Faceci z zegarkami

Obrazek użytkownika zetjot
Blog
Po co im te zegarki ?
Żeby własną durnotą otoczenie bić po oczach ?
 
Po co komuś zegarek za 37 000 ?
Po co komu nawet za 3700 ?
Nie wystarczy za 370 ? Też może być niezły.
Zrobić z siebie wieszak na zegarki ? Rozumiem kobiety, że popędzane instynktem zachowania gatunku robią z siebie wieszaki na ciuchy, które są atrakcyjne dla męskiego  oka, ale żeby faceci ?
 
No, ale zegarek to tylko wierzchołek góry lodowej, bo przecież są jeszcze samochody. Wprawdzie można potrzebę samochodu wytłumaczyć koniecznością przemieszczania się, ale  czy akurat potrzebne do tego jest Porsche, czy muskularny SUV Mercedesa ? Nie można skorzystać ze Skody czy Seata ?
 
Za tym najwyraźniej stoi mentaność najlepiej ucieleśniona w przypadku słynnego kacyka z głębi interioru afrykańskiego, który, żeby zaznaczyć swój majestat, nakładał przed uroczystościami na szyję deskę klozetową. Ten kontrast bieli z czernią.
 
Domyślam się, że w przypadku zegarka być może chodzi o poręczność i błyskawiczność. Zegarek, po prostu, w odróżnieniu od Rolls Royce'a czy innego Jaguara jest poręczniejszy. Nie trzeba prowadzić gościa do garażu czy proponować mu przejażdżkę po mieście, by okazać swój model. Wystarczy jednym zgrabnym ruchem ręki odsunąć mankiet i zademonstrować godzinę.
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)

Komentarze

Numer seryjny zegarka jest jednocześnie numerem konta w którymś z banków na Cyprze. Zapewnia to większą dyskrecje w kontaktach z oficerem prowadzącym i nie trzeba się tłuc gdzieś na jakieś zadupie ( Jamajka, Peru itp) aby odebrać wypłatę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1472357