Tak funkcjonują platformerskie państewka z dykty

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Mamy oto namacalne przykladyi funkcjonowania platformerskiego państewka z dykty. Tak wygladają rządy platfusów i to na przykladzie ich twierdz - warszawskiej i gdańskiej, W ubiegłym roku mieliśmy do czynienia z przykladami funkcjonowania platformerskiego państewka z dykty, gdy przydarzyła się awaria w Gdańskiej oczyszczalni wskutek czego spuszczono ścieki do Motławy i dalej do zatoki, oraz w tym roku w styczniu, gdy gdańskie państewko z dykty nie zapewniło stosownej ochrony Pawłowi Adamowiczowi, co można uznać za rodzaj wyrafinowanego samobójstwa. Teraz nastąpiła awaria w Warszawie, aż strach się bać, co może być dalej. Czas by odwołać Trzaskowskiego za zaniedbywanie obowiązków.

https://wpolityce.pl/polityka/461361-internauci-przerazeni-katastrofa-ek...

Katastrofa platformerska nie ogranicza się do kwestii materialnych, choć tu są najwyraźniej dotkliwe. Władza platformerska generuje także szkody społeczne, czego przykładem są projekty genderowe w Warszawie, Gdańsku czy Poznaniu. W Gdańsku dodatkowo pani prezydent Dulkiwicz próbuje także prowadzić wlasną politykę historyczną i międzynarodową z opłakanymi skutkami. 

https://wpolityce.pl/polityka/461350-list-stowarzyszenia-godnosc-do-dulk...

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/461345-poznanski-samorzad-chce-depraw...  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

... lidera zespołu Bayer Full - Sławka Świerzyńskiego na Twitterze w tej śmierdzącej sprawie:

 

 

CBA już wkroczyło do warszawskich wodociągów. Zastanawiam się, czy ta "awaria" może mieć coś wspólnego z nadchodzącą za kilka dni wizytą Prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie.

 

A w związku z faktem, że za kilkanaście godzin Płock "powita" warszawskie g*wna płynące z nurtem Wisły - ciekawi mnie, jak drugi "tęczowo-platformerski ancymon" - prezydent m. Płocka Andrzej Nowakowski  (na zdjęciu obok) poradzi sobie z tym problemem. Tak, problemem, bo miasto Płock ma ujęcie wody właśnie z Wisły. I proszę nie wierzyć w jego słowa, że woda w płockich kranach będzie zdatna do picia. W dniu wczorajszym jedna z Płocczanek telefonując do programu "W tyle-wizji", a mająca bardzo dobrą orientację o możliwościach płockiej stacji uzdatniania wody z ujęcia wiślanego powiedziała, że stacja ta nie będzie w stanie przetworzyć tak dużej ilości zanieczyszczonej wody.

 

Pozdrawiam,
Satyr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1601109