Oto leci kabarecik

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Tak długo jak trwać będzie za kulisami uklad postkomunistyczny możemy spodziewać się ciągu zabawnych wydarzeń.

Najpierw Platforma poleciała do naszej Pani, znaczy Brukseli, ze skargą na brzydki PIS, że jej zabiera zabawki, do których się przyzwycziła i ten chwyt okazał się fatalny wizerunkowo, bo kto lubi skarżypytę?

Potknięcie PO wykorzystał Petru, który się w mig zorientował, że wiatr wieje z innej strony i pofatygował do Brukseli z pouczeniem, że “brudy pierze się we własnym domu”. Cóż za gospodarska troska.

Sitwa zakłada KOD, czytaj: Komitet Obrony Draństwa i jako herb przypina sobie oporniki. Chyba na znak oporu przed przyzwoitością, logiką i honorem.

A teraz okazuje się, że jest grudzień i konformiści będą demonstrować swoje obywatelskie nieposłuszeństwo. Nie zapomnijcie założyć nauszniki.Jako że Kiszczak i Jaruzelski nie żyją, więc w ramach uczczenia dziedzictwa tych panów i wyrażenia należytego konformizmu wpadli na pomysł przebrania komuszego konformizmu w szaty non-konformizmu przeciwstawionego realnemu nonkonformizmowi uosobianemu przez Kaczora. Przećwiczcie przed pokazem słowa Międzynarodówki.  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Można urządzić konkurs na rozwinięcie skrótu.Moja propozycja to:Kolumna Osłony Dżihadu. Można podejść inaczej - kod wymaga rozszyfrowania-wtedy to reinkarnacja ORMO-ochotnicze rezerwy mafijnych organizacji. Z aspiracjami do roli bijącego serca partii przewodniej a z przewidywalną rolą tylko głupich ,niezdrowo i nienaturalnie pobudzanych przez kilku starców dewiantów głupich ch...

Vote up!
5
Vote down!
0
#1501561

Można urządzić konkurs na rozwinięcie skrótu.

Moja propozycja: Klub Obrony Doop.

Vote up!
3
Vote down!
0

Grzest

#1501572

Słyszałem jeszcze inne rozwinięcie - Komitet Obrony Dekoracji.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1501587

Założycielom KOD-u  nie chodzi o demokrację , oni chcą utrzymać stan posiadania jaki osiągnęli w okresie komuny. Boją się rozliczenia epoki komunizmu  , dzieki  któremu nadal czerpią korzyści . 

Vote up!
4
Vote down!
0

kanon24.pl

#1501577