Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Andy-aandy
9 miesięcy temu pseudonim Dawid Warszawski, czyli Konstanty Julian Gebert Jest on synem agenta zbrodnizego, stalinowskiego NKWD - Bolesław Konstanty Gebert, lub Bill Gebert. Bill Gebert był agentem sowieckiego wywiadu i przez wiele lat działał na rzecz interesów sowieckich zbrodniarzy w USA.Załgana bolszewicka kanalia ps. "D. Warszawski" nienawidzi Polaków i polskiego patriotyzmu! A więc kontynuuje zbrodnicze, antypolskie tradycje przekazane mu przez jego ojca, agenta sowieckiego wywiadu i zbrodniarza.
6
Kłamstwo jest kłamstwem, obojętnie kto kłamie. Pytamie: dlaczego?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu marek chrapan - nienawiść z hitlerowskiego nazizmu! Pokazano tu nienawiść do polskich patriotów i  Żydów niczym u socjalistycznych zbrodniarzy mordujących Polaków i polskich patriotów oraz Żydów: hitlerowskich nazistów i komunistycznych bolszewików!
7
Marnowana szansa Bosaka i narodowców...
Obrazek użytkownika marek chrapan
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu Prymitywne łgarstwa politruka pseudo "markowa"! Jak zwykle! Rusofil i kretym Braun wspólnie z postsowiecką, zbrodniczą mafią z PO-PSL chce sądzić polskich patriotów.A także wieszać polskiego ministra...               Braun: "– Wypuście naród z kwarantanny. Czas najwyższy. Jeśli to teraz uczynicie być może wykręcicie się jakoś sianem, być może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu, być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy"Źródło: https://telewizjarepublika.pl/skandal-braun-mowi-o-wieszaniu-min-szumowskiego,95351.html
1
Zawalczmy o godność - dość mobbingu na NP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu gps65 - czyli bolszewicki politruk nienawidzący polskiego... patriotyzmu!gps65 napisał: "Byli prezydenci i premierzy wystosowali list, w którym nawołują do bojkotowania wyborów. Pod listem podpisali się: Marek Belka, Jan Krzysztof Bielecki, Włodzimierz Cimoszewicz, Bronisław Komorowski, Ewa Kopacz, Aleksander Kwaśniewski, Kazimierz Marcinkiewicz, Leszek Miller i Lech Wałęsa. To bardzo dobra wiadomość!"Dla wszelkiej maści mafiozów i przestępców to bardzo zła wiadomość politruku nienawidzący polskich patriotów! Bo mafiozi i przestępcy - jeszcze długo nie będą mogli rabować i Polski i Polaków jak to robili mafiozi z PO czy PSL i opłacający ich wszelkiej maści przestępcy...Bo to także oznacza, że postbolszewicka mafia rzuciła hasło "wszyskie bolszewickie ręce na pokład"... Czyli sowiecka agentura z przestępczych organizacji WSI i SB.  A także wysocy funkcjonariusze komunistycznej zbrodniczej partii jaką w PRL była tzw. PZPR! 
0
Taktyka na wybory prezydenckie
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu Rusofil Braun skretyniał i chce wieszać min. Szumowskiego! Skandal! Braun mówi o... wieszaniu min. Szumowskiego– Wypuście naród z kwarantanny. Czas najwyższy. Jeśli to teraz uczynicie być może wykręcicie się jakoś sianem, być może nie wszyscy staną przed Trybunałem Stanu, być może pan minister Szumowski nie zostanie powieszony na latarni przy Placu Trzech Krzyży przez lud Warszawy- podkreślił polityk. Marszałek Sejmu przywołała Brauna do porządku, każąc mu „zważać na słowa”.W odpowiedzi poseł Konfederacji podkreślił, że w swojej wypowiedzi odwołał się do wydarzeń z 1794 r., gdy skazano na śmierć przez powieszenie kilku ważnych stronników konfederacji targowickiej.– Przywołuję pana do porządku, jesteśmy w roku 2020 (…) Pańskie słowa były skandaliczne. Stwierdzam, że naruszył pan powagę Sejmu, panie pośle- odpowiedziała Elżbieta Witek, polecając Grzegorzowi Braunowi zejść z mównicy.(...)____________________________Czyżby dlatego, że min. Szumowski jest liderem rankingu zaufania, a udzielający w Moskwie wywiadów rosyjskim szpiegom kretyn Braun mu zazdrości - bo sam chciałby zając takie miejsce w rankingu zaufania. Jednak mówiąc takie kretynizmy Braun daleko nie zajedzie?
8
Marnowana szansa Bosaka i narodowców...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu Liderzy tej filorosyjskiej konfederacji jeżdż do Moskwy po to, by udzielać tam antypolskich wywiadków agentom rosyjskiego wywiadu wyrzuconym z Polski!   [sic!]Jednak politycznym kretynom używającym nicków "markowa" czy "verita" -- powołującym się na swój dewocyjny katolicyzm -- a jednocześnie atakującym polskich patriotów, hierarchów Kościoła oraz o. Rydzyka -- nie przeszkadza ich własna, wręcz bolszewicka nienawiść do polskich patriotów...Jednak można zapytać o to, co taka bolszewicka nienawiść ma współnego z nauczaniem Kościoła czy katolicyzmem? Politruk markowa używa hasła: "Bóg - Honor - Ojczyzna!" - lecz takie komunistyczne fałszywki od dawna są zwyczajem ruskiej agentury wpływu!Nie przeszkadza im także ich narodowo-socjalistyczna wspólnota antypolskich pogladów oraz związany z tym ich przyjacielski i serdeczny sojusz z bolszewickimi politrukami z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki.Pewnie dlatego, że tych ruskich narodowców łączy wspólna narodowo-socjalistyczno-bolszewicka, a więc braterska nienawiść do polskich patriotów... 
3
Antypis jak Titanic
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu solidarnyX - najbardziej z sowiecko-ruską ścierwononówka... SolidarnyX pisze, że: "jeśliby Gawrion nadal prowadził burdel"...Jakoś, solidarnyX ze ścierwoneonówką bardzo lubi te swoje wizyty w burdelu???
0
Zawalczmy o godność - dość mobbingu na NP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu Żeby sobie poradzić z mafijną nadzwyczajną kastą trzeba było zacząć od zmian w Trynunale Konstytucyjnym - który mógł zawetować każde prawo naruszające interesy nadzwyczajnej kasty w sądach, w prokuraturze czy interesy postkomuny i mafijnych przestępców PO-PSL.Teraz, koniec kadencji bolszewickiego politruka Gersdorf, która pozwalała sobie na naruszanie konstycji i prawa w interesie mafii - pozwoli na stworzenie patriotycznego, polskiego SN. A tym samym głęboką reformę sądownictwa i prokuratury.
7
Marnowana szansa Bosaka i narodowców...
Obrazek użytkownika zwykły polak
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu Bolszewicko-nazistowska nienawiść do polskich patriotów... Filorosyjscy "narodowcy" nienawidzący polskich patriotów i Żydów, a jednocześnie serdeczni przyjacielece ruskich narodowców ze ścierwoneonówki -- czyli zbolszewizowani polityczni idioci, a także pseudo katolicy i pseudo patrioci w rodzaju: "markowa", "verita", "jestem jakim jestem" czy "kefas z giathalassy".Tych narodowych sowiecko-socjalistycznych ruskich patriotów cechuje bezrozumny i prymitywny polityczny kretynizm nie pozwalający im na rozumienie tego, że polityka ma swoje prawa...Dlatego, w polityce działania zgodne wyłącznie z własnym wishful thinking, bez liczenia się z istniejącymi politycznymi realiami - prowadzą jedynie do tego, że traci się wszystko.Odczuł to na własnej karierze politycznej parę lat temu rozsądny polityk i katolik Marek Jurek...Jednak politycznym kretynom używającym m.in. nicków "markowa" czy "verita" -- powołującym się na swój dewocyjny katolicyzm -- a jednocześnie atakującym polskich patriotów, hierarchów Kościoła oraz o. Rydzyka -- nie przeszkadza ich własna, wręcz bolszewicka nienawiść do polskich patriotów...Jednak można zapytać o to, co taka bolszewicka nienawiść ma współnego z nauczaniem Kościoła czy katolicyzmem?W nienawiści do polskich patriotów pseudo narodowcom pomaga także ich narodowo-socjalistyczna wspólnota antypolskich pogladów oraz związany z tym ich przyjacielski i serdeczny sojusz z bolszewickimi politrukami z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki.Pewnie dlatego, że tych ruskich narodowców łączy wspólna narodowo-socjalistyczno-bolszewicka, a więc braterska nienawiść do polskich patriotów...      Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu
0
PiS i PO to jedno zło
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Obrazek użytkownika Andy-aandy
10 miesięcy temu Verita - zbolszewizowana kretynka uważa się za "lepszą" od prof. Zybertowicza, człowieka o wybitnej inteligencji i wiedzy i polskiego patrioty.Prymitywizm i głupota - bo Verita nienawidzi polskich patriotów i już wielokrotnie pokazywała swoją bolszewicką mentalność - choć głośno wrzeszczy, że jest "katoliczką" i rusko-narodowaą "patriotką".          Widocznie z powodu tego bolszewickiego patriotyzmu tacy jak ona "katolicy" -- z bolszewickim zapałem atakują o. Rydzyka oraz nawet najdrobniejsze błędy ludzi z PiS czy prezydenta Dudy.          A także wiernie popierają bolszewickich politruków ze ścierwoneonówki sterowanej przez zbrodniczą agenturę WSI i SB.Przez ten swój bolszewicki "patriotyzm" nie chcą też widzieć antypolskiej propagandy mafii z PO.Z tego wynika, że tym politycznym błaznom udającym "katolików" i "patiotów" nie przeszkadza, że ewentualny powrót do władzy mafii z PO -- o czym ci kretyni widocznie marzą -- oznacza powrót do bezkarnego rabowania i Polski i Polaków przez różnej maści przestępców. Tak jak mafiozi i przestępcy robili w okresie mafijnych rządów PO-PSL.Przecież paru osobników współpracujących z PO i nienawidzących polskiego patriotyzmu jgłośno stwierdziło, że chcą "żeby było, jak było"... Czyli żeby mafiozi i przestępcy znów mogli bezkarnie rabować Polskę i Polaków!
3
Kara za bezbożność !
Obrazek użytkownika Verita

Strony