Debile wszystkich krajów, łączcie się

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Wyraźny kryzys Zachodu sprawił, że niektórzy na Zachodzie zaczynają się budzić i trzeźwieć. Parę lat temu furorę w internecie robił film popularnonaukowy nakręcyny przez norweskiego komika, z zawodu socjologa, który poddał naukowej wiwisekcji prace norweskich genderystów, ośmieszając ich i doprowadzająć do tego, że rząd norweski cofnął finansowanie programów genderowych.

Ostatnio, głośno jest w mediach o eksperymencie amerykańskich naukowców, dodajmy, że proweniencji lew-lib, którzy przyjrzeli się programom genderowym na uczelnach amerykańskich i genderowej nowomowie, napisali wzorując się na niej kilka artykułów na kompletnie wyssane z palca tematy o dużym ładunku absurdu, po czym wysłali je do szeregu periodyków specjalizujących się w gender studies. Pisma owe połknęły łatwo haczyk, wydrukowały owe bzdury i wysmażyły entuzjastyczne recenzje. Eksperymentu nie udało im się doprowadzić do końca, bo ktoś zupełnie z zewnątrz zorientował się, że coś tu nie gra i naukowcy musieli ujawnić swój eksperyment, który, tak czy owak zakończył się zupełnym sukcesem ujawniając patologie w amerykańskiej nauce. 

Nie jest to pierwszy eksperyment tego rodzaju, bo i paręnaście lat temu podobny przeprowadzili inni naukowcy, ale odzew był mniejszy a efekty, czego dowiódł ten ostatni eksperyment, żadne. Tym razem będzie chyba inaczej, bo zmienił się w USA klimat ideowy. 

Ale nasi polscy debile, którzy są za Zachodem kilka faz do tyłu, usiłują małpować wyleniałe lewackie trendy. Już kilkakrotnie zdarzyło się, że donosli do środowisk lew-lib np w Wlk Brytanii na prawicowych publicystów, takich jak Rafał Ziemkiewicz, którzy zapowiadali spotkania z Polonią, próbując nie dopuścić do nich pod pozorem zarzutów o domniemamy faszyzm. 

Teraz pojawiła się grupa debili, która zjednoczyła się w proteście przeciwko Wojciechowi Cejrowskiemu z dość podobnymi zarzutami o nieprawomyślność. Brakuje tylko tego by wspólnie wyjechali do Unii Europejskiej ze skargą na odmieńca. Najlepij do Guya Verhofstadta. 

W Gdańsku prezydent Adamowicz usiłuje wprowadzić do szkół osławiony Model Równościowy bazujący na ideach genderowych, a z mediów słyszę coś o "tęczowych piątkach" w szkole. Ktoś tu wyraźnie nie domaga umysłowo. No i prszę, jak na zamówienie: 

Pod osłoną kampanii wyborczej, kampania demoralizacji w szkołach. Debilizm rozkwita, a kto go promuje, może by ABW czy CBA sprawdziło ? 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/417780-homoseksualna-indoktrynacja-w-szkolach]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Proszę o właściwy!

Pozdrawiam,

Vote up!
2
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1573982

Sprawdziłem - nie działał. Zajrzałem na portal wpolityce jeszcze raz, przepisałem i działa, ten sam link. Takie cuda się im od czasu do czasu zdarzają.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1574009

"Akcja Tęczowy Piątek organizowana jest po to, aby nauczyciele i nauczycielki pokazali swoim uczniom i uczennicom, że szkoła jest miejscem, gdzie każdy może być sobą. Tego dnia dorośli i rówieśnicy dają wyraźny sygnał młodym osobom LGBTQI, że mogą na nich liczyć"- poinformowała przedstawicielka KPH, Joanna Skonieczna.

Co znajdziemy w >>>materiałach oferowanych przez organizatorów<<<? Między innymi poradnik dla rodziców, w którym znajdują się informacje na temat stosunku Kościoła Katolickiego do homoseksualizmu. Na ten temat dowiemy się m.in., że same skłonności homoseksualne nie są uznawane za grzech. Grzechem jest natomiast praktykowanie homoseksualizmu. To jednak jedyna prawdziwa informacja, którą znajdziemy w części dotyczącej stosunku Kościoła do osób LGBT.

https://gloria.tv/article/UcadxEfZhgGa42aZoDp9iRDKF

Vote up!
3
Vote down!
0

Verita

#1573985

podpisał wraz ze Środą Andrzej Blikle, proponuję bojkot jego cukierni i przereklamowanych pączków.

Vote up!
3
Vote down!
0

parodystka

#1573996

Serwus zetjocie. Dzięki za poruszenie na forum niepoprawnych blogerów i blogerek b. ważnego, aktualnego tematu, tej diabolicznej ideologii gender. Już jutro gender zaatakuje niewinne polskie dzieci w naszych szkołach. I na to właśnie patrzy polski Episkopat i na to teraz patrzy Prymas Polski abp Wojciech Polak z Gniezna, na to patrzą setki tysięcy zwykłych katolików! Dlaczego tak się dzieje!? Czyżbyśmy mieli być aż tak tchórzliwym, czy może ogłupionym, czy też leniwym narodem!? A Pasterze polscy, kim teraz są i co czynią, by bronić te małe, niewinne dzieci. Nie osądzam ale pytam! Przecież homoseksualizm nie jest w Polsce legalny, przecież diaboliczna ideologia gender nie jest w Polsce legalna! Z Panem Bogiem

Vote up!
2
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1574023