POlitPOprawne pajacowanie S24

Obrazek użytkownika roko
Blog

Wczoraj w jednej z notek dotyczącej piłki nożnej a konkretnie, luźnych uwag jednego z blogerów w temacie corocznych nagród znanych jako "Złote Piłki", pozwoliłem sobie dać komentarz.
Komentarz był krótki i dotyczył samej organizacji czyli FIFA.
A brzmiał on tak: - W temacie przyznania przez FIFA organizacji MŚ w 2018 roku, sami Rosjanie nie mają co do tego wyboru żadnych złudzeń.
Zapis te udekorowałem zdjęciem zalinkowanym bezpośrednio ze strony "fishki.net", coby nie pozostawiać wątpliwości co do kraju pochodzenia zdjęcia. Zdjęcie w komentarzu wisiało sobie ok. 1,5 godziny ale zostało zdjęte.
No i teraz zdałoby się zadać pytanie, cóż takiego znalazło się na tym zdjęciu niewłaściwego, że POLSKI portal jakim jest salon24.pl zdejmuje je z zasobów a które przedstawia obywatela ... Szwajcarii. Jeśli ów fotomontaż zostaje zdjęty w dniu wizyty jakiegoś tam zastępcy ważniejszej figury, to wątpliwości zdają się potęgować o tym, iż o Rosji zdaje się tylko mówić jak o umarłym, albo dobrze albo wcale.

żródło zdjęcia tu: http://fishki_net.qipru.users.photofile.ru/photo/fishki_net.qipru/150742968/xlarge/164746590.jpg

P.S. Komentarz usunąłem bowiem wyglądał tak samo idiotycznie jak widok 4 kół oraz malowniczy opis, oczywiście w wyobraźni, pojazdu je posiadającego.
Zdaje się że s24 ma coraz poważniejsze kłopoty finansowe, świadczyłoby o tym zachowanie wobec Anny Mieszczanek, ciągłe gmeranie (zmniejszanie możliwości edycji dla blogerów) w ustawieniach portalu oraz wybitne parcie rozwoju "lubczasów" celem zdobycia dotacji z Łunii Jewropejskiej.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Igorka lub jego przystarej już przyjaciółki, co to ma ogromnie wielkie nożyce komuszej cenzury.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#112818