Caracal dla każdego, wesprzyjmy Macrona

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

http://wpolityce.pl/polityka/337466-poslowie-platformy-z-wizyta-w-mon-chcieli-skontrolowac-dokumenty-dot-postepowania-na-smiglowce-dla-wojska

Popatrzcie no jak chłopcy poczuli wiatr w żaglach. Nasi dzielni chłopcy, co to nie pękają i nie płaczą, szybcy są i kumaci, zrobili zayazd na MON i przywrócą wspaniałe Caracale.I o to chodzi, a właściwie, lata. Chyba chcą chłopcy wesprzeć Macrona, tego co to chce Polską w Brukseli obtańcować.

Chłopcy dobrze kombinują. Niech Morawiecki nie zawraca nam gitary pojazdami elektrycznymi, bo się ulice zakorkują. A Caracal wszędzie doleci, autostrad ani ekspresówek nie potrzebuje, wszędzie wyląduje i właściwie to tylko trzeba będzie spadziste dachy powymieniać na płaskie, by każdy mógł mieć lądowisko na dachu. Caracal dla każdego to jest to. Wiwat chłopacy! I żaden Ruski nam wtedy nie podskoczy, bo my go z tego Caracala łubudu...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mc d wybr: - Crcl t szmlc - n psjący ffst - Wcłw "T j wykńczyłm Crcl" Brczyńsk ...

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1538459

Przecierają chłopcy szlaki !  Oj, przecierają. Jak przetrą, to w końcu może uda się dotrzeć do dokumentacji działalności Kierwińskiego seniora i tak przy okazji juniora. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


#1538477