Jak kapuś SB „Kresowiakiem” chciał zostać

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

Jacek Boki

 

Sługa oddany ich ekscelencji Kiszczaka i Putina

Jawny współpracownik Służby bezpieczeństwa (SB) J. Boki znany już tylko na obrzeżach netu, budując sobie legendę o swoim kresowym pochodzeniu i troskę o pamięci ofiar Wołynia tym razem zaatakował Kościół Katolicki, a szczególnie osobę Papieża Jana Pawła II. Tu zacytuje:

Ljoliek z Wadowic, bardziej znany jako Jan Paweł II, urządził jako pierwszy w historii synkretyczny spektakl w Bazylice w Asyżu, z czcicielami ognia, buddystami i przywódcami innych satanistycznych kultów, który to Asyż wraz z bazyliką, jedenaście lat później Stwórca oczyścił z tego plugastwa trzęsieniem ziemi, też wypowiedział iście kuriozalne słowa dotyczące osoby metropolity Andrzeja Szeptyckiego i jego beatyfikacji w homilii wygłoszonej 27 czerwca 2001 na hipodromie we Lwowie, będące wierutną brednią, pokutującą niestety po dzień dzisiejszy w umysłach polińskich ćwierćinteligentów, iż... ,,był on człowiekiem bardzo głębokiej wiary i oddanym Kościołowi katolickiemu''. Ale czegóż można było się spodziewać po człowieku, który 3 października 1998 roku  beatyfikował podobną Szeptyckiemu kreaturę, duchowego ojczulka chorwackich ustaszy, arcybiskupa Alojzije Stepinaca podczas wizyty w Mariji Bistricy. Ogłaszając beatyfikację, papież powiedział: „Dzięki swojemu doświadczeniu ludzkiemu i duchowemu błogosławiony Alojzy Stepinac mógł pozostawić swoim rodakom swoistą busolę, która pozwala im odnajdywać właściwy kierunek.   
]]>http://kresywekrwi.blogspot.com/2022/12/suga-oddany-ich-ekscelencji-adol...]]>(link is external)

Czerwona prowokacja Putina, rodem z NKWD     

To polskojęzyczne bydle wywalone ze wszystkich tzw. Kresowych portali, z niemal wszystkich portali społecznościowy za kłamsta, fałszerstwa i dezinformacje znalazł sobie już tylko przystań w pewnym rosyjskim ścieku. W otoczeniu złodziei (takich jak on sam) sowieckich debili i sługusów rosyjskiej jaczejki. 

A jakie są związki J. Boki z Kresami.
Ano takie, że jego ojciec brał czynny udział u boku NKWD w tzw. Obławie Augustowskiej. Następnie przeniósł się w Bieszczady, gdzie wraz ze Świerczewskim gasił Luny w Bieszczadach spirytusem domowej roboty. Notabene wyrzucony z LWP za malwersacje finansowe. To jedyne, co łączy J. Bokiego z Kresami. Oczywiście w genetycznym spadku po ojcu ma we krwi malwersacje, wyłudzenia a mówiąc wprost to hiena żerująca na rodzinach ofiar Wołyńskiej tragedii. Przez lata organizował zbiorki pieniężne na rożne cele. A to na tablice pamiątkowe, a to na obeliski czy pomniki, a to na opracowania „naukowe”. Nigdy się z zebranych kwot nie rozliczył. Stad tez dziś w nielicznych już organizacjach kresowych jest zwykłym pariasem. Zostało mu już tylko legendowanie swojej osoby na obrzeżach sieci.
Kawał gnoja mówiącego i piszącego w j. polskim.

polecam komentarze:

]]>https://naszeblogi.pl/64769-jak-kapus-sb-kresowiakiem-chcial-zostac]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (15 głosów)

Komentarze

Ciekawe, kim był ojciec tego ostatniego? IMO niemożliwe jest, by ktokolwiek wychowany w polskiej rodzinie mógł by być aż takim bydlakiem. Nawet ewidentnie wykazywany brak mózgu tego nie tłumaczy.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648883

Teraz obiecuje mi sprawę sądową. O ile pamiętam niejaka rebe obiecywała to samo 137 razy i się nie doczekałem nawet jednej. Odgrażał się także Czaruś Dobrowolski, znany również jako Zawisza Niebieski. Jak widać Rus zczyk idzie w tą samą stronę. ;)

Ale najzabawniejsza jest obietnica przekazania danych Ryana (z)Bokowi. Rus zczyk wszedł w ich posiadanie jako admin szamba i winien strzec ich jak oka w głowie zgodnie z prawem prasowym nawet wtedy, gdy już nie pełni funkcji administracyjnych. Ale na oparowo-WSIowym szambie ujawnieniem danych osobowych ordynarnie szantażują. Może więc pora na interwencję GIODO i ostateczną likwidację tego siedliska antypolskich zboczeńców? Bo coś mi się widzi, że Opara i cała ta ruska jaczejka zarządzają danymi szeregu osób zupełnie bezprawnie.

 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648886

Sam „przeżyłem” kilka takich procesów. Ale za każdym razem był problem ze skompletowaniem ławy przysięgłych.

No i lipa.

8-)))))) 

Vote up!
6
Vote down!
0
#1648889

Juruś Trojanowski już raz przegrał przed sądem za coś podobnego, ale jak widać niczego go to nie nauczyło, więc za kilka dni będzie miał powtórkę. 

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1648890

W tym historia potoczyła się inaczej. ;)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1648892

Ciekawe, co tym razem wymyśli, żeby uciec przed odpowiedzialnością karną...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1649087

J.Boki to niszowy patostreamer

Vote up!
5
Vote down!
0
#1648887

;)

Vote up!
5
Vote down!
0
#1648896