Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Ogłoszenie

Apel o dymisję RPO Adama Bodnara za obarczanie polskiego narodu winą za holokaust

Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar w dniu 20 czerwca na antenie TVP Info stwierdził, że naród polski uczestniczył w holokauście Żydów w trakcie II Wojny Światowej. Apelujemy o podanie się do dymisji z funkcji RPO w związku z Pana skandaliczną wypowiedzią wpisującą się w kłamliwą retorykę obarczania Polski za zbrodnie nazistowskich Niemiec i uderzającą w pamięć o ofiarach II Wojny Światowej.

https://www.citizengo.org/pl/71566-rzecznik-praw-obywatelskich-adam-bodnar-w-dniu-20-czerwca-na-antenie-tvp-elujemy-do-pana-o?utm_source=tw&utm_medium=social&utm_content=typage&tcid=57437522

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:5)

Komentarze

 Jeśli blogerzy mają się przyłączyć do tej petycji w sposób świadomy, to niezbędne jest umieszczenia nagrania tej skandalicznej wypowiedzi ale w jej pełnym brzmieniu lub podanie przynajmniej linku do źródła informacji z nagraniem.

 Zbyt często zdarza się, że wyrwane z kontekstu zdanie czy słowa są wybiórczo interpretowane i wykorzystywane do celów politycznego niszczenia czy przynajmniej dyskredytowania osób niewygodnych dla autora takiej manipulacji.

 Żeby było jasne, nie bronię tym wpisem w żadnym stopniu dla mnie w oczywisty sposób skompromitowanego RPO (jego skandaliczna wypowiedź i sposób w jaki ją nagłośnił w internecie będąca jawną krytyką zarówno policji jak i obecnego demokratycznie wybranego rządu a dotycząca postępowania policji w trakcie zatrzymania groźnego bandyty mordercy 10 letniej dziewczynki - oraz osobiste problemy wychowawcze z własnym 14 letnim synem, który według oficjalnych doniesień medialnych ma sprawę sądową o wymuszanie pieniędzy od młodszych od niego dzieci i to przy użyciu noża! a więc tego samego narzędzia jakim w bestialski sposób zamordowano 10 letnią niewinną i bezbronną dziewczynkę) to dla mnie wystarczająca wiedza aby posłać go do diabła jeśli sam nie potrafi usunąć się w cień.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1595482

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/o%C5%9Bwiadczenie-rpo-w-zwi%C4%85zku-z-wypowiedzi%C4%85-w-tvp-info

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1595484

i polskiego patriotyzmu.

Dlatego broni morderców i przestępców. Nawet, jak ostatnio, zbrodniarza i brutalnego mordercy małej dziewczynki...

Lewaccy degeneraci zawsze szukali sprzymierzeńców i poparcia wśród przestępców i morderców - począwszy od Lenina do Gomułki i Bieruta ze stalinowskich zbrodniczych partii PPR i PZPR.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1595488