Nasz Prezydent

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

 

 

Panie Prezydencie  wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Dużo zdrowia. I drugiej kadencji z korzyścią dla Polski.

Nikogo lepszego nie mamy.

 

 

Prezydent Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 w Krakowie, tam uczęszczał do liceum i w 1991 roku zdał maturę. W 1997 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie następnie podjął pracę naukowo-dydaktyczną w Katedrze Postępowania Administracyjnego oraz Katedrze Prawa Administracyjnego. Od 2005 roku jest doktorem nauk prawnych.

6 grudnia 2014 został oficjalnie zatwierdzony przez radę polityczną Prawa i Sprawiedliwości jako kandydat partii w wyborach prezydenckich w 2015 roku. W pierwszej turze wyborów przeprowadzonej 10 maja 2015 roku otrzymał 34,76 proc. ważnych głosów. W drugiej turze 24 maja 2015 roku został wybrany na Prezydenta RP, zdobywając 51,55 proc. ważnych głosów. 6 sierpnia 2015 roku objął urząd Prezydenta RP, składając przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (15 głosów)

Komentarze

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1590705

Na liście artykułów dobrze jest pokazany ten temat: Nasz Prezydent i po prawej Zawiedzony. Wygląda jakby autor był zawiedzony postawą "naszego Prezydenta", co by było odzwierciedleniem tego co ten Prezydent robi. Jednak po wejściu w artykuł mamy peany na cześć Prezydenta, a kolejny leming za "naszego" uważa nawet Prezydenta USA (juz pytałem w innym temacie kim i skąd pochodzi Husky, z izraela?).

Ps. Zawiedzony, może byłoby lepiej zmienić nick, na np. "oczarowany"? Lepiej by pasowało - a może lepiej zdjąć klapki z oczu nim czar pryśnie? ;)

Vote up!
5
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1590761

Naucz się czytać i spróbuj zrozumieć w jakie ciągi znaczeniowe łączą się w ciągi literek. Słowem zacznij czytać ze zrozumieniem. Później wykonaj skomplikowany proces, jakim jest przemyślenie co ktoś mądrzejszy od ciebie napisał. Jak już to zrobisz (zakładam że przed końcem roku przy twoim ilorazie inteligencji powinno się udać), to wtedy możesz odpisać. Do tego czasu proponuję się nie kompromitować. Szkoda że nie ma prawnego wymogu, aby pisać mogli ci, którzy mają coś do przekazania

Vote up!
7
Vote down!
-6

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1590770

10 punktów procentowych - o tyle Koalicja Europejska wyprzedziła PiS w najnowszym sondażu Instytutu Badań Spraw Publicznych (IBSP) dla..................... "Newsweeka" i RadioZet.pl. 

Jak wynika z sondażu IBSP, w wyborach do PE wygrywa Koalicja Europejska, zdobywając 43,6 proc. głosów. Na PiS chce zagłosować 33 proc. wyborców, co oznacza spadek o 6 punktów procentowych w stosunku do badania Instytutu sprzed tygodnia.

ps.

Sondaż dla "Newsweeka" zrobił Instytut Badań Spraw Publicznych.

Rada Programowa IBSP to  . Monika Płatek, Henryka Bochniarz, Magdalena Środa, Włodzimierz Cimoszewicz, Józef Pinior, Adam Rotfeld.

Już można się śmiać. 8-)))))))

Wyobrażacie sobie sytuację, że w końcówce brytyjskiej,niemieckiej czy francuskiej kampanii do parlamentu krajowego czy europejskiego na rynek wrzucane są sondaże wykazujące skrajnie różne wyniki poparcia dla poszczególnych partii?

Ja  nie.

Tymczasem w Polsce to uchodzi za normę.

W Polsce "dziennikarze" umawiający się z odbiorcami, które z podawanych przez wiadomości są prawdziwe to jest norma?

Patologia

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1590774

Zarówno sondaż Kantar dający PiS 15% przewagi nad najgorszym sortem, jak i ten wszarza Lisa to jest ta sama psychologiczna gra na osłabienia elektoratu PiS. Jedno i drugie demobilizuje.

Nie dać się wciągnąć w to gówno, walka w tych wyborach będzie w okolicach remisu i każdy głos się liczy!

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1590844

Ostatni (dzisiejszy)sondaż Kantar (zdecydowani):

PiS 48,3% (+3,3)

KE 31,4% (-2,3)

Wiosna 9% (+0,2)

Konfederacja 4,5% (+2)

Kukiz 3,4% (-1,6)

Razem 3,4% (-1,6)

 

Już wiadomo dlaczego Newsweek dzisiaj rano wypuścił swój absurdalny sondaz

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1590848

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

hahaha zawiedzony, a tak oprócz tych prostackich banialuk, to jeszcze coś potrafisz w życiu robić? ;P

Ps. zawiedzony, czy zawiedziony? Zdecyduj się - mówie ci weź lepiej zmień na oczarowany ;P

Vote up!
4
Vote down!
-6

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1590775

To wstrząsające, ale o co chodzi ?

Od momentu przeczytania tej wiadomości mój świat już nie będzie taki sam, a ludzie na których patrzę będą wyglądać inaczej.

Ta traumatyczna wiadomość pozostawi swoje piętno w mej psychice do końca życia.. w najbliższym czasie postaram się zorganizować kolejny Marsz Pryszczatych Bałwanów. To niedopuszczalne, że w XXI wieku zyją bałwanofoby.

Nie taką kulturę pielęgnujemy w sobie od 1000 lat – jak jest zimą to się ją szanuję ! U nas nie szanowali i co ??

od 10 lat ..................nie ma zimy

Vote up!
6
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1590822

Postawi się na ulicy parę skrzynek bananów - to te małpy i odmóżdżone lemingi same się zlecą...

Vote up!
7
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590828

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

łał wiedziałem, że PiS skręcił w lewo ale nie wiedziałem, że tylu POkemonów do siebie przytulił - za to już wiem dlaczego nie zagłosuje teraz na PiS :) dzięki zawiedzony, czy ...dziony ;)

Vote up!
0
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1591003

Kiedyś to był prawdziwy prezydent
Ojciec rodziny

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1590804

Niech żyje Prezydent Polski! Niech żyje Polska!

Vote up!
7
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1590821

I jeszcze  dzisiejszych rewelacji sondażowych Lisa

Dla przypomnienia - w 2015 rozmowa była taka: Komorowski prezydentem? „Jeżeli po pijanemu nie przejedzie na pasach niepełnosprawnej zakonnicy w ciąży”(sondaże wówczas dawały nawet 70 do 30 dla Komorowskiego)

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1590835

Vote up!
1
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1591005