Amok w s24 i kaskady kłamstw

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Salon24 w amoku ? Nie tylko zresztą s24.To było do przewidzenia.

Od parunastu miesięcy piszę o naruszeniach, przez demoliberalizm, zasad normalnego systemu, opartego na pakiecie relacji takich jak prawda, miłość i wolność, które wynikają bezpośrednio z ludzkiej natury. Oczywiście systemy organizacji społeczności ludzkich są dość elastyczne i te relacje można lekko naciagać i modyfikować, ale do czasu. I właśnie nadszedł ten czas, co widać gołym okiem.

Wylewają się z mediów kaskady kłamstw, z każdym dniem coraz obfitsze, które co chwila trzeba prostować, bo kreatorzy upadającego systemu próbują się jakoś chaotycznie bronić i starają się odwracać uwagę odbiorców i wprowadzać ich w błąd. Na dodatek okazało się niedawno, a rosyjskie źródła oficjalne to potwierdziły, że Rosjanie dysponują armią wojsk do działań w cyberprzestrzeni służacych dezinformacji i wiadomo, że jednym z obiektów ich ataku były cele amerykańskie.

W ten oto sposób przed naszymi oczami pojawił się jaskrawy dowód na to, że kłamstwo stało się narzędziem wojny i że to przesądzi o upadku systemu demoliberalnego, jako że cywilizacja musi opierać się na kluczowej relacji prawdy. Bez uporządkowanych relacji wszystko zmienia się w jeden wielki chaos. Tak więc jednym z pierwszych zadań tworzenia nowego systemu będzie uporządkowanie kwestii prawdziwości informacji w mediach.

Ten amok, który zapanował m.in. w salonie24 jest efektem rozprzestrzeniających się w mediach kłamstw i salonowicze powinni to brać pod uwagę.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (8 głosów)

Komentarze

"Na stronie WikiLeaks pojawiła się obszerna publikacja o kryptonimie Vault7 zawierająca szczegółowy opis technik i złośliwego oprogramowania używanych przez CIA w celu przejmowania kontroli nad komputerami na całym świecie. Siedziba konsulatu USA we Frankfurcie – największym niemieckim centrum finansowym – była miejscem gromadzenia się hakerów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Spece CIA znaleźli luki w oprogramowaniach (Android, iOS i Windows), o których nie wiedzą nawet ich producenci. Dokumenty pochodzące z odizolowanej „superbezpiecznej” sieci jednostki Cyber Intelligence działającej w ramach CIA, poza poradnikami technicznymi np. „Wymagania kryptograficzne, Jak ominąć aktywację systemu Windows 8”, zawierają także mniej sensacyjne materiały dotyczące opisu instalacji pewnych aplikacji itp."

http://www.pch24.pl/permanentna-inwigilacja--wikileaks-twierdzi--ze-cia-podsluchuje-smartfony-i-komunikatory,49975,i.html

Vote up!
2
Vote down!
-2

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1535062

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Pers nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

steku kłamstw.

http://krzywdanieboszczkikoniczyny.salon24.pl/763753,

Vote up!
1
Vote down!
-2

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1535085