka jest szkodliwość społeczna czynu okradzenia państwa z 99 groszy. Czym innym są wielomilionowe łapówy, dzięki którym powstaje w III RP tzw. średnia, a nawet znacznie wyższa klasa. Dlatego ci, co zakupili Pendolino za ca. 2 mld złotych mogą spać spokojnie, gdyż działali w stanie wyższej konieczności. Wyjaśniam więc, że w prawie karnym stan wyższej konieczności jest kontratypem: polega on na ratowaniu dobra chronionego prawem przez zniszczenie innego dobra chronionego prawem, pod warunkiem, że dobro zniszczone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego….

Czy zatem ratowanie popularności w społeczeństwie popularności Platformy Obywatelskiej i PSL nie jest wartością wyższą od wydania drobnych dwóch miliardów złotych na zbędne Pendolino ? Odpowiedź jest oczywista dla każdego człowieka postępu, a w dodatku dla europejczyka, który walczy z zabobonem i ciemnotą, wyrażoną w polskim produkcie kolejowym. Wyjaśnił to społeczeństwu sam Donald Tusk mówiąc w programie „Fakty po Faktach, że gdy w grę wchodzi walka o europejskie pieniądze - nie ma miejsca na promowanie polskich firm. Jest więc zatem logiczne, że nasze wejście do Unii i walka Platformy Obywatelskiej o 300 miliardów złotych oznaczała i oznaczać będzie dalszy upadek polskich firm, których Unia nie ma zamiaru wspierać swoimi pieniędzmi. Zatem jest chyba logiczne, dlaczego musiały upaść polskie stocznie. Inaczej – Unia nie dałaby nam na pieniędzy na niepotrzebne Pendolino – symbol naszej nowoczesności. Dlatego też zagraniczne firmy musiały wyprzeć z naszego rynku firmy polskie, aby żyło nam się lepiej. Tylko ten fakt wyjaśnia, dlaczego Donald Tusk cieszy się takim poparciem u przywódców Francji i Niemiec, którzy dzięki Donaldowi zrobili z Polski kolonię, w której mogą wszystko sprzedać i zatrudnić za grosze pracowników do swoich biznesów.

Pieniądze z Unii są nie do pogardzenia w budowie siły państwowej mafii, cieszącej się poparciem w Europie – oraz poparciem sił postępu III RP. Dlatego żadna stacja telewizyjna w III RP nie będzie nagłaśniać największej afery korupcyjnej w dziejach naszej państwowości, określanej jako infoafera. Wynika to ze stanu wyższej konieczności. Nie można przecież dopuścić do tego, by siły postępu III RP - zostały wyparte przez wiadome nam siły ciemnogrodu i zacofania ! Dlatego infoaferę należy zamieść pod dywan, aby społeczeństwo nie utraciło wiary w Donalda i zgłosowało zgodnie ze stanem wyższej konieczności. Dlatego siły postępu, reprezentowane w polskim parlamencie przez Platformę Obywatelską i PSL kategorycznie sprzeciwiają się powołaniu komisji śledczej w sprawie infoafery, gdyż infoaferą zajmuje się nasza niezależna i samorządna Prokuratura.

A przecież nikt inny, jak tylko Prokuratura wie najlepiej, że ratowanie dobra chronionego prawem – czyli władzy sił postępu i modernizacji - jest wyższą koniecznością w sytuacji możliwości utraty władzy przez PO i PSL w związku z infoaferą. Dlatego błahostką są nieprawidłowości przy zamówieniach publicznych na obsługę prezydencji Polski w Unii Europejskiej oraz zakup sprzętu i usług teleinformatycznych realizowanych przez spółkę Cam Media SA. – zaprzyjaźnionej m.in. z ministrem od zegarków. Dotychczas zatrzymano kilkanaście osób, w tym byłego wiceszefa MSWiA oraz urzędniczkę odpowiedzialną za zamówienia publiczne w MSZ.

Jak wskazywali posłowie, w aferę mogą być zamieszani liczni urzędnicy państwowi i politycy. Nawet poseł SLD Dariusz Joński przypomniał, że „ Donald Tusk i Grzegorz Schetyna obiecywali niegdyś budowanie sieci światłowodowej i została zbudowana sieć, ale nie światłowodowa, tylko korupcyjna o wielkiej przepustowości, patrząc na kwoty i pieniądze jakie były przekazywane w formie łapówek. Zamiast 3G mamy 3 razy K - korupcja, korupcja i jeszcze raz korupcja.” Chociaż pod nadzorem CBA znalazło się Centrum Projektów Informatycznych, które organizowało przetargi warte niemal 1,5 miliarda złotych, zaś były szef tego Centrum i jego współpracownicy mieli przyjąć łapówki o wartości 4 milionów złotych, co jest rekordem w historii III RP – to sprawa będzie wyciszana, jak wszystkie afery w III RP. Podobnie jak i śledztwo, które toczy się wobec przetargów przeprowadzonych w Komendzie Głównej Policji, gdzie łączna wartość zamówień sięgała 15 milionów złotych…

Bo przecież gdy podliczymy koszty zbudowanej przez Donalda Tuska sieci korupcyjnej z zyskami, jakie mafia uzyskała dzięki temu, że Donald Tusk liczy się w Europie – każdy człowiek postępu łatwo obliczy, że cena za podążanie drogą nowoczesności nie jest wygórowana. Wprawdzie nie mamy sieci światłowodowej, cyfrowego dowodu osobistego, a PKW musi liczyć „na piechotę” głosy wyborców – w oparciu o sprawdzone w niejednych wyborach serwery radzieckie – to już sam fakt wyboru postępu jest wartością, dla której warto kolejny raz zagłosować na mafię. I gdy prasa dzisiaj grzmi o kolejnej aferze, czyli o tzw. „trójmiejskim układzie zamkniętym” - to  wiadomo, że pogrzmi sobie i wkrótce zamilknie. Wynika to z faktu, że stan wyższej konieczności tolerowania państwowej mafii można przyrównać do wyboru mniejszego zła przez generała Jaruzelskiego. W obu przypadkach celem nadrzędnym była i jest obrona aktualnej władzy, bez której byśmy sobie po prostu nie poradzili…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:12)

Komentarze

 

No i w temacie powyższym Kapitanie,

mafijnym !

nieśmiertelne, w tym jak najgorszym znaczeniu,

słowa nieboszczyka genseka, pachołka czerwonego Moskwy,

Wojciecha J.

mi się przypominają.

Jak "grzmiał"

tym swoim syczącym głosem, zdrajcy,

protoplasty dzisiejszego Donalda T.

i bula,

wtedy, w noc bezprawia czerwonej mafii,

13 Grudnia:

 

- Polska może być tylko socjalistyczna !

 

 

no i jest !!!

"socjalistyczna" !!!

inaczej !

 

Wciąż widzę

to spojrzenie bazyliszka w oko kamery kierowane zza czarnych szkieł spawacza.

I wciąż słyszę 

ten

adres do milionów Polaków !

a ZOMO, ROMO, wojsko niby polskie pacyfikowało już Naszą Ojczyznę.

Zabierali z Domów Polskich Patriotów !

Strzelali do Górników "Wujka" !

do Stoczniowców !

do zwyczajnych ludzi na ulicach Polskich Miast.
 

"Internaty" czekały gotowe !

Czołgi już obstawiały bramy zakładów, które dziś nie istnieją.

Stoczni !

Kopalni !

Hut !

Cukrowni !

Cementowni !

Długo by wymieniać.

Nas, kolejarzy, bandyci czerwoni skoszarowali w miejscach pracy !

Bez prawa odwiedzin rodzin,

żon, dzieci.

Synów, 

Córek.

 a towarzysze radzieccy czerwonego genseka stali ze wsparciem.

Za rogiem, gotowi wkroczyć by bronić socjalizmu bandyty Wojciecha J.

Ci ostatni tuż za granicą i zwarci i gotowi, ci pierwsi między Odrą a Bugiem .

Wszędzie.

też zwarci !

i też gotowi !

i strzelali !

i zabijali !

i bili !

i gazowali !

zwyczajnych ludzi, Patriotów, Polaków na ulicach Polskich Miast.

Dziś widzimy o jaki socjalizm czerwone skurwysyństwo walczyło.

Mają się dobrze bandyci przemalowani na biznesmenów w Magdalence i przy meblu bez kantów.

Krew za nimi Ofiar bezprawia !!!

Księdza Jerzego.

Księdza Niedzielaka.

Księdza Zycha.

Księdza Suchowolca.

Wielu innych niewymienionych.

Redaktora Tomasza Hopfera, Który Być nie Chciał jak redaktor

Tumanowicz,

jak inni redaktorzy czerwonych łotrów,

co się nazwali WRONą,

nielegalnie, wbrew zapisom Konstytucji przejmując władzę i pacyfikując Nasz Kraj.

Naszą POLSKĘ !.

poprzebierani w mundury słudzy reżymu by sączyć jad !

i sączyli jadem jaruzelskim z ekranu.

Nie chciał Redaktor Hopfer Być jednym z nich, więc zbili,

zakatowali go na śmierć w ZK Głogów.

klawisze ?!

Krysza wciąż obowiązuje w tym temacie ?

IPN nic nie wie ?

Czy IPN nic nie chce wiedzieć ?

Bo nie lzja  !

Grzesia Przemyka zakatowały sługi czerwonego bandyty Czesława K.

zaczęli na Warszawskiej Starówce !

skończyli 

na komisariacie Milicji też Obywatelskiej,  w Warszawie.

Zauważcie proszę, Milicji Obywatelskiej.

Jak dzisiejsza Platforma.

TEŻ !!!

Obywatelska !

Rechot historii ???

 

W sprawie  Grzegorza Przemyka, Maturzysty:

- Obowiązuje tylko jedna wersja:

- sanitariusze !

Taką dyrektywę wydał ober-generał Czesław K.

szef zbrodniczej jaczejki SB i tych wszystkich krwawych oprawców bezprawia zwanego 

stanem wojennym !

Nie sposób wymienić tu, w tych kilku moich słowach wszystkie ofiary z Imienia i z Nazwiska.

 

Cześć Ich Pamięci !

Spoczywajcie w Pokoju......

mafia zabójców wciąż ta sama i wciąż ma się dobrze !

 

Marysia rzuciła PRAWDĄ w twarz jednemu  łajdakowi,

zdrajcy,

który, posadzony na stolec przez służby obce interesom Suwerennej Polski,

swą obecnością na tym stolcu hańbi

Dobre Imię Tysiącletniej Naszej Wspaniałej Ojczyzny.

Marysia powiedziała, Ratując Honor Polaków, że "król" jest nagi.

Dziękujemy Ci Marysiu.

"A" zostało powiedziane.

KIEDY "B" Powiedzą 

 

BRACIA KIBOLE ?!!!

 

Aleksander Fredro,

Poeta, w  swoich "Zapiskach starucha",

przypomnianych niedawno przez Innego Poetę, Historyka, Marka Rymkiewicza 

na łamach Gazety Polskiej, 

Napisał:

 

- Naród, który nie ma odwagi powiedzieć łotrowi w twarz, że 

łotrem jest !

nie ma prawa do istnienia......

 

Marysia Uratowała Honor Polaków !

Trwamy !

 

Bracia......Kibole......

 

 

   

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1426785

Czy rozumiecie skąd się wziął pomysł Tuska wysłania Schetyny do Moskwy ? Z tego samego, dlaczego Tusk wysłał Arabskiego do Madrytu. Czyli na wszelki wypadek, gdyby Grzesiu musiał odpowiadać na pytania komisji sejmowej.....….

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1426789

znakomity felieton

pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#1426818