O jakie frukta zabiega pani "żeby było, tak jak było" Holland ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Unikam czepiania się wyglądu zewnętrznego, bo podobno człowiek nie ma na to wpływu, ale da się jednak przecież zauważyć, że życie wypisuje swoją historię na ludzkich twarzach. Widać to, gdy patrzę na te świdrujące świńskie oczka pani Holland.

http://wpolityce.pl/polityka/297688-powie-wszystko-byle-bylo-tak-jak-bylo-holland-w-ataku-rzadzaca-w-tej-chwili-partia-zywi-sie-trupami-zywia-sie-tym-co-martwe

Zdarza się tak, że kumulacja pewnych czynników budzi we mnie upiorną złośliwość. W przypadku pani Holland w grę wchodzi babska durnota, połączona z nieświadomością właśnie odgrywanej roli i dopiero w następnej kolejności te właśnie czynniki w jakiś przedziwny sposób skorelowane z brakiem urody. Gdyby to nie była baba, to chciałoby się w mordę strzelić w pierwszym odruchu..

Ale na tym nie koniec, bo towarzyszy tej dziwnej kombinacji zupełne zapomnienie przez tą panią o swoim pochodzeniu rodzinnym, a co za tym idzie - etnicznym, które nakazywałoby daleko idącą wstrzemięźliwość w zabieraniu głosy w kwestiach publicznych.

Czy pani Holland chciałaby, “żeby było tak jak było” za tatusia ?

Czyżby pani Holland nie zdawała sobie sprawy z tego, komu najbardziej szkodzą tego typu wyskoki w wykonaniu dziecka resortowego?

Pani Holland ma, dzięki swemu zachowaniu, gotowe scenariusze na kolejne filmy, o obłąkaniu ideowym, w wypinaniu d... na wspólnotę, o generowaniu antysemityzmu, o arogancji połączonej z bezzasadnym poczuciem wyższości, sprzedajności i wyobcowaniu.

Jak patrzę na fotografię pani Holland, to mi się automatycznie otwiera okienko z podobiznami pani Środy i pana Michnika. Brzydota estetyczna połączona z brzydotą etyczną, że o innych nie wspomnę.

Przejdźmy jednak do innej korelacji, korelacji kwestii estetycznej z intelektem. Uroda dotychczas specjalnie nie kojarzyła się z mądrością, wystarczy wspomnieć kawały o blondynkach, to raczej brzydkie panny uchodziły za te mądre. Ale tak było gdy panowały pewne standardy. Standardy uległy obecnie, pod wpływem obyczajowości, zmianie i mądre zgłupiały. A blondynki, jak pokazuje przykład Magdaleny Ogórek, zmądrzały.

http://niezalezna.pl/82234-magdalena-ogorek-policzkuje-gw-przykre-slowa-ze-strony-salonu-padaja-nie-pierwszy-raz

http://wpolityce.pl/polityka/297823-dlaczego-ogorek-spiewa-jesli-ona-i-miller-chwala-kato-narodowcow-z-pis-musi-byc-w-tym-jakas-logika-az-strach-pomyslec

Okazuje się, że pani Holland nie poprzestaje na małym i daje czadu z grubej rury:

http://wpolityce.pl/polityka/298467-holland-juz-zupelnie-odleciala-porownuje-jaroslawa-kaczynskiego-do-stalina-tkwi-w-nim-zly-czlowiek

Zastanawiam się, na jakie fruklta liczy pani Holland. Czy chodzi o to by zwrócić właścicielom Polski Ludowej Ojczyznę Dojną ? A może to po prostu bezinteresowna zawiść ?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Holland trudno nazwać panią, ponieważ z wyglądu, a tym bardziej z wypowiedzi nie przypomina kobiety, jedynie coś  na kształt ni pies ni wydra.
Dążenie do wyjaśnienia, co tak naprawdę wydarzyło się w Smoleńsku, i kto jest pochowany w rodzinnych grobach, to jest żywienie się trupami.
Powiem szczerze, trudno mi jest to ogarnąć, co ta baba wygaduje. Można mieć swoje poglądy, i ich bronić, ale nikogo przy tym nie ranić, ponieważ taki człowiek staje się tylko kupą mięsa, pozbawiony ludzkich cech, które człowiek powinien posiadać.  
Mądra dziennikarka zadałaby pytanie, co takiego przez 8 lat wypracowała platforma, że teraz PIS konsumuje, czy rozdaje.
Polska jest nie najlepiej widzianym krajem, powiedziała Holland. Polskę przede wszystkim nie mają chwalić,  ale szanować, i czuć respekt, chwalić to można dziecko jak pozbiera zabawki.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1515611

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1515620

Niech to babsko wypierdala z Polski na zbity pysk ! Przepraszam, ale mnie ponosi jak słyszę to bydle

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1515627

Holland, Michnik, Modzelewski,Środa, Smolarowie, Lityński, żona Wujca, Blumsztajn itd to stalinięta żydowskiego pochodzenia, chowane pod komunistycznym kloszem, które stały się "opozycją" gdy gomułka z Moczarem oderwali żydowskie łapy ich rodziców od komunistycznego koryta...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1515629

Holland , Sroda , Grodzka to siostry blizniaczki ??? tak do siebie podobne ze trudno je rozroznic ktora jest ktora,czego chce p. Holland ? pewnie ona sama nie wie , jest sfrustrowana bo koryto  jest puste i na nowe zarcie nie ma widokow , wiec jazgot i belkot sie niesie po swiecie jak to pisowcy terroryzuja yelite ""wczorajsza ""i zakrecili kurek z dotacjami na miernote  i zgnilizne moralno - kulturalna.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1515631