Wieści z platformerskiego Pacanowa

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

https://wpolityce.pl/polityka/434691-pomaska-lamentuje-nad-wycinka-prosze-sie-nie-osmieszac

A jak to było z lasem na gdańskim Ujeścisku, droga Pani ? 

Pani Pomasce dedykuję kwestię wycięcia części lasu na Ujeścisku/Łostowicach w Gdańsku z przeznaczeniem na budowę domków, dzięki ekipie Platformy pod wodzą radnego Oleszka. Trzeba szczególnie pilnować cennych bo gotowych już obszarów zielonych na terenie miasta, a tu pani Pomaska nie dopilnowała. Postkomunistyczna barbaria.Gęba pełna frazesów o ochronie środowiska, trosce o klimat i zielonych płucach dla miast, ograniczeniu smogu, a las pod topór.

Ludzie z tej formacji to chodzące kurioza. Mentalność chłopów pańszczyźnianych, ludzi z czworaków. 

https://wpolityce.pl/polityka/434855-tusk-atakuje-kaczynski-owladniety-obsesja-pieniedzy.  

Kaczyński i obsesja na puncie kasy? Niczego mądrzejszego ten pacan wymyśleć nie potrafi? 

To tak samo jakbym ja miał obsesję na punkcie forsy, co jest kompletnym idiotyzmem. A z pewności Kaczyński mniej się osobiście interesuje kasą niż ja, wyjąwszy kwestie kasy publicznej.

A idiotom z Giewu, którzy stanęli przed dylematem Gucia: 

"Wielki smutek w domu Gucia, zabrakło śliny do plucia, został ino zapas kupy, jak zrobić armatę z d...y ?" 

polecam nowe wątki w temacie Kaczyńskiego i otworzenie stałej rubryki, bo mogą nie mieć, nie wiem, nie czytuję        

"że Kaczyński chrapie jak śpi i skarżą się sąsiedzi, że czasem gładzi kota pod włos, że przedziałek ma niedokładnie zaczesany, że buty ma niewypastowane a krawat źle zawiązany, że..."

Zaś w gdańskim pacanowie pozazdrościli najwidoczniej RAŚiowi 

Wydarzenia wokół ECS są sygnałem nowych kombinacji separatystów. 

Jak wiadomo, porozumienia magdalenkowe służyć miały systemowej transformacji uwzględniającej interesy komunistów przez mozliwość uwłaszczenia się na majątku państwowym. Po komunistach, uwłaszczaniem zajęli się także ich partnerzy z byłej opozycji, ale uwłaszczenie dotyczyło tylko niewielkiego skrawka dóbr. Tu głównie działała grupa skupiona wokół Michnika, która uwłaszczyła się na Gazecie Wyborczej. Na początku transformacji Giewu nie miała konkurencji, więc przynosiła spore dochody, a zasięg jej oddziaływania wzmocniono poprzez prenumeratę w firmach państwowych. Zyski inwestowano w inne segmenty rynku medialnego, powiększając w ten sposób wpływy polityczne. 

Po r. 2015 ten kranik został zakręcony, ale ta formacja dysponuje pozostałymi zasobami, a ponadto została wzmocniona inwestycją Sorosa.. Do tego usiłuje przejąć kontrolę nad instytucjami państwowymi, głównie instytucjami kultury, takimi jak ECS, które ma w ich mniemaniu pełnić funkcję czegoś w rodzaju ichniego IPN i publicznej platformy antypisu. " Nie oddamy, odbierzemy." Przedtem próbowano zachować kontrolę nad Muzeum II WŚ, ale to się nie powiodło. Innym kierunkiem oddziaływania jest próba stworzenia "poziomki" - horyzontalnego porozumienia samorządowego prezydentów miast pochodzących z Platformy. Fundusze samorządowe wykorzystywane byłyby do prowadzenia działalność stricte politycznej na poziomie ponadsamorządowym, co byłoby naruszeniem, a jakże, konstytucji i próbą stworzenia alternatywnej władzy. Przypominają się lata przedrozbiorowe, gdy Polskę opanowały stronnictwa mocarstw zewnętrznych. Nie bez kozery więc niektórzy obserwatorzy mówią o tendencjach separatystycznych. Trzeba więc tym kombinatorom patrzeć na ręce. 

Przejście Jana Olszewskiego na tamten świat nie mogło przypaść w lepszym momencie. Timing Opatrzności był perfekcyjny.Na czoło wydarzeń wysunęła się oto Nocna Zmiana. Więc wszystkie możliwe nowe pomysły politycznych konfiguracji będą musiały zmierzyć się z tym obrazem, utrwalonym na filmie, jako próby Nowej Nocnej Zmiany - zapamiętajcie Państwo - NNZ czyli Nowa Nocna Zmiana. Niedługo, 4 czerwca, 30 rocznica okrągłego mebla i chodzą słuchy, że ciury tego okragłego stołu się szykują do obchodów i powołania Nowej Nocnaj Zmiany. Oni mają niezwykłe upodobanie do strzelania sobie w stopę. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

w co chcą, byle skutecznie, aby zejść. Bezczelność pogrobowców coraz większa. A obrażani i poniewierani nic- klajstrują na potęgę i doprowadzą do nieszczęścia większego.Sojusznik zza oceanu nawołuje do zgody, a sam toleruje u siebie potwarców. I nic, tylko nawołuje i poucza ambasadorka już nie wie chyba , co plecie. A władcy świata pieniężnego triumfują- a to muzeum jakieś, a to konferencja w Paryżu, a to zet radio, a to to, a to tamto wychodzi. A o czym nie wiemy?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1581359

Wiemy, wiemy, ale spokojnie analizujmy, a potem kombinujmy, co zrobić, żeby wyjść na swoje. Nie od razu Kraków zbudowano...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1581367

Niech Wam dni kolejne choć trochę spokoju przyniosą

 

Sondaż do PE Kantar Public, badanie 8-13.02, publikacja 21.02.

PiS 37%

PO 20%

Wiosna 10%

Kukiz 4%

SLD 4%

PSL 4% N

3% Niezdecydowani 14%.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1581390

na Niezdecydowanych.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1581393

też "niezdecydowany" czyli Ruch Narodowy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antyleming

#1581412