Andy, czyli niepoprawny oddział psychiatryczny leczenia schorzeń „aandy”

Obrazek użytkownika Zawisza Niebieski
Humor i satyra

Na niepoprawni.pl od dłuższego czasu pałęta się chory, prosząc o pomoc psychiatryczną, wykazujący pełne objawy choroby psychicznej określanej w medycynie jako „aandy”. Jeśli ktoś nie wierzy, wystarczy popatrzeć na zapis ataku tej choroby. Bezspornie uwidacznia on destrukcyjne dla umysłu skutki obrazowane dzięki wpisom dokonywanym w przedłużającym się ataku choroby u tego pacjenta.

https://niepoprawni.pl/komentarze-uzytkownika/9280

 

Dokładnie widać jak w swej chorobie od dłuższego czasu pacjent walczy z urojonymi „bolszewikami”, wszędzie widzi atakujących go „bolszewików”.

Z powodu schorzenia „aandy”* opisywanego tu pacjenta Andy atakują „jego bolszewicy”, którzy wychodzą mu zza każdej szafy, lustra, innego mebla, a także z artykułów, komentarzy na portalach internetowych, gdzie dzielnie walczy ze swoimi zwidami jak Don Kichot z wiatrakami.

 

Efekt jest taki, że z każdego porządnego polskiego portalu wylatuje lotem koszącym z informacją „zapraszamy po skutecznym zakończeniu leczenia w specjalistycznej placówce medycznej”. To wszystko można zobaczyć w jego wpisach. Gdy z jakiegoś portalu otrzyma zlecenie na leczenie, natychmiast zaczyna żałośnie płakać o tym, że go „bolszewiki” dorwały, na leczenie wysłały. Ostatnio jak wygląda to z jego wynurzeń, na leczenie skierował go katolicki portal expedyt. Widać po tym jego komentarzu.

https://niepoprawni.pl/comment/1627431#comment-1627431

 

Ostatnio zgłosiłem się do administracji niepoprawni.pl z zapytaniem, czy nie mają jakiegoś kaftana bezpieczeństwa oraz kagańca, które wydają się niezbędne temu choremu Andy, by nie zaśmiecał portalu swoimi chorymi wywodami. Gawiron obiecał mi iż w sobotę 25.04 wieczorem nad jakąś terapią dla tego chorego osobnika pomyśli. Z drugiej strony zadałem pytanie, czy jeśli jakiejś terapii nie uda się znaleźć a także w związku ze zmianami języka polskiego, gdzie słowa dotychczas obraźliwe jak „zdradzieckie mordy”, „zamknijcie mordy”, sądownie uznaje się jako określenia kulturalne, na portalu niepoprawni.pl równolegle do otworzenia oddziału leczenia schorzeń „aandy” kulturalnym określeniem będzie „Andy-aandy ‘bolszewickie załgane ścierwo’” które ten chory osobnik stosuje w stosunku do Polaków próbujących spokojnie dyskutować na tym portalu. Jak widać, czekałem do poniedziałku, reakcji portalu brak.

Jest w naszej polskiej praktyce prawnej zasada iż jeśli do określonego czasu nie zostanie zgłoszony sprzeciw, a tu Gawiron sam określił swój czas do soboty 25.04.2020 wieczorem, to można przyjąć iż dana sprawa staje się zgodna z wolą danej instytucji, w tym przypadku portalu „niepoprawni.pl”

 

Tak więc obrażani przez chorego na schorzenie „aandy Andy" Polacy” : JJJ, Verita, Markowa, SolidarnyX, Ostry i każdy inny obrażony przez niego użytkownik tego portalu, na podstawie zgody administracji portalu „niepoprawni.pl” może zwracać się do komentatora Andy-aandy zwrotem „Andy-aandy ‘bolszewickie załgane ścierwo’”. Ostatecznie każdy portal określa jakie zwroty na tym portalu, zgodnie z wolą administracji i są uznawane za kulturalne. Ten zwrot na niepoprawni.pl za zgodą jego administratora Gawirona jest jak najbardziej kulturalny.

 

Przepraszam adminie Gawiron, albo okiełznasz tutejsze bagienko, znajdziesz kagańce i kaftany bezpieczeństwa na tych, co dzięki ich językowi rynsztokowemu seryjnie wylatują z polskich portali,. albo niepoprawni.pl będą tylko miejscem, gdzie wchodzi się, tylko po to by naubliżać temu, co akurat ma inne zdanie. Wtedy takie określnenia jak "bolszewickie bydło", "Andy, bolszewickie ścierwo", "cwelu" , "potomku UB-eka i prostytutki" będą normalnym, tu stosowanym językiem. Jakie są tego efekty? Na pewno wiesz analizując rankingi portali, gdzie niepoprawni.pl pikują w dół wzorem atakującego niemieckiego samolotu nurkującego Junkers Ju 87 "stukas", choć dziś dla portali, ze względu na odosobnienie Polaków wywołane decyzjami rządu PiS, jest okres korzystny dla portali. Tutejsze trolle jak kamień u szyi topielca ciągną portal w dół.

* Zalecanie WHO, dla leczenia schorzeń „aandy”, kaganiec i dłuższa izolacja od społeczeństwa.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (15 głosów)

Komentarze

Dlaczego skasowałeś wpis i ponownie zamieściłeś

Dlaczego skasowałeś mój komentarz idioto

Czego się bałeś?

To że prawdę ci napisałem

Co stosujesz SB-eckie metody?
Z SB cię wyrzucili a SB-ekiem zawsze czerwony skunsie zostaniesz

A wpis ten oficjalnie zgłaszam jako atak ad personam na blogera jak też atak i nawoływanie do awantur oraz obrażanie społeczności Niepoprawnych.Jeśli ci tu dzieje się krzywda do jest jedno wyjście.

 

 

 

Dla przypomnienia:

 

Dwa zaprzańce i dwa SB-eki na dwóch poziomach

 

Jeden był prezydentem, drugi jest zwykłą mendą SB-ecka na usługach czerwonej mafi.
Jeden pracował dla SB drugi pracował w SB
Jeden wygrywał w toto-lotka drugi czerpie zyski z wraz z Alfonsem Gawlowskim z domu uciech pancenego Stasia
Jeden skończył wieczorową zawodówkę , drugi wieczorowe (zaoczne)technikum
Jak ich ocenić 
To wszystko w 2 minutowym dialogu znakomitego filmu

Polecam wszystkim

ps.
I Wałęsa i Zawisza doczekają  się w końcu, że przyzwoity człowiek na ulicy da im z piąchy po tych czerwonych, zakłamanych mordach i pójdzie za to siedzieć. 
Już mi tego kogoś szkoda.

https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/walesie-i-zawiszy-niebieskiemu-dzis-dedykuje-ku-wiekszej-refleksji-0

Dlaczego Neon24 jest anty- Polski?

Fakty pokazują jedno: osobę Ryszarda Oparę, który swoim nazwiskiem ten neonowy ściek firmuje, który go współ-powołał dla określonego środowiska: anty- Polaków i zdrajców z WSI, a teraz to wszystko ciągnie w tym samym, wschodnim kierunku. Jeżeli chodzi o WSI, to tajemnicą poliszynela jest, że to była transakcja wiązana, bo nie było WSI, czy UB bez ruskiej agentury wpływu. Dzisiejszy Neon to siedlisko polskojęzycznych Rosjan, agentury wpływu tego kraju, płatnych i niepłatnych ruskich trolli, dawnych aparatczyków komuny, byłych funkcjonariuszy PRL i filosemickich polieznych idiotów ze skrajnej polskiej prawicy.

Czy Neon24 ma szanse stać się normalnym medium o narodowym i patriotycznym charakterze? - Teoretycznie tak, ale praktycznie nie, bo właściciel tego medium Ryszard Opara tego nie chce. Przecież to nie kto inny, jak on sam określa i aprobuje anty- Polską linię programową tego miejsca, a także mianuje i odwołuje administratorów / cenzorów, którzy tej linii pilnują. 

Właśnie dzisiaj do tego grona bolszewickich cenzorów dołączyła Astra / Anna Słupianek. Zaś wszyscy wiedzą, że jak ona to i Ruszkiewicz. Czyli "wróciło nowe" - i jak to ktoś skomentował: Szambo, Dzicz, Kreatura

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
/Andy-aandy 

Ruszkiewicz mimo, że odszedł i założył swój portal, to tak naprawdę nie odszedł z Neonu i nawet próbuje ustawiać Oparę. Napisał do niego w swojej notce:
Moja Dobra Rada jest prosta - daj tylko nulla osta chłopakom z administracji a oni załatwią problem w 5 minut. A na NEon 24 zapanuje znowu spokój, harmonia i dobre obyczaje. Pozdrawiam serdecznie Jarek. PS. Rydzard, jak wrócisz z polowania to określ swoje stanowisko. Nie chodzi o mnie, ludzie czekają. /J. Ruszkiewicz

Warto się zastanowić dlaczego Ruszkiewicz ciągle cieszy się takimi względami Opary?

Tutaj, na niepoprawnych Ruszkiewicz, jak zwykle pod postacią wielu nicków pojawił się. albo aby zniszczyć konkurencję, ponownie rosnących w siłę niepoprawnych, albo poprzez tak ulubiony przez służby czarny PR i obmowę, niszczyć poszczególnych blogerów i kształtować opinię.

Popatrzcie chociażby na Neon obecnie - to już jest jawnie promoskiewski, anty - ukraiński, anty - katolicki i panslawistyczny portal. Dokładnie ta sama linia, jaką kiedyś reprezentowały twardogłowe komuchy ze stowarzyszenia "Grunwald", a obecnie ze stowarzyszenia "SOWA".Więc widzicie, z czym mamy do czynienia. Robaczek Ruszkiewicz oddelegowany na ideologiczny front internetu, ma kształtować polityczę wieśniaków.
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/7852/neonowe-scierwomedium

Już od wielu lat ten portal jest znany jako ścierwoneonówka...
NEon24, czyli ścierwoneonówka posługuje się m.in. sowieckimi agentami z SB i WSI, którzy są tam bardzo aktywni - usiłując wmówić czytelnikom, że jako "narodowcy" są "polskimi patriotami"...
/Andy-aandy 

Ruszkiewicz mimo, że odszedł i założył swój portal, to tak naprawdę nie odszedł z Neonu i nawet próbuje ustawiać Oparę. Napisał do niego w swojej notce:
Moja Dobra Rada jest prosta - daj tylko nulla osta chłopakom z administracji a oni załatwią problem w 5 minut. A na NEon 24 zapanuje znowu spokój, harmonia i dobre obyczaje. Pozdrawiam serdecznie Jarek. PS. Rydzard, jak wrócisz z polowania to określ swoje stanowisko. Nie chodzi o mnie, ludzie czekają. /J. Ruszkiewicz

Źródło: https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/dlaczego-neon24-jest-anty-polski

Nędzny koniec Pomidorowego Alfonsa

 

http://1do10.blogspot.com/2015/09/nedzny-koniec-pomidorowego-alfonsa.html

Vote up!
8
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1627706

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N nstty l jst tż nny spsób n krócn tkch wycczk słwnych któr d chyb lt stsj ttj dmnstrcj tg prtl Tk sę nszczęślw złżył ż jkś MNY z wrchszk tg prtl (jk n PS'wc przystł) wpdł n pmysł ż jśl sę czymś n mów t tg n m w myśl tj zsdy zmst tk bydł typ ndy, hsky rszt jg ncków n wstęp przytmprwć jk t rbn ż d wywln m. nn. n nn t ttjsz dmnstrcj zczęł tępć przśldwć... blzgwnych T tż dzł - wszk jśl blzgwny n m prw głs t rpst tk wrtln bydł n m d czg npsć N l mżn by wymgć bktywnśc d nzlżng prtl l n d tg mjsc któr kżdy wdz czj ż jst knkrtną PS'wską prpgndwą szczjną n twrtym prtlm d wymny pglądów Ttjsz mtt t : p'SS p'SS BR LLS !!!!!
Vote up!
5
Vote down!
-11
#1627708

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gwrn n rgj n prśby by brżjącym Plków, jk ndy, jk zwdzny Mnd Srvc, złżyć kgńc. 

N plskch prtlch tkch trzym sę krótk. N Nn klk msęcy tm dlśmy sznsę dblkwjąc nłżn bny, nktórzy skrzystl, nn wylcl ltm swbdnym ttj żl swj wypłkją. Pptrz jk częst Hmpty płkj, ż n mż kmntwć, jk rb nlzy tkstów, c czyn z Nn prtl pntwórczy którym sę rzmw n nnych prtlch. 

N nn wchdz sę p t by pdysktwć, rzcjąc t sm tksty tm jst dysksj, n m zgdy l jst przknywn sę n rgmnty, n npprwn wl wchdz tylk p t, by nblżć tm, kt m nn pglądy. Dysksję nprwdę cężk prwdzć, b cżk znlźć lgczny wps w sts wypcn dtów. Wystrczy pptrzć n wps zwdzng Mnd Srvc, stk pmyj wjącg sę wyjącg trll.

Vote up!
5
Vote down!
-11
#1627711

 ścierwoneonówki ochocho wspiera bolszewickiego politruka "zwisza"-jącego na bolszewickich łgartswach niczym stalinowska małpa!

Wystarczy, że ten bolszewicki politruk z sowiecko-bolszewicką nienawiścią do Polaków i polskich patriotów wyskrobie i już wiadomo z kim ma się do czyniena:

Tępy politruk ostro atakuje Polaków: "Tutejsze motto to : pi'SS pi'SS UBER ALLES"

Vote up!
8
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627712

jak tego jej bolszewickie szkolenie i agenturalne ruskie prikazy z Moskwy nakazują! Propagandowa sowiecko-ruska załgana ścierwoneonówka - gdzie bolszewickie 'zwisza"-jące ścierwo jest adminem - musi wykazywać swoją bolszewicką nienawiść do Polaków i polskiego patriotyzmu.

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Doskonale widać na tym portalu, że nienawidzące polskich patriotów bolszewickie kanalie karnie wykonuja zlecenia od swoich nadzorców z Moskwy...

* * * * * * *

                    O bolszewicko-ruskiej, antypolskiej propagandzie pisze dla DoRzeczy.pl prof. Marek Jan Chodakiewicz  w znakomitym w felietonie zatytułowanym "Cyberonuca"...

Zaczynam się produkować – już nie gościnnie – w Do Rzeczy pod nowym szyldem: Cyberonuca. Do czego pieję? Zdarza się, że człowiek aby ukryć własne winy zwala je na innych. W wypadku agentury wpływu jest to reguła. W polskim kontekście dodatkowo wiadomo, że każdy na prawicy, kto nie zgadza się z lewakami i tolerancjonistami jest bezwzględnie „ruską onucą,” czyli post-sowieckim agentem. Okazuje się, że ja nim jestem, jest nawet cała książka na ten temat. Stąd cyberonuca – będę pisał w cyberprzestrzeni onucowo – wskazuje w felietonie dla DoRzeczy.pl prof. Marek Jan Chodakiewicz.

(...)

Naturalnie chodzi o dezinformację. Jedną z jej ulubionych broni w arsenale kłamstwa jest Rufmord, czyli character assassination, a więc zniesławianie. Jest to starożytna broń, którą do perfekcji doprowadził Komintern. I przejęli ją naturalnie nadwiślańscy komuniści.

Dam jeden przykład: Narodowe Siły Zbrojne.Organizację tę komunistyczna propaganda oskarżała o bycie „polskimi nazistami”, „zdrajcami”, „kolaborantami”. Takie bzdury wbijano przez 50 lat w powszechną świadomość z wielkim sukcesem. Celem było totalne zohydzenie najtwardszej opcji antykomunistycznej w Polsce. Ale drugim celem równorzędnym było ukrycie przez komunistów swoich własnych przestępstw. To przecież oni byli polskimi komunistami, zdrajcami i kolaborantami. Im głośniej czerwoni krzyczeli o rzekomej podłości endecji tym bardziej ukrywali swoją własną ohydę na zlecenie Kremla. To było dopiero mistrzostwo świata.

Ale, zaraz, Rufmord to za mało. Nie wystarczy. Aby prowokacja (jeszcze jedna metoda z kominternowskiego arsenału) ziarno musi paść na podatną glebę. A taka jak najbardziej w Polsce istnieje z powodów historycznych: Rusofobia. Zabory, powstania, zsyłki, Sybir, Katyń, zniewolenie Polaków tubylczą komuną na pół wieku to powody dlaczego w kraju szerzy się odruchowa niechęć do post-Sowdepii oraz jej agentury.

(...)

Takie myślenie spiskowe jest niestety powszechne wszędzie. I o tym lewaccy zwolennicy „ruskich onuc” doskonale wiedzą nad Wisłą. Sukces propagandy polega bowiem na eksploatacji zastanych, istniejących wzorców myślowych (pre-existing thought patterns). Sztuczka polega na tym aby wzbudzić nienawiść za pomocą antykomunizmu do antykomunistów. To się nazywa inwersja paradygmatu (paradigm inversion). Jednym słowem nazwanie Antoniego, mnie, czy Państwa „ruskimi onucami”. I wystarczy. Gniew każdego porządnego Polaka czy Polki w stosunku do takich zdrajców jest zagwarantowany. Wystarczy tylko odpowiednio zmanipulować i prowokować słowem. Działa to na lud i jego wybranych przedstawicieli jak przysłowiowa płachta na byka.

Proszę sobie zadać pytanie dlaczego choćby Adam Michnik często nazywa niemiłe sobie zjawiska „komunistycznymi”, czy wręcz „bolszewickimi”. Dlaczego tak lubi oskarżać o „bolszewizm”? Pamiętacie państwo „olszewików”? Ludzi premiera Olszewskiego, którzy słusznie chcieli dekomunizacji 28 lat temu? Aby ich zohydzić Polakom trzeba było ich zredukować do Lenina i Stalina. Manewr się świetnie udał. To była modelowa kontrwywiadowcza operacja dezinformacyjna. W obronie komuny antykomunistów oskarżyło się o bycie komunistami – a dokładniej, rzekomo tak samo ekstremalnymi jak komuniści. Nie zawsze naturalnie szermuje się takimi sloganami; dostosowuje się je cwanie do ducha czasów. A więc może być kiedy indziej PiS jako „Taliban”, a Jarosław Kaczyński jako „Kaczafi”. Mechanizm jest taki sam, rezultat podobny.

(...)

Agentura istnieje; rekrutacja idzie stale; bo już jest taka natura bestii. Jednak lewakom nie chodzi o odkrywanie agentury, a o kilka wymiernych korzyści. Po pierwsze, chodzi o skłócanie szeroko rozumianej strony patriotycznej przez dezinformację. Po drugie, chodzi o postawienie narracji prawdziwej do góry nogami. Po trzecie, chodzi o zwalenie odium za własną zdradę, za własne winy, za własne predylekcje na nielubiane przez siebie osoby i ugrupowania.

(...)

Ale najważniejsza agentura wpływu nad Wisłą pochodzi nie jednak z siermiężnej post-Sowdepii, ale z migocących złotem międzynarodowych NGO, fundacji, czy rządów zachodnich. Tych wszystkich sił, które od 1989 r. inwestują swoje potężne fundusze aby tworzyć sobie na post-PRLowskich uniwersytetach, mediach i innych instytucjach podobnych sobie postępowców i pachołków. Aby ich ukryć, należy dezinformować. Najwygodniej „ruskimi onucami”.

Washington, DC, 25 kwietnia 2020

Źródło: DoRzeczy.pl

Vote up!
8
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627710

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

z przykładami ataków choroby, zanieś to do swego lekarza, może znajdzie dla ciebie jakiś ratunek.

Vote up!
5
Vote down!
-9
#1627713

                                           bo tu ciągle udowadniasz tylko tyle, że jesteś wyłącznie zbolszewizowanym, głupim, prymitywnym i załganym bolszewickim błaznem.

Szkoda, że głupotę i połączony z nią prymitywizm -- nie ma żadnego lekarstwa...

Vote up!
10
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627714

psychola jęki

 

homosia lęki

psychola jęki

 

PS Niejaki niebieski (i jemu podobni) desperacko pragnie uchodzić za kogoś innego niż jest w rzeczywistości, o czym mu bez ogródek nieustannie przypomina Andy-aandy. W języku polskim nie ma odpowiednich słów, którymi by można określić tak kompletnie zdegenerowane antypolskie kanalie,  jak niebieski i jemu podobni! 

Vote up!
10
Vote down!
-7

jan patmo

#1627716

Rzeczywiście kasowanie wpisu wraz z komentarzami to najwyższy już standard admina wszystkich adminów.Można upaść to zrozumiałe ale tak się już stoczyć na dno na to nie lada jednak wyczyn.Pytanie czym się kierował cenzurując własną notkę.Co w niej takiego było?Co było w komentarzach?Czy jest ktoś, co nam w miarę rozsądnie może takie działanie wytłumaczyć.Myślę że wątpię.
ps.
Myślę że jest możliwość przywrócenia poprzedniego wpisu i komentarzy przez właściciela portalu.
Aż zapytam na p.w

Vote up!
10
Vote down!
-4
#1627722

"Dno dna.......i 3 metry mułu"
"kasowanie wpisu wraz z komentarzami to najwyższy już standard admina wszystkich adminów.Można upaść to zrozumiałe ale tak się już stoczyć na dno na to nie lada jednak wyczyn.Pytanie czym się kierował cenzurując własną notkę"

Normalnie uśmiałem się że aż żebra bolą :)) :)) :))

Uśmiałem się że takie coś napisał kundel który na portalu z którego go WYKOPANO NA ZBITY PYSK był w czołówce a w zasadzie chyba największym CENZOREM i MANIPULATOREM który niemalże HURTOWO KASOWAŁ obnażające go komentarze po czym prewencyjnie BANOWAŁ komentujących

Typowy UB'ecki cenzor i politruk - a komuś innemu zarzuca to co sam 1000 x więcej robił - a to tylko z tego ile o tobie kundelku wyczytałem

Jak też i to że tak jak na tym to i na tamtym portalu wspomagałeś się kilkoma nickami z kilku komputerów - no niestety raz je pomyliłeś, narobiłeś na środku salonu, zostałeś po fetorze namierzony, po czym Z HUKIEM WYKOPANY NA ULICĘ

Nie ma to jak krótka i wybiórcza pamięć co? :))

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1627883

Glisty mają żebra?

Ty to pewnie brakujące ogniwo w teorii Darwina ...

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1627885

"Wszelkie złośliwe,chamskie notki ad vocem nie będą miały tu miejsca.Dlatego kieruje wpis do lochu.Daje żółta kartę.Następnej już nie będzie."

Mam pytanie.
Co za debil takie coś mógł napisać i umieścić taki wpis w lochu.
Znasz go?

Vote up!
9
Vote down!
-4

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1627728

to fakt andy-andy i paru innych, to juz kompletna degrendolada

admin chyba nic nie robi, bo andy pokazał mu żółte papiery i co takiemu zrobisz ;) no bo ile raz można każdy komentarz zaczynać identycznie: "bolszewicke ścierwo itd. itp." tylko dlatego, że ktoś inny nie zgadza się z lemingostwem andy-andy względem PiSu - ja to myślę wręcz, że to jest jakiś antypisowiec, który takimi wpisami chce ośmieszyć elektorat PiS

Ps. widać tutaj na zasadzie uderz w stół a nożyce się odezwą ;)

Vote up!
7
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627734

któremu radość sprawia wielce przyjacielski sojusz z bolszewicko-ruską agenturą ze zbrodniczych, sowieckich organizacji WSI i SB nienawidzących Polaków i polskiego patriotyzmu!

A właśnie bolszewicki politruk "zwiesza"-jący bolszewicki sierp i młot jest adminem na agenturalnej sowieckiej ścierwoneonówce.

Taka radosna przyjaźń - załganego jak wszyscy politrucy - antypolskiego propagandysty "solidarnyX" z bolszewią - mówi sama za siebie... [sic!]

Możnaby takiej szczerej rusko-narodowej i ścierwoneonówkowej przyjaźni serdecznie gratulować - gdyby nie nie, że jest ona wymierzona przeciwko polskich patriotom, a więc i podstawowym interesom Polski!

Vote up!
10
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627736

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niby człowiek chce obchodzić coś takiego jak ... na chodniku, ale ile można pozwolić by chory człowiek ze swoją chorobą się obnosił powodując zniesmaczenie całej społeczności. Wreszcie się to ... z chodnika sprząta. Można się z takiego pośmiać, ale po którymś razie już jest to już śmierdzące.

Andy przecież od dłuższego czasu o niczym innym tu nie pisze jak o swojej "bolszewickiej rodzince". W praktycznie z każdego jego komentarza "bolszewik" wyłazi. Wystarczy popatrzeć na załączony w tekście link do jego komentarzy. Na polskich portalach czynności sanitarne przeprowadza się szybko. Jedno ostrzeżenie, drugie ostrzeżenie i wykop. Cała ta trollownia z polskich portali wyleciała i tylko tu bagno robi. Inaczej trolle zapaskudzą tak portal, że nikt nie będzie miał przyjemności tu wchodzić.

Nie wiem, czy teoria iż Andy ośmiesza celowo PiS jest trafna, choć rzeczywiście skutek jest identyczny. Ale czy inni nie robią tego samego? Z czego się Polacy śmieją z Kaczyńskiego, przecież z takich ostentacyjnych objawów wazeliniarstwa, jak "Naczelnik", "Kryształ". To śmieszy i ośmiesza.

Vote up!
8
Vote down!
-10
#1627740

 ze ścierwoneonówki, charakterystyczny dla siebie i bardzo prymitywny sposób usiłuje bronić ruskiego narodowca pełnego "solidarnościX" z sowiecko-ruskimi politrukami z filorosyjskiej ścierwoneonówki -- sterowanej przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych sowieckich organizacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL...

Jak widać, ta bolszewicka i antypolska, lecz tym samym bardzo serdeczna przyjaźń rozkwita coraz mocniej...

Vote up!
8
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627742

Może nabierzesz odwagi pajacu i podasz nazwiska debili jakie stąd wyleciały.Może otworzysz pysk i napiszesz  co było tego powodem..Jeśli będziesz miał problem frajerze z z pamięcią czy  z tymi danymi osobowymi to ci chętnie w tym pomogę (obejdę RODO)

Masz palancie odwagę napisać za co wyleciały te szambonurki z naszego bagienka.

Kim te "trolliki" były że do dzis musimy obchodzić ich z daleka by nie wpaść w gówno. I do jakiego trafiły bagienka.

I może wreszcie zamkniesz ryj z tymi parchatymi sloganami że ten wyleciał tamten wyleciał z polskiego portalu.

Nekrologów o Neonie codziennie pisać nie musisz

No czekam?

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1627753

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ponad rok, za mojej tu bytności wyleciał tylko Jozio z Londynu. Zawiedzony Mind Service miał o ile dobrze pamiętam okresowego bana. Jakieś inne się zdarzały. Tak z pamięci ci nie podam, musiałbym szukać. 

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1627758

To szukaj

Wiesz doskonale gdzie

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1627761

W związku z tym tematem ciut bardziej przyjrzałem się "twórczości" andy-andy i wychodzi mi najbardziej, że on zachowuje się bardzo podobnie jak prowokatorek spod krzyża smoleńskiego na Krakowskim Przedmieściu niejaki Andrzejek hadacz. andrzejka pajaca osobiście widziałem wielokrotnie i na początku myślałem, że albo jest taki z deczka psychiczny albo prowokator. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że to prowokator jak zobaczyłem co odwala na manifestacji przed ambasadą ruską i przeszkadza - wtedy już był dodatkowo z napisem na koszulce "obrońca krzyża", a przecież wcześniej stanowczo obrońcy krzyża wywalili go ze swojego grona i się od niego odcięli, bo właśnie był dziwny i delikatnie mówiąc nie pewny (co potem dobitnie potwierdził jak pokazywał się na paradach pedalskich i wspierał komoruskiego) - z resztą podobną prowokatorką takze okazała się wtedy niejaka joanna, która została takze wywalona z obrońców krzyża i potem ją nakryto z posłanką PO i okazało się, że to ich wtyka

tym co nie pamiętają andrzejka chciałem go przypomnieć i wszedłem na youtube i przy okazji zobaczyłem, że andrzejek w dalszym ciągu bezczelnie gdera o sobie jako "obrońca krzyża", a wręcz, że niby przemawia za "obrońców krzyża" - ale najlepsze teraz dla mnie było, że zobaczyłem, że Eugeniusz Sandecki (o którym miałem lepsze zdanie) wtóruje temu kretyńskiemu prowokatorowi i go pokazuje dając mu dalej łgać w necie - no cóż, sandecki tym samym dla mnie upadł i będę go od teraz uważał także za prowokatora i wtykę

Podaję to dlatego, że andy-andy przypomina mi bardzo mocno tego andrzejka - taka wtyka, która defakto szkodzi PiSowi.

 

Vote up!
8
Vote down!
-10

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627780

To co wyczynia bolszewik "SolidarnyX" jest typowym bolszewickim załganym zbydlęceniem!

Właśnie o takiej bolszewicko-ruskiej, antypolskiej propagandzie bolszewickich politruków realizujących sowiecko-rosyjską politykę pisze dla DoRzeczy.pl prof. Marek Jan Chodakiewicz w w znakomitym felietonie zatytułowanym "Cyberonuca".

       Cytaty poniżej:

      "Naturalnie chodzi o dezinformację. Jedną z jej ulubionych broni w arsenale kłamstwa jest Rufmord, czyli character assassination, a więc zniesławianie. Jest to starożytna broń, którą do perfekcji doprowadził Komintern. I przejęli ją naturalnie nadwiślańscy komuniści.

Dam jeden przykład: Narodowe Siły Zbrojne.Organizację tę komunistyczna propaganda oskarżała o bycie „polskimi nazistami”, „zdrajcami”, „kolaborantami”. Takie bzdury wbijano przez 50 lat w powszechną świadomość z wielkim sukcesem. Celem było totalne zohydzenie najtwardszej opcji antykomunistycznej w Polsce.

Ale drugim celem równorzędnym było ukrycie przez komunistów swoich własnych przestępstw. To przecież oni byli polskimi komunistami, zdrajcami i kolaborantami. Im głośniej czerwoni krzyczeli o rzekomej podłości endecji tym bardziej ukrywali swoją własną ohydę na zlecenie Kremla. To było dopiero mistrzostwo świata.

(...)

Proszę sobie zadać pytanie dlaczego choćby Adam Michnik często nazywa niemiłe sobie zjawiska „komunistycznymi”, czy wręcz „bolszewickimi”. Dlaczego tak lubi oskarżać o „bolszewizm”? Pamiętacie państwo „olszewików”? Ludzi premiera Olszewskiego, którzy słusznie chcieli dekomunizacji 28 lat temu? Aby ich zohydzić Polakom trzeba było ich zredukować do Lenina i Stalina. Manewr się świetnie udał. To była modelowa kontrwywiadowcza operacja dezinformacyjna.

W obronie komuny antykomunistów oskarżyło się o bycie komunistami – a dokładniej, rzekomo tak samo ekstremalnymi jak komuniści."

Całość: https://niepoprawni.pl/wiadomosc/o-bolszewicko-ruskiej-antypolskiej-propagandzie-pisze-dla-dorzeczypl-prof-marek-jan

 

Vote up!
9
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627784

hahahaa trafiłem w sedno - ten sam język co andrzejek, to samo zachowanie :)

Vote up!
7
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627787

Przecież ta propaganda Andy-aandego w oczywisty sposób szkodzi PiSowi.

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1627789

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To co oni wtedy robili z krzyżem to było pośmiewisko. Krzyż to symbol religijny a nie element walki politycznej. Jeśli to prawda, że to ten Andy, to mam pewność, że przedstawiona tu diagnoza jest w pełni trafna. Najlepszy tekst, "nienawidzę wszystkich, nienawidzę wszystkich" i człowiek który robi z niego balona pokazując i tego pana i tamtej zakonnicy...  To na 100% pacjent psychiatryczny.

Chory człowiek z dostępem do internetu.

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1627805

Stalinowska "zwisza"-jąca małpo z sierpem i młotem za plecami - jesteś zbyt prymitywny i zbyt głupi, a więc normalnego człowieka możesz tylko rozbawić tymi swoimi bolszewicki łgarstwami!

Bolszewickie kanalie już tak mają, że zawsze muszą łgać.

Więcej o bolszewicko-sowieckich łgarstwach:

O bolszewicko-ruskiej, antypolskiej propagandzie pisze dla DoRzeczy.pl prof. Marek Jan Chodakiewicz w znakomitym felietonie zatytułowanym "Cyberonuca"

 

Vote up!
7
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627810

Własnie andrzejek i joanna robili "antyreklamę" obrońcom krzyża (może jeszcze kto inny ale nie wszedłem w to środowisko tak dogłębnie) - tak, czy siak był tam też np. ten ksiądz (fajny), który też czasem występował z PiS na miesięcznicach (zapomniałem jego nazwiska).

Ogromna większość obrońców krzyża to wspaniali ludzie, których gnębiła palikociarnia i pospolici prawdziwi kryminaliści (jeden był zidentyfikowany, tzw. "niemiec" zajmujący się szantażami i sutenerstwem (raz zmieszałem go z błotem i się wycofał i przestał ujadać na obrońców krzyża :) - był tam m.in. z aktorką joanną muchą (a kurski trzyma to ścierwo w TVP ciągle), a media robiły z nich oszołomów pokazując głównie andrzejka i joannę (którzy się okazali potem, że są wtykami POwskimi). Obrońcy krzyża właśnie nie chcieli aby krzyż był wykorzystywany do walki politycznej - to zrobił komoruski z palkociarnią i mediami.

Vote up!
6
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627825

 admina ścierwoneonówki - "zwisza"-jącego z sierpem i młotem z sowiecko-ruskiej  ścierwoneonówki mówi sama za siebie.

Taka bolszewicka przyjaźń połączona z nienawiścią do polskich patriotów nie wymaga komentarzy bolszewicki, załgany błażnie "SolidarnyX" - udający polskiego patriotę!

Vote up!
7
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627790

taki andy-andy w krótkiej "pigułce" - bo ja osobiście słyszałem od prowokatorka andrzejka duzo gorsze słowa jak na filmiku, coś właśnie ala andy-andy krzyczał na okrągło ;)

 

Ps. łał ale pałkarzyk jest szybki, juz w pierwszych 3 sekundach po opublikowaniu wpisu był minus  nawet nie przeczytał wpisu, nie mówiac o obejrzeniu filmku ;)

 

Vote up!
6
Vote down!
-9

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627796

zbolszewizowany i załgany drobny obrzydliwy cwaniaczku!

Rozumiem, że jako bolszewicki politruk nienawidzący polskich patriotów - w ten robisz sobie dodatkową reklamę swojej zapijaczonej i śmierdzącej świńskiej mordy...

Tyle tylko, że mi chce się rzygać na tą twoją zapijaczoną i załganą bolszewicką mordę jaką na tym filmiku pokazujesz...

Vote up!
7
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627799

 

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1627801

tak Husky pamietam jak to kręciłem z toba w roli głównej ;) ale nie myślałem, że się teraz tak obnażysz i pokażesz wszystkim prawdziwą twarz :D

Vote up!
8
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627802

Tak Ty jak i ten dziennikarz to naprawdę w ciętej ripoście jesteście solidarnie głąby dwa

Spadaj na dziś pryszczu bo mam zbyt fajny humor by się pierwszymi lepszymi frajerami zajmować

 

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1627806

Oj biedny Husky nie uciekaj, ja cie nie pogryzę ;) a myślałem, że Husky to jednak są bardziej twardsze pieski, a nie takie miękkie faje ;)

Vote up!
7
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627822

Mnie ty przypominasz tego po lewej stronie.Ten to ma dopiero ***ebane pod czerepem

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1627788

Co prawda nie wiem o jakim "po lewej stronie" gderasz ale ogólnie ciesze się, że uważasz mnie jako ***ebane pod czerepem - w twoim pysku Husky oznacza to,  że wszystko ze mną w porządku i utwierdzasz mnie, że mam rację :D

Vote up!
7
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627794

obrzydliwy cwaniaczku.

Nudny jesteś z tą swoją antypolską, bolszewicką propagandą...

Raczej pogadaj ze swoim wielkim przyjacielem, tym co mu sowiecki sierp i młot "zwisza' z sowiecko-ruskiej propagandowej ścierwoneonówki... Przecież pokazaliście, że bardzo się kochacie i jeden bez gorącego wsparcia tego drugiego żyć nie może...

Vote up!
9
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627795

hahaha ja jestem nudny? ;)

biedny andy-andy to lustra w domu też nie masz aby zobaczyć nudnego i powtarzającego w kółko te same brednie? ;)

Ps. w necie nic nie ginie (podobno ;) więc łatwo zobaczyć jak często krytykowałem Zawisze (z resztą jak wiele innych osób, z którymi nie we wszystkim musze się zgadzać) - tyle, ze ja robie to na argumenty a nie na bluzgi jak ty :)

Vote up!
6
Vote down!
-8

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627800

Masz b. wiele wspólnego z ZN a do tego z resztą wyzywających chamów.

Klasyczne, wy uber szlachetni na argumenty a bluzgają to zawsze inni.

No ruski cyrk, jakież to zakłamanie i jaka hucpiarska bezczelność.

Pokaż te swoje światłe krytyki na argumenty, możesz zacząć od mojego przypadku

Vote up!
7
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627819

czytaj ze zrozumieniem - napisałem jasno, że z osobami rozmawiam na argumenty - bydło banderowskie to nie ludzie

z tobą rozmawiałem na argumenty dopóki uważałem cie za człowieka - od kiedy się dowiedziałem, że jesteś zwykłym bydlakiem banderowskim, to nie dyskutuje z tobą na argumenty tylko pisze krótko kim jesteś (to przecież oczywiste, Wigilia jest tylko raz w roku a nie codziennie, więc człowiek z bydłem na codzień nie pogada)

Vote up!
6
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627824

Jesteś na tyle tępy, że swym komentarzem właśnie udowodniłeś, co trzeba.

Ale nawet tego nie widzisz.

Swoją drogą, co za przypadek- ostatnio Rebe., Niebieski no i ty (a niedawno i potrójny) zarzekają sie, że nigdy nie wyzywają.

No same świętoszki a i działacze patriotyczne jak trza.

Ruski cyrk, żydowska chucpa, arkturiańskie umysły (a może wspólny?).

 

A tak w ogóle, nie jesteś czasem upośledzony? Może nie wypada traktować jak dorosłego. Lepiej się upewnić.

Vote up!
7
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627856

czy to nie ty zwróciłeś się ostatnio do Satyra eleganckim określeniem "spierdalaj"? Jeśli nie pamiętasz, "grzeczniutki", to ci przypomnę twoją przemiłą wypowiedź:

"Jeśli zaś jesteś tylko blogerem i udajesz jakiegoś administratora- spierdalaj w podskokach. Jasne?"

https://niepoprawni.pl/comment/1627346#comment-1627346

A poza tym notorycznie kłamiesz i obrażasz ludzi, więc twoje pretensje mają się jak pięść do nosa.

W swoim własnym interesie, zamilknij. I nie odpowiadaj mi, bo mnie twoje kłamstwa i bluzgi nie interesują.

 

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1627860

Niejaki S. nazwał mnie, niesprowokowany, chamem i ćwokiem. Widać nieźle się bije, no i dobrze.

 

Co ma jedno do drugiego? Koniecznie chcesz go wmieszać?

Trochę czasu jestem w necie, ogarniam parę języków, więc tyle się nauczyłem, że taka właśnie reakcja jest charakterystyczna dla zacietrzewionych ruskich. "What about" a u was to murzynow biją, ad personam i same obrazone dziewice.

Myślisz, że możesz zakrzyczeć rzeczywistość?

Na twoim miejscu naprawdę nie zwracałbym uwagi publiczności na własną kulturę osobistą, z kłamstwami włącznie.

I co to za maniera, pitu-pitu, rozkaz "zamilknij" a do tego "i nie odpowiadaj mi". Nie pierwszy to raz.

Rozkazywać to możesz swojemu spaślakowi, o ile łaskawie pozwoli.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627871

A Twoja wypowiedź tylko potwierdza, że jesteś uporczywym, cynicznym oszczercą, zmyślaczem i bluzgaczem.

I dobrze, że ludzie ci to wprost mówią.

EOT.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1627880

Nie boli cię już "szczenka".

Cały dzień tak jedno i to samo

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1627882

Nic mnie nie boli, bo zamieściłam tylko 3 komentarze. Policz swoje.

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1627889

Są takie zaburzenia, gdzie chętnie tworzą nowomowę. Nawet taka sekta była, jej resztki były na nowym ekranie ale zachowałem to dla siebie. 

Potrafisz pisać coś z sensem, czy tylko wklejać i szukać dymu?

Przylazłaś specjalnie wyzywać, by zaraz się pożalić? Żałosne.

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627884

to zadaniowiec, człowiek Palikota, który na zlecenie ośmieszał Polaków, próbuje pokazać ich jako bezmózgich idiotów, stąd takiego bezmózgiego idiotę z siebie robi po dziś dzień, czy Palikot mu za to płaci, czy też robi to na własny rachunek. Ale trzeba zapytać Gawirona o jego rolę na tym portalu i dlaczego Gawiron rozciągał nad nim parasol ochronny? Więc chyba jest właśnie właściwy moment by podkulić ogonek i wiać od czegoś co śmierdzi na odległość. Bo inaczej z nim się na taczkę załapiesz.

Więc napisz sobie na kartce "Ruski cyrk, żydowska chucpa, arkturiańskie umysły", wsadź głęboko do szuflady i wiej jak najdalej. Wiesz, że wycie to jest rola trolla, ale trolle z tej skazy genetycznej nie są dumne. 

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1627861

Szaleńczo ganiasz "zwisza"-jący bolszewicki politruku ze ścierwoneonówki  z sowieckim z sierpem i młotem niczym małpa z brzytwa - waląc się przy tym raz po raz - we własny prymitywny i pusty łeb.

Niestety, z tego powstają tylko takie odgłosy jakby sowiecki durak walił w deskę klozetową, nie wiedzą to czego to urządzenie służy.

Bolszewicki kretynie ze ścierwoneonówki, jesteś zbyt głupi i prymitywny, by móc być blogerem na polskim portalu -- więc spokojnie wróć do administrowania w swojej sowiecko-ruskiej ścierwoneonówce sterowanej przez sowieckich agentow ze zbrodniczych organzacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL.

Na portalu bolszewickim ścierwonówka kretynizm ich bolszewickiego admina nikomu nie przeszkadza...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
6
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627867

No to wiej, kto broni. Zamiast krzyżyka, to czerwony pentagram na drogę.

Wraz z urojeniami o spisku Palikota z jego tajnym agentem.

Swoją drogą, pisać ciągle o Polakach tak z charakterystycznego dystansu...

 "Na zlecenie  ośmieszał Polaków" itp. 

W kółko piszesz o Polakach a jakoś niezbyt o Narodzie, Ojczyźnie, zamiast "Polacy" nie wstawisz " my", "nas" itp.

Na początku kariery to wyraźnie wygładzałeś swój miejscami łamany polsk,i aż było słychać zaśpiew.

Nic nie wnioskuję, ot taka obserwacja.

Vote up!
6
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627877

no cóz banderowcu, jak by nie patrzeć to sam tu najpierw wyjechałeś od chamów - a poza tym nazwanie bydlakiem banderowca, to przecież jest na prawdę ogromnie delikatne stwierdzenie

w sumie to szkoda na ciebie czasu, bo tutaj klawiatura przyjmie ci każde łgarstwo i oszczerstwo, a w realu dopiero po skutej mordzie byłby sens się z tobą zadawać - dla banderowców nie ma zmiłuj...

Vote up!
4
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627933

"admin chyba nic nie robi, bo andy pokazał mu żółte papiery i co takiemu zrobisz"

No wiesz jest jeszcze kilka opcji lecz każda z nich mniej bądź mocniej odbije się dla administracji mniejszą bądź większą czkawką

Może to zadaniowiec i trzymany był celowo-zadaniowo tylko w pewnym momencie urwał się ze smyczy i teraz strach go kijem zagonić z powrotem do budy bo za dużo wie i zacznie kłapać pyskiem na lewo i prawo - jak hu.sky i inni którzy po wykopaniu z innych portali teraz nagle je obszczekują (a zauważyłem to nawet taki nowicjusz jak ja więc co dopiero starsi stażem)

A może to zwykły oszołom, tłuk i ..... - ale wtedy administracja też ma poniekąd lekko związane ręce bo robiąc z nim (I JEMU PODOBNYMI - bo to nie wyjątek) porządek zaraz może podnieść się wielki rwetes że znęcają się nad NIEPEŁNOSPRAWNYMI UMYSŁOWO

Tak źle i tak niedobrze - tyle że gdy jednocześnie napiera I-ka i II-ka to zbyt długie zastanawianie się co zrobić pierwsze może skończyć się narobieniem jednego i drugiego w gacie :))
Pzdr

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1627888

Ośmieszasz się bolszewiki politruku - tak samo jak i "zwisza"-jąca stalinowska małpa z sierpem i młotem za plecami...

Vote up!
6
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627897

tak, mogą być różne tego powody - no cóż, tak czy siak andy-andy robi tu Gawrionowi jak i PiSowi krecią robotę

Vote up!
4
Vote down!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627929

Przeczytałam pobieżnie  wpis, i tym  po raz kolejny proszę o niezaśmiecanie  niepoprawnych prywatnymi wycieczkami..

W tym przypadku   proszę się powstrzymać szczególnie z  diagnozowaniem chorób psychicznych. Nie jest Pan lekarzem psychiatrą  i nie ma ma Pan pojęcia o chorobach psychicznych. Proszę sobie używać  dla dołożenia innym określeń: typu cham, prostak, prymityw, cymbał itp. -skoro  Pan musi.

Był Pan kiedyś  dłużej niż parę minut na oddziale psychiatrycznym? Zna Pan kogoś chorego na depresję? Na  schizofrenię lękową? No autyzm? Na chorobę afektywną dwubiegunową? Wie Pan, że to się leczy tak jak leczy się anginę i cukrzycę?  Nie żyjemy  w średniowieczu, gdy osoby z chorobami psychicznymi były  uważane za  opętanych  kumpli diabła, ani nawet w początkach XX wieku, gdy osoby z niedorozwojem umysłowym i chorobami psychicznymi wrzucano do jednego worka i leczono elektrowstrząsami. Ale nawet wtedy  pojawiały się  sprzeciwy - warto przeczyać "Lot nad kukułczym gniazdem"...

Wie Pan, że na oddziałach psychiatrycznych  jest mnóstwo ludzi wykształconych, iinteligentnych, ale mających w życiu pod górkę z powodu źle działających  neuroprzekaźników? Wie Pan , że coraz więcej studentów i doktorantów może  kończyć swoją edukację i pracować  dzięki  nowoczesnym lekom przeciwpsychotycznym i wsparciu bliskich?

Proszę o odrobinę  empatii dla tych osób  ( w tym paru osób które (znam i/lu , szanuję  i/lub kocham) i nie "wycieranie sobie gęby " chorobami psychicznymi w prywatnych jatkach..

Vote up!
8
Vote down!
-3

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1627887

Chorych zostawia się w spokoju gdy swą chorobą nie zatruwają innym życia. Oczywiście w pierwszej kolejności powiadamia się o tym odpowiedzialnych, co też uczyniłem prosząc admina Gawirona o reakcję o znalezienia kagańca na tego człowieka, co obrażał wielu tutejszych blogerów. Niestety administracja mimo iż obiecała nie stanęła na wysokości zadania, potrzebne były działania oddolne. Wyniki były zaskakujące, Andy-aandy to zadaniowiec Palikota którego celem jest ośmieszanie Polaków poprzez to, że sam głosząc się jedyny Polakiem robi z siebie idiotę. Z takich ludzi trzeba portale czyścić, jak zrobiło to już kilka polskich portali. Zapozna się Pani z  opisem świadka działania tego zadaniowca przedstawionym przez SolidarnegoX, z filmem pokazującym jego zachowanie i dopiero później zabierze Pani głos.

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1627893

Sam sobie wystawiłeś opinię o swojej bolszewickiej mentalności...

Vote up!
6
Vote down!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627900

"Chorych zostawia się w spokoju gdy swą chorobą nie zatruwają innym życia".

Otóż  chorzy psychicznie, jak najbardziej, zatruwają życie innym, co nie znaczy, że należy ich chorób używać do ubliżania komukolwiek. Bo choroby NAPRAWDĘ się nie wybiera , zwłaszcza  z osobistej podłości . Choremu psychicznie trzeba pomóc, choć często zatruwa życie i sobie i innym i na tym ta choroba polega. 

Nie zamierzam wchodzić w wasze osobiste spory, a mój komentarz  dotyczy wyłącznie  używania nazw chorób jako obelg. To nie jest zabawne.

Vote up!
9
Vote down!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1627904

"psychiatra" z NKWD lub KGB - czyli "zwisza"-jąca stalinowska małpa - już by mnie wysłał na bolszewickie "leczenie" za "schizofrenię bezobjawową"...

Bo ujawniam prawdę o załganych, bolszewickich politrukach nienawidzących Polaków i polskiego patriotyzmu

Vote up!
6
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627901

 jak się będziesz trochę lepiej czuł. Zobacz jaki to idiota, ten o którym ten filmik mówi. Dziś wszyscy wiemy, że jesteś agentem którego zadaniem jest ośmieszać Polaków i tego nie ukryjesz.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1627905

 jak się będziesz trochę lepiej czuł. Zobacz jaki to idiota, ten o którym ten filmik mówi. Dziś wszyscy wiemy, że jesteś agentem którego zadaniem jest ośmieszać Polaków i tego nie ukryjesz.

Vote up!
7
Vote down!
-7
#1627906

Sam robisz tu z siebie bolszewickiego idiotę!

Wal dalej tym swoim bolszewickim młotem w tę swoją deskę klozetową - a będziesz wiedział jaką bolszewicką pustką brzmi - widocznie miły dla uszu bolszewickiego idioty - taki tępy brzdęk...

Vote up!
6
Vote down!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627908

Myśle, że zbytnio jesteś przewrażliwiona? Pisząc o andym, że zachowuje siępsychicznie jak wariat nie lży tutaj nikt z chorych psychicznie. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Zaliczyłaś chorych na autyzm do psychicznych - znam takiego co dostał autyzm od szczepionek (oczywiscie oficjalnie lekarze zaprzeczają ze od szczepionek i dopiero nieoficjalnie mówia prawdę coniektórzy) - jednak też nie leczy siętego jak anginy. To jest duzo poważniejsza sprawa i lata się leczy na początku usuwajac metale ciężkie (po szczepionce) z organizmu i rehabilitacja.

To, że powiemy o kimś, że sie zachowuje jak psychol, to nie znaczy, że lżymy z osób chorych psychicznie. Podobnie jak bym powiedział do kogoś np. "cholera Cie wie..." (czasem sie tak mówi), to nie znaczy, że uważam że jest chory na cholerę ani że życze mu tej choroby.

Co do empatii dla osób chorych psychicznie, to ona jest ale oczywiście do tych, które się leczą i próbują zmienić swój stan - a ci, którzy w swej chorobie chcą tylko dokuczać innym i nie mają zamiaru tego zmienić - no wybacz ale tutaj nie moze być mowy o empatii.

Vote up!
4
Vote down!
-7

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627926

Tso

Autyzm po szczepionce

Lekarze zaprzeczają ale i tak wiesz swoje

A leczy się to usuwając metale ciężkie ze szczepionki w organizmie

 

A próbowałeś medycyny kwantowej?

Zgłoś się na nieon.ru do dr Oparenki

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627931

fajnie banderowcu, że tak sam żenująco pokazujesz jak manipulujesz i kłamiesz, pokazując przy tym swoją niewiarygodną głupotę :)

napisałem jasno, że OFICJALNIE lekarze zaprzeczają, a NIEOFICJALNIE niektórzy mówią prawdę - ty zmanipulowałeś bredząc, że "lekarze zaprzeczają ale ja i tak wiem swoje" - ot i załgany banderowiec :)

Dodam tylko, że to, że nieoficjalnie przyznają, że to od szczepionki, to oczywiście nikt do sanepidu tego nie poda, że to odczyn poszczepienny, stąd na świecie jest mnóstwo zapisanych odczynów poszczepiennych (ludzie dostają odszkodowania) w krajach gdzie nie ma obowiązku szczepień, a w Polsce gdzie się szczepi obowiązkowo każdego, jest "cud" prawie brak oficjalnie zapisanych odczynów poszczepiennych :)

Ps. to dziecko, o którym pisałem dzięki Bogu zaczyna wychodzić z autyzmu po latach rehabilitacji zapoczątkowanej usunięciem metali ciężkich z organizmu po szczepionce. Ty banderowcu zaś najprawdopodobniej do końca życia zostaniesz tępym bydlakiem :)

Vote up!
3
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627970

Nie wiem, czy chcesz udawać przed publiką, czy też sam.z czasem w to uwierzyłeś albo może podajesz anegdotę antyszczepów jako fakt. wyjątkowo aż żal mi cię. może to nawet twój dzieciak? Już kiedyś tak nawiązywałeś.

WIem, co napisałeś, potrafię czytać

/oczywiscie oficjalnie lekarze zaprzeczają ze od szczepionek i dopiero nieoficjalnie mówia prawdę coniektórzy/

już pominę to, że normalny lekarz a nie wariat czy szarlatan by nigdy nie powiązał tego z autyzmem.

Jaskowski, czerniak, czy zieba? A może majewska? Czy dla większego autorytetu ktoś mniej znany z zagranicy?

Czyli jest tak, jak napisałem- lekarze zaprzeczają ale i tak wiesz swoje . A

 

Chcesz może usłyszeć nieoficjalnie prawdę ode mnie? Wiesz, czego lekarz ci nie powie? xD

 

I jeszcze dopisujesz głupoty. Skąd to bierzesz? Z filmików z żółtymi napisami? Od świrów z grup świrów dla świrów? Ale nie przeszkadza to, że istnieją info wskazujące odwrotnie i nawet objasniającw skąd się takie fejki biorą i kim są ci twoi znawcy? Dobierasz tylko, co podpasuje, nie? Co tam jakaś nauka. Naprawdę nie widzisz, jak się ośmieszasz jakimiś bajkami typu, że ktoś nieoficjalnie coś powiedział?

 

Czy Ty wiesz chociaż, nieszczęsny, że lekarze mają obowiązek zgłosić NOPa?

Ale to pewnie spisek, że nie zglaszaja? A drugi, że sanepid udaje? A trzeci, że nie ma odszkodowań jak w innych krajach? To weź se wyobraz, ilu ludzi by to wymagalo, praktycznie całej nauki i medycyny przeciw jakiemuś typowi, co wyczytal w necie o autyzmie po szczepionce.

 

Przez litość nie spytam, jak wygląda odszczepianie, by usunąć metal ciężki z organizmu i tak zwalczyć autyzm. O noblu za to nie słyszałem, wiem za to, że to popularna ale przecież absurdalna historyjka na grupach dla świrów. Te metale ciężkie to amelinium, martwe płody ale i rtęć? Trzeba nakupować cudownych supli i nieznanych wyciągów z ziół z ostrą przebitką, bo inaczej nie zadzialają? A próbowałeś homeopatii albo wybielacza?

 

 

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627982

hahaha i kolejny raz potwierdził, że w dodatku wiedział co napisałem ale to skrzętnie zmanipulował :)

ot i banderowiec :)

Vote up!
4
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627985

"coniektórzy " to ci z filmików z żółtymi napisami?

Czy może wymyślisz teraz historyjkę, że poszedłeś z dzieciątkiem do lekarza, ten oficjalnie zaprzeczył ale po chwili przebrał się za świra, spotkaliscie się w kiblu informatorów i tam, jak najbardziej "nieoficjalnie" ujawnił spisek bigfarmy i nwo, że jednak klamał.

No jacy to dokładnie lekarze? ci sami czy znani kłamcy i wariaci z netu? Może dr oparenko, który nigdy dr nie był i nawet nie może praktykować?

 

https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/w-jakim-celu-tiomersal-jest-stosowany-szczepionkach/

Vote up!
7
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627987

Swego czasu, na tym blogu, pisałam o kłamstwie z autyzmem poszczepiennym. Otóż autyzm występował od czasów pradawnych, a opisy osób z tym zaburzeniem znajdujemy w dokumentach historycznych z czasów gdy żadne szczepienia ochronne nie istniały. Lżejsza postać autyzmu, zespół Aspergera to źródło nagminnej opinii o chłopcach, którzy jakoby normalnie - "późno zaczynają mówić". Miało to być powszechną normą. Jeden z mych Szwagrów, urodzony w miejscu i czasie gdy dzieci nie szczepiono posiada cechy tego zespołu. Na działanie metali ciężkich nie był narażony, z całą pewnością! Jeden z jego wnuków też wykazuje objawy zespołu Aspergera, kilkuletnie leczenie (bez żadnego "odtruwania", chelatacji itp.) okazało się skuteczne. Natomiast bajki na temat zamordowanego jakoby przez BigFarma doktora Jeffa Bradstreeta to część legendy propagowanej przez antyszczepionkowców. Proponuję porównać https://fakenews.pl/zdrowie/lekarz-ktory-powiazal-szczepienia-i-autyzm-zamordowany/

Trzeba dodać, że metody stosowane przez Jeff'a Bradstreet'a doprowadziły do śmierci kilku osób. Natomiast firma Immuno Biotech, jego przyjaciela i wspólnika, David'a Noakes'a zajmowała się sprzedażą i dostarczaniem nielicencjonowanego leku GcMAF twierdząc, że substancja była wytwarzana zgodnie ze standardami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP). Inną częścią działalności firmy było pranie brudnych pieniędzy! Jako ciekawostkę mogę dodać, że Jeff Bradstreet prowadził swoje "próby" leczenia autyzmu u dzieci na Ukrainie, gdzie szczepienia nie były przecież tak liczne i powszechne jak w Ameryce czy państwach Europy Zachodniej.

Ponieważ ośmieliłam się, na tym blogu, opisywać kłamstwa antyszczepionkowców oraz dyskredytować czołowych przedstawicieli tego ruchu - Markowa i Verita rozpoczęły kampanię przeciw mnie. Zresztą - tymi personalnymi atakami raczej same się ośmieszyły. 

Ale ja mam coraz mniej ochoty po raz kolejny opisywać kłamstwa przedstawicieli ruchu antyszczepionkowego oraz publikować informacje na temat różnych "oszołomów" z tego kręgu. Żałować należy, że polski Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A. jest producentem jedynie bardzo ograniczonej liczby szczepionek, większość kupujemy od wytwórców obcych, toteż nie mamy żadnej kontroli nad produkcją i standardami. 

Pozdrawiam,

Vote up!
6
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1628068

Pani Katarzyno, nie wnikam od kiedy jest znany autyzm. Nigdzie nie napisałem, że jest on tylko od szczepionek ale na pewno metale ciężkie itp. zawarte w szczepionkach bardzo negatywnie wpływają na organizm i czasem powodują autyzm, a czasem inne choroby. Proszę sobie prześledzić ile i jakich odczynów poszczepiennych jest np. w USA czy bliżej nas w Niemczech itd. i ludzie podostawali odszkodowania, a ile jest takich w Polsce? Myśli Pani, że u nas dzieją się cuda i ludzie nie maja odczynów poszczepiennych? U nas po prostu jest terror szczepionkowy i lekarze sami boją się mówić coś przeciwko szczepionkom (a tym bardziej podawać odczyny poszczepienne) bo potem w swoim środowisku są wbijani w ziemię. Czy chce Pani zaprzeczyć, że nawet producenci szczepionek sami twierdzą, że w szczepionkach jest dużo wieksza dawka metali ciężkich niż przyjęte światowe normy?

Dziecko, które wychodzi z autyzmu znam bardzo dobrze i wiem jak przebiegała choroba i leczenie i co mówili lekarze i "lekarze". Metale cieżkie pozbywali sie m.in. przez biorezonans ale i wiele innych zabiegów itp. o rehabilitacji nie wspomnę. Chciano w szkole aby dziecko poszło do szkoły specjalnej ale matka nie pozwoliła i to także miało wpływ na lepszą rehabilitację dziecka (a jak postępowała szkoła, a szczególnie jena z nauczycielek, to tylko pokazuje jak ludzie są bezduszni w stosunku do dzieci, bo jej się nie chciało pracować z takim dzieckiem bo trudniej ale żądać kasy i strajkować to dla niej nie było problemu) - rodzice w szkole nie protestowali aby to dziecko uczyło się w ich klasie. Dodam tylko, ze to na szczęście nie była ta najcięższa postać autyzmu.

Także moje własne dziecko o mało nie padło ofiarą szczepionek i kiedy lekarze po szeregu różnych badań nie mieli odpowiedzi dlaczego węzły chłonne dziecka są cały czas powiększone - zostało zadane pytanie przez nas o szczepionki i jeden z lekarzy wtedy dopiero niemrawo powiedział nieoficjalnie, że to mogła być ta przyczyna. A nie od dziś też wiadomo, że jednym z odczynów poszczepiennych są powiekszone węzły chłonne. Dziecko miało problemy z rozwijaniem się, a sanepid i przychodnia naciskali juz na kolejne szczepienia. Nie pozwoliłem i zdażyło mi się, że znów nieoficjalnie pewien lekarz powiedział mi, że gdybym wtedy kolejny raz dziecko zaszczepił, to mogłoby organizm juz tej dawki nie przełknąć i mógłbym mieć niepełnosprawne. Płace za to kary z sanepidu ale mam ich w dupie, życie i zdrowie dziecka najważniejsze, a ich kary pokazuja mi tylko w jakim totalitaryzmie szczepionkowym żyjemy. Ps. moje dziecko od kiedy przestałem szczepić o wiele lepiej i szybciej się rozwija, a węzły chłonne przestały być powiększone (choć jeszcze nie jest w pełni idealnie ale idzie w dobrym kierunku).

Vote up!
3
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628084

...i propagatorce szczepień, tarnawskiej,nie wierz nie tylko jej.
Nie wierz w ogóle lekarzom...oni nie mają zielonego pojęcia co się dzieje w organizmie ludzkim...bo nie mogą nic wiedzieć.
Człowiek jest tajemnicą...i sam najlepiej wie co mu jest.
To konowały, zresztą jak ta cała ich nauka...która zaprzedała się procedurom i producentom.
Leczy tylko skutki ...i tylko ciało.
Nie łączy zupełnie choroby ze stresem czy grzechem (wyrzuty sumienia)...dlatego nie potrafi wyleczyć np. depresji.
Nie szczep dzieci jak długo się da !

Przypadek Tomka jest łudząco podobny do znanego syndromu nagłej śmierci łóżeczkowej zdrowych dzieci, czyli SIDS (Sudden Infant Death Syndrome ). Literatura światowa aż się roi od opisów dzieci, które podobnie jak Tomek były zdrowe i zmarły nagle w nocy podczas snu i wiąże je nader często ze szczepieniami.

W USA każdego roku z syndromem SIDS, umiera ok. 2200 zdrowych dzieci. Tam również sekcja zwłok nie jest w stanie nic udowodnić, choć rodzice często podejrzewają szczepienia.
Szczepienia, to morderstwo w białych rękawiczkach.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27874&Itemid=100

Poczytaj o medycynie św. Hildegardy, która uczy jak żyć i co jeść...aby lekarz nie był ci potrzebny. Natura jest dobra, sam organizm szybciej się wyleczy niż pokona zabójcze leczenie chemio-czy radioterapią.
A przeszczepy? Następny przykład zbrodniczej medycyny. Który lekarz ci powie ,że "śmierć mózgowa" to wynik demokratycznego głosowania... i że tylko organ wyrwany żyjącemu człowiekowi nadaje się do przeszczepu?

https://www.hildegarda.pl/

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1628098

Nie zamierzam szczepić dzieci. Nie ulegam naciskom przychodni, sanepidu to tym bardziej nie ulegnę komuś z neta (choć nie odczułem aby Pani Katarzyna mnie do czegoś zmuszała). Niestety żyjemy w represyjnym państwie i nasz obecny rząd pod tym względem siedzi głęboko w kieszeni Koncernów farmaceutycznych ze skrajnie lewackim gatesem na czele, który chce wprowadzic kategorie ludzi szczepionych (pełne prawa obywatelskie) i nie szczepionych (pozbawienie wielu praw obywatelskich). To tylko pokazuje dobitnie jakie draństwo chcą nam na siłe wcisnąć i zbić z nas potulnych lemingów chodzących na ich pasku i będących całkowicie od nich uzależnionymi.

Co do przeszczepów, to także zgoda. Juz sam fakt drańskiego prawa, że aby cie nie pocieli na przeszczepy, to za życia musisz wyrazić taki oficjalny wniosek - to jest zwykłym skurw...em. Nawet nie wiadomo jak gdzie i komu taki wniosek wyrazić i czy ewentualnie w godzinie "W" ktoś by go w ogóle brał pod uwagę. Powinno być, że Ci co się zgadzają, to powinni być wpisani do jakiejś bazy albo niech sobie takie wnioski składają, a nie odgórnie wszystkich wpierniczyć do wora, ze sie zgadzaja. Powiem szczerze, kiedyś byłem za tym aby oddać narządy po śmierci ALE PO ŚMIERCI, a nie za życia, bo śmierć mózgowa często jest uznawana zbyt szybko (i to jest naukowo potwierdzone), wiele osob jak by sie nimi odpowiednio zaopiekowali i walczyli o ich życie mogłoby żyć ale oni juz wtedy widzą tylko jedno, obiekt do przeszczepu i zbicia kasy.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1628105

do przeszczepu.
Tego też te konowały nie powiedzą.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1628108

blisko do sowiecko-ruskich "narodowców" z bolszewickiej propagandówki znanej jako ścierwoneonówka.

Razem wielokrotnie solidarnie atakowali blogerów, którzy krytykowali "zwisza"-jącego admina ścierwoneonówki wręcz rzygającego nienawiścią do Polaków i polskich patriotów. [sic!]

Cechowała ich przy tym braterska wspólnota w antypolskich poglądach oraz serdeczna miłość w nienawiści do polskich patriotów...

Co tu jeszcze komentować o tej zadziającej bliskości ruskich "narodowców"...

Vote up!
7
Vote down!
-8

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1627943

z tym moim przewrażliwieniem, ale wynika ono z faktu ,że mam wsród bliskich mi osób kilka  takich, które się leczą lub leczyły na depresje albo  na schizofrenię paranoidalną  albo lękową, a także  rodziców dziecka z autyzmem. I wylałam morze łez z powodu  długo nie zdiagnozowanej choroby psychicznej  bliskiej mi osoby.

Akurat w znanych mi osobiście przypadkach stosuje się leczeniu powyżej wymienionych chorób bardzo podobne albo i te same  substancje czynne- miedzy innymi risperidum i olanzapinę. Oczywiście, że  nie leczy się antybiotykami jak anginę -chodziło mi o to, że się leczy farmakologicznie, choć oczywiście psychoterapia jest  też wskazana i pomocna.

"Co do empatii dla osób chorych psychicznie, to ona jest, ale oczywiście do tych, które się leczą i próbują zmienić swój stan - a ci, którzy w swej chorobie chcą tylko dokuczać innym i nie mają zamiaru tego zmienić - no wybacz ale tutaj nie może być mowy o empatii."

Problem w tym, że   o ile chory na anginę czy cukrzycę z reguły  podejmuje dobrowolnie leczenie, to przy chorobach psychicznych  jest bardzo często tzw. brak krytycyzmu (w opisach lekarskich  nazywa się to czasem "krytycyzm zmieniony chorobowo"), czyli  wglądu we własny stan chorobowy, co powoduje, że chory w początkowym etapie choroby (co trwa czasem nawet kilka lat)  odmawia przyjmowania leków , wypluwa je po kryjomu, bo boi się, że mu zaszkodzą, albo wierzy, że sam sobie da radę.

Na tym właśnie ta choroba polega. Człowiek zdrowy psychicznie może chcieć dokuczać innym, człowiek chory psychicznie nie  ma świadomości, że dokucza, często jest skupiony na własnych lękach lub  wyobrażeniach i działa pod ich wpływem. To nie jest łatwe do zrozumienia dopóki się  z tym mnie spotkasz osobiście.

Czy uwierzysz , że można pójść do sklepu po 10 jajek i wrócić  po chwili  biegiem z przerażeniem w oczach, po czym oświadczyć "ukradłem  te jajka" i z wielkimi oporami  i rozpaczą na twarzy wrócić, by za nie  jednak zapłacić. Otóż niedawno miałam taką historię, a  dopiero po jakimś czasie  dowiedziałam się , że "złodziej" czuł, że musi uciekać ze sklepu, nie płacąc, bo   przy wejściu wisiał napis reklamowy w kolorze czerwonym, który wglądał jak  rozlana krew i wzbudził w osobie, o której piszę takie przerażenie, że musiał ze sklepu wiać nie płacąc.

Mogę sypać podobnymi przykładami długo.

Normalny człowiek, bez  wiedzy na temat  choroby będzie widział w chorym psychicznie wredną osobę, lenia, podelca, jajcarza, upierdliwca, złodzieja (jak w podanym przykładzie), za to we wrednej osobie, podelcu, jajcarzu, upierdliwcu i złodzieju - "psychola".

W pierwszym przypadku  można kogoś niesłusznie skrzywdzić, w drugim przypadku kogoś niesłusznie usprawiedliwiać lub bagatelizować karygodne zachowania ,ale rykoszetem znowu krzywdzić  osoby naprawdę chore.

Ja wiem, że w mowie potocznej  mówi się "niech cię szlag trafi (czyli abyś dostał udaru), "aby cię cholera" ,albo "lecz się psychicznie",  a przed poprzednimi wyborami był taki spot "nie świruj-idź na wybory" ...i to wszystko to tylko   lekko rzucane słowa. Lekkie, o ile nie dotykają kogoś osobiście. Mnie dotykają. 

Mam nadzieję ,że wyjaśniłam ,o co mi chodzi i odejście od głównego wątku  jakoś uzasadniłam.

Zaś  główny wątek jest dla mnie niewart uwagi, bo to osobiste, prowadzące do nikąd, wycieczki, niemerytoryczne, a pełne negatywnych emocji  po obu stronach sporu.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1628124

Bo trochę się w tych komentarzach pogubiłem a nie mam tutaj takiego stażu jak pozostali:

1- co DO TEGO portalu ma portal NEON24 a w szczególności jacyś: Opara, Ryszkiewicz czy Graland tak często tu wspominani?
Nigdy wcześniej nie słyszałem o tych ludziach a tutaj tak często się o nich wspomina jakby byli znani na równi co najmniej z prezydentem jUeSA
Rozumiem żale że wielu stamtąd wyleciało na kopach ale ten portal to ten a tamten czy tamte to tamte

2- aaaaandy - hadacz
Tutaj się pogubiłem więc proszę o doprecyzowanie:

- czy hadacz i tutejszy bolszewik aaaaandy to ten sam BARAN?
- czy hadacz i tutejszy bolszewik aaaaandy to dwa odrębne BARANY?

Dziękuję za podpowiedź

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1628044

szczura z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki - sterowanej przez sowiecką agenturę ze zbrodniczych sowieckich organizacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL!

Typowe bolszewickie chamstwo - tak jak u wszystkich bolszewickich skurwysynów!!!

Vote up!
5
Vote down!
-8

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628046

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

wyleciała z Neon24 gdyż zachowywali się tak iż była obawa iż w salonie napaskudzą, co zresztą tutaj widać jak na dłoni, język rynsztokowy, ataki na blogerów i komentatorów, ataki na kobiety, rozwalanie dyskusji pod artykułami. 

Przelot na trasie wykop z Neon, tutejsze bagienko był mocno bolesny, a do tego fakt iż dyskusję Polaków mogą oglądać jak dziecko ciastko przez witrynę cukierni powoduje iż ciągle odbywają się seanse płaczu, których najlepszym dowodem są płacze Andy o schorzeniu aandy. 

Co do drugiego pytania wygląda na to, że SolidarnyX precyzyjnie pokazał agenta Palikota występującego tu pod pseudonimem Andy o schorzeniu "aandy" Ten na filmie robił za idiotę, ten tutaj dokładnie podobne cechy ma.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1628049

Sprawa jest prosta, grupka Neonowych trollików to:

- sabotażyści
- zdrajcy
- sowiecka agentura
- dziwki
- targowica
- złodzieje
- hołota
- pomioty UB-eków
- bydło proletariackie
- tępe dzidy
- prymitywy
- pustaki i dzbany adminami zwane
- szmaciarze dziennikarze

Jeśli się zgadzasz daj minusa
I wylicz tych pustaków i glonojadów które tu dostały w ryj i więcej tu ich nie spotkasz a mordy wklejone mają tylko w monitor by następnie pewnie coś napisać o mnie i o NAS.
Jeśli masz problem z ich nazwiskami czy nick-ami to ci chętnie w tym pomogę.Myślę że i ty niedługo na taczkach gnoju będziesz z tego portalu ewakuowany

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1628052

Dlaczego nie podpisałeś się jako: ADMINISTRACJA NIEPOPRAWNI.PL
Jak już się raz wyszczekałeś to wal teraz od razu na stałe do stopki aby każdy wiedział KTO jest KTO - i KIM

A jeśli ci wykopani z neonu byli tacy jak ich (i siebie) opisałeś to wcale mnie nie dziwi że tak się stało
Twoja sytuacja była jak rozumiem wyjątkowa - bo ty jedyny zabawiłeś się jeszcze w UB'eckiego kapusia, konfidenta i donosiciela - no takiego "kogoś" to żadna grupa nie toleruje więc nie dziw że cię wykopali z salonu z gołą doopą na oblodzoną ulicę

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1628053

Amen !!!

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1628056

bagienko. Od dawna miałem podejrzenie, że jesteście  

- sabotażyści
- zdrajcy
- sowiecka agentura
- dziwki
- targowica
- złodzieje
- hołota
- pomioty UB-eków
- bydło proletariackie
- tępe dzidy
- prymitywy
- pustaki i dzbany adminami zwane /ale tu nie, adminem to jestem ja, ty jesteś tylko politrukiem/
- szmaciarze dziennikarze

ty to znakomicie z jednym błędem rozpisałeś.

Patrioci się znaleźli co muszle klozetowe u królowej angielskiej czyszczą. Pewnie pamiętasz jak z robotą niesioną do domu na portal wpadłeś? A po pracy to nad kobiecymi figami się ślinisz. 

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1628055

Amen !!!

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1628057

Ty opisałeś swoje środowisko, ja z wyjątkiem jednej uwagi zgodziłem się z tobą. Tak więc zapraszam na piwo, którym zgodę naszą przypieczętujemy. 

Nie próbuj tu robić za Andego Hajdacza, nie przyniesie ci to żadnej chwały, choć jako Husky też wielkiej kariery nie zrobiłeś. 

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1628058

Różnica między nami jest taka że ja pomimo bana portalowi Neon czy właścicielowi dr.Oparze dupy nie obrabiam jak ty tutejszemy właścicielowi i portalowi. To jedno.
Możemy krytykować poszczególne osoby, ale nie gospodarzy w których jesteśmy w gościach.Więc nie sraj komuś na wcieraczke.Jeśli już to na swoją.Znajdź jeden mój komentarz w którym coś złego powiedziałem na Neon czy Opare.

Jeden !!!

Drugie to wreszcie podasz nazwiska ty którzy dostali kopa w dupę raz na zawsze tu na tym portalu a dla przypomnienia to jest wśród nich legendarny troll i syjonistyczno-sowiecki penis zawany ????

Zgdaniesz kto?

Lubicie się,znacie się ,codziennie sobie włazicie.w dupe

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1628060

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Znajdź jeden mój komentarz w którym coś złego powiedziałem na Neon czy Opare"

Masz straszne problemy z pamięcią - czy łżesz w żywe oczy?

ZŁOŻYŁEŚ SZPICLU I KONFIDENCIE DONOS !!!

Więc:

- i NA PORTAL NEON

- i na jego właściciela czyli OPARĘ

To przecież za to stamtąd dostałeś tam kopa w ...juha (choć wyłgiwałeś się że to inny zakuty czerep to zrobił tylko że z twojego komputera)

To ja mimo iż tylko ciut tam poczytałem to to pamiętam - a ty NIE?

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1628067

Spadaj idioto

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1628069

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Ostry (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W czym kundelku masz problem?

Zadałeś pytanie a ja tylko na nie odpowiedziałem
Przestań ŁŻEĆ to nikt na kłamstwie cię łapał nie będzie - ja rozumiem że przyzwyczajenia, charakter, praca..... ale nie miej do nikogo pretensji że łapie cię na kłamstwach

Widzę jak starasz się aby już nikt nie wspominał o tym kurestwie które tam narobiłeś SKŁADAJĄC DONOS NA WŁASNY PORTAL za co DOSTAŁEŚ TAM SŁUSZNEGO KOPA UBECKI KONFIDENCIE ale takich bladztw się nie zapomina - szczególnie ci którzy pamiętają czasy które ze swoim mocodawcą z powrotem przywracacie

KONFIDENT TO KONFIDENT = GORZEJ NIŻ NAJGORSZY PARCH i ŚMIEĆ

A teraz poza bagnem i tutaj tymi dalszymi donosami syfu narobicie - tylko czekać...

Vote up!
3
Vote down!
-7
#1628072

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ty opisałeś swoje środowisko, ja z wyjątkiem jednej uwagi zgodziłem się z tobą. Tak więc zapraszam na piwo, którym zgodę naszą przypieczętujemy. 

Nie próbuj tu robić za Andego Hajdacza, nie przyniesie ci to żadnej chwały, choć jako Husky też wielkiej kariery nie zrobiłeś. 

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1628063

?

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1628064

Masz czkawke

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1628065

sierpem i młotem w swoim szczurzym jadowitym pysku - niczym każda bolszewicka kanalia musi się wykazać nienawiścią do polskich patriotów - przed swoim agentem prowadzącym ze sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki...

Szaleńczo ganiasz "zwisza"-jący bolszewicki politruku ze ścierwoneonówki z tym sowieckim z sierpem i młotem niczym stalinowska małpa z brzytwą - waląc się przy tym raz po raz we własny bolszewicki, prymitywny i pusty łeb.

Niestety, z tego powstają tylko takie odgłosy jakby sowiecki durak opętańczo walił w deskę klozetową, nie wiedzą to czego to urządzenie służy.

Bolszewicki kretynie ze ścierwoneonówki, jesteś zbyt głupi i zbyt prymitywny, by móc być blogerem na polskim portalu -- więc spokojnie wróć do administrowania w swojej sowiecko-ruskiej ścierwoneonówce sterowanej przez sowieckich agentow ze zbrodniczych organzacji WSI i SB w sowietyzowanym PRL.

Jak widać, to na bolszewickim portalu znanym jako "ścierwonówka" kretynizm ich bolszewickiego admina nikomu nie przeszkadza...

        Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Vote up!
5
Vote down!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1628061