Kto próbuje cofnąć decyzję Mieszka I ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Jeżeli mówimy o pewnych, obojętnie jakich zjawiskach, to musimy je rozpatrywać w kontekstach, możliwie najpełniejszych kontekstach. Wyrywanie rzeczy z kontekstu wiedzie nas prosto do błędu logicznego pars pro toto.

Więc porównajmy konteksty historyczno-polityczne. Czy te konteksty można porównywać ? Prawa fizyki nie uległy zmianie od tej pory, a jest taka dyscyplina naukowa jak fizyka społeczna, traktująca spoleczności jak swego rodzaju płyty tektoniczne o pewnej bezwładności.

W r.1945 cofnięto nas terytorialnie i społecznie do czasów pierwszych Piastów. Czyżby teraz chciano nas cofnąć do epoki sprzed 966 roku? Przypatrzmy się wydarzeniom, bo wygląda na to,że pomimo ostrzeżeń – strzeżcie się darów Danaów – wykazaliśmy się w r. 2004 sporą niefrasobliwością.

Mieszko I, przyjmując chrzest rozegrał sprawę strategicznie perfekcyjnie, zwracając się prosto do Rzymu, unikając politycznych pośredników czy mocodawców i uzyskując dla Polski biskupstwo podległe tylko papieżowi.

Politycy reprezentujący układ postkomunistyczny, cała ta PO-czesna, zwracają się do Brukseli, tak jak przedtem komuniści do Moskwy, powielając ten sam błąd. Proszę zwrócić uwagę na fakt zastanawiający - Leszek Miller, a więc komunista pełną gębą, nauczony doświadczeniem, w czasie swoich rządów tego błędu nie popełnił. Kombinował ile się dało na forum wewnętrznym, ale nie na zagranicznym.

Tak więc, na tym tle, durnota obecnej opozycji jawi się w pełnej krasie, co doskonale pokazuje komentarz pewnej internautki znaleziony w sieci:

Ann

‏@analizuje

Francuzi przekonali UE, że ślimak to ryba 

Portugalczycy, że marchewka to owoc

PO, że w Polsce nie ma demokracji

#PrzewrotneRezolucje

I w tym świetle należy rozpatrywać rezolucję PE, a właściwie – darować sobie jej rozpatrywanie, bo gówna do ręki, a tym bardziej do ust, się nie bierze. Jeżeli posłucha się medialnych dyskusji między zwolennikami rezolucji a jej przeciwnikami, to automatycznie rzuca się w oczy fatalna jakość argumentacji zwolenników, wiążąca się z wyrywaniem zjawisk z kontekstu, prowadzacym prosto do błedu logicznego pars pro toto. W konsekwencji dochodzi do dalszego przeinaczania i naciągania faktów, co z kolei owocuje błędem fałszywych symetrii, takich jak “taka jest moja prawda”, “każdy ma swoją prawdę” czy “prawda leży po środku”.

To jest kompletny upadek cywilizacyjny, jako że prawda jest kamieniem węgielnym cywilizacji Zachodu.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Prawda ???

kamieniem węgielnym "cywilizacji zachodu" ??? 

 

Mieszko nie przewidywał jeszcze, że ludożercy (Androphagoi, Barbarzyńcy, Germanie - jak zwali ich Grecy i Rzymianie) przejmą wszystkie struktury Imperium Rzymskiego łącznie ze Stolicą Piotrową, Carogrodem (Konstantynopolem) i całym Cesarstwem Wschodniorzymskim zniszczonym przez germańsko-turańską mafię dopiero w XIV wieku. 

Mieszko nie mógł też przewidzieć, że ci, tak czysto i bogato ubrani, profesjonalnie zorganizowani, niby "chrześcijanie" będą mordowali Chrześcijan a nawet świętych i papieży, zastępując ich swoimi ludobójcami - w porywach nawet do 3 "papieży" jednocześnie. Wielu z naszych przywódców zmanipulowano do bratobójczych wojen, porywano im dzieci, zmuszano do związków małżeńskich odbierających NASZYM państwom suwerenność i.t.p. - tak powstała n.p. zniemczona w XII wieku Śląska linia "Piastów" zwalczana jeszcze przez mającego Śląskie korzenie Władysława Łoktka

Bolesław Chrobry dość skutecznie próbował jeszcze odzyskać NASZE Ziemie zagarnięte podczas wojen Markomanów i późniejszych najazdów AlemannówTuryngów, Sasów i innych ludobójców, scalone ongiś pod wodzą Piastów i Samo.

Utraciliśmy WenecjęKarantanię, StyrięHval Vedi (Helvetię), Bawarię i Ostrowicę a następnie, dopiero po MieszkuBiałą Serbię, Miśnię, Stodoranię, Ranię, Pomorze, WielecjęŁużyce i Śląsk. Katolickie księstwa jak Morawy, Chorwacja, Serbołużyce czy Kopnik (błędnie zwany Księstwem Kopanickim) pustoszone i zagrabiane były przez liczne najazdy "chrystianizacyjne" i turańskich wspólników ze wschodu i od południa. 

Prawnuczka Bizantyjskiego cesarza musiała ukrywać się pod obstawą moich węgierskich pra- Wujów i Stryjów, a jej mąż  Władysław Łokietek ukrył się u mojej, wkrótce potem wymordowanej przez Habsburgów-Andegawenów, węgierskiej rodziny na Słowacji

Piastowska część mojej rodziny mordowana jest po diś dzień. Z Piastów przeżyli jeszcze Spyrowie, Dzierżoniowie, Jakszyce i możliwe, że jeszcze potomkowie innych rodów. 

 

Wmawia się nam, że jesteśmy Słowianami, Słowakami, Słowinami, Słowenami, Sławonami, Serbami, Sorbami, Chorwatami, Ukraińcami, Białorusinami, Litwinami, Bułgarami, Bośniakami i.t.d. byle nas poróżnić i poszczuć na siebie nawzajem. Ponieważ są to określenia względnie nowe i chodzi o to byśmy nie poznali naszej własnej prastarej cywilizacji i by poróżnić nas między sobą, to samo dotyczy religii czy państwowości. 

Wraz z Celtami jesteśmy ludem haplogrupy R1 zwanym też ludem Indo-Europejskim lub Aryjskim. Już od tysiącleci jesteśmy wspomagani przez sąsiadujące ludy Ugro-Fińskie (haplogrupa N-M231), Kaukaskie (haplogrupa G) i Illyryjskie  (haplogrupa I-M438)

Skandynawscy ludożercy (haplogrupa I-M253) ok 8 000 lat temu spokrewnieni jeszcze z ludem Illyryjskim w drodze do Skandynawii w wyniku kazirodztwa i braku kultury ulegli całkowitej degradacji, aż do masowo występującego ludożerstwa, sodomizmu i homoseksualizmu. Nawyki te, ignorancję i fałszywe poczucie wyższości zachowali do dziś. Przez tysiąclecia porywali niewolników z otaczających ich ludów płodząc znanych dziś głównie jako Germanie czy Rosjanie bastardów. 

 

NASZA prastara cywilizacja (to my wynaleźliśmy koło, wóz, metalurgię, astronomię, matematykę, literaturę…) wyprzedza t.zw. "cywilizację zachodu" o conajmniej 3 000 lat i posiada bardzo przejrzystą strukturę: 

Brahmini - (Kołodzieje, z przewodniczącym Piastem) - głowa, mózg: kapłani, uzdrowiciele, naukowcy…

Kšatriowie - (Śakowie (Scytowie - Słowianie, ludy Aryjskie, Indo-Europejskie) stąd Śakra (siekiera)Śakr (słodycz, cukier) i Sacrum (świętość), a obecnie z niemieckiego tylko "szlachta" (tnący, walczący)) - ręce, ramiona: rządzący, administrujący, wojujący…

Vaišiowie - korpus, brzuch: rolnicy, ogrodnicy, artyści, rzemieślnicy, kupcy…

Šudrowie - nogi: robotnicy niewykwalifikowani, słudzy, pomocnicy, parobkowie…

https://en.wikipedia.org/wiki/Varna_(Hinduism)

Wszyscy mieli prawo głosu, wnioski dyskutowane były przez Radę (od radha = krąg) Čakradatta-Kołodziejów (kręgi Druidówzazwyczaj w świątyniach Parjanya-Peruna (ParandParandanVelky PerunPernikBerounBieruńOstrovicaŚlężaPirnaRugiaStonehenge…). 

 

Brahmini - kolor biały.

Kšatriowie - kolor karmazynowy - czerwony (King Crimson). 

Kolory ubioru tych kast stały się NASZYMI Barwami Narodowymi

Piasta (kosmiczna piasta, oś świata) - rytualny kapelusz Brahminów-Kołodziejów piastujących w Świętym Kręgu (starożytny komputer o wysokiej dokładności obliczeń astronomicznych) stała się pierwowzorem papieskiej tiary. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_hat

 

Przestępcy byli poza systemem kastowym i nie mieli prawa głosu. Ludy Drawidyjskie żyjące w Indiach wprawdzie zachowały ten system, lecz został on negatywnie zniekształcony. 

 

Obecnie to właśnie pozakastowi przestępcy rządzą t.zw. "demokracją" !!! 

a wybitni i szlachetni ludzie poddawani są biologicznemu wyniszczeniu !!!

 

Homoseksualni ludożercy i ludobójcy, przez starożytnych Greków zwani Androphagoi a przez Rzymskich imperialistów Barbarzyńcy lub Germanie, po uprzednim wymordowaniu NASZYCH chrześcijańskich świętych i zrabowaniu relikwii - patrz historia św. Kaśpraśw. SpyryGłagolicyśw. Cyryla i MetodegoBogomiłów, Jana Husa… 
 
zagrabili NASZE Ziemie i zniewolili NASZE Narody - niszcząc wraz z Turkami Bizantyjską Katolicką cywilizację APOSTOŁÓW i podbijając wraz z Turkami (Złotą Hordą, Połowcami, Ottomanami) i Żydami (Chazarami, sowietami) NASZE ziemie, które sięgały niegdyś, choć aż trudno w to uwierzyć, od Pacyfiku (kultury Buddyjskie Khmer i Annamu) do Atlantyku (kultury Celtyckie) !!!. 
 
 
 
Wprowadzono pseudo "chrześcijańską" pseudo "kulturę" 
 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gott_mit_uns
 
wykorzystując naiwność najniższych warstw NASZEGO społeczeństwa. 
 
 
 
Ponad 6 000-letnia historia NASZEGO Narodu i około 4 000-letnia historia chrześcijaństwa i NASZEJ cywilizacji, błogosławiona została w Betlejem a następnie, 2 000 lat temu, w SawieParandaku i innych Piastowskich miejscowościach (obecnie Saveh, Iran) osobiście przez dorosłego już Jezusa Chrystusa
 
Historia ta jest nazywana przez germańskich agentów "nacjonalizm pogański", "kulty totemiczne" i.t.p. 
 
Przejęta przez germańskich ludożerców i ludobójców imperialna biurokracja Rzymian (t.zw. Reich=Rzesza) nazywana jest natomiast "cywilizacją Łacińską" lub "cywilizacją zachodu" i wciąż kooperuje z "cywilizacją Turańską" reprezentowaną m.in. przez Turków i Żydo-sowietów. 
 
 
 
Po dokumentację zapraszam na stronę 
 
http://sbb-music.jimdo.com  - background 
 
historii Piastów poświęcony jest tam link Spyra
 
 
 
Strona napisana jest w języku angielskim, lecz po dwóch kliknięciach tłumaczona jest na dowolny język. 
 
Śmiem twierdzić, że germańsko-turańska współpraca podboju i eksploatacji NASZYCH Ziem rozpoczęła się już w IX wieku podczas najazdu Waregów i była kontynuowana na szczeblu dyplomatycznym przez 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_z_Rubruk
https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_di_Piano_Carpini
https://pl.wikipedia.org/wiki/Marco_Polo
a następnie już bezpośrednio przez uzurpatorów na Węgierskim Tronie, czyli Habsburg-Andegawenów i ich ludzi od mokrej roboty Henckel-Thurzo-Fugger, którzy wciąż mordują i eksploatują NASZE Ziemie.
To oni zorganizowali wyprawy Wenecjan i krzyżaków na katolicki Konstantynopol, to oni dostarczyli Turkom działa do rozbicia katolickiego Konstantynopola, to oni wymordowali większość Piastów, to oni zajęli Słowację i ŚląskKrakówBytom i Wrocław i eksploatują je do dzisiaj, to oni wymordowali przy pomocy Połowców dynastię Arpadów i Amadeusza Abę, to oni zmanipulowali wyrodnego syna ostatniego rządzącego prawdziwego Piasta Łokietka, który zgwałcił córkę wybawcy i przyjaciela swego ojca, co przyczyniło się do wymordowania całej  jego rodziny, wydał Śląsk i Pomorze germańcom i nadał przywileje żydo-germańskiej bandzie, a z pola bitwy pod Połowcami, gdzie z krzyżakami walczył jego ojciec uciekł. 
Kazik Wyrodny t.zw. "Wielki" doprowadził też do katastrofy ekologicznej zastępując tradycyjne budownictwo ekologiczne zimnymi murami na modłę germańską, stawianymi przez rzesze zniewolonych rodaków !!!
 
Kto nie mieszkał w drewnianej pachnącej żywicą przytulnej drewnianej chacie, w polach czy pod lasem - nie wie co stracił !!!
 
 
NIE żydo-germańskiemu, turańskiemu i bolszewickiemu faszyzmowi !!!
 
 
P.S.
 
Przedstawiony komentarz internautki zawiera po trochu fakty, tyle,
że to nie Francuzi czy Portugalczycy ale Żydzi (Żydo-Germańcy, Żydo-sowieci i.t.p.)
 
Według Żydo-Germańskich reguł: 
 
światło może być czarne - Schwarzlicht 
ssak, ślimak, ośmiornica i meduza to ryby - Fisch 
sałata składa się z mięsa lub tworzyw sztucznych - Fleischsalat, Bandsalat 
mięso jest potrawą wegetariańską - Vegatarische Fleischwurst 
wnętrzności stanowią podstawę do wyrobu sera - Leberkäs 
eutanazja jest formą pomocy humanitarnej - Sterbehilfe 
wierność objawia się jako - Kadavergehörsam (t. zn. "po trupach")
i t.p., i t.d. 
nie wspominając już o fałszowaniu lub wręcz odwracaniu znaczenia słów 
zresztą w większości zapożyczonych z naszego prastarego języka. 
 
W NASZYM języku brak jest natomiast słów takich jak:
Brandschatzen - t.zn. rozkradanie cudzego mienia po uprzednim celowym podpaleniu domostwa.
 
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1511343

Człowieku spoważniej i zadbaj o odrobinę merytoryczności. Nie zaśmiecaj forum tasiemcami - jeśli ktoś chce coś wiedzieć na temat historii może zajrzeć do Dziejów Polski prof. Andrzeja Nowaka.

Mój teskt dotyczny tylko strategii przyjętej kiedyś przez Piastów i odmiennej strategii PO-czesnej. Piastowie dążyli do niezależnośći i integrowania ziem polskich, PO-czesna dąży do dezintegracji i utraty suwerenności.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1511352

Środkowoeuropejscy Piastowie nadal dążą do zintegrowania wszystkich ziem swego Narodu - t.zn. lokalnie ziem Celtyckich i Słowiańskich. Udowodnił to zarówno Samo jak i Bolesław Chrobry. Ciągłość naszej cywilizacji trwa na terenie m.in. Polski już od conajmniej 6 000 lat - NIE SĄ TO ŻADNE OBCE LUDY !!! - Podziały wymyślili okupanci a germańscy ludożercy opierają się na błędnych interpretacjach Rzymian, niszcząc wszystkie niewygodne dla nich dokumenty.

Jako Piast znający 4 000 lat swej własnej rodzinnej historii (z poważnymi ubytkami nawet 15 000 lat) nie miałem okazji czytać dzieła niejakiego Nowaka o ok. 1 000-letnim horyzoncie, zdominowanym przez germańską agenturę okupacyjną t.zn. znaczną część kleru. Jego, wprawdzie bogate w detale, lecz zawierające wiele przekłamań i obcej propagandy dzieła, znam tylko pobieżnie.

Ze względu na sowiecką okupację Polski nie mam też swobodnego dostępu do swojego własnego domu ani do jego dzieł, a oryginalne - skradzione przez germańców z pałacu w Łańcucie - historyczne dzieła późnośredniowieczne, miałem okazję przeczytać jedynie ze skanów Google - wykonanych w Mnichowie (obecnie Monachium), jednej z wielu miejscowości założonej ok. 400 p.n.e. przez moich Piastowskich przodków. (towarzyszące "plemiona" Cotjini-Kutyni-Kunoni (Słoweńcy, Ostrowianie, Serbo-Łużyczanie, Ślązacy, Słowacy, Morawianie), Hval Vedi-Helvetii (Szwajcarzy), Boii-Boiki (Czesi))

 

Aby przytoczyć wymienione wyżej porównanie z płytami tektonicznymi - stanowimy jedną z trzech największych na tej planecie - polecam dokładnie przestudiować historię t.zw. Ameryk - łącznie z wielbłądami (lamami) ściśle związanymi z naszą historią - i na tyle ważnymi, że stanowiły prezent Mieszka I dla "cesarza" ludożerców. 

 

A propos: 

Androphagoi - Germańcy - których historycznie i genetycznie najbliżej spokrewnionymi narodami są Shqiptarët-Albańczycy i Żydzi

- nie posiadają nawet własnego języka, czy hymnu narodowego - wszystko kradzione:  

gramatyka opiera się na Łacinie, słownictwo na naszym, Łacinie, Greckim a nawet Turko-Mongolskim

hymn państwowy - zerżnięty przez Haydna z Chorwackiej piosenki ludowej: Vjutro rano se ja stanem !!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1511355